bactosfera лампи кварцові бактерицидні

bactosfera лампи кварцові бактерицидні

Bactosfera - Український виробник і розробник пристроїв працюють на ультрафіолетовому випромінюванні

  1. Бактерицидні опромінювачі - або як їх ще називають кварцові лампи, для знезараження приміщень до 50 м2
  2. Тубус-кварц - відомих під назвою опромінювач кварцовий "сонечко", для кварцування організму людини (шкірних покривів і вухо, ніс, горло)
  3. Бактерицидних рециркуляторів - для знезараження повітря в приміщеннях з болше потоком людей
Торгова марка Bactosfera є одним з провідних українських виробників. Вона розробляє пристрої, принцип роботи яких заснований на ультрафіолетовому випромінюванні. це:
  • кварцові лампи, їх ще називають бактерицидними облучателями. Вони знезаражують приміщення, площа яких не перевищує 50 квадратних метрів;
  • кварцові опромінювачі «сонечко» або тубус-кварци. Вони необхідні для кварцування людського організму. Це можуть бути шкірні покриви, вуха, ніс, горло;
  • бактерицидні рециркулятори - знезаражують повітря в приміщеннях, для яких характерний великий потік людей.
Головна перевага торгової марки Bactosfera полягає в тому, що ця компанія є виробником, тобто вся продукція - сертифікована в нашій країні, і має необхідний пакетом документів. Побутове та медичне обладнання даної торгової марки випускається згідно сертифікованому виробництва.
 
Компанія виробляє найбільший асортимент ультрафіолетових приладів, які знезаражують приміщення, і призначені для кварцування людського організму.
Bactosfera стала лідером в своєму тематичному сегменті в Україні згідно зі статистичними даними Google Analytics і Google AdWords 2012 року. Наші товари призначені для кварцування приміщень і організму людини, тому попит і інтерес до них постійно зростає. Так як вони допомагають дбати про мікрокліматі будинку і здоров'я всіх членів сім'ї.
 
Бактерицидну рециркулятора називається пристрій закритого типу, яке знезаражує повітря в приміщенні за допомогою безпечного кварцування. Цей прилад може працювати як в приміщенні, яке обробляється, незалежно від того, присутні в ньому люди чи ні. Він не завдає абсолютно ніякої шкоди людям, рослин або тварин. Приміщення не потрібно спеціально провітрювати.
 
Бактерицидні опромінювачі називаються також кварцовими лампами або бактерицидними дампами. Це пристрої відкритого типу, яке знезаражує (кварц) повітря і поверхні в приміщеннях прямими ультрафіолетовими променями. Вони виробляють бактерицидний ефект. Пік випромінювання становить понад 250 нм.
 
Бактерицидні опромінювачі можуть обробляти певні приміщення без присутності людей. Провітрювати приміщення необхідно в залежності від того, який тип джерела ультрафіолетового випромінювання використовується в приміщенні - озоновий або безозонову.
 
І бактерицидні, і кварцові лампи також називаються лампами «ультрафіолетового типу» через те, що вони впливають на мікроорганізми за допомогою ультрафіолетових променів.
Тубус-кварц або кварцова лампа «сонечко» - апарат, принцип дії якого грунтується на бактерицидну дію, яке виробляє ультрафіолетове випромінювання. Цей апарат також називається побутовим бактерицидну опромінювачем і володіє унікальною конструкцією. Вона опромінює (кварц) людський організм - від зовнішніх шкірних покривів до внутрішніх порожнин вух, носа і горла. Сфера застосування тубус-кварцу широка - від домашнього використання до лікувально-профілактичних установ (поліклініки, санаторії, профілакторії).
 
Кварцові лампи призначені для того, щоб виліковувати захворювання простудного характеру, запальні процеси не гнійного типу. Вони знімають больові відчуття в області суглобів, шиї, попереку. Їх дія полягає в інтенсивному прогріванні тіла людини тепловими променями інфрачервоного типу.


Бактерицидний опромінювач BactoSfera ОBB-15P

Бактерицидний опромінювач BactoSfera ОBB-15P...

Бактерицидний опромінювач BactoSfera ОBB-15P Бактерицидний опромінювач ОBB-15P - пристрій відкритого типу, призначений для кварцування (знезараження) повітря і поверхонь в приміщенні п..

475.00 грн.

Дарсонваль Bactosfera

Дарсонваль Bactosfera

Апарат для дарсонвалізації Bactosfera Дарсонваль  Darsonval від виробника Bactosfera - апарат для локальної дарсонвалізації в домашніх умовах і професійній сфері. Активно використ..

630.00 грн.

Бактерицидний опромінювач BactoSfera ОBB-15P-METAL

Бактерицидний опромінювач BactoSfera ОBB-15P-METAL...

Бактерицидний опромінювач BactoSfera ОBB-15P-METAL Бактерицидна лампа (кварцова) ОBB-15P-METAL на металевій підставці - пристрій відкритого типу, призначений для кварцування (знезараже..

545.00 грн.

Електрод "крапля" для дарсонваль Bactosfera

Електрод "крапля" для дарсонваль Bactosfera...

Електрод "крапля" - насадка для дарсонваль Bactosfera Застосування насадки для дарсонвалі "крапля" Використовується при впливі на різні запалені ущільнення і гнійничкові висипа..

35.00 грн.

Електрод грибовидний малий для дарсонваль Bactosfera

Електрод грибовидний малий для дарсонваль Bactosfera...

Електрод грибовидний малий - насадка для дарсонваль Bactosfera Застосування грибовидної малої насадки для дарсонвалі  Використовується рухомим або стабільним способом. ..

35.00 грн.

Електрод шийний для дарсонваль Bactosfera

Електрод шийний для дарсонваль Bactosfera...

Електрод шийний - насадка для дарсонваль Bactosfera Застосування шийної насадки для дарсонваля  Використовується для лікування захворювань шийного та грудного відділу хреб..

35.00 грн.

Електрод порожнинний для дарсонваль Bactosfera

Електрод порожнинний для дарсонваль Bactosfera...

Електрод порожнинний - насадка для дарсонваль Bactosfera Застосування порожнинної насадки для дарсонвалі Використовується для порожнинного впливу (вагінально, ректально) ..

35.00 грн.

Електрод грибовидний великий для дарсонваль Bactosfera

Електрод грибовидний великий для дарсонваль Bactosfera...

Електрод грибовидний великий - насадка для дарсонваль Bactosfera Застосування грибовидної великої насадки для дарсонвалі  Використовується рухомим або стабільним способом ..

35.00 грн.

Електрод точковий для дарсонваль Bactosfera

Електрод точковий для дарсонваль Bactosfera...

Електрод точковий - насадка для дарсонваль Bactosfera Застосування точкової насадки для дарсонвалі Використовується для точкового впливу і підсушування прищів, незначних д..

35.00 грн.

Електрод ректальний для дарсонваль Bactosfera

Електрод ректальний для дарсонваль Bactosfera...

Електрод ректальний - насадка для дарсонваль Bactosfera Застосування ректальної насадки для дарсонвалі Використовується ректально (лікування геморою і ректальних тріщин) ..

35.00 грн.

Електрод контактний великий для дарсонваль Bactosfera

Електрод контактний великий для дарсонваль Bactosfera...

Електрод контактний - насадка для дарсонваль Bactosfera Застосування контактної насадки для дарсонвалі  Використовується рухомим або стабільним способом Ефективний п..

35.00 грн.

Електрод спинний (рогатка) для дарсонваль Bactosfera

Електрод спинний (рогатка) для дарсонваль Bactosfera...

Електрод спинний (рогатка) - насадка для дарсонваль Bactosfera Застосування спинної насадки (рогатка) для дарсонваля  Використовується для лікування захворювань грудного і..

35.00 грн.

Електрод вагiнальний для дарсонваль Bactosfera

Електрод вагiнальний для дарсонваль Bactosfera...

Електрод вагiнальний - насадка для дарсонваль Bactosfera Застосування вагiнальної насадки для дарсонвалі Використовується вагінально. Так само застосовують для точко..

35.00 грн.

Електрод ясенний для дарсонваль Bactosfera

Електрод ясенний для дарсонваль Bactosfera...

Електрод ясенний - насадка для дарсонваль Bactosfera Застосування ясенної насадки для дарсонвалі Використовується для лікування і профілактики широкого спектру захворювань м'як..

35.00 грн.

Електрод вушний для дарсонваль Bactosfera

Електрод вушний для дарсонваль Bactosfera...

Електрод вушний - насадка для дарсонваль Bactosfera Застосування вушної насадки для дарсонвалі Ефективний проти отиту, шуму у вухах, атеросклерозу, запалення слухового нерва і ..

35.00 грн.

Показано з 1 по 15 із 48 (4 сторінок)