Русский Украинский
Відгуки для товарів
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.
 

Як проводити інгаляції небулайзерами та паровими інгаляторами

  • 02 июля 2015 13:29:58
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 1363
  • 0

ІНГАЛЯЦІЇ ТА ІНГАЛЯТОРИ (НЕБУЛАЙЗЕРИ):
ЯКІ ВОНИ БУВАЮТЬ


Простудні захворювання, які стають особливо частими в осінньо-зимовий період, доставляють багато неприємностей будь-якій людині. Головний біль, кашель, нежить - ці симптоми знайомі кожному. У світі сучасних технологій і розвитку фармацевтичної промисловості багато воліють лікувати застуду таблетками, сиропами, порошками. При цьому іноді забувають, що часто такі ліки, надаючи лікувальну дію на одні органи, що негативно впливають на інші. Метод лікування інгаляціями визнаний дуже ефективним і одним з найбільш безпечних. При інгаляції ліки доставляються безпосередньо до місця ураження дихальних шляхів. Цим досягається значно більш швидкий лікувальний ефект. З цілого ряду клінічних даних одужання настає в 1,5 - 2 рази швидше.

Найбільш часто в домашніх умовах використовують три види інгаляцій:


Ефект парової інгаляції заснований на дії гарячої пари. При цьому висушені сухим повітрям дихальні шляхи зволожуються пором, і харкотиння відкашлюється легко.

Парові інгалятори протипоказані дітям до року. Перед
проведенням парової інгаляції дітям дошкільного віку
необхідна консультація лікаря.


Але потрібно пам'ятати про те, що при зволоженні засохла мокротиння збільшується в об'ємі і може привести до закупорки (обструкцію) дихальних шляхів.
Це особливо небезпечно для маленьких дітей, так як у них вузькі дихальні шляхи. При проведенні масляних інгаляцій використовують ефірні масла, які мають протизапальну, пом'якшувальну дію. Найбільший недолік масляних інгаляцій - у низькій концентрації
ингалируемого речовини. Як правило, вона менше порога лікувальної дії. В даний час ефективність олійних та парових інгаляцій не доведена. Враховуючи, що частинки повітряного пара досить великі і осідають в основному в порожнині рота, лікування запалення більш глибоких відділів дихальних шляхів, таких як трахея і бронхи, не ефективно. Крім того, завжди існує ризик опіку гарячою парою обличчя та дихальних шляхів.

Не можна застосовувати ефірні масла і масляні розчини в
небулайзерах. Існує небезпека накопичення його в дрібних
бронхах і альвеолах, що приводить до їх закупоркам


Не рекомендується застосовувати настої трав у небулайзерах.
Погано відфільтрований настій трав може привести до поломки
апарату і появи побічного ефекту інгаляції у вигляді
кашлю, бронхоспазму та ін. Крім того трави можуть викликати
алергію.

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.