Фильтр
В наявності
Фільтр по ціні:
Виробники:

Товар дня
Тонометр автомат Rossmax MB 307i
710.00 грн. 560.00 грн.

Глюкометри, тест-смужки

Русский Украинский
Детальніше
Глюкометри, тест-смужки
Глюкометри та тест-смужки
На нашому сайті ви знайдете глюкометри та витратний матеріал для них (тест-смужки, ланцети) провідного світового виробника ТМ Біонайм (Bionime). Глюкометри Біонайм (Bionime) - це швейцарська якість. Результати вимірювань, проведених за допомогою цих приладів являють собою аналогічні результати аналізу рівня цукру в крові, отримані в лабораторних умовах.
 
Глюкометр - це прилад для вимірювання вмісту глюкози (цукру) в крові, призначений для використання  як в стаціонарі, так і в домашніх умовах. Глюкометри Біонайм (Bionime) представлені трьома моделями:
Глюкометр Bionime Rightest GM-110. У цьому приладі, при купівлі кожної нової упаковки тест-смужок, необхідно перекодувати прилад вручну. Це дуже легко, якщо слідувати інструкції. Об'єм пам'яті - 150 вимірювань.
Глюкометр Bionime Rightest GM-300 перекодовується самостійно при установці порту з нової упаковки тест-смужок (порт завжди йде в комплекті). Об'єм пам'яті - 300 вимірювань та обчислення середніх результатів за 1,7,14,30 днів.
Глюкометр Bionime Rightest GM-550 перекодовується автоматично при установці тест-смужки з нової упаковки і не вимагає вашого втручання. Також цей глюкометр має найвищий рівень точності і довічну гарантію. Об'єм пам'яті 500 вимірювань та обчислення середніх результатів за 1,7,14,30,90 днів.
 
Тест-смужки - це одноразовий елемент, що містить хімічні речовини, які вступають у реакцію з глюкозою, що міститься в краплі крові, і використовуються під час кожного вимірювання. Кожна смужка використовується тільки один раз, а потім підлягає утилізації.
 
Оскільки тест-смужки можуть варіюватися від партії до партії, в деяких моделях (Глюкометр Bionime Rightest GM-110) потрібно, щоб користувач вручну вводив код, розташований на пляшечці з тест-смужками.  Вводячи код в глюкометр, прилад буде градуйовано для даної партії тест-смужок.
 
Для проведення аналізу глюкометру потрібна крапля крові з кінця пальця, отримана за допомогою проколу ланцетним пристроєм, який передбачено комплектацією всіх моделей ТМ Біонайм (Bionime). Якщо ланцетний пристрій втрачено або зламано, купити його ви можете в нашому інтернет-магазині. Витратним матеріалом для ланцетного пристрою служать ланцети (спеціальні тонкі голки). Одного ланцета достатньо для 10 проколів , за умови, що пристроєм користується одна людина.
 
Час, необхідний глюкометру для проведення аналізу становить 5 секунд. Одиниці виміру ммоль/л
 
В даний час всі глюкометри включають в себе функцію встановлення користувачем дати і часу, а також - пам'яті результатів тестування. Функція пам'яті є важливим аспектом лікування діабету, так як вона дозволяє пацієнтові вести облік протікання хвороби і визначити тенденції і закономірності у зміні рівня глюкози в крові протягом декількох днів або тижнів.
 
Купити глюкометр Біонайм (Bionime) ви можете на нашому сайті. Це дуже зручно, ціни вас приємно здивують, доставка здійснюється у всі міста України. Якщо ви не можете визначитися який купити глюкометр, телефонуйте, наші досвідчені фахівці допоможуть вам.

Виберіть підкатегорію

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:
Тест-смужки Bionime Rightest GS550 (50шт) Тест-смужки Bionime Rightest GS550 (50шт) використовуються з глюкометром BIONIME Rightest GM 550. Інформація про код міститься в самій тест-смужці. Бездротова конструкція електродів: мінімальна відстань від зони реакції до електродів забезпечу..
540.00 грн.
Відгуків: 0
Глюкометр Bionime Rightest GM-110 + 50 тетс смужок АКЦІЯ Глюкометр Bionime Rightest GM-110 - це новітня система контролю цукру в крові, призначення якої - зовнішня діагностика іп-vіrto (для самоконтролю і професійного використання). Результати вимірювань, проведених за допомогою системи Righ..
575.00 грн.
Відгуків: 0
Ланцети Bionime Rightest -  стерильні, одноразові, призначені для отримання краплі крові. Товщина ланцета всього 0,3 мм (30G) - одні із самих тонких ланцетів на сьогоднішній день. Добре підходять для одержання крові з альтернативних місць. Завдяки стандартній формі сумісні з більш..
450.00 грн.
Відгуків: 0
Ланцети Bionime Rightest №50 50 - стерильних, одноразових ланцетів призначених для отримання краплі крові. Товщина ланцета всього 0,3 мм (30G) - одні із самих тонких ланцетів на сьогоднішній день Добре підходять для одержання крові з альтернативних місць. Завдяки стандартній формі..
175.00 грн.
Відгуків: 0
Тест смужки Bionime GS300 Rightest - 50 шт.   Призначені для глюкометра Біонайм GM300 і глюкометра GM110 У картонній упаковці 2 тубуса по 25 шт, разом 50шт. Мінімальна проба крові -1,4 мкл.   Запатентована смужка від Швейцарської торгової марки Bi..
420.00 грн.
Відгуків: 0
Глюкометр BIONIME Rightest GM 550   Глюкометр Bionime Rightest GM-550 - це новітня система контролю цукру в крові, призначення якої - зовнішня діагностика іп-vіrto (для самоконтролю і професійного використання). Результати вимірювань, проведених за допомогою системи Rightest, являють..
635.00 грн.
Відгуків: 0
Bionime Rightest GD500 - це ланцетний пристрій призначений для багаторазового використання в домашніх умовах і клініках. Автоматичний прокол для проби капілярної крові з кінчика пальця. Регулювання глибини проколу з допомогою спеціального наконечника. Особлива конструкція для додаткової без..
130.00 грн.
Відгуків: 0
Тест смужки Accu-Chek Active 50шт Тест-смужки Акку чек актив призначені для визначення рівня глюкози в крові. Тільки для використання з приладами: Акку-Чек Актив і Акку-Чек Актив Нью Упаковка: 50 шт. Температура зберігання: від +2 до + 30 ° С Виробник: Німеччина, Roshe Diagnos..
260.00 грн.
Відгуків: 0
Тест смужки Біонайм GS300 Rightest - 25 шт.   Призначені для глюкометрів Bionime GM300 і GM110 У картонній упаковці 1 тубус - 25шт. Мінімальна проба крові -1,4 мкл.   Запатентована тест смужка Швейцарської торгової марки Біонайм з благородних металів забезпечує в..
250.00 грн.
Відгуків: 0
Тест смужки Accu-Chek Performa 50шт   Тест смужки Accu chek performa Німецька якість, впевненість в точності отриманого результату.   Тест смужки від Німецької торгової марки Акку Чек Перформа призначені для використання тільки з глюкометрами "Акку-Чек Перформа Н..
280.00 грн.
Відгуків: 0
Тест-смужки для глюкометра Finetest 50шт, Файнтест   Використовувати до глюкометра - Глюкометр Finetest auto-coding Premium (Файнтест Преміум)   Важливо пам'ятати після розтину банки з тест-смужками термін придатності 3 місяці   Технічні характеристики Finet..
385.00 грн.
Відгуків: 0
Глюкометр Finetest premium файнтест преміум   Новітня модель глюкометра Finetest. .   При створенні глюкометра Finetest premium використані останні досягнення в області біосенсорних технологій. Точність підтверджується міжнародними сертифікатами якості (ISO, FDA) - Файнт..
399.00 грн.
Відгуків: 0
BOOST информация:   Оригинальная страница   Время создания этой страницы: 0.648029