Масажеры апплікаторы Ляпко Валики


Масажеры апплікаторы Ляпко Валики

Валики - це аплікаційні пристрої для динамічної дії (мільйонний «голчатий душ»). Використовуються на всіх ділянках тіла: спина, поперек, область сідниць, грудна клітка, живіт, кінцівки. Терапевтичний ефект досягається у декілька разів швидше, ніж при застосуванні статичного аплікатора.


Як використовувати аплікатор Ляпко?
Дане пристосування вдає із себе голки, валики і гнучкі пластини, зроблені вони, як правило, з потрібних для організму елементів, таких як срібло, цинк, залізо, мідь і нікель.
Передбачено аплікатор Ляпко для всілякі ділянок тіла (як правило, для спини).
Найвищий позитивний результат можна пояснити втіленими електричними і рефлекторно-механічними властивостями, якими володіє пристрій. В результаті активується активність різних систем організму, таких як травна, серцево - судинна, кісткова, так само не нервова і багатьох інших. Особливо проявлені захисні властивості. При відсутності побічних ефектів примушує захисні сили організму «прокинутися» і підключитися в функціональну боротьбу з хворобою.
Здібності даного пристрою:
Збільшує працездатність і тримає в формі життєвий тонус, приводить в норму сон, а так само обмін речовин, крім цього налаштовує на позитивне мислення.
Є відмінним помічником в боротьбі з хворобами таких систем як серцево-судинна, нервова і дихальна, крім цього відмінно справляється із захворюваннями кишкового тракту;
Позбавляє статеві органи від розладів і приводить в норму різні функції статевих органів як у жінок, так і чоловіків; під час лікування різних жіночих хвороб сприяє знищенню запальних проявів та нормалізує цикл менструацій;
Зменшує процес відновлення після різних травм, інсультів, хірургічних втручань або переломів;
Блокує біль в районі хребта, м'язів і суглобів, допомагає від головного болю;
Допомагає привести в норму гормональний баланс при ендокринних хворобах;
Збільшує в кілька разів дієвість процедур, наприклад мануальної терапії, класичної і вушної голкотерапії, масажу, мікрохвильової резонансна терапії та лазеротерапії;
Відмінно бореться зі шкідливими звичками, наприклад з курінням або алкоголізмом;
Сприяє скороченню прийому ліків, а в майбутньому допомагає зовсім від них відмовитися.
Аппликаторами легко користуватися в лікарнях, санаторіях або будинку.
Аплікатор Ляпко єдиний в своєму роді, тому як ні один пристрій не зрівняється з ним. Адже аплікатор є простим і надійним у використанні, дуже ефективний, а його результат помітний майже відразу, крім цього він є багатофакторним і сильним у впливі. Даною пристрій відмінного допомагає стимулювати вироблення природних ліків в організмі в потрібних фізіологічних дозах, відшкодовує відсутність рухової активності.
Аплікатор-пояс
Оздоровлення під час ходьби або бігу - подвійний результат!
У вас чимало клопоту і катастрофічно не вистачає часу щоб використовувати аплікатор? Ви ніяк не можете відсторонитися від улюбленої передачі або ноутбука? Бажаєте використовувати аплікатор, але немає часу на ньому лежати? Аплікатор у вигляді пояса легко вирішить ці проблеми.
Зараз метод голкотерапії став ще більш простим у виконанні, комфортним для хворих і доступним для всіх. Через міцних фіксаторів, пояс кріпитися саме на хворобливу зону. Саме фіксатори гарантують рівномірне дотик пояса до тіла, завдяки йому у вас є можливість пересуватися і займатися своїми справами під час лікування. Фіксувати пояс дозволяється самому, без чиєї-небудь допомоги, ви зможете це зробити просто, швидко і надійно на будь-якій ділянці тіла. Саме для цього розробники врахували регулювання довжини пояса.
Тривалість процедури безпосередньо залежить від того, якого ефекту ви хочете досягти:
  • сприяє зняття хронічного болю - від тридцяти хвилин до двох годин;
  • поднятіе життєвого тонусу організму - від семи до десяти хвилин;
  • допомога при боротьбі з болем - від десяти до п'ятнадцяти хвилин;
  • расслабляющій результат - від двадцяти хвилин і до двох годин.
Показать все описание

Масажер аплiкатор Ляпко Валик лицьовий 3,5 Ag

Масажер аплiкатор Ляпко Валик лицьовий 3,5 Ag...

Масажер аплiкатор Ляпко Валик лицьовий 3,5 Ag циліндричними втулками Тип масажера - валик Характеристики Ляпко "Валик лицьовій" 3,5 Ag: Розмір валика 51 * 40 ..

292.00 грн.

Масажер аплiкатор Ляпко Валик універсальний 3,5 Ag

Масажер аплiкатор Ляпко Валик універсальний 3,5 Ag...

Масажер аплiкатор Ляпко Валик універсальний  3,5 Ag циліндричними втулками Тип масажера - валик Характеристики Ляпко "Валик Універсальний" 3,5 Ag: Розмір..

436.00 грн.

Масажер аплiкатор Ляпко Валик великий 5,0 Ag

Масажер аплiкатор Ляпко Валик великий 5,0 Ag...

Масажер аплiкатор Ляпко Валик великий  5,0 Ag з гумовими втулками Тип масажера - валик Характеристики Ляпко "Валик Великий" 5 Ag: Розмір валика 111 * 61 мм ..

560.00 грн.

Масажер аплiкатор Ляпко М`ячик ігольчатий 4,0 Ag

Масажер аплiкатор Ляпко М`ячик ігольчатий 4,0 Ag...

Масажер аплiкатор Ляпко м`ячик голчастий  4,0 Ag Тип масажера - мячь Характеристики Ляпко "М'ячик голчастий" 4 Ag: Розмір виробу: діаметр 55 мм Матері..

390.00 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)