Тонометр автоматичний NISSEI DS-1011 купити

 • Nissei
 • Производители  Nissei
 • Наявність:  Нет в наличии
 • Артикул 180

1 470.00 грн.
 Нашли дешевле
   


Nissei DS-1011 тонометр автоматичний

Автоматичний тонометр з сенсорним управлінням

Характеристики тонометра НIССЕЙ дс-1011:

 1. Вимірювання артеріального тиску на нагнітанні
 2. Визначення аритмії
 3. Fuzzy Measurement - технологія комфортного вимірювання, без зайвого перекачування манжети.
 4. Манжета стандартна 22-32 см
 5. Пам'ять для двох користувачів по 60 вимірювань
 6. Дата та час
 7. Мережевий адаптер в комплекті
 8. Розміри приладу 115 * 115 * 65мм,
 9. Вага приладу - 406 грам без батарейок
 10. Гарантійне обслуговування 5 років (гарантія на манжету 1 рік)

Комплектація тонометра автоматичного Nissei ds-1011:

 1. Автоматичний вимірювач артеріального тиску - модель ds-1011
 2. Манжета стандартна 22-32 см
 3. Батарейки АА 4шт
 4. Інструкція на Українському та Російському мовами
 5. Мережевий адаптер
 6. Гарантій талон
 7. Упаковка
Провідний японський виробник високотехнологічної електронної продукції Nihon Seimitsu Sokki Co.Ltd. представив вдосконалену модель Nissei - автоматизований тонометр DS - 1011. Особливістю пристрою є поліпшені технології вимірювання, розроблені східними фахівцями. Принцип роботи інноваційного виробу полягає в перевірці тиску під час накачування повітря в манжету. Даний метод зменшує навантаження на судини, що безперечно актуально для користувачів похилого віку. З роками судинні стінки втрачають первісну еластичність, додаткові навантаження створять дискомфорт, доставить больові відчуття.
Точність тонометра Nissei DS - 1011 була перевірена випробуваннями в європейських клініках і високо оцінена кваліфікованими фахівцями. Якісний апарат отримав рекомендації Європейського товариства гіпертонії, визнаний оптимальним для експлуатації в закладах медичного профілю.
Купити тонометр Nissei DS - 1011 можна Med-Line за прийнятною ціною, з безкоштовною адресною доставкою по Києву і недорогий доставкою по Україні.
 
Можливості японського тонометра Nissei DS - 1011
 
Технологія вимірювання тиску під час накачування повітря в манжету робить експлуатацію пристрою комфортною, зменшує навантаження на судинну систему, дозволяє добитися максимальної точності показників. Даний прилад використовує технологію адаптації до кожному користувачеві. Це особливо актуально для гіпотоніків (людей зі зниженим тиском). Модель DS - 1011 спочатку визначає систолічний (нижнє) тиск, потім продовжує накачувати повітря до можливості визначення діастолічного (верхнього) тиску.
Функція адаптації до конкретного користувача шляхом аналізу його даних вимірювань робить роботу приладу оперативною та точною. Nissei використовує показники трьох крайніх вимірювань верхнього, нижнього тиску, пульсу, ознак аритмії. Апарат оснащений двома сховищами пам'яті для інформації про здоров'я двох користувачів. Спеціальний гостьовий режим дозволить скористатися тонометром без втрати, збережених у пам'яті показників. Властивості адаптації активуються автоматично без необхідності додаткових налаштувань.
Також, новітньою можливістю Nissei DS - 1011 є фіксація перешкод при вимірювальної процедури. Завдяки цій функції визначаються фактори, що впливають на точність отриманих результатів. Рух, розмови, неправильне надягання манжети, не дотримання рекомендацій по вимірюванню тиску будуть відзначені тонометром на цифровому дисплеї.
Для людей з порушенням серцевого ритму буде корисний вбудований індикатор аритмії. Під час перевірки тиску DS - 1011 можуть бути виявлені збої в роботі серцево-судинної системи, про що прилад сповістить сигналом. У випадку повтору попереджуючого повідомлення, слід негайно звернутися до лікаря.
Значно спростило користування медичним пристосуванням зручне сенсорне керування. Передня панель не містить додаткові кнопки і перемикачі, експлуатація пристрою відбувається одним дотиком до сенсорного дисплея.
У цій моделі передбачені потреби людей з поганим зором. Екран широкого розміру з чіткими, великими цифровими символами максимально доступно відображає інформацію.
Прилад обладнаний двома сховищами пам'яті по 60 вимірювальних процедур. Електронне виріб самостійно обчислює середнє значення після трикратної перевірки тиску. Доступний гостьовий режим, не зачіпає інформацію в пам'яті.
Медичний апарат оснащений звуковим повідомленням про початок, що відбуваються процесах і закінчення вимірів.
Адаптер до електромережі дозволить вигідно заощадити і користуватися тонометром в будь-якому місці. Зручний індикатор зарядки заздалегідь сповістить про розрядженому елементі живлення.
На сайті Med-Line купити тонометр Nissei DS - 1011 можна з офіційної п'ятирічною гарантією.

Основні переваги автоматичного тонометра НIССЕЙ ds-1011:

 1. Великий екран з сенсорним управлінням - результат вимірювання буде добре видно навіть людям зі слабким зором.
 2. Мережевий адаптер в комплекті - якщо сіли батарейки, то завжди можна провести вимірювання артеріального тиску

Чому потрібно купити Nissei тонометр в інтернет магазині Мед-лайн

 1. Ми офіційний дилер торгової марки NISSEI.
 2. Ми здійснюємо БЕЗКОШТОВНУ доставку по Україні.
 3. Ми якісно розповімо Вам про товар і все перевіримо перед відправкою.
Основні характеристики
Тип товару Автоматичний
Індикатор аритмії так
Класифікатор за нормами ВООЗ -
Пам'ять 2*60
Дата/Час +
Середнє значення -
Манжета у комплекті 22-32 см
Адаптер в комплекті Так
Манжета Стандартна
Сумка для зберігання -
Гарантія, років 5
Виробник Nissei, Японія
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.