Русский Украинский
Відгуки для товарів
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.
 

AFIB - технологія

  • 04 сентября 2013 00:00:00
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 1028
  • 0

ТЕХНОЛОГІЯ AFIB: ЕФЕКТИВНЕ ВИЗНАЧЕННЯ МИГОТЛИВОЇ АРИТМІЇ від компанії MICROLIFE


Що таке миготлива аритмія?
Миготлива аритмія - найбільш небезпечне порушення серцевого ритму у дорослих. Миготлива аритмія викликана порушеннями в передачі електричних сигналів, керуючих серцевими скороченнями. При миготливій аритмії серце не може забезпечити повного перекачування крові в нижні камери серця (шлуночки), що призводить до застою крові у верхніх камерах серця (передсердях). В застояної крові можуть утворюватися згустки, які, переміщуючись разом з потоком крові і потрапляючи в мозок, викликають інсульт, який, у свою чергу, часто викликає інфаркт. Найчастіше інсульт та інфаркт призводять до тяжких уражень мозку або смерті.


Чим небезпечна миготлива аритмія?
Головна небезпека МА полягає в тому, що вона не визначається звичайними електронними вимірниками артеріального тиску при проведенні моніторингу АТ у домашніх умовах. В амбулаторних умовах МА виявляється за допомогою кардіограми. Але головна небезпека криється в наслідках МА.
Інсульт - результат нерозпізнаною миготливої аритмії
Ризик інсульту у людей, які страждають миготливою аритмією, в п'ять разів вище, ніж у здорових людей. Інсульт - це: №1 серед причин інвалідності, №2 серед причин недоумства, №3 серед причин смерті. У гострій стадії захворювання (перші три тижні) гинуть 30-35% хворих. До кінця першого року після інсульту кількість несприятливих результатів перевищує 50%. Близько 10% хворих, що пережили інсульт, стають залежними від сторонньої допомоги. Лише 20% хворих повертаються до своєї колишньої роботи. Кожні 6 секунд одна людина в світі, незалежно від статі і віку, отримує інсульт. Близько чверті всіх інсультів трапляються з людьми молодше 65 років. Кожні 4-5 хвилин біля одного з українців реєструється факт інсульту.


Хто схильний миготливої аритмії?
Ризик миготливої аритмії збільшується з віком. Кожен четвертий чоловік старше 55 років страждає від миготливої аритмії. Найчастіше це захворювання зустрічається серед пацієнтів з серцевими захворюваннями. На ймовірність появи миготливої аритмії впливають
гіпертонія, ожиріння, діабет, гіпертиреоз, рак легенів.


Які симптоми миготливої аритмії?
Миготлива аритмія часто не має симптомів і не діагностується більшістю електронних приладів для вимірювання артеріального тиску. Багато людей навіть не підозрюють про те, що живуть з миготливою аритмією. У 10% випадків МА вперше була виявлена тільки після того, як пацієнт переніс інсульт. Найбільш поширені з відчутних симптомів - нерівномірне серцебиття, запаморочення, біль у грудях, порушення дихання. Вчасно виявлена миготлива аритмія важлива для своєчасного попередження інсультів та інфарктів.
Традиційні методи моніторингу миготливої аритмії
До недавнього часу найбільш поширеним методом виявлення МА було вимірювання пульсу на променевій артерії зап'ястя. Цей метод неоптимальний: він доступний лікарям, але для масового самоконтролю занадто складний; він не практикується при відсутності симптомів; ймовірність помилки при цьому методі складає 30%.
Технологія AFIB: точне визначення миготливої аритмії
З-за того, що метод промацування пульсу занадто складний, а визначення МА з допомогою звичайних тонометрів вкрай неточно, компанія Microlife розробила спеціальну технологію AFIB, яка дозволяє з великою вірогідністю виявляти миготливу аритмію. Два дослідження, проведені в цілому на 500 пацієнтів продемонстрували, що технологія AFIB, яка для визначення МА ґрунтується на автоматичному вимірюванні кров'яного тиску за осцилометричним методом автоматичним тонометром, характеризується високою чутливістю (низький рівень помилкових негативних результатів) і специфічністю (низький рівень помилкових позитивних результатів) порівняно з ЕКГ. Ефективність технології Microlife AFIB у визначенні миготливої аритмії тонометром у порівнянні з розвідкою пульсу на зап'ясті підтверджується високою чутливістю і ще більш високою специфічністю: AFIB володіє чутливістю 97-100% і специфічністю 89%.
Технологія Microlife AFIB не визначає діагноз. Вона представляє оптимальне рішення моніторингу миготливої аритмії для профілактики інсультів

Кому можна рекомендувати технологію AFIB?
• всім пацієнтам для вимірювання АТ та моніторингу миготливої аритмії;
• пацієнтам з судомною миготливою аритмією для контролю як симптоматичної, так і безсимптомній МА;
• пацієнтам, чий ритм регулюється антиаритмічними пристроями, електричними кардіостимуляторами або іншими пристроями, що контролюють МА;
• пацієнтам з аритміями, хронічної або стійкої миготливою аритмією, у випадках, якщо ритм не дуже аномальний;
• частково підходить для визначення безсимптомної миготливої аритмії;
• для домашньої діагностики пацієнтів з гіпертонією і миготливою аритмією.

В лінійці тонометрів Мікролайф є два тонометри, в яких присутня технологія визначення миготливої аритмії:

тонометр автоматичний W200 - знятий з виробництва

Тонометр автоматичний Microlife BP A6 PC
 

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.