Русский Украинский
Відгуки для товарів
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.
 

Інгалятор небулайзер який вибрати?

  • 02 июля 2015 13:21:16
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 2248
  • 0

Інгалятор небулайзер який вибрати?


Інгалятор (небулайзер) - це доставочное пристрій який перетворює рідкий лікарський засіб у аерозольну хмару.


Види небулайзерів (інгаляторів):


Компресорний небулайзер (інгалятор) - перетворює лікарський засіб у аерозольну хмару за допомогою стисненого повітря при роботі компресора.
Недоліки компресорного небулайзера інгалятора: галасливий (щодо ультразвукового).
Переваги компресорного небулайзера інгалятора: можливість використання всіх лікарських засобів, призначених для інгаляційної терапії, включаючи антибіотики і кортикостероїди.

Також є компресорні небулайзери для дітей - вони мають забавний дизайн (інгалятор машинка, інгалятор паравозік, інгалятор рибка, інгалятор кит і тд.) Веселий барвистий дизайн цих приладів дозволяє перетворити інгаляцію для вашої дитини в веселу гру.


Ультразвуковий небулайзер (інгалятор) - перетворює лікарський засіб у аерозольну хмару за допомогою високочастотних коливань мембрани п'єзоелектричних кристалів.
Недоліки ультразвукового небулайзера інгалятора: руйнує антибіотики і кортикостероїди.
Переваги ультразвукового небулайзера інгалятора: безшумна робота


Основні характеристики для всіх видів небулайзерів (інгаляторів):
1. ММАД (мас медіанний аеродинамічний діаметр) - розмір частинки яка ділить масу аерозольного хмари навпіл (не середній розмір частинок), цей показник не повинен перевищувати 5мкм. У провідних світових виробників ММАД від 2 до 3мкм.
2. Респирабельной фракція (відсоток часток аерозолю з розміром менше 5 мкм.) виражається у відсотках, цей показник говорить про те, скільки відсотків лікарського засобу мають розмір менш 5мкм., і можуть потрапити в нижні дихальні шляхи. (Всі інші частинки з розміром більше 5мкм., осядуть в бронхах і трахеї). У провідних світових виробників Респирабельной фракція становить 70 - 80%.
3. Залишковий обсяг (кількість лікарського засобу яке не розпилиться) У провідних світових виробників становить 0,5 - 0,7мл. Це необхідно враховувати при проведенні інгаляційної терапії, наприклад: Вам необхідно проингалировать 2мл., але залишковий обсяг у вашому інгаляторі (небулайзере) 1мл., то залити Вам треба 3мл.
4. Швидкість розпилення - швидкість з якою небулайзер (інгалятор) перетворює лікарський засіб у аерозольне хмара. Цей показник становить від 0,15 до 0,55мл/хв., чим вище швидкість розпилення тим швидше пройде інгаляція. У провідних світових виробників 0,35 - 0,55 мл/хв. Занадто низька швидкість перетворить 5 хвилинну інгаляцію в 15 -20 хвилинну, що навряд чи обрадує вашого дитини.
5. Клапанна система - синхронізується з індивідуальним ритмом дихання. Мінімізація втрати ліки. Без клапанної системи, при видиху, аерозольне хмара розпорошується в навколишнє середовище. Клапанна система дозволяє економити до 40% лікарського засобу. Це дуже важливо, якщо Ви використовуєте дорогі лікарські препарати.

Перевага інгаляційної терапії полягає в тому, що лікарська речовина доставляється безпосередньо в хворий орган, мінімальний ризик виникнення місцевих та загальних побічних дій. В результаті лікування звичайного кашлю і таких тяжких захворювань, як ларингіт, трахеїт, бронхіт, запалення легенів або бронхіальна астма, відбувається набагато ефективніше, а позитивна динаміка в перебігу захворювання спостерігається набагато раніше, ніж при використанні альтернативних методів лікування. І, що важливо, побічні дії лікарських препаратів, практично зводяться до нуля. Це особливо актуально при використанні антибіотиків.
Дуже зручні інгалятори (небулайзери) в застосуванні для дітей: безболісно, швидко, просто, ніяких уколів. Діткам, як правило, навпаки дуже цікаво вдихати хмару. Все проходить в режимі природного дихання і, як правило, не вимагає від дитини якихось понад зусиль. Для маленьких дітей зручніше використовувати маску, але необхідно знати, що втрати лікарського хмари більше ніж при використанні ротового мундштука.

Інгалятори (небулайзери) не мають вікових обмежень - можна використовувати для дітей з перших місяців життя. Небулайзери дуже прості в застосуванні - будь-яка мама може впоратися самостійно.
Інгалятори (небулайзери) не вимагають участі медперсоналу, а, значить, стаціонарного лікування для дітей.

У компресорних та ультразвукових інгаляторах (небулайзерах) неприпустимо використання масляних і спиртових розчинів, а так само небажано використання трав'яних відварів. Це може зашкодити вашому здоров'ю. Іноді до ліків необхідно додавати фіз. розчин. Але ніколи не замінюйте його звичайною водою - це може викликати бронхоспазм у Вас та вашої дитини.
Який вибрати інгалятор (небулайзер)?
1. Простий, дешевий не відомого виробника з сумнівними характеристиками?
2. Або відомого світового виробника з усіма європейськими стандартами з небулайзерної терапії, залежить від Вас.

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.