Русский Украинский
Відгуки для товарів
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.
 

PAD - технологія

  • 02 июля 2015 12:48:47
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 965
  • 0

Визначення аритмії PAD - технологія від компанії Microlife

Аритмія серця - широко поширений клінічний симптом. Загальновідомо, що фактично кожен страждає від якого-небудь виду тимчасової аритмії протягом життя. Аритмія зустрічається у новонароджених, підлітків, у всіх вікових групах і особливо часто у людей старшого віку.
Аритмія - це порушення частоти, регулярності і послідовності серцевих скорочень.Аритмія може бути тимчасовим зміною частоти серцевої, пов'язаних з фізіологічними особливостями роботи серця або наслідком захворювання і повинна діагностуватися за допомогою електрокардіографії.
Причиною аритмії можуть бути як функціональні, так і органічні порушення серцевого м'яза.  Причиною органічних порушень можуть бути серцеві та позасерцеві захворювання.
Є досить велика кількість захворювань серця, наприклад поразку синусового вузла, атріовентрикулярна блокада ніжки пучка Гіса, ішемічна хвороба серця, міокардит, гіпертрофія або дилатація шлуночків серця, що ведуть до порушень кардиоритма. У пацієнтів, які тривалий час страждають гіпертонічною хворобою, виникнення серцевої аритмії стає більш ймовірною.
Позасерцева аритмія - також є частим симптомом при таких захворюваннях, як, наприклад, дисфункція щитовидної залози, електролітний дисбаланс і т.д.
При будь-якому вигляді аритмії необхідно пройти медичне обстеження для того, щоб визначити причину виникнення аритмії. Це відноситься до всіх вікових груп і не залежить від можливих супутніх симптомів. Аритмія може бути початковим попереджуючим симптомом, проявом якого-небудь серйозного захворювання і обов'язково повинна бути досліджена.
Важливо розуміти, що аритмія пульсу не те ж, що кардіологічна аритмія. Серцева аритмія повинна бути діагностована при електрокардіографії, в той час як аритмія пульсу діагностується перевіркою пульсу тонометром.
Шлуночкова екстрасистолія є найбільш часто зустрічається видом аритмії. Імовірно, майже у 20% молодих людей (віком до 30 років), випадково розвивається даний тип аритмії. У 2/3 всіх пацієнтів після 60 років час від часу діагностується даний вид аритмії, причому значний відсоток з-за основних серцевих порушень. В залежності від частоти чергування екстрасистолії з циклом нормального пульсації, це може призвести до зниження амплітуди пульсу, одиничним экстрасистолам або повного зникнення периферичного піку пульсу, що передається терміном «дефіцит пульсу». Більшість випадків шлуночкової екстрасистолії веде до патологічного порушення пульсу.
Фібриляція передсердь - часто зустрічається вікової вид аритмії. Хронічна фібриляція передсердь зустрічається у більш ніж 2.5% людей старше 60 років. В силу різних клінічних причин, синусовий вузол, який зазвичай контролює зростаючу хвилю збудження передсердя, більш не є домінуючим водієм серцевого ритму. При патології, електрична активність стає нескоординованою і тому пропадає періодичне збудження в АВ вузлі. Скорочення шлуночків вызваются тепер ектопічної спонтанної супра-вентрикулярну активністю. Це призводить до нерегулярних шлуночкових скорочень з невизначеними пульсуючими періодами. Виникають ненормальна частота пульсу, яка чітко може бути діагностована при перевірці пульсу.
Основна концепція P.A.D. технології, яка представлена у всіх тонометрах Мікролай, полягає в пальпації пульсу. Звичайне осциллометрическое вимірювання АТ досліджує удари пульсу за рівні періоди вимірювання від 30 секунд до 1 хвилини.
Техніка вимірювання АТ осциллометрическим методом заснована на високоточному аналізі пульсації, який проводиться в процесі вимірювання. У тонометрах з P.A.D. технологією пульсація і утворені при цьому проміжки піддаються подальшому аналізу.
Всі тонометри Мікролайф володіють технологією визначення аритмії пульсу

Тонометри автоматичні

Тонометри напівавтоматичні


Пацієнтам, що вперше або часто отримують повідомлення про наявність аритмії в ході вимірювання тонометром артеріального тиску, необхідно звернутися до лікаря за консультацією.
Важливо те, що пацієнти, які потребують частого вимірюванні АТ, більш імовірно схильні аритмії. Це пов'язано з тим, що гіпертонія середньої тяжкості і тяжка гіпертонія є причиною структурного порушення серцевого м'яза, що може послужити поштовхом до розвитку аритмії у таких пацієнтів.
Звичайно ж, аритмія пульсу може бути визначена тільки за умови її наявності під час вимірювання тонометром. Чим частіше з'являється аритмія, тим частіше вона визначається PAD технологією. Однак, існують рідкісні аритмії, які в деяких випадках, не будуть виявлені технологією PAD.
P.A.D. технологія не вимагає від пацієнта додаткового введення даних і не веде до збільшення часу вимірювання. P.A.D. аналіз не піддає пацієнта скільки-небудь значимого ризику. Осцилограма пульсу автоматично досліджується і уніфікований сигнал, що позначає наявність аритмії, виводиться на дисплей тонометра.
Загалом, діагностика аритмії пульсу тонометром є методом медичного спостереження. Цей метод не замінює кардіологічного обстеження, але попереджає пацієнтів на ранній стадії про необхідність звернутися за консультацією, як тільки P.A.D. технологія розпізнала симптом - перші прояви аритмії. Таким чином, аритмія може бути розпізнана на ранній стадії і, отже, що найбільш важливо, раніше можуть бути попереджені органічні зміни.

 

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.