Русский Украинский

Тонометри Microlife, Швейцарської торгової марки

  • 02 июля 2015 12:56:49
  • Просмотров: 1007
Тонометри Microlife, Швейцарської торгової марки
Microlife - це Швейцарська компанія, виробництво у якої знаходиться по всьому світу. Компанія є лідером якості на світовому ринку медичної техніки. Лінійка продукції ТМ Microlife дуже широка: небулайзери, тонометри, електронні термометри, стетоскопи, електричні грілки і т.д. Але в цій статті ми детально розглянемо переваги саме тонометрів Microlife.
Отже, першим і головним перевагою моделей даної торгової марки є їх постійне вдосконалення. Вони оновлюються з певною періодичністю. З'являються нові технології, причому ці технології є унікальними. Розглянемо деякі з них:

Технологія PAD - це технологія визначення аритмії (визначає 85% відомих аритмій), вона присутня практично у всіх моделях (BP A-50, BP A-80, BP A1 Easy, BP A2 Basic, BP A100plus, BP W100). Справа в тому, що тонометри інших торгових марок теж можуть визначити наявність аритмії, але вони так само можуть прийняти за аритмію і сторонні фактори, такі як розмова під час вимірювання, рух, кашель і багато іншого. А ось тонометри Microlife, завдяки PAD-технології відсівають ці фактори.
Технологія AFIB - технологія визначення миготливої ​​аритмії (дуже небезпечний вид аритмії, що передує інсультів). Унікальність цієї технології полягає в тому, що миготливу аритмію раніше можна було виявити тільки за допомогою електрокардіографа в умовах стаціонару. Модель тонометра з даною технологією - BP A 6 PC.
Технологія MAM - це технологія, що дозволяє виробляти три послідовних вимірювання для більшої точності показань. Причому, прилад не просто обчислює середнє значення за трьома вимірами, а за допомогою спеціального алгоритму проводить складні обчислення для найвищої точності. Моделі тонометрів з даною технологією - BP A 100plus і BP A6 PC.
Це далеко не всі технології, представлені в тонометрах Microlife. Насправді їх набагато більше (Gentle +, «світлофор», індикатор руху і т.д.)
Що стосується комплектуючих, зокрема, манжет - постійно поліпшується їх якість. На даний момент манжети мають веерообразную форму, для кращого прилягання, і універсальний розмір 22 - 42 см, щоб люди з будь-яким обхватом руки могли проводити вимірювання. А гарантія на манжету тепер становить 2 роки (в тонометрах інших торгових марок на манжету гарантія 1 рік, або не поширюється).
Також абсолютно на всіх заводах Microlife ведеться постійний контроль якості. Про це свідчить збільшення гарантійного терміну в кожному новому модельному ряді.