Глюкометри, тест-смужки


Глюкометри, тест-смужки

Глюкометри та тест-смужки

На нашому сайті ви знайдете глюкометри та витратний матеріал для них (тест-смужки, ланцети) провідних світових виробників ТМ Біонайм (Bionime), Accu Chek, Fine Test, One Touch, Contour та ін. Результати вимірювань, проведених за допомогою цих приладів, являють собою аналогічні результати аналізу рівня цукру в крові, отримані в лабораторних умовах.
 
Тест-смужки - це одноразовий елемент, що містить хімічні речовини, які вступають у реакцію з глюкозою, що міститься в краплі крові, і використовуються під час кожного вимірювання. Кожна смужка використовується тільки один раз, а потім підлягає утилізації.
 
Оскільки тест-смужки можуть варіюватися від партії до партії, в деяких моделях (Глюкометр Bionime Rightest GM-110) потрібно, щоб користувач вручну вводив код, розташований на пляшечці з тест-смужками.  Вводячи код в глюкометр, прилад буде градуйовано для даної партії тест-смужок.
 
Для проведення аналізу глюкометру потрібна крапля крові з кінчика пальця, отримана за допомогою проколу ланцетним пристроєм, який передбачено комплектацією всіх моделей глюкометрів. Якщо ланцетний пристрій втрачено або зламано, купити його ви можете в нашому інтернет-магазині. Витратним матеріалом для ланцетного пристрою служать ланцети (спеціальні тонкі голки). Одного ланцета достатньо для того, щоб зробити до 10 проколів , за умови, що пристроєм користується одна людина.
 
Час, необхідний глюкометру для проведення аналізу становить від 5 до 10 секунд. Одиниці виміру ммоль/л
 
В даний час всі глюкометри включають в себе функцію встановлення користувачем дати і часу, а також - пам'яті результатів тестування. Функція пам'яті є важливим аспектом лікування діабету, так як вона дозволяє пацієнтові вести облік протікання хвороби і визначити тенденції і закономірності у зміні рівня глюкози в крові протягом декількох днів або тижнів.
 
Показать все описание

Глюкометр Bionime Rightest GM-110

Глюкометр Bionime Rightest GM-110

Глюкометр Bionime Rightest GM-110 Глюкометр Bionime Rightest GM-110 - це новітня система контролю цукру в крові, призначення якої - зовнішня діагностика іп-vіrto (для самоконтролю і проф..

675.00 грн.

Тест-смужки  до глюкометра Bionime Rightest GS300 №25

Тест-смужки до глюкометра Bionime Rightest GS300 №25...

Тест-смужки  до глюкометра Bionime Rightest GS300 25шт Призначені для глюкометрів Bionime GM300 і GM110 У картонній упаковці 1 тубус - 25шт. Мінімальна проба крові -1,4 мкл. ..

220.00 грн.

Глюкометр BIONIME Rightest GM 550

Глюкометр BIONIME Rightest GM 550

Глюкометр BIONIME Rightest GM 550   Глюкометр Bionime Rightest GM-550 - це новітня система контролю цукру в крові, призначення якої - зовнішня діагностика іп-vіrto (для самоконтр..

675.00 грн.

Тест-смужки до глюкометра Bionime GS300 Rightest №50

Тест-смужки до глюкометра Bionime GS300 Rightest №50...

Тест смужки до глюкометра Bionime GS300 Rightest - 50 шт.   Призначені для глюкометра Біонайм GM300 і GM110 У картонній упаковці 2 окремо запакованих тубуса по ..

390.00 грн.

Тест-смужки до глюкометра Bionime Rightest GS550 50шт.

Тест-смужки до глюкометра Bionime Rightest GS550 50шт....

Тест-смужки до глюкометра Bionime Rightest GS550  Тест-смужки Bionime Rightest GS550 (50шт) використовуються з глюкометром BIONIME Rightest GM 550. Інформація про код міститься в..

410.00 грн.

Тест-смужки Акку-Чек Актив (Accu-Chek Active) 50 шт

Тест-смужки Акку-Чек Актив (Accu-Chek Active) 50 шт...

Тест-смужки Акку-Чек Актив (Accu-Chek Active) 50 шт Тест-смужки Акку чек актив призначені для визначення рівня глюкози в крові. Тільки для використання з приладами: Акку-Чек Акт..

280.00 грн.

Ланцетний пристрій Bionime Rightest GD500

Ланцетний пристрій Bionime Rightest GD500...

Ланцетний пристрій Bionime Rightest GD500Призначений для багаторазового використання в домашніх умовах і клініках. Харвктеристики:Автоматичний прокол для проби капілярної крові з кінчика па..

243.00 грн.

Тест смужки  Accu-Chek Performa 50шт (Акку-чек Перформа)

Тест смужки Accu-Chek Performa 50шт (Акку-чек Перформа...

Тест смужки Accu-Chek Performa 50штТест смужки Accu chek performa Німецька якість, впевненість в точності отриманого результату.Тест смужки від Німецької торгової марки Акку Чек Перформа приз..

265.00 грн.

Тест-смужки для глюкометра Finetest 50 шт, Файнтест

Тест-смужки для глюкометра Finetest 50 шт, Файнтест...

Тест-смужки для глюкометра Finetest Auto-coding Premium 50 шт, Файнтест Використовувати до глюкометра - Глюкометр Finetest auto-coding Premium (Файнтест Преміум) Важливо пам'ятати після роз..

400.00 грн.

Глюкометр Contour Plus

Глюкометр Contour Plus

Глюкометр Contour PlusОпис глюкометра Contour Plus:Використовує невелику кількість крові;Результат відомий вже через 5 секунд після початку вимірювання;Точність показників "КОНТУР ПЛЮС" перев..

760.00 грн.

Глюкометр Contour Plus One SMART (Контур Плюс)
-7%

Глюкометр Contour Plus One SMART (Контур Плюс)...

Глюкометр Contour Plus OneСистема вимірювання рівня глюкози в крові Contour®Plus ONE призначена для вимірювання рівня глюкози в крові у пацієнтів, які страждають на цукровий діабет (інсуліноз..

915.00 грн. 980.00 грн.

Глюкометр Accu-chek Active

Глюкометр Accu-chek Active

Глюкометр Accu-chek ActiveОпис глюкометра Accu-chek Active:Прилади "Акку-Чек®" випускаються німецькою корпорацією "Roche Diagnostics". Заводи з випуску приладів розташовуються в Німеччині, Ве..

360.00 грн.

Глюкометр Accu-chek Performa Nano (Акку-Чек Перформа Нано)
TOP

Глюкометр Accu-chek Performa Nano (Акку-Чек Перформа На...

Глюкометр Accu-chek Performa NanoГлюкометр Акку-Чек Перформа Нано розроблений і вироблений компанією Roche Німеччина. Новий. Точний. Зручний.Характеристики глюкометра Акку-Чек Перформа Нано:С..

600.00 грн.

Тест-смужки для глюкометра Gamma MS №50 Mini, Sreaker

Тест-смужки для глюкометра Gamma MS №50 Mini, Sreaker...

Тест-смужки для глюкометра Gamma MS №50 Mini, SreakerОдноразові тест-смужки ТМ GAMMA MS використовуються з глюкометрами ТМ GAMMA Speaker і ТМ GAMMA MINIАвтоматичне кодування робить процес вим..

340.00 грн.

Тест-смужки One Touch Select 50 шт

Тест-смужки One Touch Select 50 шт

Тест-смужки One Touch Select 50 штВ упаковці: 50 шт (два туба по 25 шт)Для глюкометрів: One Touch Select і One Touch Select SimplТермін використання тест-смужок після відкриття флакона - 6 мі..

390.00 грн.

Показано з 1 по 15 із 46 (4 сторінок)