Катетери та трубки


Катетери та трубки

Катетери та трубки


Катетер Нелатона чоловічий

Катетер Нелатона чоловічий

Катетер Нелатона чоловічийКатетер Нелатона призначений для короткочасної катетеризації сечового міхура.Характеристика:виготовлені з прозорого, термопластичного імплантаційним-нетоксичного по..

5.00 грн.

Катетер Фолея 2-х ходовий

Катетер Фолея 2-х ходовий

Катетер Фолея 2-х ходовийКатетер Фолея 2-х ходовий призначений для тривалої катетеризації сечового міхура.Характеристика:абсолютно гладка поверхня, що забезпечує легке введення;не викликає а..

21.00 грн.

Катетер для годування

Катетер для годування

Катетер для годуванняКатетер призначений для ентерального введення поживних розчинів новонародженим і дітям.Характеристика:виготовлений з прозорого імплантаційним-нетоксичного полівінілхлори..

5.00 грн.

Катетер (зонд) шлунковий

Катетер (зонд) шлунковий

Катетер (зонд) шлунковийКатетер (зонд) шлунковий призначений для ентерального харчування і спіраціі шлункового вмісту.Характеристика:виготовлений з прозорого імплантаційним-нетоксичного полі..

10.00 грн.

Катетер аспіраційний з вакуумним контролем

Катетер аспіраційний з вакуумним контролем...

Катетер аспіраційний з вакуумним контролемКатетер аспіраційний з вакуумним контролем призначений для аспірації трахеобронхіального секрету і мокротиння з респіратоного тракту пацієнтів.Харак..

6.00 грн.

Катетер Нелатона жіночий

Катетер Нелатона жіночий

Катетер Нелатона жіночийКатетер Нелатона призначений для короткочасної катетеризації сечового міхура.Характеристика:виготовлені з прозорого, термопластичного імплантаційним-нетоксичного полі..

5.00 грн.

Трубка ендотрахеальний без манжети

Трубка ендотрахеальний без манжети...

Трубка ендотрахеальний без манжетиТрубка ендотрахеальний призначена для підтримки функції дихальних шляхів за допомогою оральної / назальной інтубації трахеї.Характеристика:виготовлені з сил..

10.00 грн.

Трубка ендотрахеальний з манжетою

Трубка ендотрахеальний з манжетою...

Трубка ендотрахеальний з манжетоюТрубка ендотрахеальний призначена для підтримки функції дихальних шляхів за допомогою оральної / назальной інтубації трахеї.Характеристика:виготовлені з силі..

23.00 грн.

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)