Русский Украинский

bactosfera лампи кварцові бактерицидні

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:
Бактерицидний опромінювач модель «ОББ-15ПП» Бактерицидна лампа (кварцова) ОББ-15ПП - пристрій відкритого типу, призначений для кварцування(знезараження повітря і поверхонь в приміщенні, на пластиковій підставці. Мобільна(переносна) модель на пластиковій підставці, зручна для кварцування п..
475.00 грн.
Відгуків: 1
Апарат для дарсонвалізації "Дарсонваль bactosfera" модель 2017 року Опис darsonval Darsonval від виробника Bactosfera - апарат для локальної дарсонвалізації в домашніх умовах і професійній сфері. Активно використовується в лікувально профілактичних закладах, косметології, медицині і д..
630.00 грн.
Відгуків: 1
Бактерицидний опромінювач BactoSfera ОББ-15ПМ Бактерицидна лампа (кварцова) ОББ-15ПМ на металевой підставці - пристрій відкритого типу, призначений для кварцування(знезараження повітря і поверхонь в приміщенні Мобільна(переносна) модель на металевій підставці, зручна для кварцування по че..
545.00 грн.
Відгуків: 1
Електрод "крапля" - насадка для дарсонваль Bactosfera Застосування насадки для дарсонвалі "крапля" Використовується при впливі на різні запалені ущільнення і гнійничкові висипання. Форма електрода закруглена подібна горошині на закінчення. Застосовується точково. ..
35.00 грн.
Відгуків: 0
Електрод бородавчатий - насадка для дарсонваль Bactosfera Застосування бородавчатої насадки для дарсонвалі Використовується для точкового впливу на бородавки, фурункули та iншi запалення з наявністю внутрішньої інфекції. Процедуру проводять по 10-15 хвилин (на високій потужності..
35.00 грн.
Відгуків: 0
Електрод вагiнальний - насадка для дарсонваль Bactosfera Застосування вагiнальної насадки для дарсонвалі Використовується вагінально. Так само застосовують для точкового впливу проти прищів, акне та ін. запалень. Форма електрода довгаста з потовщеним кінцем. Довжина д..
35.00 грн.
Відгуків: 0
Електрод вушний - насадка для дарсонваль Bactosfera Застосування вушної насадки для дарсонвалі Ефективний проти отиту, шуму у вухах, атеросклерозу, запалення слухового нерва і підвищеного сiровидiлення. Так само застосовують проти тріщин сосків і верхньої повіки Форма елек..
35.00 грн.
Відгуків: 0
Електрод гомілковий (для лікування варикозу) - насадка для дарсонваль Bactosfera Застосування гомілковий насадки (для лікування варикозу) для дарсонваля Використовується для профілактики і лікування варикозного розширення вен (вікового, а так само під час і після вагітності) Зас..
47.00 грн.
Відгуків: 0
Електрод Гребешкова - насадка для дарсонваль Bactosfera Застосування гребешковой насадки для дарсонвалі Використовується для лікування волосяного покриву. Ефективний проти лупи, випадiння волосся, ламкостi, жирності шкіри голови, а так само для загального поліпшення стану волосс..
35.00 грн.
Відгуків: 0
Електрод грибовидний великий - насадка для дарсонваль Bactosfera Застосування грибовидної великої насадки для дарсонвалі  Використовується рухомим або стабільним способом Ефективний при дарсонвалізації ділянок тіла з виділенням ексудатів в лабільному режимі (дистанційна мет..
35.00 грн.
Відгуків: 0
Електрод грибовидний малий - насадка для дарсонваль Bactosfera Застосування грибовидної малої насадки для дарсонвалі  Використовується рухомим або стабільним способом. Ефективний при дарсонвалізації ділянок тіла з виділенням ексудатів в лабільному режимі (дистанційна методи..
35.00 грн.
Відгуків: 0
Електрод контактний - насадка для дарсонваль Bactosfera Застосування контактної насадки для дарсонвалі  Використовується рухомим або стабільним способом Ефективний при дарсонвалізації ділянок тіла з виділенням ексудатів в лабільному режимі або в дистанційнiй методицi. ..
35.00 грн.
Відгуків: 0
Електрод очний - насадка для дарсонваль Bactosfera Застосування очної насадки для дарсонваля Використовується при різних захворюваннях очного яблука. Покращує кровообіг, знімає втому, тонізує шкіру навколо очей. Під час процедури очі повинні бути заплющенi, потужність впли..
62.00 грн.
Відгуків: 0
Електрод порожнинний - насадка для дарсонваль Bactosfera Застосування порожнинної насадки для дарсонвалі Використовується для порожнинного впливу (вагінально, ректально) Так само застосовують для точкового впливу проти прищів, акне та ін.запалень Форма електрода довга..
35.00 грн.
Відгуків: 0
Електрод ректальний - насадка для дарсонваль Bactosfera Застосування ректальної насадки для дарсонвалі Використовується ректально (лікування геморою і ректальних тріщин) Розмір активної робочої поверхні дарсонвалізації 90 мм Форма електрода продолглватая, діаметром 12..
35.00 грн.
Відгуків: 0
Електрод спинний (рогатка) - насадка для дарсонваль Bactosfera Застосування спинної насадки (рогатка) для дарсонваля  Використовується для лікування захворювань грудного і шийного відділів хребта, а так само вигнутих частин тіла. Форма електрода "рогатка" для рівномірного р..
35.00 грн.
Відгуків: 0
Електрод точковий - насадка для дарсонваль Bactosfera Застосування точкової насадки для дарсонвалі Використовується для точкового впливу і підсушування прищів, незначних ділянок висипки. Так само застосовують для точкового впливу проти прищів, акне та ін. Запалень Фор..
35.00 грн.
Відгуків: 0
Електрод шийний - насадка для дарсонваль Bactosfera Застосування шийної насадки для дарсонваля  Використовується для лікування захворювань шийного та грудного відділу хребта, а так само вигнутих частин тіла. Форма електрода Т-подібна для рівномірного розподілу струму по пов..
35.00 грн.
Відгуків: 0
Електрод ясенний - насадка для дарсонваль Bactosfera Застосування ясенної насадки для дарсонвалі Використовується для лікування і профілактики широкого спектру захворювань м'яких тканин ротової порожнини (парадантоз, стоматит і т.д.). При дарсонвалізації бажано уникати впливу на..
35.00 грн.
Відгуків: 0
Бактерицидна лампа ОББ-15П настінна Опромінювач бактерицидний ОББ-15П настінний, для кварцування приміщень до 20 м2   Стаціонарна модель, кріпиться на стіну, вбиває віруси, мікроби, бактерії, грибки, спори, цвіль, дріжджі та інші інфекції.   Знищує всі види вірусів г..
468.00 грн.
Відгуків: 2

Bactosfera - Український виробник і розробник пристроїв працюють на ультрафіолетовому випромінюванні

  1. Бактерицидні опромінювачі - або як їх ще називають кварцові лампи, для знезараження приміщень до 50 м2
  2. Тубус-кварц - відомих під назвою опромінювач кварцовий "сонечко", для кварцування організму людини (шкірних покривів і вухо, ніс, горло)
  3. Бактерицидних рециркуляторів - для знезараження повітря в приміщеннях з болше потоком людей
Торгова марка Bactosfera є одним з провідних українських виробників. Вона розробляє пристрої, принцип роботи яких заснований на ультрафіолетовому випромінюванні. це:
  • кварцові лампи, їх ще називають бактерицидними облучателями. Вони знезаражують приміщення, площа яких не перевищує 50 квадратних метрів;
  • кварцові опромінювачі «сонечко» або тубус-кварци. Вони необхідні для кварцування людського організму. Це можуть бути шкірні покриви, вуха, ніс, горло;
  • бактерицидні рециркулятори - знезаражують повітря в приміщеннях, для яких характерний великий потік людей.
Головна перевага торгової марки Bactosfera полягає в тому, що ця компанія є виробником, тобто вся продукція - сертифікована в нашій країні, і має необхідний пакетом документів. Побутове та медичне обладнання даної торгової марки випускається згідно сертифікованому виробництва.
 
Компанія виробляє найбільший асортимент ультрафіолетових приладів, які знезаражують приміщення, і призначені для кварцування людського організму.
Bactosfera стала лідером в своєму тематичному сегменті в Україні згідно зі статистичними даними Google Analytics і Google AdWords 2012 року. Наші товари призначені для кварцування приміщень і організму людини, тому попит і інтерес до них постійно зростає. Так як вони допомагають дбати про мікрокліматі будинку і здоров'я всіх членів сім'ї.
 
Бактерицидну рециркулятора називається пристрій закритого типу, яке знезаражує повітря в приміщенні за допомогою безпечного кварцування. Цей прилад може працювати як в приміщенні, яке обробляється, незалежно від того, присутні в ньому люди чи ні. Він не завдає абсолютно ніякої шкоди людям, рослин або тварин. Приміщення не потрібно спеціально провітрювати.
 
Бактерицидні опромінювачі називаються також кварцовими лампами або бактерицидними дампами. Це пристрої відкритого типу, яке знезаражує (кварц) повітря і поверхні в приміщеннях прямими ультрафіолетовими променями. Вони виробляють бактерицидний ефект. Пік випромінювання становить понад 250 нм.
 
Бактерицидні опромінювачі можуть обробляти певні приміщення без присутності людей. Провітрювати приміщення необхідно в залежності від того, який тип джерела ультрафіолетового випромінювання використовується в приміщенні - озоновий або безозонову.
 
І бактерицидні, і кварцові лампи також називаються лампами «ультрафіолетового типу» через те, що вони впливають на мікроорганізми за допомогою ультрафіолетових променів.
Тубус-кварц або кварцова лампа «сонечко» - апарат, принцип дії якого грунтується на бактерицидну дію, яке виробляє ультрафіолетове випромінювання. Цей апарат також називається побутовим бактерицидну опромінювачем і володіє унікальною конструкцією. Вона опромінює (кварц) людський організм - від зовнішніх шкірних покривів до внутрішніх порожнин вух, носа і горла. Сфера застосування тубус-кварцу широка - від домашнього використання до лікувально-профілактичних установ (поліклініки, санаторії, профілакторії).
 
Кварцові лампи призначені для того, щоб виліковувати захворювання простудного характеру, запальні процеси не гнійного типу. Вони знімають больові відчуття в області суглобів, шиї, попереку. Їх дія полягає в інтенсивному прогріванні тіла людини тепловими променями інфрачервоного типу.
BOOST информация:   Оригинальная страница   Время создания этой страницы: 0.693823