Фильтр
В наявності
Фільтр по ціні:
Виробники:
Тип товару

Товар дня

Фіксуюча білизна

Русский Украинский
Фіксуюча білизна - фіксуючі труси для фіксації урологічних прокладок Фіксуючу спідню білизну спеціально розроблено для оптимальної і комфортної фіксації поглинаючих виробів. Торгова марка ABENA виробляє великий асортимент фіксуючої білизни для різних груп користувачів. На ринку України ..
Детальніше
Фіксуюча білизна
Фіксуюча білизна - фіксуючі труси для фіксації урологічних прокладок
Фіксуючу спідню білизну спеціально розроблено для оптимальної і комфортної фіксації поглинаючих виробів. Торгова марка ABENA виробляє великий асортимент фіксуючої білизни для різних груп користувачів. На ринку України
представлена білизна двох серій ABENAFIX Net і ABENA-FIX Оne. Ця лінійка була розроблена при тісній співпраці з кінцевими користувачами, а також медичним персоналом. Цей продукт виготовлений з сітчастого матеріалу, надійно фіксує і утримує прокладку. Білизна не містить латексу, а значить не викличе подразнень та алергічних реакцій. Резинки дуже м'які та ніжні, не тиснуть і не залишають слідів. Не помітна при носінні під одягом. Має стабілізуючі зони. Білизна витримує до 100 прань і сушок. Вибирайте правильний розмір - це ваш комфорт і надійність.
 
Як уникнути протікання:
  • Найчастішою причиною протікання урологічної продукції є неправильний підбор за ступенем нетримання або розміром.
  • Виріб повинен щільно прилягати до тіла і бути належно зафіксованим (використовуйте фіксуючу білизну ABRI-FIX).
  • Рівень поглинання виробу повинен відповідати ступеню нетримання.
  • Не забувайте, що всі поглинаючі вироби треба активувати перед тим, як одягнути.
  • Переконайтесь, що захисні бортики і бокові резиночки в паховій області добре прилягають до тіла, і не загорнуті всередину підгузника.
  • Своєчасно міняйте поглинаючий виріб, спираючись на індикатор вологонасичення або власне почуття дискомфорту, не допускайте переповнення виробів.
  • При важких формах нетримання для максимального захисту вночі додатково використовуйте гігієнічну пелюшку.
В порівнянні зі звичайною нижньою білизною продукти ABENA-FIX відрізняються збільшеною шириною нижньої частини і підвищеною еластичністю, що дозволяє комфортно розмістити весь обсяг урологічної прокладки і
забезпечити високий рівень захисту від протікання.
Вид: Список / Таблиця
На сторінці:
Фіксуюча білизна Abri-Fix Premium One ABENA Abri-Fix One фіксуюча білизна від торгової марки ABENA Данія для надійної і оптимальної фіксації урологічних прокладок. Abri-Fix one від торгової марки Абена - відрізняються високою еластичністю, для максимального комфорту, забезпечить розміщення ..
10.00 грн.
Відгуків: 0
Фіксуючі труси для урологічних прокладок Abri-Fix Net X-Large ABENA Abri-Fix фіксуючі труси від Датського виробника ABENA для якісної фіксації урологічних прокладок. Фіксуюча білизна (труси для урологічних прокладок) від Датського виробника Абена - відрізняються дуже високою еластичністю б..
95.00 грн.
Відгуків: 0
Фіксуюча білизна, труси 90-140см Abri-Fix L Abri-Fix фіксуюча білизна, труси від торгової марки ABENA Данія для надійної фіксації урологічних прокладок. фіксуюча білизна (труси для урологічних прокладок) від торгової марки Абена - відрізняються високою еластичністю, для максимального комфо..
96.00 грн.
Відгуків: 0
Фіксуюча білизна, труси 110-160см Abri-Fix XXL Abri-Fix фіксуюча білизна, труси від торгової марки ABENA Данія для надійної фіксації урологічних прокладок. фіксуюча білизна (труси для урологічних прокладок) від торгової марки Абена - відрізняються високою еластичністю, для максимального ко..
100.00 грн.
Відгуків: 0
Фіксуюча білизна, труси 70-120см Abri-Fix S Abri-Fix фіксуюча білизна, труси від торгової марки ABENA Данія для надійної фіксації урологічних прокладок. фіксуюча білизна (труси для урологічних прокладок) від торгової марки Абена - відрізняються високою еластичністю, для максимального комфо..
0.00 грн.
Відгуків: 0
Фіксуюча білизна, труси 80-130см Abri-Fix M Abri-Fix фіксуюча білизна, труси від торгової марки ABENA Данія для надійної фіксації урологічних прокладок. фіксуюча білизна (труси для урологічних прокладок) від торгової марки Абена - відрізняються високою еластичністю, для максимального комфо..
0.00 грн.
Відгуків: 0
BOOST информация:   Оригинальная страница   Время создания этой страницы: 0.850669