Rossmax

Rossmax

Rossmax International Ltd.

Компанія Россмакс заснована в 1988 году в Тайвані.
Rossmax - перша компанія, яка за межами Японії почала виробництво автоматичних тонометрів на зап'ясті з функцією пам'яті.
Россмакс вірити, що здоров'я людини визначає якість її життя.
Вимірювальні прилади Россмакс повідомлять Вас про стан Вашого здоров'я. 
Rossmax забезпечить Вам впевненість, завдяки якій Ви зможете насолоджуватися життям повною мірою. 
Найголовніше для компанії Россмакс - це надійність і точність вимірювальних показників, що дозволяє гарантувати безпеку самостійного моніторингу.
 
В 1997году компанія Россмакс випускає автоматичний тонометр з технологією Real fozzy - технологія автоматичного вибору тиску накачування манжети. Ця технологія забезпечує більш швидке і комфортне вимірювання.
 
У 2005 році вперше В автоматичних тонометрах з манжетою на плече Rossmax використана технологія Digital Korotkoff.
Це комбінація осциллометрического методу вимірювання (який використовується у всіх електронних тонометрах автоматичних і напівавтоматичних), і методу тонів Короткова (даний метод використовується у всіх механічних тонометрах).
За допомогою вбудованого мікрофона в манжету, технологія Діджитал Короткоф фактично «слухає», аналогічно до того, як слухає лікар використовуючи механічний тонометр.
Ексклюзивна технологія компанії Россмакс Digital Korotkoff забезпечує максимальну точність завдяки одночасному використанню тиску і звуку (двох технологій вимірювання тиску)
 
Точність, безпеку, стабільність, надійність - основні вимоги до продукції компанії Rossmax. Основний критерій - зручність для користувача. 
Вся продукція компанії Россмекс сертифікована СЕ, ретельно протестована і клінічно схвалена Британським гіпертонічним суспільством (BHS) та Європейським товариством по боротьбі з гіпертонією (ESH)

На сьогоднішній день компанія Rossmax представлена на ринку України наступною продукцією:

 1. Тонометри автоматичні з манжетою на плече (тонометр автомат)
 2. Напівавтоматичні тонометри з манжетою на плече (тонометр напівавтомат)
 3. Тонометри автоматичні з манжетою на плече (тонометр на зап'ястя)
 4. Тонометр механічний (тонометр механіка)
 5. Компресорний Небулайзер (інгалятор поршневий)

Технології в електронних тонометрах Rossmax:

 1. Real Fuzzy - Ця технологія дозволяє забезпечити ідеальне тиск в манжеті, спираючись на систолічний тиск і розмір манжети.
 2. ARR -Виявлення аритмії.
 3. AFib -Виявлення фібриляції передсердь. Верхні камери серця (передсердя) виробляють нерегулярні, і в основному швидкі вибрасіть крові, замість того, щоб ефективно вибрасовать кров в шлуночки. Це стан пов'язаний з більш високим ризиком серцевих згустків крові, інсульту, серцевої недостатності та інших пов'язаних з серцем ускладнень. Близько 10% - 20% пацієнтів, які страждають на ішемічний інсульт, також страждають від фібриляції передсердь. У тонометрах Rossmax X9 та Roossmax X5
 4. PC -Виявлення Екстрасистолії -передчасні Скорочення. Передчасне виявлення скорочення (PC) Додаткові, аномальні серцеві скорочення, що виникають в ненормальних місцях вашого серця, або в передсердях (PAC), або в шлуночках (ПВХ), або в серцево-судинних вузлах (PNC). Ці додаткові удари порушують ваш регулярний серцевий ритм, іноді викликаючи серцебиття (наприклад, пропущені удари) в грудях. Це може відбуватися сингулярно або періодично з різною частотою. Якщо вони не пов'язані з стресом, вони є чутливим маркером для безлічі серцевих захворювань, підвищеним ризиком ішемічного інсульту за допомогою PC.
 5. TACH -Виявлення тахікардії. Це запатентована технологія Rossmax, яка автоматично і одночасно виконує виявлення пульсової аритмії при виконанні вимірювань артеріального тиску.
 6. BRAD -Виявлення Брадикардії. Повільний серцевий ритм, частота серцевих скорочень менше 55 ударів в хвилину у дорослих. Якщо не викликано адаптацією серця до витривалості, брадикардія може бути пов'язана з безліччю серцевих і додаткових серцевих розладів (наприклад, дисбаланс електролітів, лікування, коронарний і / або клапанне захворювання серця).
PARR - технологія: Запобігайте ризик серцево-судинних захворювань та інсульту шляхом раннього виявлення фібриляції передсердь, передчасного скорочення, тахікардії і брадикардії. Серцеві порушення потребують медичної допомоги, і тому рання діагностика має першорядне значення. Технологія PARR виявляє аритмію під час регулярних перевірок артеріального тиску без будь-яких додаткових навичок користувача.

Переваги компресорних небулайзерів Rossmax

 1. Дві розпилювальні камери з регулюванням швидкості розпилення, для верхніх та нижніх дихальних шляхів. Rossmax NA100, Rossmax NF60, Rossmax NB500
 2. Висока швидкість розпилення 0,4 і 0,5 мл / хв, для швидкого проведення інгаляції. Rossmax NA100, Rossmax NB500
 3. Висока респірабельна фракція 81% для ефективної інгаляційної терапії. Всі моделі компресорних небулайзерів Rossmax
 4. Професійний компресор для клінік, стаціонарів і фізіотерапевтичних кабінетів - 24 години безперервної роботи. Rossmax NB500
 5. Дуже тихий компресор і малі габарити приладу. Rossmax NF60 Dog


Небулайзер компресорний Rossmax NВ 500 з 2 розпилювачами
-20%
TOP

Небулайзер компресорний Rossmax NВ 500 з 2 розпилювачам...

Небулайзер інгалятор компресорний Rossmax NВ 500 Небулайзер компресорний Россмакс призначений для інтенсивного використання, тобто його можна використовувати як вдома, так і в медичних..

1 430.00 грн. 1 780.00 грн.

Небулайзер компресорний Rossmax NA100
-15%

Небулайзер компресорний Rossmax NA100...

Небулайзер компресорний Rossmax NA 100 - 2 розпилювача Нова модель 2017 року з двома розпилювачами, перший "білий" розпилювач для нижніх дихальних шляхів, другий "жовтий" для верхніх д..

1 210.00 грн. 1 420.00 грн.

Небулайзер компресорний ROSSMAX NF-60 DOG дитячий
-16%
TOP

Небулайзер компресорний ROSSMAX NF-60 DOG дитячий...

Небулайзер компресорний ROSSMAX NF-60 Dog, дитячий У комплектацію інгалятора входить дві розпилювальні камери, для нижніх і верхніх дихальних шляхів, кожна камера з регулюванням швидко..

1 240.00 грн. 1 485.00 грн.

Небулайзер компресорний ROSSMAX NE100
-16%
TOP

Небулайзер компресорний ROSSMAX NE100...

Інгалятор компресорний небулайзер ROSSMAX NE100 Призначений для інгаляційної терапії гострих і хронічних захворювань нижніх дихальних шляхів. Інгалятор компресорний небулайзер ROSS..

955.00 грн. 1 132.00 грн.

Термометр електронний Rossmax TG380 швидкий, гнучкий наконечник
TOP

Термометр електронний Rossmax TG380 швидкий, гнучкий на...

Термометр електронний Rossmax TG380 швидкий, гнучкий наконечникОпис електронного термометра Rossmax TG380:Безпечний для дітей - електронний термометр без ртуті і склаШвидкий - час вимірювання..

180.00 грн.

Термометр електронний Rossmax TG100
-20%

Термометр електронний Rossmax TG100...

Термометр електронний Rossmax TG100Опис електронного термометра Rossmax TG100:Безпечний для дітей - електронний термометр без ртуті і склаТочний - погрішити вимірювань ± 0,1о С.Технічні ..

80.00 грн. 100.00 грн.

Тонометр автоматичний Rossmax X5
-23%
TOP

Тонометр автоматичний Rossmax X5

Тонометр автоматичний Rossmax X5 Тонометр електронний з універсальної манжетою на плеча 24-40 см, і мережним адаптером. Вища ступінь точності згідно з міжнародними протоколами BHS, EHS..

1 380.00 грн. 1 800.00 грн.

Тонометр автоматичний Rossmax X1
-23%
TOP

Тонометр автоматичний Rossmax X1

Тонометр автоматичний Rossmax X1 Електронний вимірювач артеріального тиску автоматичний з універсальної манжетою на плеча 24-40 см. Вища ступінь точності згідно з міжнародними протокол..

760.00 грн. 990.00 грн.

Тонометр автоматичний Rossmax CH155F
TOP

Тонометр автоматичний Rossmax CH155F...

Тонометр автоматичний Rossmax CH155f Електронний автоматичний вимірювач тиску з універсальної манжетою на плеча 24-40 см. Вища ступінь точності згідно з міжнародними протоколами BHS, E..

981.00 грн.

Тонометр напівавтоматичний Rossmax AV91
TOP

Тонометр напівавтоматичний Rossmax AV91...

Тонометр напівавтоматичний Rossmax AV91 Напівавтоматичний вимірювач артеріального тиску з конусоподібної манжетою на плеча 24-36 см. Вища ступінь точності згідно з міжнародними протоко..

775.00 грн.

Тонометр механічний Rossmax GB 102
-14%
TOP

Тонометр механічний Rossmax GB 102

Тонометр механічний Rossmax GB 102 Класичний вимірювач артеріального тиску методом тонів Короткова - механічний тонометр зі стандартною манжетою. Виробник швейцарського торгова мар..

380.00 грн. 440.00 грн.

Повітряна трубка до небулайзера Rossmax

Повітряна трубка до небулайзера Rossmax...

Повітряна трубка до небулайзера Rossmax Повітряна з'єднувальних трубка для компресорних інгаляторів: Rossmax NA100 Rossmax NE100 Rossmax NB500 Rossmax NF60 ..

70.00 грн.

Маска дитяча длянебулайзера Rossmax

Маска дитяча длянебулайзера Rossmax...

Маска дитяча для небулайзера Rossmax Підходить для компресорних ингаляторов: Rossmax NA100, NE100, NB100, NC100, NB500 Gamma Effect Max, Panda, Effect, Nemo Little ..

80.00 грн.

Маска доросла для небулайзера Rossmax

Маска доросла для небулайзера Rossmax...

Маска доросла для інгалятора Rossmax Підходить для компресорних небулайзерів: Rossmax NA100, NE100, NC100, NB500, NB100 Gamma Effect Max, Nemo, Panda, Effect U..

85.00 грн.

Носовий мундштук до небулайзерів Rossmax

Носовий мундштук до небулайзерів Rossmax...

Носовий мундштук до небулайзерів Rossmax Насадка для носа - призначена для проведення інгаляцій через ніс. Дуже ефективна при лікуванні захворювань верхніх дихальних шляхів (реніт, син..

50.00 грн.

Показано з 1 по 15 із 48 (4 сторінок)