Термометри електронні медичні


Термометри електронні медичні

Термометри електронні медичні

На нашому сайті ви зможете купити надточні електронні термометри від провідних світових виробників: Microlife, Gamma, Omron, Dr Frei, Vega, Paramed, Rossmax, Little Doctor.
 
Цифровий термометр вимірює температуру тіла за допомогою спеціального вбудованого чутливого датчика, а результат вимірювань відображає в цифровому вигляді на дисплеї.
 
Термометри мають ряд додаткових функцій у вигляді пам'яті останніх вимірювань, звукових сигналів по часу вимірювання і результатам вимірювання, змінних накінечників для гігієнічного застосування, водонепроникності корпусу і т.д.

Переваги електронних термометрів:

  • Перш за все, безпека застосування: в такому термометрі немає ртуті і його неможливо розбити, що виключає отруєння парами ртуті.
  • Простота читання результатів вимірювання температури.
  • Дуже короткий час вимірювання температури, всього 30-60 секунд. Але у випадку вимірювання температури в пахвовій западині (аксиллярно), час збільшується до 1,5-5 хвилин. Самий короткий час вимірювання на сьогоднішній день забезпечує електронний (цифровий) термометр ТМ Microlife MT1951 (20 секунд при вимірюванні в роті або ректально та 1.5 хвилини під пахвою)
  • Автоматично вимикається після певного часу.
  • Термометри з підсвіткою, можна використовувати навіть у темряві. Дуже зручно для використання вночі.
  • Майже у всіх сучасних моделях, є пам'ять, що зберігає історію останніх вимірювань (від 1 до 25).
  • Велика кількість різноманітних моделей, різних форм і кольорів. Є спеціальні електронні (цифрові) термометри для дітей з гнучкими малотравматичними і гіпоалергенними накінечниками, наприклад, Microlife MT1931 або Gamma Termo Soft, Dr frie T20
  • Деякі моделі водонепроникні, наприклад, Microlife MT1951.
Незважаючи на те, що електронні термометри не так давно увійшли в наш побут, існує усталений стереотип того, що вони брешуть, а ртутні термометри показують справжню температуру. Але насправді помиляються не прилади, а люди, які не вміють ними користуватися і не читають інструкцій по застосуванню.
На кожній моделі електронного (цифрового) термометра на звороті упаковки та в інструкції по застосуванню вказані правила вимірювання температури (спосіб вимірювання, час вимірювання і норми температур) для конкретної моделі. Для різних термометрів вони можуть бути різними. Завжди пам'ятайте, що температура в пахвовій западині завжди на половину градуси менше ніж у роті.
 
Після проведення вимірювань, протріть електронний термометр, особливо датчик, спиртовою серветкою і покладіть для зберігання в футляр. Пам'ятайте, що украй небажано зберігати такий термометр під прямим випромінюванням сонця, оскільки ультрафіолет, що міститься в його променях, в змозі стерти програму роботи з мікросхеми пристрою.
 
Якщо ви не можете визначитися, який термометр купити, телефонуйте, наші досвідчені фахівці допоможуть вам.
Показать все описание

Термометр електронний Gamma Base

Термометр електронний Gamma Base

Термометр електронний Gamma Thermo Base Характеристики термометра медичного цифрового: Час вимірювання 60 секунд орально, ректально. 120 секунд аксиллярно (в пахвовій впадині)...

99.00 грн.

Термометр безконтактний інфрачервоний MDI901 Heaco

Термометр безконтактний інфрачервоний MDI901 Heaco...

Термометр безконтактний інфрачервоний MDI901 HeacoМодель: MDI901Безконтактний інфрачервоний термометр HEACO, призначений для вимірювання температури у внутрішньому каналі вуха, на чолі і темп..

940.00 грн.

Термометр електронний Dr. Frei Т-10

Термометр електронний Dr. Frei Т-10...

Термометр електронний Dr. Frei Т-10 Характеристики: Час вимірювання від 60 сек. Висока точність. Пам`ять на останнє вимірювання. Сигнал підвищенної температур..

142.00 грн.

Термометр електронний Gamma Soft

Термометр електронний Gamma Soft

Термометр електронний Gamma Soft Характеристики: Гнучкий наконечник - важливо для зручності вимірювання температури маленьким дітям. Час вимірювання 60 секунд орально, ректа..

146.00 грн.

Термометр безконтактний інфрачервоний MDI907 Heaco

Термометр безконтактний інфрачервоний MDI907 Heaco...

Термометр безконтактний інфрачервоний MDI907 HeacoМодель: MDI907Безконтактний інфрачервоний термометр HEACO, призначений для вимірювання температури тіла, температури предметів, рідини. Швидк..

595.00 грн.

Термометр цифровий Dr. Frei Т-20
TOP

Термометр цифровий Dr. Frei Т-20

Термометр цифровий Dr. Frei Т-20 Характеристики: Час вимірювання від 60 сек Висока точність Пам`ять на останнє вимірювання Сигнал підвищенної температури ..

191.00 грн.

Термометр електронний Dr. Frei Т-30
TOP

Термометр електронний Dr. Frei Т-30...

Термометр електронний Dr. Frei Т-30 Термометр електронний з гнучким наконечником і ковпачком у вигляді ведмедика, від Швейцарської торгової марки Dr. Frei ..

280.00 грн.

Термометр електронний Paramed Basic

Термометр електронний Paramed Basic...

Термометр електронний Paramed Basic Простий електронний термометр для домашнього використання. Безпечний - не містить скла і ртуті. Технічні характеристики термометра Парамед: ..

65.00 грн.

Термометр медичний без ртуті Paramed

Термометр медичний без ртуті Paramed...

Термометр медичний без ртуті Paramed  Скляний термометр без ртуті, абсолютно безпечний і звичний. У складі використовуються безпечний склад рідкісних металів: індій, галій, цинк (..

80.00 грн.

Термометр електронний Microlife МТ-1931

Термометр електронний Microlife МТ-1931...

Термометр електронний Microlife МТ-1931   Характеристики цифрового термометра Мікролайф MT-1931: Час вимірювання від 60 секунд (орально и ректально - 60 секунд, аксил..

162.00 грн.

Термометр електронний Paramed Flex

Термометр електронний Paramed Flex

Термометр електронний Paramed Flex Електронний термометр з гнучким вимірювальним наконечником для домашнього використання. Безпечний - не містить скла і ртуті. Технічні характерист..

90.00 грн.

Термометр електронний Microlife МТ-1951
TOP

Термометр електронний Microlife МТ-1951...

Термометр електронний Microlife МТ-1951 Характеристики термомера Мікролайф 1951: Час вимірювання: орально - 20 секунд, ректально - 10 секунд, аксілярно (в пахвовій впадині - 10..

223.00 грн.

Термометр електронний Paramed BIG

Термометр електронний Paramed BIG

Термометр електронний Paramed BIG Електронний термометр з великим дісплеєм для домашнього використання. Безпечний - не містить скла і ртуті. Технічні характеристики: Діапаз..

110.00 грн.

Термометр цифровий Microlife МТ-3001

Термометр цифровий Microlife МТ-3001...

Термометр електронний Microlife МТ-3001 Характеристики: Час вимірювання від 60 секунд. Звуковий сигнал. Пам’ять. Точність вимірювання ± 0.1°C. Компактний дизайн. Автоматичне ви..

114.00 грн.

Термометр електронний Paramed Panda
-9%

Термометр електронний Paramed Panda...

Термометр електронний Paramed Panda Дитячий електронний термометр з з гнучким наконечником та ковпачком у вигляді ведмедика панди для домашнього використання. Безпечний ..

100.00 грн. 110.00 грн.

Показано з 1 по 15 із 28 (2 сторінок)