Русский Украинский
Відгуки для товарів
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.
 

Тонометр який краще вибрати?

  • 02 июля 2015 13:19:51
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 1474
  • 0
Тонометр який краще?
 
В залежності, для кого призначений тонометр, які є захворювання і як часто необхідно користуватися приладом, залежить який тонометр краще вибрати: механічний, автоматичний з манжетою на плече, зап'ястний або напівавтоматичний.
 
Тонометр механічний манжета тонометра накладається на плече, нагнітання повітря в неї здійснюється вручну за допомогою гумової груші. Тони визначають за допомогою фонендоскопа, а значення відстежують по циферблату на Монометр. Подібний вид тонометра можуть використовувати люди, вже звиклі до роботи з ним (наприклад, лікарі), і всі інші, якщо немає необхідності в частому вимірюванні тиску. Використання механічного тонометра вимагає деяких навиків поводження, крім того, може викликати труднощі у людей похилого віку або мають проблеми зі слухом. При покупці механічного тонометра необхідно звернути увагу на фонендоскоп, так як часто він буває зроблений з пластмаси. Манжета буває двох видів: вона може просто обертатися навколо плеча і фіксуватися липучками, або край манжети просовується через металеву скобу, затягується і фіксується за допомогою тих же липучок. Необхідно звернути увагу на розмір манжети: якщо рука повна, може знадобитися манжета великого розміру. Крім того, треба пам'ятати, що термін служби груші невеликий (2-3 роки)
 
Тонометр автоматичний з манжетою на плече. Повітря в манжету нагнітається компресором, результат відображається на дисплеї в цифровому вигляді: (верхній тиск, нижнє і пульс). Манжета при цьому кріпитися на предплечче. Найбільш вдалий варіант кріплення манжети - на плечі, точність вимірювання залежить від правильності накладання манжети. Більшість автоматичних приладів мають функцію «індикатор аритмії», «показання пульсу». А більш сучасні - «інтелектуальний вимір» або «штучний інтелект». Такий тонометр необхідний людям, страждаючим аритмією. Крім того, автоматичні прилади оснащені пам'яттю на останні 30-200 вимірів, можливістю зберігати результати двох користувачів, функцією обчислення середнього значення та незалежної пам'яті (результати вимірювань зберігаються при розрядці батареї). При покупці автоматичного тонометра варто звернути увагу на зручність управління, хорошу читаність дисплея, зручність і надійність манжети.
 
Тонометр з манжетою на зап'ясті (запясний), тонометр не рекомендуються людям старше 35 років, які не мають серйозних серцево-судинних захворювань. З віком судини на зап'ясті втрачають свою еластичність, що не дозволяє точно виміряти артеріальний тиск - це стосується всіх тонометрів на зап'ясті. Тонометр з манжетою на зап'ясті краще вибрати людям, які ведуть активний спосіб життя, його легко взяти з собою в дорогу.
 
Тонометр напівавтоматичний. Повітря в манжету у такому приладі доведеться нагнітати вручну, а результат покаже дисплей. Такі тонометри компактні, прості у використанні, доступні за ціною, це хороший варіант для дороги або дачі. Часта помилка при виборі приладу - міряти тиск різними приладами з малим інтервалом часу між вимірами. Після процедури судинам потрібно на відновлення 5-10 хвилин.
 
 Для літніх людей краще вибрати повністю автоматичний тонометр з достатньою кількістю функцій і пристосувань. Такий же тонометр з повним набором опцій буде потрібно хворій людині (наприклад, при гіпертонії або аритмії). Для нечастих вимірювань людям середнього віку підійдуть напівавтоматичні або зап'ястні автоматичні тонометри.
 
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.