Фильтр
В наявності
Фільтр по ціні:
Виробники:

Товар дня
Тонометр автомат Rossmax MB 307i
710.00 грн. 560.00 грн.

тест-смужки для глюкометрів

Русский Украинский
Детальніше
тест-смужки для глюкометрів

Тест-смужки для глюкометрів

При купівлі тест смужок необхідно враховувати модель глюкометра, до кожного приладу необхідно купувати тест-смужки призначені для даної моделі глюкометра.

В медтехніці Миколаїв Мед-Лайн Ви можете купити тест-смужки до глюкометрів за низькою ціною з доставкою по Україні

Тест-смужки до глюкометрів використовують для швидкого проведення аналізу крові для визначення кількості глюкози в крові. Сучасні тест-смужки до глюкометрів дозволяють швидко отримати точні результати, які близькі до лабораторних аналізів, необхідно пам'ятати що лабораторія проводить аналіз за плазмі а глюкометри по крові.

Тест-смужки до глюкометрів зручні для швидкого і самостійного застосування пацієнтом. Зверніть увагу, що всі тест-полосоки мають свій термін придатності після відкриття упаковки, і фасуються різними партіями, в основному після розкриття упаковки з тест-смужками термін придатності 3 місяці. Вибирайте кількість тест - смужок відповідно до витратою. Обов'язково дотримуйтесь умови зберігання тест-смужок і використовувати їх згідно інструкції, в цьому випадку результат буде залишатися максимально точним.

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:
Тест-смужки Bionime Rightest GS550 (50шт) Тест-смужки Bionime Rightest GS550 (50шт) використовуються з глюкометром BIONIME Rightest GM 550. Інформація про код міститься в самій тест-смужці. Бездротова конструкція електродів: мінімальна відстань від зони реакції до електродів забезпечу..
540.00 грн.
Відгуків: 0
Ланцети Bionime Rightest -  стерильні, одноразові, призначені для отримання краплі крові. Товщина ланцета всього 0,3 мм (30G) - одні із самих тонких ланцетів на сьогоднішній день. Добре підходять для одержання крові з альтернативних місць. Завдяки стандартній формі сумісні з більш..
450.00 грн.
Відгуків: 0
Ланцети Bionime Rightest №50 50 - стерильних, одноразових ланцетів призначених для отримання краплі крові. Товщина ланцета всього 0,3 мм (30G) - одні із самих тонких ланцетів на сьогоднішній день Добре підходять для одержання крові з альтернативних місць. Завдяки стандартній формі..
175.00 грн.
Відгуків: 0
Тест смужки Bionime GS300 Rightest - 50 шт.   Призначені для глюкометра Біонайм GM300 і глюкометра GM110 У картонній упаковці 2 тубуса по 25 шт, разом 50шт. Мінімальна проба крові -1,4 мкл.   Запатентована смужка від Швейцарської торгової марки Bi..
420.00 грн.
Відгуків: 0
Bionime Rightest GD500 - це ланцетний пристрій призначений для багаторазового використання в домашніх умовах і клініках. Автоматичний прокол для проби капілярної крові з кінчика пальця. Регулювання глибини проколу з допомогою спеціального наконечника. Особлива конструкція для додаткової без..
130.00 грн.
Відгуків: 0
Тест смужки Accu-Chek Active 50шт Тест-смужки Акку чек актив призначені для визначення рівня глюкози в крові. Тільки для використання з приладами: Акку-Чек Актив і Акку-Чек Актив Нью Упаковка: 50 шт. Температура зберігання: від +2 до + 30 ° С Виробник: Німеччина, Roshe Diagnos..
260.00 грн.
Відгуків: 0
Тест смужки Біонайм GS300 Rightest - 25 шт.   Призначені для глюкометрів Bionime GM300 і GM110 У картонній упаковці 1 тубус - 25шт. Мінімальна проба крові -1,4 мкл.   Запатентована тест смужка Швейцарської торгової марки Біонайм з благородних металів забезпечує в..
250.00 грн.
Відгуків: 0
Тест смужки Accu-Chek Performa 50шт   Тест смужки Accu chek performa Німецька якість, впевненість в точності отриманого результату.   Тест смужки від Німецької торгової марки Акку Чек Перформа призначені для використання тільки з глюкометрами "Акку-Чек Перформа Н..
280.00 грн.
Відгуків: 0
Тест-смужки для глюкометра Finetest 50шт, Файнтест   Використовувати до глюкометра - Глюкометр Finetest auto-coding Premium (Файнтест Преміум)   Важливо пам'ятати після розтину банки з тест-смужками термін придатності 3 місяці   Технічні характеристики Finet..
385.00 грн.
Відгуків: 0
BOOST информация:   Оригинальная страница   Время создания этой страницы: 1.259695