Русский Украинский

Dr. Frei - швейцарська торгова марка

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:
Молоковідсмоктувач механічний Dr.Frei GM20 Хапактеристики ручного молоковідсмоктувача: Обертається на 360 ручка для зручного регулювання сили всмоктування М'яка силіконова мембрана для захисту і безболісного зціджування Гарантовано безпечний для дітей: не містить Бісф..
740.00 грн.
Відгуків: 1
Молоковідсмоктувач електричний Dr.Frei GM30 Характеристики: Просте зціджування: задіяна тільки одна рука Вироблений зі 100% безпечного матеріалу: не містить бісфенол-А М'яка силіконова мембрана для захисту та безболісного зціджування Можливість використання з іншими ..
1 299.00 грн.
Відгуків: 0
Молоковідсмоктувач механічний Dr.Frei GM10 Технічні характеристики молоковідсмоктувача ручного: Комфортне і швидке зціджування грудного молока М'яка силіконова мембрана для захисту і безболісного зціджування Імітація природного смоктання немовляти Гарантовано безпечн..
461.00 грн.
Відгуків: 1
Стетофонендоскоп Раппапорт Dr. Frei s-30 Професійний стетофонендоскоп з двома трубками призначений для застосування в медичних установах лікарями різних спеціальностей. Завдяки високій фунціональность і хорошій комплектації, цю модель можна купити для подарунка лікарям. Характеристики про..
258.00 грн.
Відгуків: 1
Тонометр Dr.Frei M-200A автоматичний з адаптером Нова модель 2016 року Технічні характеристики тонометра M-200A: Запатентована технологія IHB-Advanced, що дозволяє визначити нерегулярне серцебиття Індикатор рівня артеріального тиску (після вимірювання індикатор висвітиться н..
1 028.00 грн.
Відгуків: 4
Тонометр Dr.Frei M-150S напівавтоматичний Напівавтоматичний тонометр для вимірювання артеріального тиску з манжетою на плече від Швейцарської торгової марки Dr.Frei. Технічні характеристики напівавтомата M-150S: Технологія IHB-Advanced визначення нерегулярного серцебиття Інд..
670.00 грн.
Відгуків: 2
Фонендоскоп  Dr. Frei S-10 Односторонній стетоскоп найчастіше використовується для вимірювання артеріального тиску механічним тонометром як у медичних установах, так і в домашніх умовах Використовується для прослуховування високих тонів судин і легенів   Характеристики ф..
110.00 грн.
Відгуків: 0
Грілка електрична GM-90 Dr.Frei Два температурних режиму, подвійний рівень безпеки термостата, знімний чохол з м'якої тканини. 1. Електрична грілка обладнана регулятором температури з індикатором включення. Два температурних режими дозволяють вибрати потрібний рівень температу..
409.00 грн.
Відгуків: 0
Тонометр Dr.Frei M-100A автоматичний з адаптером Прилад для вимірювання артеріального тиску з манжетою на плече від Швейцарської торгової марки Dr.Frei з мережевим адаптнром в комплекті. Технічні характеристики тонометра автомата доктор Фрай M-100A: Визначення нерегулярного серцеб..
945.00 грн. 913.00 грн.
- 3%
Відгуків: 4
Фонендоскоп Dr. Frei s-20 Стетоскоп з двосторонньою голівкою, в чорному кольорі і картонній упаковці. Призначений для прослуховування тонів серця, легенів та інших органів. Характеристики фонендоскопа: Двостороння алюмінієва головка з кільцем для запобігання контакту тіла з холодн..
130.00 грн.
Відгуків: 0
Небулайзер компресорний для дітей Turbo Car з назальний душем, ТМ Dr. Frei, інгалятор Машинка Ми впевнені, що, гідно оцінивши якість даного небулайзера, Ви станете постійним користувачем продукції Швейцарської торгової марки Dr. Frei®. Ваш небулайзер для дітей призначений для лікування &n..
1 835.00 грн.
Відгуків: 16
Перехідник до тонометрів напівавтоматичним Dr Frei M150S Оригінальний "Т" подібний перехідник до напівавтоматичних вимірювачів тиску Dr Frei M150S. Призначений для з'єднання груші, манжети і тонометра. Колір білий Матеріал: пластик Виробник ТМ Dr Frei завод виробництв..
30.00 грн.
Відгуків: 0
Перехідник до тонометрів автоматичних Dr Frei M-100A, M-200A Оригінальний "Г" подібний перехідник до автоматичних вимірювачів тиску Dr Frei M-100A, M-200A. Призначений для з'єднання манжети з тонометром. Колір білий Матеріал: пластик Виробник ТМ Dr Frei завод виробниц..
30.00 грн.
Відгуків: 0
Термометр цифровий Dr. Frei Т-20 Характеристики: Час вимірювання від 60 сек Висока точність Пам`ять на останнє вимірювання Сигнал підвищенної температури Автоматичне відключення Водонепроникний Вимірювання температури може проводитися будь-яким зруч..
170.00 грн.
Відгуків: 1
Електронний термометр Dr. Frei Т-30, з гнучким наконечником Термометр електронний з гнучким наконечником і ковпачком у вигляді ведмедика, від Швейцарської торгової марки Dr. Frei Переваги дитячого термометра цифрового Т -30: Гнучкий наконечник Водонепроникний ..
249.00 грн.
Відгуків: 1
Тонометр автоматичний Dr.Frei M-500A з адаптером Апарат для вимірювання артеріального тиску з манжетою на плече від Швейцарської торгової марки Dr.Frei в чорному кольорі. Технічні характеристики Dr.Frei M-500A: Сенсорне управління               &..
1 695.00 грн.
Відгуків: 4
Механічний тонометр Dr. Frei A-40 comfort Характеристики тонометра A-40 comfort - головка стетоскопу вбудована в мажету для зручності самотійного вимірювання Високоякісний монометр Манжета для плеча окружністю 22-36 см з фіксуючим кільцом Голчастий клапан для плавного спус..
402.00 грн.
Відгуків: 0
Механічний тонометр Dr. Frei A-20 classic Характеристики тонометра A-20 Високоякісний монометр Манжета для плеча окружністю 22-36 см з фіксуючим кільцом Голчастий клапан для плавного спуску повітря М'які вушні оливи стетоскопа Груша виготовлена з високоякісної ..
388.00 грн.
Відгуків: 1
Інгалятор компресорний Dr Frei Turbo Base Компресорний небулайзер для домешнего використання від Швейцарської торгової марки Dr Frei. Бюджетна модель з повною комплектацією насадок для використання всією родиною. Прилад зроблений в Китаї на замовлення швейцарка торгової марки Dr Frei. Тех..
995.00 грн.
Відгуків: 0
Інгалятор  компресорний Turbo Mini ТМ Dr. Frei Небулайзер Turbo Mini один з інгаляторів нової лінійки приладів, представлених цього року швейцарської ТМ Dr. Frei. Виготовлений в Італії згідно з європейськими стандартами якості, тому надійність приладу є безумовним фактором Основною п..
1 560.00 грн. 1 430.00 грн.
- 8%
Відгуків: 11
Небулайзер компресорний Turbo Pro ТМ Dr. Frei з регулюванням розміру часток Інгалятор Turbo Pro один з нових приладів, представлених цього року швейцарської ТМ Dr. Frei. Виготовлений в Італії згідно з європейськими стандартами якості, тому надійність приладу є безумовним фактором. Прилад ..
1 900.00 грн. 1 350.00 грн.
- 29%
Відгуків: 15
Інгалятор дитячий компресорний Turbo Train ТМ Dr. Frei З вересня 2016 року дана модель комплектується розпилювальною камерою з регулюванням розміру часток 3 і 6 мкм. Небулайзер для дітей компресорний у вигляді паровозика від Європейської торгової марки Dr. Frei, виробляється в Італії. ..
1 285.00 грн.
Відгуків: 14
Розпилювач для небулайзера (інгалятора) Dr. Frei, Rossmax Розпилювальна камера для компресорних небулайзера Dr. Frei і Rossmax з ротовим мундштуком і регулятором потоку. Для моделей Dr Frei Turbo Pro, Flow, Car, Train - дивіться небулайзерну камеру з регулюванням розміру часток Даним ..
170.00 грн. 150.00 грн.
- 12%
Відгуків: 0
Розпилювач до ингалятору chu-chu-train паровозик Розпилювач призначений для компресорних небулайзерів, інгаляторів chu-chu-train паровозик від торгової марки Dr. Frei і Gamma Технічні характеристики розпилювача: • Розмір частинок менше - 5мкм. (ММD з 0,9% NaCl) • Швидкість розпиле..
130.00 грн.
Відгуків: 8
Маска дитяча для небулайзера Dr. Frei Силіконова дитяча маска для небулайзерів Dr. Frei Turbo Car, Train, Pro, Flou, Mini Даною маскою укомплектовані прилади Dr Frei виробництва Італія: Turbo Car Turbo Flow Turbo Pro Turbo Mini Turbo Train Виробник ТМ..
80.00 грн.
Відгуків: 0
Маска доросла для небулайзера Dr. Frei Силіконова дитяча маска для небулайзерів Dr. Frei Turbo Car, Train, Pro, Flou, Mini Даною маскою укомплектовані прилади Dr Frei виробництва Італія: Turbo Car Turbo Flow Turbo Pro Turbo Mini Turbo Train Виробник Т..
80.00 грн.
Відгуків: 0
Воздушна трубка для небулайзера Dr. Frei Трубка воздушна для небулайзерів Dr. Frei Turbo Car, Train, Pro, Flou, Mini Даною трубкою укомплектовані прилади Dr Frei виробництва Італія: Turbo Car Turbo Flow Turbo Pro Turbo Mini Turbo Train Виробник ТМ Dr...
80.00 грн.
Відгуків: 0
Ротовий мундштук для небулайзера Dr. Frei Ротовий мундштук для небулайзерів Dr. Frei Turbo Car, Train, Pro, Flou, Mini Даним мундштуком укомплектовані прилади Dr Frei виробництва Італія: Turbo Car Turbo Flow Turbo Pro Turbo Mini Turbo Train Виробник Т..
85.00 грн.
Відгуків: 0
Дитячі ваги електронні Gamma  MD 6141 • Діапазон вимірювання: 10 г – 20 кг • Рідкокристалічний дисплей • Функція зважування на пелюшці • Функція фіксації ваги при рухах малюка Купити електронні дитячі ваги Gamma МD 6141 ви можете натиснувши на кнопку «Купити» або по телефо..
0.00 грн.
Відгуків: 0
Автоматичний тонометр з манжетою на зап'ясті Dr.frei M-110 W Характеристики та комплектація: Визначення нерегулярного серцебиття, технологія IHB Advenced Пам'ять для 2-х користувачів по 60 вимірювань Середні значення, все, ранкові, вечірні Індикатор рівня артеріально..
0.00 грн.
Відгуків: 1

Швейцарська торгівельна марка, під якою виробляється медичне діагностичне обладнання для використання в домашніх умовах.

На ринку України торгова марка Dr. Frei представлена:

  1. Компресорні небулайзери - виробництва Італія
  2. Ультразвукові небулайзери - технологія МЄШ
  3. Молоковідсоси механічні та електричні
  4. Вимірники артеріального тиску, автоматичні з манжетою на плече, напівавтоматичні тонометри, зап'ястні і механічні
  5. Електрогрілка
  6. Термометри електронні
Вся продукція торгової марки Dr. Frei пройшли клінічні випробування і забезпечують найвищий рівень безпеки. Вони надійні і прості в управлінні, мають унікальний дизайн, і відповідає Європейським стандартам якості.
Наш сайт є офіційним представником торгової марки Dr.Frei
Торгова марка Dr Frei представлена ​​на українському ринку компресорними і ультразвуковими небулайзерами італійського виробництва, механічні й електричні молокоотсосамі, вимірювачами автеріального тиску (автоматичні і напівавтоматичні тискоміри, з манжетою на плечі або зап'ясті, а також механічні), електрогрілки та електричними термометрами.
 
Вся продукція виробництва даної торгової марки пройшла безліч клінічних випробувань, тому відрізняється найвищим рівнем безпеки. Для них характерна надійність і просте управління. Завдяки унікальному дизайну і відповідності світовим стандартам якості товари Dr. Frei користуються величезною популярністю по всьому світу.
 
Компанія має 25 років досвіду роботи в галузі медицини, вона довгий час представляє свої товари на міжнародному ринку. Завдяки цьому вона створила великий асортимент медичного обладнання для використання в домашніх умовах, всі прилади - професійні та високоякісні. Вся продукція є спільним результатом спільної роботи різних фахівців - серед них лікарі, інженери та інвестори.
 
Конкурентоспроможність продуктів торгової марки Dr. Frei забезпечується високим швейцарською якістю, дизайном і розумною вартістю. У сфері продажів медичного обладнання дана торгова марка займає провідні позиції. Широта асортименту здатна задовольнити навіть найвибагливішого покупця. Продукція виготовляється з високоякісних матеріалів.
 
Тонометри механічного типу мають хромоване покриття і механізм, виконаний з берилу і цинку, завдяки чому вони мають максимальною точністю. Для електронних тонометрів характерна водонепроникність, вони зберігають останні свідчення для зручності використання. Час вимірювання починається з 10 секунд.
 
Існує унікальна різновид інгаляторів, які мають форму милою іграшки. При цьому вони оснащені інноваційними технологіями на кшталт регулювання розміру часток. Ліки в цьому пристосуванні витрачається економічно. У комплекті з інгалятором йде насадка, за допомогою якої можна здійснювати промивання носа.
 
При виготовленні Біологічно активні добавки застосовувалися інноваційні швейцарські технології, які можуть регулювати потужність всмоктування. Зручність експлуатації і максимальний комфорт забезпечується м'якою силіконовою мембраною. За допомогою цього пристосування можна зцідити молоко швидко і безболісно. Для виготовлення грілок використовувався м'який фліс, завдяки чому їх використання дуже комфортно. Можна встановлювати відповідний температурний режим, грілку можна прати або замінювати.
 
 Dr.Frei - швейцарська торгова марка, яка спеціалізується на виробництві універсального, професійного і ексклюзивного медичного обладнання, призначеного для використання в домашніх умовах. Компанія володіє двадцятип'ятилітнім досвідом роботи в сфері виробництва медичного обладнання. Вся представлена ​​продукція відповідає міжнародним стандартам і має сертифікати, що підтверджують її якість.
Модельний ряд товарів ретельно підбирається. Над якістю і функціональністю продукції працюють висококваліфіковані медичні працівники та інженери. Популярність продукції торгової марки Dr.Frei забезпечена високим швейцарською якістю, унікальними дизайнерськими рішеннями, а також доступною вартістю.

Купити тискомір або небулайзер Dr frei за кращою ціною та з доставкою в усі міста України: Львів, Рівно, Хмельницький, Івано-Франківськ, Тернопіль, Вінниця та ін.

BOOST информация:   Оригинальная страница   Время создания этой страницы: 0.988368