Фильтр
В наявності
Фільтр по ціні:
Виробники:

Товар дня
Тонометр автомат Rossmax MB 307i
710.00 грн. 560.00 грн.

Вітаміни

Русский Украинский
Детальніше
Торгова марка SupraVit® входить в групу Кенді Фарма, яка має великий досвід роботи з «шипучою» технології.
 
Вітаміни SupraVit є лідером на ринку шипучих вітамін в багатьох країнах Європи.
Вид: Список / Таблиця
На сторінці:
Anti Age SupraVit шипучі вітаміни - 20 шт Комплекс вітамінів і мінералів для боротьби з возрострнимі змінами організму.   Поєднання вітамінів А, С і Е є найсильнішим об'єднанням антіоксідантів, які нейтралізують дію шкідливих речовин і виводять їх з організму людини.   ..
85.00 грн.
Відгуків: 0
Kids SupraVit шипучі вітаміни - 20 шт Комплекс вітамінів і мінералів, розроблений спеціально для здоров'я і активного розвитку дітей. Рекомендовано для дітей, старше 7 років   Склад вітамінного комплексу Kids:   Вітамін С - це аскорбінова кисло..
85.00 грн.
Відгуків: 0
Active+Лікопен SupraVit шипучі вітаміни - 20 шт Комплекс вітамінів і мікроелементів, які необхідні для активного та динамічного життя, підняття імунітету. Комплекс рекомендований під час постійного відчуття втоми, при надмірних фізичних навантаженнях, людям, що сидять на низькокалорі..
85.00 грн.
Відгуків: 0
Multivitamins SupraVit шипучі вітаміни - 20 шт Комплекс вітамінів і мікроелементів, які необхідні організму людини. Одна таблетка в день відновлює функціонування імунної системи. Біотин (вітамін Н), що входить до складу комплексу вітамінів, сприяє улучщенію стану волосся, шкіри, нігт..
85.00 грн.
Відгуків: 0
Calcium SupraVit вітаміни шипучі - 20 шт Комплекс вітамінів і мінералів необхідний організму для підтримки здорового стану кісткової тканини, зубів, нігтів і волосся.   Поєднання кальцію і вітаміну D3 сприяє ефективному засвоєнню кальцію в організмі, а так же зміцнює м'язову ткан..
85.00 грн.
Відгуків: 0
Magnesium SupraVit вітаміни шипучі - 20 шт Магній грає фундаментальну роль у функціонуванні всієї нервової системи людини, допомогає у боротьбі з різними ступенями депресії та іншими проявами нервових розладів. Знижує ризик винекнення серцевих нападів. Вітаміни групи В сприяють ефективній..
85.00 грн.
Відгуків: 0
Вітаміни шипучі Recalcin SupraVit - 20 шт Багате джерело мікро- та макроелементів: кальцій необхідний для здорового стану зубів та кісток. Вітамін D3 грає головну роль у розмноженні клітин. Магній нормалізує стан нервової системи. Цинк відновлює процес метаболізму. Вітамін С п..
85.00 грн.
Відгуків: 0
Active+Коэнзим Q10 SupraVit  вітаміни - 30 шт Комплекс вітамінів і мікроелементів, які необхідні для активного, динамічного життя. Комплекс рекомендований спортсменам і людям, які ведуть активний спосіб життя.   Склад вітамінного комплексу Active + Коен..
134.00 грн.
Відгуків: 0
BOOST информация:   Оригинальная страница   Время создания этой страницы: 0.642849