Paramed

Paramed

Торгова марка Paramed - Україна!

Гасло "Paramed - з турботою про Ваше здоров'я!"

Торгова марка Парамед представлена ​​на ринку України такими позиціями:

  1. інгалятори, небулайзери компресорні (paramed air plus, compact, assistant, air pro)
  2. Тонометри автоматичні (paramed expert, one, basic, light, indicator)
  3. Тонометри на зап'ястя (paramed x3)
  4. Тонометри механічні (paramed comfort, pro)
  5. Стетоскопи, фонендоскопи, Рапопорта
  6. Термометри без ртутні і ртутні
ПАРАМЕД- це новий, позитивно зарекомендував себе, перспективний бренд на українському ринку. Спеціалізується на виробах медичного призначення. Відмінною рисою все лінійки продукції Paramed є простота, надійність і зручність використання. Всі вироби медичного призначення Парамед відповідають європейським стандартам якості.
 
Торгова марка Paramed представлена ​​на українському ринку компресорними iнгаляторами, автоматичними, напівавтоматичними і механічними тонометрами, стетоскопами і фонендоскопом, ртутними і електронними термометрами. Головним принципом компанії є турбота про здоров'я своїх клієнтів, тому вся продукція, що випускається відповідає світовим і європейським якісним стандартам.
Компанія була створена в 1998 році. Метою її створення було оснащення українських лікувальних, профілактичних та інших медичних закладів високоякісними сучасними пристроями від провідних світових компаній, що спеціалізуються на виробництві високотехнологічного медичного обладнання.
 
Торгова марка пропонує високоякісне сучасне, надійне і ефективне обладнання, яке дуже просто і зручно використовувати. Ці пристрої відповідають існуючим стандартам, які застосовуються для контролю медичної апаратури в усьому світі. Компанія поставляє інноваційні медичні прилади в різні установи з однією метою - підвищення рівня надання медичних послуг для всіх - від пацієнта до керівника медичного закладу.
 
За час роботи дана торгова марка оснастила більш ніж двома тисячами одиниць різноманітної медичної апаратури виробництва провідних світових виробників. Серед клієнтів компанії зустрічаються медичні заклади, як приватного, так і державного типу. Компанія Paramed не тільки поставляє, а й встановлює обладнання, як в невеликі районні медичні заклади, так і в великі науково-дослідні центри.
 
Компанія не тільки поставляє, вводить в експлуатацію, навчає правильному використанню медичних пристроїв, але і ремонтує їх до закінчення гарантійного терміну. Серед виробників, продукцію яких поставляє компанія, зустрічаються такі гучні назви як Natus Medical, CareFusion (США) підрозділу, Jaeger (Німеччина), Newport Medical Instruments (США), Flight Medical (Ізраїль), KanMed AB (Швеція).
 
Співробітники компанії мають вищу медичну освіту і багаторічний досвід роботи і практики в різноманітних медичних установах, перша і друга категорія кваліфікованих лікарів.
 
Установка, введення в експлуатацію, навчання правильному використанню, а також підтримка під час використання забезпечується сервісним відділом компанії, в якому працюють тільки професійні інженери. Вони навчаються в провідних-компаніях виробниках медичного обладнання, мають відповідні сертифікати, які підтверджують їх професіоналізм, а також допуском до обслуговування складних медичних пристроїв.
 
Діяльність компанії також передбачає інвестування коштів в різноманітні освітні програми для медичних працівників України. Компанією надає допомогу медичним конгресів, з'їздів, конференцій, семінарів.
 
Ще одним напрямком роботи Paramed є благодійність. Спеціальна благодійна політика компанії передбачає співпрацю, як з українськими, так і зарубіжними - американськими, канадськими, японськими, італійськими, німецькими, швейцарськими благодійними фондами. Причому спільно ці організації надають реальну допомогу багатьом лікувальним установам України, виділяючи кошти для покупки високоякісного медичного обладнання.

 Раппопорт стетофонендоскоп Paramed

Раппопорт стетофонендоскоп Paramed...

Стетофонендоскоп Раппапорт Paramed Професійний стетофонендоскоп з двома трубками призначений для застосування в медичних установах лікарями різних спеціальностей. Завдяки високій фунці..

222.00 грн.

Термометр електронний Paramed Basic

Термометр електронний Paramed Basic...

Термометр електронний Paramed Basic Опис термометра Paramed Basic: Простий електронний термометр для домашнього використання. Безпечний - не містить скла і ртуті. Технічні хара..

65.00 грн.

Термометр медичний без ртуті Paramed

Термометр медичний без ртуті Paramed...

Термометр медичний без ртуті Paramed скляний Опис термометра Парамед:   Скляний термометр без ртуті, абсолютно безпечний і звичний. У складі використовуються безпечний скл..

80.00 грн.

Термометр електронний Paramed Flex

Термометр електронний Paramed Flex

Термометр електронний Paramed Flex Опис термометра Paramed Flex: Електронний термометр з гнучким вимірювальним наконечником для домашнього використання. Безпечний - не містить скла..

90.00 грн.

Термометр електронний Paramed BIG

Термометр електронний Paramed BIG

Термометр електронний Paramed BIG Опис термометра Paramed Big: Електронний термометр з великим дісплеєм наконечником для домашнього використання. Безпечний - не містить скла і ртут..

110.00 грн.

Термометр електронний Paramed Panda

Термометр електронний Paramed Panda...

Термометр електронний Paramed Panda Опис термометра Paramed Panda: Дитячий електронний термометр з з гнучким наконечником та ковпачком ведмедика панди для домашнього..

110.00 грн.

Тонометр механічний Paramed comfort
-21%

Тонометр механічний Paramed comfort

Тонометр механічний Paramed comfort Технічні характеристики тонометра механічного Парамед комфорт: Манжета універсальна 22-42 см (підходить большенству дорослого населення) ..

320.00 грн. 404.00 грн.

Тонометр механічний Paramed Pro
-9%

Тонометр механічний Paramed Pro

Тонометр механічний Paramed Pro - "пальма" Технічні характеристики тонометра механічного Парамед про: Технологія PALM, зручна конструкція приладу де манометр з'єднаний з г..

550.00 грн. 604.00 грн.

Небулайзер компресорний Paramed Puppy

Небулайзер компресорний Paramed Puppy...

Небулайзер Paramed Puppy модель 2017 року Дитячий компресорний інгалятор у вигляді іграшки "собачка" з повною комплектацією насадок, підходить для використання всією родиною. Висок..

846.00 грн.

Небулайзер компресорный Paramed Compact
-6%

Небулайзер компресорный Paramed Compact ...

Інгалятор компресорний Paramed Compact модель 2016 року Технічні характеристики небулайзера Парамед компакт: Середній розмір часток MMAD - 3 мкм Респірабельна фракція..

615.00 грн. 654.00 грн.

Небулайзер компресорний Paramed Assistant
-6%

Небулайзер компресорний Paramed Assistant ...

Інгалятор компресорний Paramed Assistent модель 2016 року Технічні характеристики небулайзера Парамед асистент: Середній розмір часток MMAD - 3 мкм Респірабельна фрак..

760.00 грн. 811.00 грн.

Небулайзер компресорний Paramed Air Plus
-9%

Небулайзер компресорний Paramed Air Plus...

Інгалятор компресорний Paramed Air plus модель 2016 року Технічні характеристики небулайзера Парамед аир плюс: Середній розмір часток MMAD - 3 мкм Респірабельна фракц..

916.00 грн. 1 002.00 грн.

Маска доросла для небулайзера Paramed Compact, Assistent, Puppy

Маска доросла для небулайзера Paramed Compact, Assisten...

Маска доросла для небулайзера Paramed Даною маскою укомплектовані: Paramed Compact Paramed Assistant Paramed Puppy Підходить для компресорних небулайзерів..

60.00 грн.

Маска дитяча для небулайзера Paramed Compact, Assistent, Puppy

Маска дитяча для небулайзера Paramed Compact, Assistent...

Маска дитяча для небулайзера Paramed Compact, Assistent, Puppy Даною маскою укомплектовані інгалятори: Paramed Compact Paramed Assistant Paramed Puppy ..

60.00 грн.

Тонометр автоматичний Paramed One

Тонометр автоматичний Paramed One

Тонометр автоматичний Paramed One модель 2016 року Технічні характеристики тонометра Paramed One: Технологія Fast Logic для комфортного і точного вимірювання ..

615.00 грн.

Показано з 1 по 15 із 38 (3 сторінок)