Microlife

Microlife

Микролайф Швейцарія Microlife

Microlife - один зі світових лідерів в області розробки і виробництва медичного діагностичного обладнання для самостійного і професійного використання.
Компанія Микролайф заснована в 1981 році, і випускала електронні термометри
з 1985 року компанія почала випуск електронних тонометрів
У 2006 році компанія отримала нагороду за видатні розробки в галузі медичного діагностичного обладнання
У 2009 році компанія Микролайф перша випустила тонометр з технологією визначальною гіпертомію і миготливу аритмію (основна причина інсульту)
У 2013 році торгова марка Microlife була нагороджена за створення тонометра з технологією визначення інсульту

Торгова марка Microlife

Microlife - швейцарська компанія, яка займає лідируючі позиції у всьому світі. Вона займається розробкою і виробництвом медичного діагностичного обладнання. Це може бути як самостійне, так і професійне використання. Компанія Microlife була створена в 1981 році в Швейцарії. В цей час вона займалася випуском електронних термометрів. Електронні тонометри почали випускатися в 1985 році.
 
2006 рік - завдяки видатним розробкам в області медичного обладнання для діагностики Microlife отримала нагороду. Завдяки розробкам цієї компанії в 2009 році з'явився тонометр, оснащений технологією з визначенням гіпертоміі і миготливої ​​аритмії. Саме ці захворювання є основними причинами інсульту. У 2013 році торгову марку нагородили за розробку тонометра, який володіє технологією, здатною визначити інсульт.
 
Microlife займається виробництвом автоматичних, напівавтоматичних і механічних тонометрів, цифрових термометром, небулайзерів інгаляторів і електричних грілок. Медичне обладнання виробництва даної торгової марки пройшло безліч клінічних досліджень. Якість всіх товарів відповідає всім європейським і міжнародним стандартам. Тому вони є максимально безпечними. Для продукції компанії характерна довговічність і надійність, обладнання дуже просто використовувати.
 
Завдяки інноваційним технологіям, продукція торгової марки Microlife є точне і надійне рішення, як для дорослих, так і для дітей. Вона дозволяє контролювати температуру за допомогою електронних термометрів, стежити за кров'яним тиском завдяки тонометрам. Також продукція начебто небулайзера або інгалятора необхідна астматикам або алергікам.
 
Тонометри виробництва цієї торгової марки, а також використовувані при їх створенні інноваційні технології неодноразово досліджувалися. В результаті цих досліджень було отримано дозвіл на використання цих приладів, як в домашніх умови, так і в різноманітних медичних установах.
 
Модель автоматичного типу відрізняються простотою експлуатації і точними результатами. Їх принцип дії полягає в надяганні манжети на плече. Сучасні технології роблять знеболюючу дію, оскільки не здавлюють руку під час вимірювання тиску. Тонометри напівавтоматичного типу також дуже зручно використовувати. У них нагнітання повітря відбувається з використанням груші. Існують моделі, в яких манжета надягає на зап'ясті - нагнітання повітря проводиться автоматично. Такі прилади відрізняє компактність і портативність. Тонометри механічного типу часто застосовуються в медичних установах і підходять для професійного використання. Прилади цієї торгової марки відрізняє точність і довговічність.
 
Таким чином, прилади і технології Microlife дозволяють людям в усьому світі володіти надійною і чіткою інформацією про стан свого здоров'я. Компанія встановлює високий рівень стандартів якості. Ці вимоги в усьому світі застосовуються при виготовленні професійного обладнання. Завдяки цьому підходу компанія зайняла одну з лідируючих позицій даного сегмента ринку.
 
Вона заслужила світове визнання завдяки використанню основних принципів забезпечення якості, прийнятих як в східних, так і в західних країнах. На цих принципах ґрунтується не тільки повсякденна діяльність компанії, але і розробка нових товарів. Завдяки міжнародному складу фахівців Microlife, команда легко відтворює образ покупця з будь-якого куточка світу і прекрасно інформована про різноманітні потреби представників різних етнокультур. Мета компанії полягає в підвищенні якісного рівня життя людей в різних країнах, а також захисту їх здоров'я.

Основна продукція Microlife:

  1. Тонометри автоматичні (microlife BP A2 classic, BP A6 pc, BP A2 basic, BP A1 easy, BP 3ag1)
  2. Тонометри напівавтоматичні (microlife BP N2 easy, BP A80, BP A50, BP N1 basic)
  3. Тонометри механічні (microlife BP 1-30, BP 1-20)
  4. Цифрові термометри (microlife MT-1951 MT-1931 MT-3001)
  5. Небулайзер, інгалятори (microlife NEB 50 A, NEB 100 b, NEB 10 a)
  6. Грілки електричні
Медичне обладнання компанії Microlife пройшло клінічні дослідження і відповідає всім Європейським і міжнародним стандартам якості, що гарантує максимальний рівень безпеки. Устаткування Микролайф характеризується простотою експлуатації і надійністю.
 
Технології компанії Microlife забезпечують наявність точних і надійних рішень для дітей і дорослих, контроль температури (електронні термометри), кров'яного тиску (тонометри), пристрої для астматиків та алергіків (небулайзери, інгалятори), електричні грілки.
 
Наш сайт є офіційним дилером Microlife в Україні.


Стетофонендоскоп рапопорта Microlife ST-77

Стетофонендоскоп рапопорта Microlife ST-77...

Стетофонендоскоп рапопорта Microlife ST-77Кращий вибір для професіоналів. Характеристики: Головка з великою та малою діафрагмами. Запасні мембрани. Три різні розміри в..

423.00 грн.

Термометр електронний Microlife МТ-1951
TOP

Термометр електронний Microlife МТ-1951...

Термометр електронний Microlife МТ-1951 Характеристики термомера Мікролайф 1951: Час вимірювання: орально - 20 секунд, ректально - 10 секунд, аксілярно (в пахвовій впадині - 10..

223.00 грн.

Термометр електронний Microlife МТ-1931

Термометр електронний Microlife МТ-1931...

Термометр електронний Microlife МТ-1931   Характеристики цифрового термометра Мікролайф MT-1931: Час вимірювання від 60 секунд (орально и ректально - 60 секунд, аксил..

162.00 грн.

Термометр цифровий Microlife МТ-3001

Термометр цифровий Microlife МТ-3001...

Термометр електронний Microlife МТ-3001 Характеристики: Час вимірювання від 60 секунд. Звуковий сигнал. Пам’ять. Точність вимірювання ± 0.1°C. Компактний дизайн. Автоматичне ви..

114.00 грн.

Тонометр механічний Microlife BP AG 1-20
TOP

Тонометр механічний Microlife BP AG 1-20...

Тонометр механічний Microlife BP AG1-20 Характеристики механічного тонометра microlife AG ​​1-20: Металевий манометр з полегшеним механізмом Манжета 22-32 см з кільцем ..

451.00 грн.

Тонометр автоматичний Microlife BP A1 Easy
TOP

Тонометр автоматичний Microlife BP A1 Easy...

Автоматичний тонометр Microlife BP A1 Easy з адаптером Тискомір автоматичний з універсальною манжетою на плече 22-42 см, від Швейцарської торгової марки Микролайф Характеристики то..

1 213.00 грн.

Тонометр автоматичний Microlife BP A2 Basic з адаптером
-5%
TOP

Тонометр автоматичний Microlife BP A2 Basic з адаптером...

Автоматичний тонометр Microlife BP A2 Basic, Мікролайф Вимірювач тиску автоматичний Мікролайф А2 оснащений технологією Gentle+ яка забезпечує дуже комфортне вимірювання, наприклад прос..

1 365.00 грн. 1 433.00 грн.

Тонометр Microlife BP A2 classic автоматичний

Тонометр Microlife BP A2 classic автоматичний...

Автоматичний тонометр Microlife BP A2 classic, Микролайф Модель BP A 2 Classic, в Україні з 2017 року Технічні характеристики тонометра microlife A2 classic: Технологія Gen..

1 083.00 грн.

Маска дитяча до небулайзера Microlife

Маска дитяча до небулайзера Microlife...

Маска дитяча до небулайзера Microlife Підходить до інгаляторів компресорних ТМ Microlife, моделі: NEB 10A, NEB 50А, NEB 100B   Виробництво: Італія. ..

100.00 грн.

Маска доросла для небулайзера Microlife

Маска доросла для небулайзера Microlife...

Маска доросла для інгаляторів Microlife Підходить до всіх моделей компресорних небулайзерів ТМ Microlife: NEB 10A, NEB 50А, NEB 100B   Виробництво: Італія. ..

100.00 грн.

Тонометр Microlife BP N2 easy полуавтоматичний

Тонометр Microlife BP N2 easy полуавтоматичний...

Тонометр напівавтоматичний Microlife BP N2 Easy Модель: BP N2 Easy в Україні з 2017 року Технічні характеристики microlife n2 easy: Стандартна манжета 22-32 см. Клас ..

1 052.00 грн.

Тонометр напівавтоматичний Microlife BP N1 Basic

Тонометр напівавтоматичний Microlife BP N1 Basic ...

Тонометр напівавтоматичний Microlife BP N1 Basic  Новий напівавтоматичний тонометр від Швейцарського бренду Микролайф Microlife BP N1 - високоточний апарат для визначення рівня а..

952.00 грн.

Тонометр механічний Microlife BP AG 1-30
TOP

Тонометр механічний Microlife BP AG 1-30...

Механічний тонометр Microlife BP AG 1-30 Характеристики тискоміра Мікролайф: Металевий манометр з полегшеним механізмом Манжета 25-32 см з кільцем Голковий клапан д..

451.00 грн.

Розпилювальна камера до небулайзера, інгалятора Microlife NEB100B
TOP

Розпилювальна камера до небулайзера, інгалятора Microli...

Розпилювальна камера до небулайзера, інгалятора Microlife NEB100B - АНАЛОГ NEB50 Розпилювач призначений для інгалятора Microlife NEB100 B Технічні характеристики небулайзерної ..

210.00 грн.

Розпилювальна камера до небулайзера Microlife NEB50 А

Розпилювальна камера до небулайзера Microlife NEB50 А...

Розпилювальна камера до небулайзера Microlife NEB50 А Розпилювач призначений для інгалятора Microlife NEB50, також підходить до моделей NEB10А та NEB100В. У комплектації: стакан для л..

210.00 грн.

Показано з 1 по 15 із 70 (5 сторінок)