Русский Украинский
Відгуки для товарів
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.
 

тонометри Gamma

  • Просмотров: 813
  • 0

Нове покоління електронних тонометрів Gamma

Напевно всі чули, про прилади англійської торгової марки Gamma. Багато хто користується ними вже не перший рік. На ринку України ця торгова марка успішно продається вже більше 15 років і зарекомендувала себе як надійний помічник. Більш того, ціна приємно дивує.

Хотілося б докладніше зупинитися саме на автоматичних та напівавтоматичних тонометрах. 

У 2015 році на вітринах аптек і медтехнік з'явився новий модельний ряд тонометрів торгової марки Гамма. Чим же вони відрізняються?
По-перше, термін гарантійного обслуговування збільшився до 5 років, а це, в свою чергу, означає, що виробник упевнений у високій якості, надійності і довговічності своєї продукції.
По-друге, тепер електронні тонометри виробляються не тільки для ринку СНД, як було раніше, але і для Європи, тобто продукція відповідає високим стандартам і перевіряється набагато ретельніше.
По-третє, з'явилися два автоматичних тонометри, укомплектованих мережевим адаптером (Plus і Smart). Один з них (Smart) оснащений універсальної жорсткої манжетою анатомічної форми (для зручності самостійного вимірювання). Така ж манжета є і в напівавтоматичному тонометрі  Semi plus. Раніше всі напівавтоматичні прилади були укомплектовані стандартними манжетами і повним людям, які бажають їх придбати, доводилося купувати збільшені манжети окремо. Тепер у цьому немає необхідності.
Також всі автоматичні і напівавтоматичні тонометри Гамма оснащені високоточною технологією визначення аритмії (IHD), що дуже важливо для літніх людей і людей, що страждають серцево-судинними захворюваннями. Автоматичні прилади мають технологію швидкого і комфортного вимірювання артеріального тиску (Fuzzy logic), що дозволяє уникнути неприємних відчуттів при зайвому перекачуванні манжети.
Сучасний дизайн і доступна ціна порадують усіх. Кожен тонометр укомплектований у зручні якісні сумочки для зберігання. Тисячі людей вже зупинили свій вибір саме на електронних тонометрах Gamma.
 
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.