Масажеры апплікаторы Ляпко Валики


Масажеры апплікаторы Ляпко Валики

Валики - це аплікаційні пристрої для динамічної дії (мільйонний «голчатий душ»). Використовуються на всіх ділянках тіла: спина, поперек, область сідниць, грудна клітка, живіт, кінцівки. Терапевтичний ефект досягається у декілька разів швидше, ніж при застосуванні статичного аплікатора.


Як використовувати аплікатор Ляпко?
Дане пристосування вдає із себе голки, валики і гнучкі пластини, зроблені вони, як правило, з потрібних для організму елементів, таких як срібло, цинк, залізо, мідь і нікель.
Передбачено аплікатор Ляпко для всілякі ділянок тіла (як правило, для спини).
Найвищий позитивний результат можна пояснити втіленими електричними і рефлекторно-механічними властивостями, якими володіє пристрій. В результаті активується активність різних систем організму, таких як травна, серцево - судинна, кісткова, так само не нервова і багатьох інших. Особливо проявлені захисні властивості. При відсутності побічних ефектів примушує захисні сили організму «прокинутися» і підключитися в функціональну боротьбу з хворобою.
Здібності даного пристрою:
Збільшує працездатність і тримає в формі життєвий тонус, приводить в норму сон, а так само обмін речовин, крім цього налаштовує на позитивне мислення.
Є відмінним помічником в боротьбі з хворобами таких систем як серцево-судинна, нервова і дихальна, крім цього відмінно справляється із захворюваннями кишкового тракту;
Позбавляє статеві органи від розладів і приводить в норму різні функції статевих органів як у жінок, так і чоловіків; під час лікування різних жіночих хвороб сприяє знищенню запальних проявів та нормалізує цикл менструацій;
Зменшує процес відновлення після різних травм, інсультів, хірургічних втручань або переломів;
Блокує біль в районі хребта, м'язів і суглобів, допомагає від головного болю;
Допомагає привести в норму гормональний баланс при ендокринних хворобах;
Збільшує в кілька разів дієвість процедур, наприклад мануальної терапії, класичної і вушної голкотерапії, масажу, мікрохвильової резонансна терапії та лазеротерапії;
Відмінно бореться зі шкідливими звичками, наприклад з курінням або алкоголізмом;
Сприяє скороченню прийому ліків, а в майбутньому допомагає зовсім від них відмовитися.
Аппликаторами легко користуватися в лікарнях, санаторіях або будинку.
Аплікатор Ляпко єдиний в своєму роді, тому як ні один пристрій не зрівняється з ним. Адже аплікатор є простим і надійним у використанні, дуже ефективний, а його результат помітний майже відразу, крім цього він є багатофакторним і сильним у впливі. Даною пристрій відмінного допомагає стимулювати вироблення природних ліків в організмі в потрібних фізіологічних дозах, відшкодовує відсутність рухової активності.
Аплікатор-пояс
Оздоровлення під час ходьби або бігу - подвійний результат!
У вас чимало клопоту і катастрофічно не вистачає часу щоб використовувати аплікатор? Ви ніяк не можете відсторонитися від улюбленої передачі або ноутбука? Бажаєте використовувати аплікатор, але немає часу на ньому лежати? Аплікатор у вигляді пояса легко вирішить ці проблеми.
Зараз метод голкотерапії став ще більш простим у виконанні, комфортним для хворих і доступним для всіх. Через міцних фіксаторів, пояс кріпитися саме на хворобливу зону. Саме фіксатори гарантують рівномірне дотик пояса до тіла, завдяки йому у вас є можливість пересуватися і займатися своїми справами під час лікування. Фіксувати пояс дозволяється самому, без чиєї-небудь допомоги, ви зможете це зробити просто, швидко і надійно на будь-якій ділянці тіла. Саме для цього розробники врахували регулювання довжини пояса.
Тривалість процедури безпосередньо залежить від того, якого ефекту ви хочете досягти:
  • сприяє зняття хронічного болю - від тридцяти хвилин до двох годин;
  • поднятіе життєвого тонусу організму - від семи до десяти хвилин;
  • допомога при боротьбі з болем - від десяти до п'ятнадцяти хвилин;
  • расслабляющій результат - від двадцяти хвилин і до двох годин.
Показать все описание

Масажер аплiкатор Ляпко Валик лицьовий 3,5 Ag
TOP

Масажер аплiкатор Ляпко Валик лицьовий 3,5 Ag...

Масажер аплiкатор Ляпко Валик лицьовий 3,5 Ag циліндричними втулками Тип масажера - валик Характеристики Ляпко "Валик лицьовій" 3,5 Ag: Розмір валика 51 * 40..

330.00 грн.

Масажер аплiкатор Ляпко Валик універсальний 3,5 Ag
TOP

Масажер аплiкатор Ляпко Валик універсальний 3,5 Ag...

Масажер аплiкатор Ляпко Валик універсальний  3,5 Ag циліндричними втулками Тип масажера - валик Характеристики Ляпко "Валик Універсальний" 3,5 Ag: Розмі..

490.00 грн.

Масажер аплiкатор Ляпко Валик великий 5,0 Ag
TOP

Масажер аплiкатор Ляпко Валик великий 5,0 Ag...

Масажер аплiкатор Ляпко Валик великий  5,0 Ag з гумовими втулками Тип масажера - валик Характеристики Ляпко "Валик Великий" 5 Ag: Розмір валика 111 * 61 мм ..

600.00 грн.

Масажер аплiкатор Ляпко М`ячик ігольчатий 4,0 Ag
TOP

Масажер аплiкатор Ляпко М`ячик ігольчатий 4,0 Ag...

Масажер аплiкатор Ляпко м`ячик голчастий  4,0 Ag Тип масажера - мячь Характеристики Ляпко "М'ячик голчастий" 4 Ag: Розмір виробу: діаметр 55 мм Матер..

420.00 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)