Фильтр
В наявності
Фільтр по ціні:
Виробники:
Тип товару

Товар дня

Аплікатори Ляпко статичні

Русский Украинский
Це еластичні гумові пластини , виготовлені з гуми медичного призначення (з використанням тільки натурального каучуку) з оригінально закріпленими в них голками з необхідних для організму металів (цинку, міді, заліза, нікелю, срібла і золота). Базові метали основи голок - це мідні (латунні) і з..
Детальніше
Аплікатори Ляпко статичні
Це еластичні гумові пластини , виготовлені з гуми медичного призначення (з використанням тільки натурального каучуку) з оригінально закріпленими в них голками з необхідних для організму металів (цинку, міді, заліза, нікелю, срібла і золота).
Базові метали основи голок - це мідні (латунні) і залізні голки, все або частину яких мають покриття з іншого металу (вільний тільки кінчик голки). Для комфортності відчуттів, захисту шкіри від надмірного тиску, пошкодження по периметру аплікатора розташовані гумові обмежувачі (стовпчики).
 
Гнучкі пластинки і валики, зроблені з медичної гуми (де використовують виключно каучук) з голками, вони закріплені неординарним способом і зроблені з таких потрібних для людини металів як золото, залізо, срібло, цинк, нікель і мідь.
Основні сплави бази голок - це сталеві і мідні голки, вони повністю або ж частково покриті якимось іншим металом (непокритим залишається виключно кінець голки. По периметру аплікатора розміщені стовпчики з гуми, вони допомагають захищати шкіру від зайвого тиску, різноманітних пошкоджень шкіри, а так само для створення більшого комфорту під час використання.
Аплікатор Ляпко - що це таке?
Це такі собі гнучкі апплікаторние пластики і валики, вони позитивно впливають на запасні, головні і інші зони дії. Не дивлячись на це, валик застосовують на зони в районі хребта (де розташовані допоміжні точки). Щоб швидко позбутися від болю, привести в порядок нервову систему або ж просто отримати терапевтичний результат, ви можете користуватися не тільки апплікаторной пластиною, але і валиком.
У дев'яноста відсотках випадків, вплив потрібно було безпосередньо на зону, яка вас мучить, але для збільшення результативності лікування необхідно вплинути так само на всі інші зони. Під час процедури не варто забувати про хребет. Такі зони як допоміжна і додаткова використовують в тому випадки, коли з якихось причин дію на основну зону є неможливим. Як правило, ці зони протилежно розташовані до основної зоні. Для більшої результативності, рекомендується в рецептуру дії підключати так само здорові боку, які розташовані симетрично.
Щоб домогтися великий результативності треба:
- Зробити правильну укладку на аплікатори
-основне, що слід пам'ятати при правильному укладанні - це те, що весь тягар тіла необхідно рівномірно розподілити на всю поверхню апплікаторной пластини. Слід пам'ятати про те, що аппліктатор не можна використовувати на рівній поверхні. Щоб розмістити аплікатор вірно, вам потрібно з подушок і валиків зробити вигини вашого хребта.
Під час першої процедури з аплікатором, хворі відчуття пройдуть буквально протягом 5 хвилин, потім ви будете відчувати повну розслабленість, приємне поколювання і некуюпульсацію, так само будете відчувати тепло, в перебігу процедури ми можете захотіти спати і якщо не будете цьому протистояти, то поринете в здоровий сон.
НЕ ЗАБУВАЙТЕ!
Якщо ви відчувайте дискомфорт протягом десяти-п'ятнадцяти хвилин після початку процедури, то необхідно негайно закінчити процедури. Відновити її, з великим захопленням м'язової зони, можна через п'ять-десять годин, але найкраще на наступний день. Дискомфорт може бути через те, що ви по-перше, від самого початку неправильно наклали аплікатори, тим самим нерівномірно розподілили навантаження на голки або ж ви могли сповзти з аплікатора, що могло призвести до подряпин шкіри. Щоб уникнути дискомфорту вам необхідно лягти на нього повторно, але вдруге не забудьте підкласти під коліна м'який валик або згорнутий рушник.
тривалість дії
Час дії аплікатора безпосередньо залежить від того, якого результату ви хочете досягти з їх допомогою. При яскраво виражених болях, відсутності сну, підвищеного тиску і надмірної дратівливості, радимо вам користуватися аппликаторами в 2-ій половині дня або ж пізно ввечері, перед сном. Для аплікатора тривалість дії становить близько п'ятнадцяти-тридцяти хвилин, а для валика близько десяти-п'ятнадцяти хвилин.
Якщо ви маєте намір використовувати аплікатор для того, щоб позбутися від безсоння, гіпотонії і слабкості, а так само підвищити чутливість або ж для поліпшення стану у хворих або людей похилого віку, то найефективніше буде використовувати аплікатор утром.Пользоваться їм потрібно сім-десять хвилин, а валиком п'ять-сім хвилин. Як виняток щоб швидко досягти позитивного ефекту, процедура може тривати від тридцяти хвилин і до одного-двох годин. Загальний курс тривати близько двох тижнів, повторити його дозволяється через місяць.
Якщо ви будете використовувати аплікатор кожен день протягом декількох місяців, то результат буде більш ефективним і позитивним. Хронічний біль повністю зникає, поліпшується самопочуття і працездатність.
Як слід користуватися аплікатором?
Якщо завдяки апплікатору ви боретеся остеохондрозом, то слід розміщувати аплікатор в області всієї спини.
Якщо ж вас мучать болі в шиї, руках, серцеві або головні болі, болі в області плеча або грудної клітки, то аплікатори треба класти саме під хворобливу частину.
Якщо ви страждаєте хворобами нирок, шлунково-кишкового тракту або печінки, то розміщувати аплікатор слід під область попереку, щоб посилити результат, розмістіть аплікатор на животі і притисніть його ємністю з піском. Так само тут рекомендується використовувати апплікаторний пояс «Малюк».
Якщо вас турбують болі в районі крижів, попереку або живота, а крім цього ви страждаєте на захворювання органів малого таза, то в таких випадках, аплікатори треба розміщувати на нижню частину попереку і на низ живота.
Після серйозних травм або переломів аплікатор, як правило, розміщують на область хребта на п'ятнадцять-тридцять хвилин, а потім вже нижче або вище травми / перелому.
Щоб відновити функції кишечника після хірургічних втручань, аплікатор слід обов'язково накласти знову таки вище або нижче місця операції.
Щоб позбутися від різних хвороб матки і придатків, простатиту, хвороб сечового міхура, щоб нормалізувати сечовипускання і привести в порядок функції тазових органів, необхідно накладати апплікаторние пластини на малого таза.
Під час застуди або довгих хвороб бронхів, аплікатори розміщуються за принципом гірчичників. Накладають його на область шиї, спини і грудей.
Щоб зняти напад астми, треба розмістити аплікатор в області шиї так, щоб він міг захопити відділ грудної клітини. Якщо ж у вас не виходить так зробити, то в області грудей потрібно було використовувати апплікаторний валик. Варто пам'ятати, що під час цієї процедури дихання необхідно стримувати за методикою Бутейко.
При етіології або ж під час нежиті, аплікатор потрібно накладати на зону потилиці.
Щоб позбутися від головного болю і в період артеріальної гіпертензії, варто використовувати апплікаторние пластини в області шиї, голови і стоп.
При використанні аплікатора в боротьбі зі стенокардією або різними хворобами серця, а так само порушеннями ритму, він повинен захоплювати середній і верхній відділ грудного відділу.
Щоб боротися з панкреатитом або виразкою шлунка, використовуючи аплікатор, то накладати його треба на область грудей і попереку. Якщо ж хвороба загострилася, то поруч з областю болю.
Щоб користуватися аплікатором щоб уникнути варикозу, варто класти аплікатор на область спини і на відділ грудного хребта. Тривалість процедури від п'ятнадцяти до двадцяти п'яти хвилин.
Щоб результативно спалити жирові відкладення, варто розміщувати аплікатор саме на область ожиріння, а так само на область хребта по черзі. На область ожиріння вплив не повинно бути більше семи - десяти хвилин, а на область хребця п'ятнадцять-двадцять хвилин.
Щоб зняти біль в районі попереку і щоб поліпшити розвиток плода і нормалізувати кровопостачання матки, область розташування аплікатора - поперековий і крижовий відділи. Потрібно було стежити за тим, щоб дія була безболісним. Рекомендуємо вам вибирати аплікатором з кроком не більше 4,9-5,8 мм.
Щоб зберегти і стимулювати процес утворення молока під час годування, потрібно накладати аплікатор на ділянці спини, робити це необхідно по два-три підходи в день, кожен підхід п'ятнадцять-двадцять хвилин.
Під час маститу аплікатор кладуть на область молочної залози, а так само на хребет, робити цю процедуру потрібно щодня по десять-п'ятнадцять хвилин.
Після інсульту аплікатор рекомендують накладати повністю на всі відділи хребця, на район шиї і голови і звичайно ж, потрібно вплив на стопи, найкраще стоячи або ж сидячи.
Під час захворювань щитовидки, аплікатор треба накладати на область шийного позвонка.Более результативним є дія на такі області, як копчиковая, крижовий і надниркова.
 
Особливу увагу необхідно надати фалангу великого пальця, а на стопу вплив необхідно не тільки з боку підошви, але і з тильної.

 

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:
Масажер аплiкатор Ляпко "Шанс" 6,2 Ag Тип масажера - пластина. Призначений для статичного впливу. На пластинчастих аплiкаторах можна лежати або прикладати зверху на проблемні ділянки, рівномірно притиснувши зверху (наприклад елластичним бiнтом). Використовувати плоскі масажери можна самостійн..
290.00 грн.
Відгуків: 2
Масажер аплiкатор Ляпко "Шанс" 5,8 Ag Тип масажера - пластина. Призначений для статичного впливу. На пластинчастих аплiкаторах можна лежати або прикладати зверху на проблемні ділянки, рівномірно притиснувши зверху (наприклад елластичним бiнтом). Використовувати плоскі масажери можна самостійн..
308.00 грн.
Відгуків: 2
Масажер аплiкатор Ляпко "Шанс" 4,9 Ag Тип масажера - пластина. Призначений для статичного впливу. На пластинчастих аплiкаторах можна лежати або прикладати зверху на проблемні ділянки, рівномірно притиснувши зверху (наприклад елластичним бiнтом). Використовувати плоскі масажери можна самостійн..
334.00 грн.
Відгуків: 0
Масажер апликатор Ляпко "Народний" 7.0 Ag Тип масажера - пластина. Призначений для статичного впливу.На пластинчастих апликаторах можна лежати або прикладати зверху на проблемні ділянки, рівномірно притиснувши зверху (наприклад елластичним бінтом). Використовувати плоскі масажери можна самост..
265.00 грн.
Відгуків: 2
Масажер аплікатор Ляпко "Килимок Великий" 7.0 Ag Тип масажера - пластина. Призначений для статичного впливу. На пластинчастих апликаторах можна лежати або прикладати зверху на проблемні ділянки, рівномірно притиснувши зверху (наприклад, елластичным бинтом). Використовувати плоскі масажери мож..
1 060.00 грн.
Відгуків: 1
Масажер аплiкатор Ляпко "Квадро" 6,2 Ag Тип масажера - пластина. Призначений для статичного впливу. На пластинчастих аплiкаторах можна лежати або прикладати зверху на проблемні ділянки, рівномірно притиснувши зверху (наприклад елластичним бiнтом). Використовувати плоскі масажери можна самості..
555.00 грн.
Відгуків: 0
Масажер аплiкатор Ляпко "Квадро" 5,8 Ag Тип масажера - пластина. Призначений для статичного впливу. На пластинчастих аплiкаторах можна лежати або прикладати зверху на проблемні ділянки, рівномірно притиснувши зверху (наприклад елластичним бiнтом). Використовувати плоскі масажери можна самості..
600.00 грн.
Відгуків: 0
Масажер аплiкатор Ляпко "Квадро" 4,9 Ag Тип масажера - пластина. Призначений для статичного впливу. На пластинчастих аплiкаторах можна лежати або прикладати зверху на проблемні ділянки, рівномірно притиснувши зверху (наприклад елластичним бiнтом). Використовувати плоскі масажери можна самості..
698.00 грн.
Відгуків: 0
Масажер аплiкатор Ляпко "Устілка плюс" 5 Ag Тип масажера - пластина.  Характеристики Ляпко "КУстілка плюс" 5 Ag: Три розміру: 37-40, 40-43, 43-46 Матеріал голок - спеціально очищені мідь, залізо, цинк, нікель, срібло. Крок голки - 5мм Кількість голок: р 37-4..
535.00 грн.
Відгуків: 1
Масажер аплiкатор Ляпко "Супутник" 4,9 Ag Тип масажера - пластина.  Характеристики Ляпко "Супутник" 4,9 Ag: Розмір - 53 мм х 230 мм Матеріал голок - спеціально очищені мідь, залізо, цинк, нікель, срібло. Крок голки 4,9 мм Кількість голок 511 шт Плоске ..
169.00 грн.
Відгуків: 0
Масажер аплiкатор Ляпко "Супутник плюс" 5,8 Ag Тип масажера - пластина.  Характеристики Ляпко "Супутник плюс" 5,8 Ag: Розмір - 59 мм х 235 мм Матеріал голок - спеціально очищені мідь, залізо, цинк, нікель, срібло. Крок голки 5,8 мм Кількість голок 445 шт ..
161.00 грн.
Відгуків: 0
Масажер аплiкатор Ляпко "Супутник плюс" 6,2 Ag Тип масажера - пластина.  Характеристики Ляпко "Супутник плюс" 6,2 Ag: Розмір - 59 мм х 235 мм Матеріал голок - спеціально очищені мідь, залізо, цинк, нікель, срібло. Крок голки 6,2 мм Кількість голок 375 шт ..
154.00 грн.
Відгуків: 0
Масажер аплiкатор Ляпко "Дует" 4,9 Ag Тип масажера - пластина.  Характеристики Ляпко "Дует" 4,9 Ag: Розмір - 53 мм х 460 мм Матеріал голок - спеціально очищені мідь, залізо, цинк, нікель, срібло. Крок голки 4,9 мм Кількість голок 1022 шт Плоский апліка..
335.00 грн.
Відгуків: 0
Масажер аплiкатор Ляпко "Дует" 5,8 Ag Тип масажера - пластина.  Характеристики Ляпко "Дует" 5,8 Ag: Розмір - 59 мм х 467 мм Матеріал голок - спеціально очищені мідь, залізо, цинк, нікель, срібло. Крок голки 5,8 мм Кількість голок 890 шт Плоске аплікаці..
310.00 грн.
Відгуків: 1
Масажер аплiкатор Ляпко "Дует" 6,2 Ag Тип масажера - пластина.  Характеристики Ляпко "Дует" 6,2 Ag: Розмір - 53 мм х 471 мм Матеріал голок - спеціально очищені мідь, залізо, цинк, нікель, срібло. Крок голки 6,2 мм Кількість голок 1750 шт Аплікаційний п..
285.00 грн.
Відгуків: 3
BOOST информация:   Оригинальная страница   Время создания этой страницы: 0.660897