Аплікатор Ляпко «Пояс універсальний» 4,3 Ag

 • Lypko
 • Производители  Lypko
 • Наявність:  Є в наявності
 • Артикул 482

490.00 грн.
 Нашли дешевле

Доступні варіанти

   Масажер апликатор Ляпко "Пояс універсальний" 4,3 Ag

Тип масажера - пояс.

Характеристики Ляпко "Пояс універсальний" 4,3 Ag:

 1. Складається з 5 пластин і 2 регульованих поясів
 2. Розмір пластини 140 * 65 мм - 2 шт, 90 * 65 мм - 1шт, 68 * 65 мм-1шт, 77 * 65-1шт
 3. Матеріал голок - спеціально очищені мідь, залізо, цинк, нікель, срібло.
 4. Крок голки - 4,3 мм
 5. Кількість голок: 1485 шт
Пристрій аплікаційної Ляпко плоске «Пояс Універсальний М» 4,3 Ag
Що складається з п'яти рухомих смуг і двох поясів з регуляцією, що допускають переміщення пластин для зручності носіння і стимуляції, аплікаційний масажер Ляпко «Пояс Універсальний М» 4,3 Ag, здатний до комплексного впливу на активні мануальні точки шляхом поверхневого впливу голок.
Широкий спектр допустимого застосування виробу на область голови і тіла дає можливість експлуатації його в численних сферах терапії. Здатність впливати на будь-які ділянки обличчя (області очей, надбрівних дуг, носових пазух, ротової порожнини, підборіддя, голови, вушних раковин і шиї) допускає ефективне застосування масажера в косметології, неврології, офтальмології та ін. Для досягнення максимальної результативності терапевтичних процесів.
Незалежно від місця стимуляції аплікатором відбувається значна активація кровопостачання, блокування болю, зниження вираженості набряків, нормалізація функціональних процесів роботи організму, корекція обмінних процесів і посилення захисних функцій, нормалізація роботи природного імунітету.
Застосування універсального масажера в різних сферах медицини:
Неврологічна та офтальмологічна практики
Експлуатація аплікатора Ляпко допускається в якості індивідуального способу немедикаментозної терапії і вкупі з медикаментозними методами. Часте, симптоматичне застосування пристрою для стимуляції ділянок голови і обличчя показало свою ефективність при знятті головного болю, усунення нервової напруги і проблем зі сном, поліпшення пам'яті, слуху, корекція і нормалізації кровообігу. Забезпечується розслаблення м'язів очних яблук, мінімізується їх напруга, відновлюються скиаскопічні функції кришталика, поліпшується тонус і еластичність м'язових волокон. Рекомендується до використання при порушеннях зорових функцій як ефективний засіб, що сприяє збереженню і корекції зору, для комплексної терапії порушень зорових функцій, пов'язаних з просторовим сприйняттям предмета (короткозорості або далекозорості), глаукоми або катаракти, атрофії зорового нерва, синдрому зорової втоми. При впливі масажером зникають мімічні зморшки, поліпшується функціональний стан і зовнішній вигляд покривів шкіри навколо очей, попереджається розвиток «комп'ютерного синдрому», що характеризується болями, сухістю, різями слизової оболонки очей. Одночасна пальпація окологлазних і скроневої простору зі зміною її інтенсивності здатна значно посилити ефективність терапевтичного лікування. При комплексній дії на потиличну область допоміжних пластин відбувається посилення кровообігу мозку, мінімізується Спазмування судин. При використанні аплікаційного пристрою в околоротовой області при запальних процесах трійчастого нерва, ротової порожнини, зубних болях і заїкання відбувається істотне зниження симптоматики запальних процесів. Збільшенню терапевтичного ефекту сприяє застосування морської води, трав'яних відварів або фіз.ррозчину, нанесених на марлеву або тканинну пов'язку.
У педіатричній практиці експлуатація вироби Ляпко «Пояс Універсальний М» доцільно з п'яти років, під суворим наглядом дорослих. Для виключення негативних наслідків і ймовірних страхів, властивих в дитячому віці, перед використанням масажера необхідно пояснити дитині його безпеку і абсолютну безболісність. Для цього доросла людина (мама) при маляті одягає собі пристрій на закриті очі, описуючи свої відчуття і користь від цього заходу. Добре було б проводити ці дії у вигляді гри, після чого необхідно кілька разів підносити аплікатор до закритих очей малюка для демонстрації нешкідливості і оцінки дитиною незвичайності відчуттів. Далі допустима фіксація на дитину, тривалістю не більше однієї хвилини, з обов'язковим заспокійливим діалогом, що дозволяє дитині відчувати себе впевненим, захищеним і в цілковитій безпеці. Обов'язково необхідно рекомендувати дитині тримати очі закритими. Маніпуляції проводять двічі на день, з систематичним збільшенням часу впливу до п'яти хвилин. Тривалість курсу становить не більше десяти днів, з подальшим його повторенням через 10-12 діб.
Отоларингологічна практика показує, що симптоматичне використання вироби Ляпко «Пояс Універсальний М» в областях проекцій гайморових пазух і надбрівних областях тривалістю до п'ятнадцяти хвилин значно сприяє активації кровопостачання придаткових носових пазух, зменшенню набряклості, відновленню і нормалізації дихання. Застосування в околовісочной області сприяє посиленню слуху.
Косметологія
При стимуляції масажером шкірних покривів особи спостерігається поліпшення кровопостачання, зовнішнього вигляду, мінімізація проявів мімічних зморшок, уповільнення процесів старіння, утворення нових клітин шкірних покривів, що надає шкірі додаткову гладкість і повертає тургор.
Свою ефективність показало застосування пристрою Ляпко «Пояс Універсальний М» в терапії алкогольної або нікотинової залежностей. Для аплікацій використовують хребетну область, попереково-крижовий відділ, живіт і грудну клітку, стопи, вушні раковини і ін.
Знаходяться на людському тілі важливі точки і зони, стимуляція яких здатна благотворно впливати на конкретні органи і весь організм, грають істотну роль в терапії хвороб методом поверхневої голкотерапії. Наприклад, точка Цзу-сань-лі, що знаходиться назовні від коліна, стимуляція якої призводить до значного викиду ендорфінів, які сприяють нормалізації природних обмінних процесів.
Аплікатори Ляпко допустимі до експлуатації у всіх вікових груп, незалежно від статевих відмінностей і ваги.
Обмеженнями до стимуляції активних точок аплікатором Ляпко «Пояс Універсальний М» є:
 • Наявність гострих запальних та інфекційних процесів;
 • Стан загострилися хронічно поточних хвороб, що характеризуються пропасними станами;
 • Патологічні зміни роботи печінки, нирок, серцево-судинної системи в стадії декомпенсації;
 • Патологія провідності вен в гострій формі;
 • Захворювання кровотворних органів і крові;
 • Стани, що вимагають невідкладних оперативних втручань;
 • Різка втрата ваги нез'ясованої етіології, стану надмірного виснаження;
 • Виявлені ураження шкірних покривів - рани, порізи, трофічні виразки.
Методика експлуатації аплікатора Ляпко «Пояс Універсальний М»
Допускається накладення масажера на будь-які ділянки тіла:
Для попередження втоми, поліпшення зору, слуху і загального стану доцільним є накладення масажера на область очей, тривалістю не більше п'ятнадцяти хвилин, до десяти разів на добу;
Зняти емоційну напругу, набряклість під повіками і поліпшити сон допоможе процедура тривалістю до півгодини;
Мінімізувати часткову атрофію зорового нерва і зняти прояви дистрофії сітківки дозволить невелика п'ятнадцятихвилинний процедура, курсом до десяти днів з наступним повторенням.
 Перед проведенням процедур бажано відвідати лікаря для попередньої консультації. Стимуляція шляхом поверхневого голковколювання може проводитися в домашніх або амбулаторних умовах. Основні точки стимуляції пристроєм Ляпко «Пояс Універсальний М» - на скроневої області, області шиї, обличчя та вушних раковинах.
Вплив на певні точки здійснюється строго за рекомендаціями лікаря:
 1. Шень-тин (VG24) - стимулюється при невралгічних порушеннях трійчастого нерва, надмірних сльозовиділення, порушення відчуття рівноваги, головних болях, аж до мігренеподібних, розладах процесів сну.
 2. Цянь-дин (VG21) - стимулюється при порушенні рівноваги, головних болях, зміни кровопостачання мозку, хворобах вух, носових крововтратах і судомах.
 3. Сюань-ли (VВ6) - стимулюється при скроневих, зубних болях, набряклості особи, патологіях очних яблук;
 4. Чен-цзян (VC24) - стимулюється при невралгіях і невритах трійчастого і лицьового нервів, судомних станах, набряклості особи, при істеричних припадках і наданні невідкладної допомоги в разі колапсу, діабетичної коми та ін.
 5. Хоу-дин (VG19) - стимулюється при головних болях, запамороченні, носовій кровотечі, бронхіальній астмі.
 6. Фу-бай (VB10) - стимулюється при шумі у вухах, парезі кінцівок, тику.
 7. Цин-хв (V1) - стимулюється при надмірному сльозотечі і запальних кон'юнктивітах.
 8. Ян-бай (VB14) - стимулюється при порушеннях почуття простору, нудоті, блювоті, спазмах лицьових м'язів, невралгіях і невритах лицьових або трійчастих нервів.
 9. Си-Чжу-кун (TR23) - стимулюється при патологіях зору, парези, паралічі лицьового нерва, мігрені різної етіології, запамороченнях, запальних кон'юнктивітах.
 10. Чен-ци (E1) - ефективність стимуляції доведена при патологіях роботи органів зору, пов'язаних зі сприйняттям об'єкта - короткозорості, далекозорості, астигматизмі, катарактах.
 11. Тун-цзи-ляо (VB1) - стимулюється мігренеподібних станах, хворобах очей, викликають порушення якості зору, надмірне сльозовиділення, глаукомі, атрофії зорового нерва, паралічі лицьового нерва.
 12. Си-бай (E2) - стимулюється при порушеннях роботи очей різної етіології - кон'юнктивітах, кератитах, глаукома, невралгіях, тиках верхньої повіки, парези лицьового нерва, опущеннях куточка ротової порожнини.
 13. Цзюй-ляо (Е3 - стимулюється при патологіях очей - глаукома, надмірному сльозовиділення, птозе століття; опущенні кута рота, носових крововиливах. Больових відчуттях щік, губ і верхньої щелепи.
 14. Ді-цан (Е4) - стимулюється при невралгіях і парезах трійчастого і лицьового нервів, птозе століття, тиках, надмірному слюноотделении.
 15. Хе-ляо (GI 19) - стимулюється при зниженні нюху, носових кровотечах, ринітах вазомоторних, астматичних станах, парезах мімічних м'язів ротової порожнини.
 16. Жень-чжун (VG26 - стимулюється в разі надання невідкладної допомоги при істеричних припадках з судомами і сплутаність свідомості.
 17. Дуй-Дуань (VG27) - стимулюється при сплутаність свідомості, носових крововтратах, невралгіях трійчастого нерва.
 18. Тай-ян (PC9) - стимулюється при болях в скроневої області, мігренеподібних станах, невритах, невралгіях, тиках і контрактуре мімічних м'язів.
 19. Тоу-вей (E8) - стимулюється при невралгіях, мігрені, невритах, патологічних зниженнях зорових функцій, запальних процесах очей - кон'юнктивітах.
 20. Нао-ху (VG17) - стимулюється для зняття головних болів, порушення зорових функцій, болі в очах, зниження чіткості і якості зору.
 21. Інь-тан (РС3) - стимулюється при головних болях, порушеннях просторового сприйняття, ринітах, запальних процесах очей і носових пазух, гіпертонія.
 22. Бай-хуей (VG20) - стимулюється при закладеності носових ходів, судомах, шумі у вухах, головний біль, геморої.
 23. Нао-кун (VB19) - стимулюється при зниженні гостроти зору, задишки, носовій кровотечі, гарячкових станах, радикулітах шийного відділу, захворюваннях очей.
 24. Цуань-Чжу (V2) - стимулюється при головних болях, невралгіях, патологіях зорової системи, надмірному сльозовиділення, м'язових тиках
 25. Мей-чун (V3) - стимулюється при головних болях, запамороченнях, захворюваннях носових порожнин, патологіях зорових функцій.
 26. Юй-яо (PC6) - стимулюється при мігренеподібних станах, патологіях зорових функцій.
Стикаючись в процесі експлуатації до шкірних покривів, вироби Ляпко не ушкоджують їх завдяки спеціальним захисним валикам між голками, здатним дозовано розподіляти ступінь натискання для мінімізації ймовірності травмування.
При самостійному використанні в приватному порядку, апплікаторное пристрій не вимагає додаткових методів дезінфекції. Його обробка здійснюється шляхом миття з милосодержащім препаратом або шампунем, ретельне ополіскування водою і осушення гарячим повітряним потоком (найчастіше застосовується фен). Дотримуючись рекомендовані виробником заходи експлуатації, тривалість служби аплікатора Ляпко «Пояс Універсальний М» може становити до семи років.
При експлуатації масажера Ляпко в стаціонарних умовах після завершення сеансу аплікації, необхідно ретельне знезараження аплікатора, зануренням його в дезінфікуючі безхлоросодержащіе розчини, відповідно до діючих стандартів знезараження. Розчини необхідно застосовувати для мед. виробів з гуми і металів, схильних до корозійних процесів. Далі пристрій необхідно ретельно промити і обсушити.
Пристрій аплікаційної Ляпко «Пояс Універсальний М» комплектується п'ятьма пластинами рухливими і двома поясами з регулюванням, допускають вільне переміщення пластин, з голками з міді, срібла, нікелю, цинку, заліза. Розмір пластин, що фіксуються в області очей - 140х65мм, кількість - 2 шт., Розмір пластин, що фіксуються в потиличній області - 90х65, 68х65, 77х65мм - 3шт., Крок голок -4,3 мм, кількість голок - 1485 шт.
Основні характеристики
Тип товару Пояс
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.