Тонометр автоматичний NISSEI DS-1902 купити

 • Nissei
 • Производители  Nissei
 • Наявність:  Нет в наличии
 • Артикул 182

1 350.00 грн.
 Нашли дешевле
   


Тонометр автоматичний Nissei DS-1902

Автоматичний тонометр з універсальної манжетою 23-43 см

Характеристики тонометра НИССЕЙ дс-1902:

 1. Визначення аритмії
 2. Fuzzy Measurement - технологія комфортного вимірювання, без зайвого перекачування манжети.
 3. Манжета універсальна 23-43 см
 4. Пам'ять для двох користувачів по 30 вимірювань
 5. Дата та час
 6. Мережевий адаптер в комплекті
 7. Розміри приладу 150 * 115 * 51мм
 8. Вага приладу - 463 грам без батарейок
 9. Гарантійне обслуговування 5 років (гарантія на манжету 1 рік)

Комплектація тонометра автоматичного Nissei ds-1902:

 1. Автоматичний вимірювач артеріального тиску - модель ds-1902
 2. Манжета універсальна 22-42 см
 3. Батарейки АА 4шт
 4. Інструкція на Українському та Російському мовами
 5. Мережевий адаптер
 6. Сумка для зберігання
 7. Гарантій талон
 8. Упаковка
Японська марка Nissei спеціалізується на електронних автоматичних приладах. Вироби східної компанії вважаються найбільш точними, функціональними і досконалими для спостереження за тиском і станом серцевого ритму. Тонометри Nissei визнані кращими медичними апаратами для використання гипотониками і гипертониками. Крім цього, електронні пристрої даного виробника високо оцінені Німецьким товариством гіпертонії.
Фахівці японської компанії не зупиняються на досягнутому і представляють тонометр Nissei DS - 1031. Даний прилад відзначений престижними організаціями Європи і успішно клінічно перевірено.
Купити тонометр Nissei DS - 1031 можна у магазині Med-Line з комфортною індивідуальної доставкою.
 
Основні характеристики пристрою
 
Високотехнологічна система Fuzzy Inflation контролює рівень тиску, до якого відбувається накачування повітря в манжету. Тонометр аналізує дані крайніх вимірювань користувача і визначає верхню межу нагнітання. Таким чином, виключаються дискомфортні відчуття і травми судин. Дана функція спростить самостійне користування приладом.
Електронний пристрій укомплектовано універсальної комфортної манжетою: виріб підійде для підлітків і дорослих людей. За допомогою спеціального електронного клапана можна відкоригувати тиск в манжеті для отримання точних результатів.
Однією з найбільш корисних можливостей Nissei DS - 1031 є здійснення контролю над правильним розміщенням манжети. Тонометр обладнаний спеціальним індикатором фіксації виробу на руці. Враховуючи, що неправильно надіте виріб може спотворити показники, автоматичне пристрій оперативно сповіщає про надто щільному або вільному кріпленні.
Крім цього, електронний апарат сповіщає про перешкоди вимірювання. Якщо під час процедури не дотримуватися правил: рухатися або спілкуватися, точність результатів може бути під сумнівом. В такому разі прилад відразу посилає відповідний сигнал.
Модель DS - 1031 оснащена системою, що визначає правильність використання пристосування. При дотриманні всіх вимог на екрані відобразиться відповідний знак. Також пристрій вкаже на неправильну експлуатацію техніки або наявність зовнішніх факторів, що вплинули на некоректний результат.
Апарат Nissei спростить вимірювання тиску людям з порушеним зором. Великий сенсорний дисплей 14 см і великі, насичені символи зроблять користування технікою комфортним. На передній панелі виробу відсутні кнопки, управління відбувається дотиком пальця до екрана. Тонометр захищений від випадкових включень всередині сумки, пристрій реагує виключно на натискання рукою. Прилад вказує інформацію про верхньому і нижньому тиску, часу і дати процедури, показник пульсу, як закріплення манжети, наявності перешкод під час процесу, достовірності даних.
Для сповіщення користувачів про початок і кінець вимірювальної процедури, а також про попереджувальних сигналів, Nissei оснащений звуковою інформаційною системою.
Варто відзначити лаконічний, але при цьому стильний і функціональний дизайн пристрою. Зовнішнє оформлення розроблено учасником Японського об'єднання сприяння промислового дизайну та визначено найбільш зручним для домашнього користування і застосування в медичних організаціях.
Наявність мережного адаптера сприяє економії на джерелах живлення і робить пристосування універсальним. Діаметр манжети 22-42 см підійде більшості дорослих людей.
Купити тонометр Nissei DS - 1031 можна Med-Line за найкращою ціною і з п'ятирічним обслуговуванням по гарантії.

Основні переваги автоматичного тонометра НИССЕЙ ds-1902:

 1. Вимірювач артеріального тиску від Японської торгової марки
 2. Мережевий адаптер в комплекті - якщо сіли батарейки, то завжди можна провести вимірювання артеріального тиску

Чому потрібно купити Nissei тонометр в інтернет магазині Мед-лайн

 1. Ми офіційний дилер торгової марки NISSEI.
 2. Ми здійснюємо БЕЗКОШТОВНУ доставку по Україні.
 3. Ми якісно розповімо Вам про товар і все перевіримо перед відправкою.
Основні характеристики
Тип товару Автоматичний
Індикатор аритмії -
Класифікатор за нормами ВООЗ -
Пам'ять 2*30
Дата/Час -
Середнє значення -
Манжета у комплекті 22-42 см
Адаптер в комплекті Ні
Манжета Універсальна
Сумка для зберігання +
Гарантія, років 5
Виробник Nissei, Японія
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.