Аплiкатор Ляпко "Дует" 4,9 Ag

  • Lypko
  • Производители  Lypko
  • Наявність:  Є в наявності
  • Артикул 492

348.00 грн.
 Нашли дешевле

Доступні варіанти

   Масажер аплiкатор Ляпко "Дует" 4,9 Ag

Тип масажера - пластина. 

Характеристики Ляпко "Дует" 4,9 Ag:

  1. Розмір - 53 мм х 460 мм
  2. Матеріал голок - спеціально очищені мідь, залізо, цинк, нікель, срібло.
  3. Крок голки 4,9 мм
  4. Кількість голок 1022 шт
Плоский аплікатор Ляпко «Дует» 4.9 Ag
 
Тривалість процедури залежить, по-перше, від симптомів, а так ж, бажаного результату. Якщо вас мучить поганий сон, різні постійні болі, ви стали дуже дратівливим і збудженим, то аплікатор краще все використовувати безпосередньо перед тим як лягаєте спати. Тривалість одного сеансу впливу від 30 хвилин.
 
Під час гострого болю, загострення процесу, підвищеної сонливості або ж слабкості, а так само людям зі зниженою чутливістю процедуру рекомендується проводити до обіду. Так само процедура проведена вранці відмінно підходить для людей старшого віку. Тривалість застосування близько десяти-п'ятнадцяти хвилин.
 
Метод взаємодії голок з шкірним покривом запобігає її механічні пошкодження, отже, пристосування ніяк не контактує з кров'ю. Проте, в лікувальних закладах стандарти дезінфікування медичних виробів вимагають проводити регулярне знезараження, занурюючи весь інструмент в дезінфектор.
 
У засобі для дезінфекції повинен бути відсутнім хлор. Використовуються в лікарнях країни кошти, які дозволені до використання стандартів і метою використання яких є стерилізація медичних інструментів зі спеціальної гуми і некоррозіостойкіх металів.
 
Якщо використовувати прилад виключно в особистих цілях, то проводити знезаражування не обов'язково, достатньо звичайної гігієнічної чистки, який включає в себе: чистку з використанням засобу на основі шампуню або мила, змивання нанесеною суміші теплою водою і сушку вироби з використанням фена. Якщо здійснювати чистку за всіма правилами, то він надійно прослужить 5-7 років.
 
Для досягнення максимального результату і для того, щоб не відчувати зовсім ніяких дискомфортних відчуттів необхідно освоїти техніку правильного положення на аппликаторе. Якщо ви лягли правильно, то хворобливі відчуття тривають тільки перші хвилин 5, потім вони перетворюються в більш приємні і комфортні, ви відчуваєте плавну пульсацію і можете заснути здоровим і комфортним сном. Правильно встановити пристрій вам допоможуть подушки і рушники, з їх допомогою ви зможете повторити вигини вашого хребта.
 
Якщо ж ви відчуваєте неприємні відчуття протягом десяти хвилин і більше, то необхідно прибрати пристрій і повторити процедуру, зробити це можна буде через п'ять-десять годин, а краще вже на наступний день. Дискомфорт ви можете відчувати через те, то неправильно лягли на голки і через це нерівномірно розподілили навантаження або ж через те, що сповзли з нього, в результаті чого могли подряпати шкіру.
Використання саме плоского апплікаторного пристрої - це найзручніший спосіб, який результативно і відмінно усуває больові відчуття, знімає втому і при цьому не вимагає ніяких додаткових зусиль від хворого, а при використанні після сну він відмінно заряджає силами на весь день.
 
Малорозмірні вироби можна використовувати для більш тривалого впливу в області найбільш гострого болю або в тих частинах тіла, де знаходяться акупунктурні точки. Закріпити аплікатор необхідно за допомогою спеціального пояса або ж самого звичайного еластичного бинта, процедуру проводити необхідно від тридцяти хвилин і до 2-3 годин.
 
Щоб досягти відмінного і довгого результату, вам потрібно застосовувати не один, а кілька аплікаторів. Тому у вас повинні обов'язково бути присутнім такі пристрої як «Універсальний» і «Особовий», два плоских аплікатора (наприклад, Шанс »), кілька приладів компактних розмірів і пару валиків.
 
Крок аплікатора підбирається в залежності з чутливістю вашої шкіри, а це залежить не тільки від віку пацієнта. Пацієнтам з ніжною або надзвичайно чутливою шкірою, дуже худим людям або дітям необхідно при проведенні процедур користуватися валиком, крок якого не більше 3,5-5,8 мм.
 
Аплікатор застосовують при наявності нижчезазначених хвороб:
1. Захворювання органів травлення:
А) печінкова колька
Б) дискінезія жовчного міхура
В) панкреатит
Г) коліти (запори)
Д) гастрит
Е) виразкова хвороба шлунка і 12-палої кишки
Ж) дискінезія кишечника;
З) гіпотонія шлунка
 
2. Розлади нервової системи:
А) нічний енурез
Б) істерія, неврастенія, безсоння
В) неврити
Г) сексуальні неврози
Д) мігрень
Е) невралгії
Ж) хвороба Рейно
З) відновлення після черепно-мозкових травм і інсультів
І) дитячий церебральний параліч
К) неврологічні прояви остеохондрозу хребта
Л) люмбаго
М) мляві і спастичні паралічі
Н) міастенія
 
3. Урологія:
А) аденома передміхурової залози
Б) гломерулонефрит, пієлонефрит
В) простатити
Г) ниркова колька
Д) цистити
Е) цисталгии
 
4. середечно хвороби:
А) варикозне розширення вен нижніх кінцівок
Б) геморой
В) гіпотонія
Г) гіпертонія
Д) ІХС (стенокардія, кардіосклероз)
 
5. дефектів опорно-рухового апарату:
А) травми, переломи кісток
Б) сколіоз
В) хронічний тендовагініт
Г) післяопераційні стану
Д) міозити
Ж) перенапруження нервово-м'язового апарату
З) міалгія
 
6. Стоматологія:
А) зубний біль
Б) стоматит
В) пародонтоз
Г) знеболювання при стоматологічних маніпуляціях
 
7. Хвороби дихальних шляхів:
А) ларингіти
Б) бронхіальна астма (у т.ч. алергічного походження)
В) бронхіти
Г) ангіни
Д) нежить
Е) пневмонія
 
8.Ендокрінние захворювання:
А) аліментарне ожиріння
Б) гіпо- і гіпертиреоз
В) цукровий діабет
Основні характеристики
Тип товару Плоскі
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.