Rossmax

Rossmax

Rossmax International Ltd.

Компанія Россмакс заснована в 1988 году в Тайвані.
Rossmax - перша компанія, яка за межами Японії почала виробництво автоматичних тонометрів на зап'ясті з функцією пам'яті.
Россмакс вірити, що здоров'я людини визначає якість її життя.
Вимірювальні прилади Россмакс повідомлять Вас про стан Вашого здоров'я. 
Rossmax забезпечить Вам впевненість, завдяки якій Ви зможете насолоджуватися життям повною мірою. 
Найголовніше для компанії Россмакс - це надійність і точність вимірювальних показників, що дозволяє гарантувати безпеку самостійного моніторингу.
 
В 1997году компанія Россмакс випускає автоматичний тонометр з технологією Real fozzy - технологія автоматичного вибору тиску накачування манжети. Ця технологія забезпечує більш швидке і комфортне вимірювання.
 
У 2005 році вперше В автоматичних тонометрах з манжетою на плече Rossmax використана технологія Digital Korotkoff.
Це комбінація осциллометрического методу вимірювання (який використовується у всіх електронних тонометрах автоматичних і напівавтоматичних), і методу тонів Короткова (даний метод використовується у всіх механічних тонометрах).
За допомогою вбудованого мікрофона в манжету, технологія Діджитал Короткоф фактично «слухає», аналогічно до того, як слухає лікар використовуючи механічний тонометр.
Ексклюзивна технологія компанії Россмакс Digital Korotkoff забезпечує максимальну точність завдяки одночасному використанню тиску і звуку (двох технологій вимірювання тиску)
 
Точність, безпеку, стабільність, надійність - основні вимоги до продукції компанії Rossmax. Основний критерій - зручність для користувача. 
Вся продукція компанії Россмекс сертифікована СЕ, ретельно протестована і клінічно схвалена Британським гіпертонічним суспільством (BHS) та Європейським товариством по боротьбі з гіпертонією (ESH)

На сьогоднішній день компанія Rossmax представлена на ринку України наступною продукцією:

 1. Тонометри автоматичні з манжетою на плече (тонометр автомат)
 2. Напівавтоматичні тонометри з манжетою на плече (тонометр напівавтомат)
 3. Тонометри автоматичні з манжетою на плече (тонометр на зап'ястя)
 4. Тонометр механічний (тонометр механіка)
 5. Компресорний Небулайзер (інгалятор поршневий)

Технології в електронних тонометрах Rossmax:

 1. Real Fuzzy - Ця технологія дозволяє забезпечити ідеальне тиск в манжеті, спираючись на систолічний тиск і розмір манжети.
 2. ARR -Виявлення аритмії.
 3. AFib -Виявлення фібриляції передсердь. Верхні камери серця (передсердя) виробляють нерегулярні, і в основному швидкі вибрасіть крові, замість того, щоб ефективно вибрасовать кров в шлуночки. Це стан пов'язаний з більш високим ризиком серцевих згустків крові, інсульту, серцевої недостатності та інших пов'язаних з серцем ускладнень. Близько 10% - 20% пацієнтів, які страждають на ішемічний інсульт, також страждають від фібриляції передсердь. У тонометрах Rossmax X9 та Roossmax X5
 4. PC -Виявлення Екстрасистолії -передчасні Скорочення. Передчасне виявлення скорочення (PC) Додаткові, аномальні серцеві скорочення, що виникають в ненормальних місцях вашого серця, або в передсердях (PAC), або в шлуночках (ПВХ), або в серцево-судинних вузлах (PNC). Ці додаткові удари порушують ваш регулярний серцевий ритм, іноді викликаючи серцебиття (наприклад, пропущені удари) в грудях. Це може відбуватися сингулярно або періодично з різною частотою. Якщо вони не пов'язані з стресом, вони є чутливим маркером для безлічі серцевих захворювань, підвищеним ризиком ішемічного інсульту за допомогою PC.
 5. TACH -Виявлення тахікардії. Це запатентована технологія Rossmax, яка автоматично і одночасно виконує виявлення пульсової аритмії при виконанні вимірювань артеріального тиску.
 6. BRAD -Виявлення Брадикардії. Повільний серцевий ритм, частота серцевих скорочень менше 55 ударів в хвилину у дорослих. Якщо не викликано адаптацією серця до витривалості, брадикардія може бути пов'язана з безліччю серцевих і додаткових серцевих розладів (наприклад, дисбаланс електролітів, лікування, коронарний і / або клапанне захворювання серця).
PARR - технологія: Запобігайте ризик серцево-судинних захворювань та інсульту шляхом раннього виявлення фібриляції передсердь, передчасного скорочення, тахікардії і брадикардії. Серцеві порушення потребують медичної допомоги, і тому рання діагностика має першорядне значення. Технологія PARR виявляє аритмію під час регулярних перевірок артеріального тиску без будь-яких додаткових навичок користувача.

Переваги компресорних небулайзерів Rossmax

 1. Дві розпилювальні камери з регулюванням швидкості розпилення, для верхніх та нижніх дихальних шляхів. Rossmax NA100, Rossmax NF60, Rossmax NB500
 2. Висока швидкість розпилення 0,4 і 0,5 мл / хв, для швидкого проведення інгаляції. Rossmax NA100, Rossmax NB500
 3. Висока респірабельна фракція 81% для ефективної інгаляційної терапії. Всі моделі компресорних небулайзерів Rossmax
 4. Професійний компресор для клінік, стаціонарів і фізіотерапевтичних кабінетів - 24 години безперервної роботи. Rossmax NB500
 5. Дуже тихий компресор і малі габарити приладу. Rossmax NF60 Dog


Небулайзер компресорний Rossmax NВ 500
-6%

Небулайзер компресорний Rossmax NВ 500...

Небулайзер інгалятор компресорний Rossmax NВ 500 Небулайзер компресорний Россмакс призначений для інтенсивного використання, тобто його можна використовувати як вдома, так і в медичних..

1 499.00 грн. 1 587.00 грн.

Тонометр автоматичний Rossmax X5

Тонометр автоматичний Rossmax X5

Тонометр автоматичний Rossmax X5 Тонометр електронний з універсальної манжетою на плеча 24-40 см, і мережним адаптером. Вища ступінь точності згідно з міжнародними протоколами BHS, EHS..

1 550.00 грн.

Небулайзер компресорний ROSSMAX NF-60 DOG дитячий
-6%

Небулайзер компресорний ROSSMAX NF-60 DOG дитячий...

Небулайзер компресорний ROSSMAX NF-60 Dog, дитячий У комплектацію інгалятора входить дві розпилювальні камери, для нижніх і верхніх дихальних шляхів, кожна камера з регулюванням швидко..

1 394.00 грн. 1 485.00 грн.

Небулайзер компресорний Rossmax NA100
-6%

Небулайзер компресорний Rossmax NA100...

Небулайзер компресорний Rossmax NA 100 - 2 розпилювача Нова модель 2017 року з двома розпилювачами, перший "білий" розпилювач для нижніх дихальних шляхів, другий "жовтий" для верхніх д..

1 231.00 грн. 1 311.00 грн.

Тонометр автоматичний Rossmax X3

Тонометр автоматичний Rossmax X3

Тонометр автоматичний Rossmax X3 Вимірювач артеріального тиску автоматичний з універсальної манжетою на плеча 24-40 см. Вища ступінь точності згідно з міжнародними протоколами BHS, EHS..

1 092.00 грн.

Небулайзер компресорний ROSSMAX NE100
-9%

Небулайзер компресорний ROSSMAX NE100...

Інгалятор компресорний небулайзер ROSSMAX NE100 Призначений для інгаляційної терапії гострих і хронічних захворювань нижніх дихальних шляхів. Інгалятор компресорний небулайзер ROSS..

945.00 грн. 1 036.00 грн.

Тонометр автоматичний Rossmax CH155F

Тонометр автоматичний Rossmax CH155F...

Тонометр автоматичний Rossmax CH155f Електронний автоматичний вимірювач тиску з універсальної манжетою на плеча 24-40 см. Вища ступінь точності згідно з міжнародними протоколами BHS, E..

981.00 грн.

Тонометр автоматичний зап’ястний Rossmax S150

Тонометр автоматичний зап’ястний Rossmax S150...

Тонометр автоматичний зап’ястний Rossmax S150 Характеристики: Технологія штучного інтелекту Smart Sense Великий РК-дисплей Пам'ять на 90 вимірювань Відображен..

842.00 грн.

Тонометр автоматичний Rossmax X1

Тонометр автоматичний Rossmax X1

Тонометр автоматичний Rossmax X1 Електронний вимірювач артеріального тиску автоматичний з універсальної манжетою на плеча 24-40 см. Вища ступінь точності згідно з міжнародними протокол..

826.00 грн.

Тонометр напівавтоматичний Rossmax AV91

Тонометр напівавтоматичний Rossmax AV91...

Тонометр напівавтоматичний Rossmax AV91 Напівавтоматичний вимірювач артеріального тиску з конусоподібної манжетою на плеча 24-36 см. Вища ступінь точності згідно з міжнародними протоко..

771.00 грн.

Манжета для електронних тонометрів Rossmax Cuff 24-36 см. LC400, 800i

Манжета для електронних тонометрів Rossmax Cuff 24-36 с...

Манжета для тонометрів електронних Rossmax cuff 24-36 см. LC400, 800i Оригінальна манжета для тонометрів автоматичних Rossmax LC400, 800i   Розмір: MEDIUM стандартна ..

310.00 грн.

Манжета для електронних тонометрів Rossmax Cuff 34-46

Манжета для електронних тонометрів Rossmax Cuff 34-46...

Манжета для тонометрів електронних Rossmax cuff 34-46 см. Оригінальна манжета для тонометрів автоматичних та напівавтоматичних Rossmax   Розмір: Large большая 34-46 см ..

300.00 грн.

Манжета для електронних тонометрів Rossmax Cuff 24-36

Манжета для електронних тонометрів Rossmax Cuff 24-36...

Манжета для тонометрів електронних Rossmax cuff 24-36 см. Оригінальна манжета для тонометрів автоматичних та напівавтоматичних Rossmax   Розмір: MEDIUM стандартна 24-36 см..

250.00 грн.

Манжета для електронних тонометрів Rossmax Cuff 18-26

Манжета для електронних тонометрів Rossmax Cuff 18-26...

Манжета для тонометрів електронних Rossmax cuff 18-26 см. Оригінальна манжета для тонометрів автоматичних та напівавтоматичних Rossmax   Розмір: SMALL підліткова 18-26 см ..

250.00 грн.

Адаптер мережевий для автоматичних тонометрів Rossmax

Адаптер мережевий для автоматичних тонометрів Rossmax...

Адаптер мережевий - для автоматичних тонометрів Rossmax адаптер підходить для тонометрів Rossmax Rossmax MB 307 Rossmax MB 321 Rossmax MS 400 i (6v) Rossmax M..

230.00 грн.

Показано з 1 по 15 із 39 (3 сторінок)