Небулайзер МЕШ інгалятор ультразвуковий Dr.Frei

  • Dr. Frei
  • Производители  Dr. Frei
  • Наявність:  Нет в наличии
  • Артикул 285

1 470.00 грн.
 Нашли дешевле
   


Небулайзер інгалятор ультразвуковий МЕШ Dr.Frei
Супер МЕШ інгалятор з унікальною технологією розпилювання через наймельчайшую вібруючу сітку

Технічні характеристики небулайзера МЕШ ультразвукового інгалятора Dr.Frei:
Розмір частинок при інгаляції : 5 мкм
Розпорошення можливо під кутом нахилу до 75 градусів
Широкий спектр застосування ліків, у тому числі гормонів і антибіотиків
Об'єм ліки: 6 мл
Компактний розмір, 88 гр
Час роботи при повній зарядці акумулятора 5 годин 30 хвилин
Безшумна робота
Швидкість розпилення 0,25 мл/хв
Не містить нікель
В комплект входить: ротової мундштук, маска, адаптер і зарядний пристрій

MESH-Технологія. Переваги небулайзера NE-SM1

1.NE-SM1 - це нове покоління ультразвукових небулайзерів.
Мембранні Меш-небулайзери (VMT-Vibrating MESH Technology - технології вібруючої сітки) мають принципово новий пристрій роботи - в них використовується вібруюча мембрана з численними мікроскопічними отворами (сітка), через яку пропускається рідкий медикамент, перетворюючись в аерозоль. Ультразвукова вібруюча сітка викидає медикамент через отвори 4 мкм. Коливання ультразвукової сітки не руйнують молекули великих розмірів, що відбувається в звичайних ультразвукових небулайзерах.
2. Мембранний небулайзер NE-SM1 має дуже малий залишковий об'єм наповнення ємності для медикаментів (приблизно 0,1 мл), що дозволяє забезпечити високу легеневу депозицию лікарських препаратів, небулизацию розчинів і суспензій, а також інгаляцію препаратів з великими молекулами (протеїнів, пептидів, інсуліну, глюкокортикостероїдів та антибіотиків).
3. Портативний прилад, кишенькових розмірів (працює від вмонтованого акумулятора), доставляє лікарська речовина в верхні і нижні респіраторні шляхи.
4. Прилад дозволяє проводити інгаляцію під різними кутами. Його можна використовувати при проведенні інгаляцій у лежачому положенні (діти і немовлята).
5. Абсолютно безшумна робота приладу дозволяє проводити інгаляцію сплячої дитини.
6. Прилад може використовуватися як для дорослих, так і для дітей.
7. Прилад простий в експлуатації: використовується одна кнопка.

Стерилізація небулайзера МЕШ
1. Стерилізуйте ємність для медикаментів, меш картридж, насадку для приєднання маски, загубник і маску шляхом кип'ятіння при температурі 100 оС, протягом 2 хвилин. Не кип'ятіть меш картридж більше 2 хвилин, так як це може привести до пошкодження даної деталі.
2. При використанні дезинфицирующого розчину замочіть складові частини приладу в 0,1-процентному розчині хлоридабензалкония на 10 хвилин. Не залишайте складові частини приладу в дезінфікуючому розчині більше ніж на 10 хвилин.
3. Інші види дезінфікуючих розчинів можуть призвести до ржавіння всередині приладу. Ви повинні змити дезінфікуючий розчин чистою водою після дезінфекції і витерти прилад стерильною марлею. Такі матеріали, як бавовна або тканина не придатні для очищення приладу.
4. Витріть прилад і складові частини насухо.
5. Зберіть прилад. Простежте за тим, щоб під час стерилізації не загубилася силіконова прокладка на кришці ємності для медикаменту, яка забезпечує герметичність при закритті кришки. Якщо вона від'єдналася від кришки, поставте її на місце.
Небулайзер МЕШ Dr.Frei NE-SM1 відповідає вимогам Європейського стандарту по небулайзерам EN 13544-1.  Основні ліки, які можуть застосовуватися в інгаляторах

 
ВАЖЛИВО пам'ятати - у всіх ультрозвукова і копрессорних небулайзера, інгаляторах ЗАБОРОНЕНО використовувати масляні і спиртові розчини!
Основні характеристики
Тип товару електронно-сітчастий
Регулювання розміру часток ні
Розмір часток 4-5мкм
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари