Масажер апликатор Ляпко "Килимок Великий" 7,0 Ag

  • Lypko
  • Производители  Lypko
  • Наявність:  Є в наявності
  • Артикул 373

1 150.00 грн.
 Нашли дешевле

Доступні варіанти

   Масажер аплікатор Ляпко "Килимок Великий" 7.0 Ag

Тип масажера - пластина. Призначений для статичного впливу. На пластинчастих апликаторах можна лежати або прикладати зверху на проблемні ділянки, рівномірно притиснувши зверху (наприклад, елластичным бинтом). Використовувати плоскі масажери можна самостійно, без сторонньої допомоги. Важливо: чим більше площа впливу ипликатора, тим менше часу потрібно для досягнення терапевтичного ефекту. 
Високий терапевтичний ефект досягається за рахунок виникаючих в шкірі, на вістрях та між голками, гальванічних струмів. Це, в свою чергу, призводить до підвищення микроелектрофореза металів у всі системи організму.

Характеристики Ляпко "Килимок Великий" 7.0 Ag:

  • Розмір - 275мм х 480 мм
  • Матеріал голок - спеціально очищені мідь, залізо, цинк, нікель, срібло.
  • Крок голки - 7мм
Масажер апликатор Ляпко "Килимок Великий" володіє  7,0 Ag найбільшою інтенсивністю впливу , так як має дуже великий розмір і відстань між голками. Пристрій призначений для використання на всіх ділянках тіла: на спині, в якості килимка під ноги (положенні стоячи, сидячи, лежачи), на животі — для профілактики і в комплексній терапії захворювань органів травного тракту (колітах різної етіології, дискінезіях, запорах та ін.) і ожирінні (при жирових відкладеннях на животі). Також аплікатор Ляпко «Килимок Великий» 7,0 Ag успішно застосовується для профілактики, зміцнення і збереження здоров'я, він нормалізує сон, підвищує працездатність, піднімає настрій, покращує обмін речовин, а так само сприяє підняттю загального життєвого тонусу.
При індивідуальному використанні пристрій не потребує дезінфекції, т. к. не проколює шкіру і не контактує з кров'ю. Досить обробити мийними розчинами і промити проточною водою. При використанні в лікувальних закладах необхідно проводити дезінфекцію одним з методів, вказаних в ОСТ 42-21-2-85.
Дуже компактний і зручний для транспортування.

Методика застосування і час впливу:

для досягнення тонізуючого ефекту, підвищення артеріального тиску і зняття гострих, інтенсивних болів — 7-10 хвилин;
для розслабляючого, заспокійливого, снодійного ефекту, зниження артеріального тиску, зняття тривалих хронічних болів, — 15-30 хвилин.
Для успішного лікування та відсутності дискомфорту при застосуванні необхідно правильно лягти на аплікатор, тоді неприємні відчуття перших п'яти хвилин перейдуть у відчуття приємного тепла, вібрацій, пульсацій, а так само можуть завершитись повноцінним здоровим сном. 
Для правильного укладання на аплікатор потрібно, як можна точніше, змоделювати анатомічні вигини тіла. Цього можна досягнути за допомогою правильно покладених подушок, згорнутих валиками махрових рушників, ковдр, пледів та ін..
Якщо дискомфортні відчуття не проходять більше 10-15 хвилин, аплікатор слід прибрати і наступного разу застосовувати не раніше, ніж через 5-10 годин. Причинами можуть бути неправильне накладення і, як наслідок, нерівномірне навантаження на голки, а так само сповзання з пристрою, що призводить до травмування шкіри.
Курс лікування становить 1-2 тижні. Повторний курс можливий через 2-4 тижні. Є позитивний практичний досвід тривалого (кілька місяців) щоденного застосування аплікатора.
Основні характеристики
Тип товару Плоскі
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.