Аплікатор Ляпко «Краплинка» 3,5 Ag

  • Lypko
  • Производители  Lypko
  • Наявність:  Є в наявності
  • Артикул 477

75.00 грн.
 Нашли дешевле

Доступні варіанти

   Масажер аплiкатор Ляпко "Краплинка" 3,5 Ag

Тип масажера - пластина. 

Характеристики Ляпко "Краплинка" 3,5 Ag:

  1. Розмір - 33мм х 33 мм
  2. Матеріал голок - спеціально очищені мідь, залізо, цинк, нікель, срібло.
  3. Крок голки - 3,5 мм
  4. Кількість голок - 128 шт
  5. В упаковці - 2 шт
Створене для допоміжних масажних процедур обличчя, шиї та зони декольте, унікальне аплікаційної пристрій Ляпко «Краплинка» здатне до активної масажному впливу з подальшим наданням тонусу м'язам.
Відрізняючись зручною формою, малим кроком голок з виникненням на них і між ними гальванічних струмів і значною областю дії, пристрій здатний проводити масаж на клітинному рівні, покращуючи овал обличчя, підтягуючи і розгладжуючи шкірні покриви і друге підборіддя.
При постійній експлуатації спостерігається ефект ліфтингу. При поєднанні активного масажу із застосуванням кремів, відбувається значне проникнення діючих компонентів крему в структуру шкірних покривів, з подальшим відновленням еластичності, здорового вигляду, молодості шкіри і уповільненням проявів вікових змін (зморшок, обвислості шкіри).
Завдяки впливу аплікатора «Краплинка», посилюється клітинна регенерація, відбувається насичення шкірних покривів необхідними елементами і стимуляція природних імунних клітин шкіри для додаткового захисту від агресивних зовнішніх факторів. Згідно з рекомендаціями, пристрій може бути застосоване в якості допоміжної терапії різноманітних захворювань шляхом мануального впливу на певні точки. Доведено ефективність застосування аплікатора в якості невідкладної допомоги при втратах і порушеннях свідомості, серцевих нападах, порушення дихання внаслідок бронхоспазмов і для немедикаментозного зняття хронічних і гострих больових проявів.
Аплікаційної пристрій «Краплинка», з кількістю голок 128 і їхнім кроком голок 3,5 мм, відрізняється незначними розмірами 33х33мм, що дозволяє помістити його в невелику жіночу сумочку для ефективного масажу в будь-якій обстановці.
Основні характеристики
Тип товару Плоскі
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.