Dr. Frei - швейцарська торгова марка

Dr. Frei - швейцарська торгова марка

Швейцарська торгівельна марка, під якою виробляється медичне діагностичне обладнання для використання в домашніх умовах.

На ринку України торгова марка Dr. Frei представлена:

  1. Компресорні небулайзери - виробництва Італія
  2. Ультразвукові небулайзери - технологія МЄШ
  3. Молоковідсоси механічні та електричні
  4. Вимірники артеріального тиску, автоматичні з манжетою на плече, напівавтоматичні тонометри, зап'ястні і механічні
  5. Електрогрілка
  6. Термометри електронні
Вся продукція торгової марки Dr. Frei пройшли клінічні випробування і забезпечують найвищий рівень безпеки. Вони надійні і прості в управлінні, мають унікальний дизайн, і відповідає Європейським стандартам якості.
Наш сайт є офіційним представником торгової марки Dr.Frei
Торгова марка Dr Frei представлена ​​на українському ринку компресорними і ультразвуковими небулайзерами італійського виробництва, механічні й електричні молокоотсосамі, вимірювачами автеріального тиску (автоматичні і напівавтоматичні тискоміри, з манжетою на плечі або зап'ясті, а також механічні), електрогрілки та електричними термометрами.
 
Вся продукція виробництва даної торгової марки пройшла безліч клінічних випробувань, тому відрізняється найвищим рівнем безпеки. Для них характерна надійність і просте управління. Завдяки унікальному дизайну і відповідності світовим стандартам якості товари Dr. Frei користуються величезною популярністю по всьому світу.
 
Компанія має 25 років досвіду роботи в галузі медицини, вона довгий час представляє свої товари на міжнародному ринку. Завдяки цьому вона створила великий асортимент медичного обладнання для використання в домашніх умовах, всі прилади - професійні та високоякісні. Вся продукція є спільним результатом спільної роботи різних фахівців - серед них лікарі, інженери та інвестори.
 
Конкурентоспроможність продуктів торгової марки Dr. Frei забезпечується високим швейцарською якістю, дизайном і розумною вартістю. У сфері продажів медичного обладнання дана торгова марка займає провідні позиції. Широта асортименту здатна задовольнити навіть найвибагливішого покупця. Продукція виготовляється з високоякісних матеріалів.
 
Тонометри механічного типу мають хромоване покриття і механізм, виконаний з берилу і цинку, завдяки чому вони мають максимальною точністю. Для електронних тонометрів характерна водонепроникність, вони зберігають останні свідчення для зручності використання. Час вимірювання починається з 10 секунд.
 
Існує унікальна різновид інгаляторів, які мають форму милою іграшки. При цьому вони оснащені інноваційними технологіями на кшталт регулювання розміру часток. Ліки в цьому пристосуванні витрачається економічно. У комплекті з інгалятором йде насадка, за допомогою якої можна здійснювати промивання носа.
 
При виготовленні Біологічно активні добавки застосовувалися інноваційні швейцарські технології, які можуть регулювати потужність всмоктування. Зручність експлуатації і максимальний комфорт забезпечується м'якою силіконовою мембраною. За допомогою цього пристосування можна зцідити молоко швидко і безболісно. Для виготовлення грілок використовувався м'який фліс, завдяки чому їх використання дуже комфортно. Можна встановлювати відповідний температурний режим, грілку можна прати або замінювати.
 
 Dr.Frei - швейцарська торгова марка, яка спеціалізується на виробництві універсального, професійного і ексклюзивного медичного обладнання, призначеного для використання в домашніх умовах. Компанія володіє двадцятип'ятилітнім досвідом роботи в сфері виробництва медичного обладнання. Вся представлена ​​продукція відповідає міжнародним стандартам і має сертифікати, що підтверджують її якість.
Модельний ряд товарів ретельно підбирається. Над якістю і функціональністю продукції працюють висококваліфіковані медичні працівники та інженери. Популярність продукції торгової марки Dr.Frei забезпечена високим швейцарською якістю, унікальними дизайнерськими рішеннями, а також доступною вартістю.


Небулайзер компресорний Dr. Frei Turbo Car

Небулайзер компресорний Dr. Frei Turbo Car...

Небулайзер компресорний Dr. Frei Turbo Car з назальним душем, Машинка Ми впевнені, що, гідно оцінивши якість даного небулайзера, Ви станете постійним користувачем продукції Швейцарсько..

2042.00 грн.

Небулайзер компресорний Dr. Frei Turbo pro

Небулайзер компресорний Dr. Frei Turbo pro...

Небулайзер компресорний Turbo Pro ТМ Dr. Frei з регулюванням розміру часток Інгалятор Turbo Pro один з нових приладів, представлених цього року швейцарської ТМ Dr. Frei. Виготовлений в..

1498.00 грн.

Небулайзер компресорний Dr. Frei Turbo flow
-13%

Небулайзер компресорний Dr. Frei Turbo flow...

Небулайзер компресорний Turbo Flow ТМ Dr. Frei з регулюванням розміру часток Інгалятор Turbo Flow один з нових приладів, представлених цього року швейцарської ТМ Dr. Frei. Виготовлений..

1392.00 грн. 1600.00 грн.

Фонендоскоп односторонний Dr. Frei S-10

Фонендоскоп односторонний Dr. Frei S-10...

Фонендоскоп  Dr. Frei S-10 Односторонній стетоскоп найчастіше використовується для вимірювання артеріального тиску механічним тонометром як у медичних установах, так і в домашніх ..

120.00 грн.

Стетофонендоскоп раппапорт Dr. Frei s-30

Стетофонендоскоп раппапорт Dr. Frei s-30...

Стетофонендоскоп Раппапорт Dr. Frei s-30 Професійний стетофонендоскоп з двома трубками призначений для застосування в медичних установах лікарями різних спеціальностей. Завдяки високій..

277.00 грн.

Молоковідсмоктувач Dr.Frei GM20

Молоковідсмоктувач Dr.Frei GM20

Молоковідсмоктувач механічний Dr.Frei GM20 Хапактеристики: Обертається на 360 градусів ручка для зручного регулювання сили всмоктування; М'яка силіконова мембрана для зах..

824.00 грн.

Молоковідсмоктувач електричний Dr.Frei GM30

Молоковідсмоктувач електричний Dr.Frei GM30...

Молоковідсмоктувач електричний Dr.Frei GM30Характеристики: Просте зціджування: задіяна тільки одна рука;Регулятор сили вакуума для комфортного зцеджування; Вироблений зі 100% безпечн..

1446.00 грн.

Молоковідсмоктувач механічний Dr.Frei GM10

Молоковідсмоктувач механічний Dr.Frei GM10...

Молоковідсмоктувач механічний Dr.Frei GM10 Технічні характеристики: Комфортне і швидке зціджування грудного молока; М'яка силіконова мембрана для захисту і безболісного з..

513.00 грн.

Небулайзер компресорний Dr. Frei Turbo Mini

Небулайзер компресорний Dr. Frei Turbo Mini...

Інгалятор  компресорний Turbo Mini ТМ Dr. Frei Небулайзер Turbo Mini один з інгаляторів нової лінійки приладів, представлених цього року швейцарської ТМ Dr. Frei. Виготовлений в І..

1685.00 грн.

Небулайзер компресорний Dr Frei Turbo Base

Небулайзер компресорний Dr Frei Turbo Base...

Інгалятор компресорний Dr Frei Turbo Base Компресорний небулайзер для домешнего використання від Швейцарської торгової марки Dr Frei. Бюджетна модель з повною комплектацією насадок для..

1112.00 грн.

Бандаж на гомілковостопний суглоб еластичний Dr.Frei 7035
-10%

Бандаж на гомілковостопний суглоб еластичний Dr.Frei 70...

Бандаж на гомілковостопний суглоб еластичний Dr.Frei 7035 Застосовується при травмах гомілковостопного суглоба і таких захворюваннях, як артрит і початкова стадія артрозу. Сприяє приск..

117.00 грн. 130.00 грн.

Бандаж Dr.Frei 6040 на колінний суглоб еластичний
-11%

Бандаж Dr.Frei 6040 на колінний суглоб еластичний...

Бандаж на колінний суглоб еластичний Dr.Frei 6040 Показаний при травмах колінного суглоба, пошкодженні зв'язок і таких захворюваннях, як артрит та артроз. Сприяє прискоренню відновленн..

143.00 грн. 160.00 грн.

Бандаж на ліктьовий суглоб еластичний Dr.Frei 8317
-11%

Бандаж на ліктьовий суглоб еластичний Dr.Frei 8317...

Бандаж на ліктьовий суглоб еластичний Dr.Frei 8317 Використовується при травмах ліктьового суглоба, пошкодженні зв'язок і деяких захворюваннях, таких як артрит та артроз. Сприяє приско..

116.00 грн. 130.00 грн.

Бандаж на променево-зап'ястковий суглоб еластичний Dr.Frei 8503
-11%

Бандаж на променево-зап'ястковий суглоб еластичний Dr.F...

Бандаж на променево-зап'ястковий суглоб еластичний Dr.Frei 8503 Застосовується при травмах променево-зап'ясткового суглоба, пошкодженні зв'язок і при деяких захворюваннях, таких як арт..

116.00 грн. 130.00 грн.

Тонометр напівавтоматичний Dr.Frei M-150S

Тонометр напівавтоматичний Dr.Frei M-150S...

Тонометр Dr.Frei M-150S напівавтоматичний Напівавтоматичний тонометр для вимірювання артеріального тиску з манжетою на плече від Швейцарської торгової марки Dr.Frei. Технічні харак..

750.00 грн.

Показано з 1 по 15 із 50 (4 сторінок)