Русский Украинский
Відгуки для товарів
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.
 

Компектація компресорних небулайзерів

  • 23 июля 2015 16:37:04
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 1651
  • 0
Компектація компресорних небулайзерів:
1 Компресор, компресора бувають різної форми, найменші важать близько 200грам, і мають розміри 10 на 15 см. Але і потужність таких приладів залишає бажати кращого, вони можуть дати швидкість розпорошення 0,2-0,25мл / хв. Більш потужні прилади мають розміри в 2-4 рази більше і важать 1-2 кг. І швидкість розпилення хороших компресорних інгаляторів досягає 0,4-0,55мл / хв. Так само є безліч небулайзерів для дітей, такі прилади мають веселий дизайн у вигляді рибки, панди, паровозика, кита, машинки і тд. Для дітей які можуть злякатися шуму від роботи компресора, забавний дизайн допоможе перетворити процедуру інгаляції в веселу гру.
2 Повітряна трубка - призначена для доставки повітря під тиском з компресора в розпилювальну камеру. Як правило, повітряна трубка має розмір 100см, в деяких приладах 120см.
3 Розпилювальна камера - в неї наливають лікарський засіб, і під тиском повітря отримуємо аерозольну хмару з розміром частинок менше 5мкм. У найпростіших приладах цей показник дорівнює «менше 5мкм», в більш професійних приладах від 2 до 4мкм. Якщо виробник вказує розмір часток більше 5мкм, то цей прилад не може називатися компресорним небулайзером, так як небулайзери виробляють аерозольну хмару з розміром частинок менше 5мкм. Всі частинки з розміром більше 5мкм не потрапляють в нижні дихальні шляхи, і для інгаляційної терапії марні.
4 Дитяча маска - дана насадка обов'язкове для проведення небулайзерної інгаляції дітьми. Деякі прилади можуть не мати в комплектації даної насадки, але всі інгалятори дитячі укомплектовані дитячої маскою, деякі навіть двома.
5 Доросла маска - даної насадкою укомплектовані всі прилади.
6 Ротовій мундштук - ця основна насадка, вона є у всіх приладах, і використовується найчастіше.
 
7 Носовий мундштук - ця насадка дуже ефективна при боротьбі з нежиттю.
8 Назальний душ - ця опція на відміну, від носового мундштука виробляє частинки розміром в 50мкм, які дуже добре промивають ніс механічним шляхом, видаляють слизові секрети і очищають порожнину носа за допомогою фізрозчину або лужних вод. Назальний душем комплектуеться тільки 1 модель небулайзерів:
 
Небулайзер Turbo Car від торгової марки Dr. frei. Але компанія Микролайф пропонує назальний душ як додаткову опцію до небулайзеру Microlife NEB 10A. І її можна купити окремо для будь-якого компессорного інгалятора (толко технічні характеристики зазначені виробником для даної опції розраховані для професійного приладу Microlife NEB 10A, і при роботі з іншими компессорамі може відрізнятись)
9 Запасні фільтри - необхідно міняти в міру забруднення, при використанні в домашніх умовах (на одну сім'ю) 1 раз на 6-12 місяців. При використанні в клініках і стаціонарах 1 раз 1-2 місяці. Фільтр знаходяться в компресорі.
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.