Microlife

Microlife

Микролайф Швейцарія Microlife

Microlife - один зі світових лідерів в області розробки і виробництва медичного діагностичного обладнання для самостійного і професійного використання.
Компанія Микролайф заснована в 1981 році, і випускала електронні термометри
з 1985 року компанія почала випуск електронних тонометрів
У 2006 році компанія отримала нагороду за видатні розробки в галузі медичного діагностичного обладнання
У 2009 році компанія Микролайф перша випустила тонометр з технологією визначальною гіпертомію і миготливу аритмію (основна причина інсульту)
У 2013 році торгова марка Microlife була нагороджена за створення тонометра з технологією визначення інсульту

Торгова марка Microlife

Microlife - швейцарська компанія, яка займає лідируючі позиції у всьому світі. Вона займається розробкою і виробництвом медичного діагностичного обладнання. Це може бути як самостійне, так і професійне використання. Компанія Microlife була створена в 1981 році в Швейцарії. В цей час вона займалася випуском електронних термометрів. Електронні тонометри почали випускатися в 1985 році.
 
2006 рік - завдяки видатним розробкам в області медичного обладнання для діагностики Microlife отримала нагороду. Завдяки розробкам цієї компанії в 2009 році з'явився тонометр, оснащений технологією з визначенням гіпертоміі і миготливої ​​аритмії. Саме ці захворювання є основними причинами інсульту. У 2013 році торгову марку нагородили за розробку тонометра, який володіє технологією, здатною визначити інсульт.
 
Microlife займається виробництвом автоматичних, напівавтоматичних і механічних тонометрів, цифрових термометром, небулайзерів інгаляторів і електричних грілок. Медичне обладнання виробництва даної торгової марки пройшло безліч клінічних досліджень. Якість всіх товарів відповідає всім європейським і міжнародним стандартам. Тому вони є максимально безпечними. Для продукції компанії характерна довговічність і надійність, обладнання дуже просто використовувати.
 
Завдяки інноваційним технологіям, продукція торгової марки Microlife є точне і надійне рішення, як для дорослих, так і для дітей. Вона дозволяє контролювати температуру за допомогою електронних термометрів, стежити за кров'яним тиском завдяки тонометрам. Також продукція начебто небулайзера або інгалятора необхідна астматикам або алергікам.
 
Тонометри виробництва цієї торгової марки, а також використовувані при їх створенні інноваційні технології неодноразово досліджувалися. В результаті цих досліджень було отримано дозвіл на використання цих приладів, як в домашніх умови, так і в різноманітних медичних установах.
 
Модель автоматичного типу відрізняються простотою експлуатації і точними результатами. Їх принцип дії полягає в надяганні манжети на плече. Сучасні технології роблять знеболюючу дію, оскільки не здавлюють руку під час вимірювання тиску. Тонометри напівавтоматичного типу також дуже зручно використовувати. У них нагнітання повітря відбувається з використанням груші. Існують моделі, в яких манжета надягає на зап'ясті - нагнітання повітря проводиться автоматично. Такі прилади відрізняє компактність і портативність. Тонометри механічного типу часто застосовуються в медичних установах і підходять для професійного використання. Прилади цієї торгової марки відрізняє точність і довговічність.
 
Таким чином, прилади і технології Microlife дозволяють людям в усьому світі володіти надійною і чіткою інформацією про стан свого здоров'я. Компанія встановлює високий рівень стандартів якості. Ці вимоги в усьому світі застосовуються при виготовленні професійного обладнання. Завдяки цьому підходу компанія зайняла одну з лідируючих позицій даного сегмента ринку.
 
Вона заслужила світове визнання завдяки використанню основних принципів забезпечення якості, прийнятих як в східних, так і в західних країнах. На цих принципах ґрунтується не тільки повсякденна діяльність компанії, але і розробка нових товарів. Завдяки міжнародному складу фахівців Microlife, команда легко відтворює образ покупця з будь-якого куточка світу і прекрасно інформована про різноманітні потреби представників різних етнокультур. Мета компанії полягає в підвищенні якісного рівня життя людей в різних країнах, а також захисту їх здоров'я.

Основна продукція Microlife:

  1. Тонометри автоматичні (microlife BP A2 classic, BP A6 pc, BP A2 basic, BP A1 easy, BP 3ag1)
  2. Тонометри напівавтоматичні (microlife BP N2 easy, BP A80, BP A50, BP N1 basic)
  3. Тонометри механічні (microlife BP 1-30, BP 1-20)
  4. Цифрові термометри (microlife MT-1951 MT-1931 MT-3001)
  5. Небулайзер, інгалятори (microlife NEB 50 A, NEB 100 b, NEB 10 a)
  6. Грілки електричні
Медичне обладнання компанії Microlife пройшло клінічні дослідження і відповідає всім Європейським і міжнародним стандартам якості, що гарантує максимальний рівень безпеки. Устаткування Микролайф характеризується простотою експлуатації і надійністю.
 
Технології компанії Microlife забезпечують наявність точних і надійних рішень для дітей і дорослих, контроль температури (електронні термометри), кров'яного тиску (тонометри), пристрої для астматиків та алергіків (небулайзери, інгалятори), електричні грілки.
 
Наш сайт є офіційним дилером Microlife в Україні.


Тонометр автоматичний Microlife BP A6 PC

Тонометр автоматичний Microlife BP A6 PC ...

Автоматичний тонометр Мікролайф з манжетою на плече Microlife BP A6 PC При виборі тонометра необхідно звернути увагу на розмір манжети, якщо Ви не хочете купити тонометр з манжетою яка..

1 742.00 грн.

Тонометр Мікролайф автоматичний Microlife BP A200 Afib

Тонометр Мікролайф автоматичний Microlife BP A200 Afib...

Тонометр автоматичний Microlife BP А200 Afib модель: 2017 року в Україні   Прилад нового покоління має функцію визначення миготливої ​​аритмії, що раніше було можливо тіль..

1 595.00 грн.

Небулайзер інгалятор компресорний Microlife NEB 100В, Мікролайф

Небулайзер інгалятор компресорний Microlife NEB 100В, М...

Небулайзер інгалятор компресорний Microlife NEB 100В, Мікролайф Компресорний небулайзер Microlife NEB 100В, від Швейцарської торгової марки Микролайф, що займає лідируючі позиції у сві..

1 465.00 грн.

Тонометр автоматичний Microlife BP A3L Comfort Мiкролайф

Тонометр автоматичний Microlife BP A3L Comfort Мiкролай...

Автоматичний тонометр Microlife BP A3L Comfort, Микролайф Нова модель 2017 року!   Тонометр автоматичний Мiкролайф А3L Comfort дозволяє істотно скоротити час вимірювання т..

1 165.00 грн.

Тонометр автоматичний Microlife BP A2 Basic з адаптером

Тонометр автоматичний Microlife BP A2 Basic з адаптером...

Автоматичний тонометр Microlife BP A2 Basic, Мікролайф Вимірювач тиску автоматичний Мікролайф А2 оснащений технологією Gentle+ яка забезпечує дуже комфортне вимірювання, наприклад прос..

1 040.00 грн.

Небулайзер компресорний Microlife neb 400 для дітей

Небулайзер компресорний Microlife neb 400 для дітей...

Небулайзер компресорний для дітей Microlife NEB 400 "білий ведмедик" Дитячий компресорний інгалятор виконаний в дитячому дизайні "білого ведмедика", має в комплектації всі необхідні на..

1 000.00 грн.

Тонометр автоматичний Microlife BP A1 Easy

Тонометр автоматичний Microlife BP A1 Easy...

Автоматичний тонометр Microlife BP A1 Easy з адаптером Тискомір автоматичний з універсальною манжетою на плече 22-42 см, від Швейцарської торгової марки Микролайф Характеристики то..

955.00 грн.

Тонометр Microlife BP A2 classic автоматичний

Тонометр Microlife BP A2 classic автоматичний...

Автоматичний тонометр Microlife BP A2 classic, Микролайф Модель BP A 2 Classic, в Україні з 2017 року Технічні характеристики тонометра microlife A2 classic: Технологія Gen..

925.00 грн.

Тонометр Microlife BP N2 easy полуавтоматичний

Тонометр Microlife BP N2 easy полуавтоматичний...

Тонометр напівавтоматичний Microlife BP N2 Easy Модель: BP N2 Easy в Україні з 2017 року Технічні характеристики microlife n2 easy: Стандартна манжета 22-32 см. Клас ..

900.00 грн.

Microlife NEB 200 Fast небулайзер компресорний

Microlife NEB 200 Fast небулайзер компресорний...

Небулайзер Microlife NEB 200 компресорний, інгалятор Ця модель має повну комплектацію і високі технічні характеристики і, при цьому, не високу ціну.   Високоякісний і ефек..

840.00 грн.

Microlife BP N1 Basic тонометр напівавтоматичний

Microlife BP N1 Basic тонометр напівавтоматичний...

Тонометр напівавтомат Microlife BP N1 BASIC Новий напівавтоматичний тонометр від Швейцарського бренду Микролайф Технічні характеристики тискоміру microlife n1 basic: Станда..

810.00 грн.

Тонометр напівавтоматичний Microlife BP A 50

Тонометр напівавтоматичний Microlife BP A 50...

Напівавтоматичний тонометр Microlife BP A 50 Характеристики тискоміру Microlife A50: ПАД-технологія (визначення аритмії) Клінічно випробуваний (протокол ESH) Дуже п..

705.00 грн.

Манжета для тонометра Microlife жорстка 22-42 см

Манжета для тонометра Microlife жорстка 22-42 см...

Манжета для тонометра Microlife 22-42 см, на жорсткому каркасі Універсальна манжета для електронних тонометрів з однією трубкою. Підходить для автоматичних та напівавтоматичних приладі..

540.00 грн.

Розпилювач 2в1 для компресорного інгалятора небулайзера Microlife

Розпилювач 2в1 для компресорного інгалятора небулайзера...

Розпилювач і назальний душ 2 в 1 - для компресорного небулайзера Microlife NEB10 додаткова опція, яка використовується в компресорних небулайзера, підходить для моделей MICROLIFE NEB10..

500.00 грн.

Манжета до тонометра універсальна 22-42см Microlife

Манжета до тонометра універсальна 22-42см Microlife...

Манжета до тонометра універсальна 22-42см Microlife Манжета до тонометра з однією трубкою. Підходить для автоматичних та напівавтоматичних тонометрів Збільшена мажета для автома..

440.00 грн.

Показано з 1 по 15 із 48 (4 сторінок)