Фильтр
В наявності
Фільтр по ціні:
Виробники:

Товар дня

МОЛОВІДСМОКТУВАЧІ

Русский Украинский
Молоковідсмоктувачі механічні, електричні На сьогоднішній день в Україні можна купити молоотсосы механічні і електричні. Механічні молокотсосы можна придбати трьох видів: 1. Молокотсос механічний з груші - найпростіший, найнижча ціна. 2. Молокотсос механічний ручний 1 стадійн..
Детальніше
МОЛОВІДСМОКТУВАЧІ

Молоковідсмоктувачі механічні, електричні

На сьогоднішній день в Україні можна купити молоотсосы механічні і електричні.

Механічні молокотсосы можна придбати трьох видів:

1. Молокотсос механічний з груші - найпростіший, найнижча ціна.

2. Молокотсос механічний ручний 1 стадійну з ручкою і пляшкою.

3. Молоковідсмоктувач механічний ручний 2 стадійний з ручкою і пляшкою (1я стадія "стимуляція, 2 стадія "зціджування")

Грудне молоко є фізіологічним і найбільш корисним харчуванням для дитини. Грудне вигодовування - природний процес, але на початкових стадіях існує загроза застою молока (лактостазу), який може призвести до запалення молочної залози (маститу).
Молоковідсмоктувачі не призначені замінити годування грудьми, швидше - це корисні прилади, які розширюють можливості жінок, якщо виникають проблеми з грудним вигодовуванням

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:
Молоковідсмоктувач механічний Dr.Frei GM20 Хапактеристики ручного молоковідсмоктувача: Обертається на 360 ручка для зручного регулювання сили всмоктування М'яка силіконова мембрана для захисту і безболісного зціджування Гарантовано безпечний для дітей: не містить Бісф..
740.00 грн.
Відгуків: 1
Молоковідсмоктувач електричний Dr.Frei GM30 Характеристики: Просте зціджування: задіяна тільки одна рука Вироблений зі 100% безпечного матеріалу: не містить бісфенол-А М'яка силіконова мембрана для захисту та безболісного зціджування Можливість використання з іншими ..
1 299.00 грн.
Відгуків: 0
Молоковідсмоктувач механічний Dr.Frei GM10 Технічні характеристики молоковідсмоктувача ручного: Комфортне і швидке зціджування грудного молока М'яка силіконова мембрана для захисту і безболісного зціджування Імітація природного смоктання немовляти Гарантовано безпечн..
461.00 грн.
Відгуків: 1
BOOST информация:   Оригинальная страница   Время создания этой страницы: 0.783181