Ортопедія. Бандажи, корсети коректори постави, еластичні бінти купити в Україні


Ортопедія. Бандажи, корсети коректори постави, еластичні бінти купити в Україні

Бандпжи, корсети

Бандажну продукцію використовують для підтримки, зміцнення і фіксації кісткових, м'язових тканин і внутрішніх органів при різномантних захворюваннях, травмах, а також при вагітності та в післяпологовий період. Ортопедичні вироби широко застосовуються при заняттях спортом, щоб уникнути розтягнень зв'язок, в основному це еластичні бинти. На нашому сайті представлений великий вибір корсетів, бандажів, коректорів постави, еластичних бинтів від різних виробників. Вся продукція має різне призначення. Для того, щоб визначити, яка модель необхідна для конкретної людини, найкраще звернутися за консультацією до лікаря.

Види бандажної продукції:

Корсети медичні допомагають впоратися з болем при захворюваннях хребта або його травмах, дають йому додаткову підтримку. Існують різні типи бандажів, в залежності від ступеня жорсткості, призначення і зони застосування:
  • Ортопедичні. Найголовнішою функцією таких бандажів є зменшення навантаження, купірування больових відчуттів, а так само надійна і м'яка фіксація необхідних частин тіла. Ортопедичні пов'язки бувають напівтверді, жорсткі і з додатковими ребрами жорсткості.

  • Підтримуючі. Ці вироби застосовуються при різних травмах поперекового і шийного відділів хребта, а так само гомілковостопного суглоба. Підтримують м'язи в тонусі і сприяють зниженню больових відчуттів, істотно прискорюють процес реабілітації. Бувають як з ребрами жорсткості так і еластичними.

  • Зігріваючі. Показали високу ефективність при різних запальних захворюваннях, таких як радикуліт, ревматизм і т.п. За допомогою таких виробів виконується м'яка фіксація необхідної частини тіла і зменшуються болі при русі і в положенні сидячи.
  • Спортивні. Використовуються людьми з підвищеною фізичною активністю для профілактики травм суглобів і розтягувань м'язових тканин під час інтенсивних навантажень. Можуть бути призначені лікарем-травматологом, тренером, а так само рішення про застосування таких бандажів може прийматися самостійно.

  • До- і післяпологові. Їх можна використовувати як при вагітності, так і після народження дитини. Сприяють запобіганню растягнень шкіри, зменшують навантаження на органи малого тазу, що дуже актуально на останніх місяцях виношування малюка. Так само дані бандажі призначають за медичними показаннями, в разі неправильного положення дитини або при укороченій шийці матки чи її передчасному відкритті. При виборі фіксуючого бандажа слід звернути увагу на його розмір і конструкцію, щоб запобігти зайвого перетягування, яке може нашкодити дитині.

  • Післяопераційні. Можуть бути підтримуючими (для фіксації) та ортопедичними (корегуючими). Їх застосовують після оперативних втручань на органах черевної порожнини. Такі корсети допомагають запобігти напруги м'язів, що вкрай небажано в післяопераційний період, і зафіксувати хірургічні шви для прискорення процесу загоєння і запобігання ускладнень. Тому відновлення пацієнта пройде набагато швидше, ніж без такого виробу. Післяопераційний бандаж призначається лікарем. Тривалість носіння виробу визначається ступенем тяжкості хірургічного втручання, здатністю організму до регенерації і віком пацієнта.
 

Як вибрати бандаж?

В даний час на ринку України представлений широкий модельний ряд бандажної продукції від безлічі різних виробників. Це може викликати у споживача труднощі при виборі.
Перед покупкою необхідно визначити для якої мети буде використовуватися бандажний виріб. Так само потрібно звернути увагу на модель, матеріал, з якого зроблений бандаж (краще щоб він був натуральним) і ступінь жорсткості. Переважно, щоб в місцях з найбільшою чутливістю були вставки з натуральної бавовни, щоб уникнути натирання, попрілостей і алергічних реакцій.
 
Перед покупкою бандажа краще отримати консультацію лікаря-ортопеда, який відповість на ваші запитання і допоможе вибрати модель, беручи до уваги індивідуальні фізіологічні особливості. Правильно підібраний корсет допоможе досягти бажаного терапевтичного ефекту і сприятиме швидкій реабілітації пацієнта.

Як правильно носити бандаж?

Медичний спеціаліст надасть пацієнтам рекомендації щодо типу виробу, який підійде конкретній людині і в конкретному випадку, додатково він розповість про те, як часто або за яких обставин потрібно носити бандаж. Є загальні рекомендації по носінню корсетів для дорослих. Фахівці рекомендують носити їх не більше 6 годин на добу, а під час сну обов'язково знімати. Також не потрібно затягувати бандажі занадто туго - це може привести до порушення кровообігу і погіршення стану пацієнта. Для запобігання подразнення і натирання краще надягати виріб на футболку або майку.
 
Ціна виробу буде залежати від якості матеріалу і фірми-виробника. Краще віддати перевагу відомим брендам, щоб бути впевненим у високій якості продукції.
Показать все описание

Бандаж на колінний суглоб з ребрами жорсткості Med textile 6111

Бандаж на колінний суглоб з ребрами жорсткості Med text...

Бандаж на колінний суглоб з ребрами жорсткості Med textile 6111 Застосовується при розтягненні зв'язок, травмах колінного суглоба і деяких захворюваннях: артрит, артроз. Сприяє прискор..

588.00 грн.

Бандаж на колінний суглоб роз'ємний Med textile 6058

Бандаж на колінний суглоб роз'ємний Med textile 6058...

Бандаж на колінний суглоб роз'ємний Med textile 6058 Необхідний для створення м'якої і надійної фіксації компресии колінного суглоба при різних проблемах: травми і розтягнення зв'язок,..

541.00 грн.

Бандаж на гомілковостопний суглоб еластичний Med textile 7021

Бандаж на гомілковостопний суглоб еластичний Med textil...

Бандаж на гомілковостопний суглоб еластичний Med textile 7021 Застосовується при розтягненні зв'язок, травмах гомілковостопного суглоба і таких захворюваннях, як артрит і артроз. Сприя..

465.00 грн.

Бандаж на променево-зап'ястковий суглоб еластичний Med textile 8502

Бандаж на променево-зап'ястковий суглоб еластичний Med ...

Бандаж на променево-зап'ястковий суглоб еластичний Med textile 8502 Застосовується при розтягненні зв'язок, травмах променево-зап'ясткового суглоба і таких захворюваннях, як артрит і а..

60.00 грн.

Бандаж на колінний суглоб з ребрами жорсткості з посиленою фіксацією Med textile 6112

Бандаж на колінний суглоб з ребрами жорсткості з посиле...

Бандаж на колінний суглоб з ребрами жорсткості з посиленою фіксацією Med textile 6112 Колінний бандаж забезпечить жорстку посилену фіксацію суглоба із захопленням нижньої третини стегн..

635.00 грн.

Бандаж на променево-зап'ястковий суглоб з ребром жорсткості Med textile 8551

Бандаж на променево-зап'ястковий суглоб з ребром жорстк...

Бандаж на променево-зап'ястковий суглоб з ребром жорсткості Med textile 8502 Застосовується при розтягненні зв'язок, травмах променево-зап'ясткового суглоба і таких захворюваннях, як а..

358.00 грн.

Бандаж на променево-зап'ястковий суглоб з фіксацією пальця Med textile 8552

Бандаж на променево-зап'ястковий суглоб з фіксацією пал...

Бандаж на променево-зап'ястковий суглоб з ребром жорсткості Med textile 8502 Застосовується при розтягненні зв'язок, травмах променево-зап'ясткового суглоба або суглоба великого пальця..

191.00 грн.

Бандаж на плечовий суглоб еластичний Med textile 8001

Бандаж на плечовий суглоб еластичний Med textile 8001...

Бандаж на плечовий суглоб еластичний Med textile 8001 Виріб застосовують для фіксації середнього ступеня, для зігрівання та помірної компресії плечового суглоба при реабілітації після ..

705.00 грн.

Бандаж на плечовий суглоб зігріваючий (пов'язка Дезо) Med textile 8011

Бандаж на плечовий суглоб зігріваючий (пов'язка Дезо) M...

Бандаж на плечовий суглоб зігріваючий (пов'язка Дезо) Med textile 8011 Пов'язка Дезо фіксує руку в функціонально вигідному положенні. Сприяє розвантаженню суглобів верхньої кінцівки. П..

855.00 грн.

Бинт еластичний Med Textile

Бинт еластичний Med Textile

Бинт еластичний Med Textile Застосовується для профілактики і лікування різних проблем верхніх і нижніх кінцівок: травми, варикозна хвороба, хронічні венозні запальні процеси, до- і пі..

22.00 грн.

Бандаж на гомілковостопний суглоб еластичний Dr.Frei 7035

Бандаж на гомілковостопний суглоб еластичний Dr.Frei 70...

Бандаж на гомілковостопний суглоб еластичний Dr.Frei 7035 Застосовується при травмах гомілковостопного суглоба і таких захворюваннях, як артрит і початкова стадія артрозу. Сприяє приск..

130.00 грн.

Бандаж Dr.Frei 6040 на колінний суглоб еластичний

Бандаж Dr.Frei 6040 на колінний суглоб еластичний...

Бандаж на колінний суглоб еластичний Dr.Frei 6040 Показаний при травмах колінного суглоба, пошкодженні зв'язок і таких захворюваннях, як артрит та артроз. Сприяє прискоренню відновленн..

160.00 грн.

Бандаж на ліктьовий суглоб еластичний Dr.Frei 8317

Бандаж на ліктьовий суглоб еластичний Dr.Frei 8317...

Бандаж на ліктьовий суглоб еластичний Dr.Frei 8317 Використовується при травмах ліктьового суглоба, пошкодженні зв'язок і деяких захворюваннях, таких як артрит та артроз. Сприяє приско..

130.00 грн.

Бандаж на променево-зап'ястковий суглоб еластичний Dr.Frei 8503

Бандаж на променево-зап'ястковий суглоб еластичний Dr.F...

Бандаж на променево-зап'ястковий суглоб еластичний Dr.Frei 8503 Застосовується при травмах променево-зап'ясткового суглоба, пошкодженні зв'язок і при деяких захворюваннях, таких як арт..

130.00 грн.

Корсет лікувально-профілактичний полегшений (попереково-крижовий) MedТextile 3028

Корсет лікувально-профілактичний полегшений (попереково...

Корсет лікувально-профілактичний полегшений (попереково-крижовий) MedТextile 3028 Даний бандаж показаний для лікування і профілактики таких захворювань: поодинокі і множинні міжхре..

452.00 грн.

Показано з 1 по 15 із 111 (8 сторінок)