Русский Украинский
Акції
технології та корисні статті
небулайзери компресорні
тонометри автоматичні
Популярні

Інтернет- магазин медтехніки "Мед-Лайн"

- товари медичного призначення та товари для здоров'я відомих фірм GAMMA, Microlife, Dr.Frei, Rossmax, Philips respironics, Medel, Omron, Nissei, Vega, Little Doctor, Paramed, Nissei, ABENA, SENI

Наш інтернет-магазин медтехніки «Мед-лайн» має великий асортимент медичної техніки і товарів медичного призначення. Важливо те, що ми маємо прямі договори на постачання медичних товарів визнаних виробників: Мікролайф, Гамма, Др.Фрай, Омрон, Вега, Ниссей. А це значить, що товари медичного призначення та товари для здоров'я реалізуються за НИЗЬКИМИ ЦІНАМИ.

Крім цього ми маємо великий досвід роботи з такими приладами як тонометри, небулайзери (інгалятори), глюкометри, а це означає, що Ви можете проконсультуватися у нас з будь-якого питання відносно використання, відмінних характеристик і технічних моментів роботи приладів.

У нашому магазині медтехніки ми представляємо тільки прилади кращих брендів, присутні на ринку України більше 10 років, які мають широку мережу сервісних центрів, що зарекомендували себе як якісні, прості у використанні, при цьому володіють передовими технологіями.

Швейцарська торгівельна марка Мікролайф (Microlife) є лідером на ринку України. Асортимент Мікролайф (Microlife) постійно розширюється, і на сьогодні під цим брендом випускаються медичні товари: компресорні небулайзери (інгалятори), тонометри автоматичні, тонометри на зап'ястя, напівавтоматичні тонометри, тонометри механічні, електронні термометри, стетоскопы.

Англійська торгівельна марка Гамма (Gamma) більше 10 років на ринку України. На сьогоднішній день під цим брендом випускаються медичні товари: інгалятори компресорні, небулайзери, тонометри автоматичні, тонометри на зап'ястя, напівавтоматичні тонометри, тонометри механічні, електронні термометри, стетоскопы.

Швейцарська торгівельна марка Dr.Frei на сьогоднішній момент представляє на ринку України молоковідсмоктувачі механічні (помпові) і електричні, небулайзери (інгалятори) ультразвукові і компресорні, електрогрілки, тонометри.

Швейцарська торгівельна марка Rossmax представлена в нашому магазині медтехніки: інгалятори компресорні, небулайзери, тонометрами автоматичними, напівавтоматичними і зап’ястними. Всі прилади компанії Rossmax володіють унікальними технологіями і високою якістю.

У нашому інтернет магазині медтехніки "Мед-Лайн" Ви зможете придбати:

Тонометри автоматичні з манжетою на плече - найзручніші вимірювачі артеріального тиску. Все що потрібно для вимірювання тиску - правильно одягнути манжету і натиснути кнопку. Також в автоматичних тонометрах є безліч додаткових, корисних функцій, таких як визначення аритмії, пульс, пам'ять, триразове вимір, усереднення показань і навіть визначення миготливої ​​аритмії (в тонометрах MICROLIFE A6, Dr Frei M500 та M400)
 
Напівавтоматичні тонометри мають ряд привілеїв над автоматичними приладами - це більш низька ціна, і заряду батарей вистачає в рази довше. І в відрізняє від механічних приладів мають великий екран який покаже Ваше верхній тиск, нижнє і пульс, так само при вимірюванні відсіваються человечіскіе фактори такі як не почув, не побачив, що не докачав. Як результат точність вимірювань краще, особливо для домашнього використання.
 
Механічні тонометри, прилади дозволяють проводити вимірювання артеріального тиску в домашніх і амбулаторних умовах. Контроль рівня артеріального тиску є на сьогоднішній момент ключовим пунктом профілактики і лікування артеріальної гіпертензії, а електронні прилади спрощують цей процес і роблять його комфортним.
 
Аксесуари до тонометрів - в цій категорії можна підібрати манжети для автоматичних тонометрів, напівавтоматичних і механічних тонометрів і тд.

Медтехніка Мед Лайн МиколаївТермометри цифрові, електронні - абсолютно безпечні, без ртуті і скла.

Медтехніка Мед Лайн МиколаївНебулайзери компресорні, інгалятори - прилади, створені для доставки ліків в нижні відділи дихальних шляхів (бронхи, трахею, бронхіоли, альвеоли). Незамінні помічники для всіх членів сім'ї при бронхо-легенівих захворюваннях, що дозволяють доставляти ліки безпосередньо в осередок ураження, минаючи шлунково-кишковий тракт і кровоносну систему, і, тим самим, зменшуючи побічні ефекти у кілька разів.

Небулайзери ультразвукові, інгалятори - абсолютно бусшумние прилади, дуже зручні в застосуванні, особливо для дітей які можуть злякатися роботи галасливого компресорного приладу.

Небулайзери для дітей - в цьому розділі зібрані всі дитячі інгалятори, всіх виробників представлених на ринку України. Забавні дизайни для кожної дитини, у вигляді паравозіке, машинки, рибки, китенка, панди і ін.

Медтехніка Мед Лайн МиколаївГлюкометри - прилади для вимірювання рівня глюкози в крові. На сучасному етапі розвитку медицини хворі на цукровий діабет можуть вести повноцінне життя, але найважливішою складовою є постійний контроль і виконання рекомендацій лікаря, заснованих на даних моніторингу.

Тест смужки для глюкометрів - на кожне вимірювання рівня цукру в крові глюкометром будь торгової марки Вам необхідно використовувати нову тест-смужку. При покупці тест-смужок зверніть увагу на їх термін придатності і призначені вони до вашого глюкометра

Медтехніка Мед Лайн МиколаївХодунки, Милиці, Палиці - засоби реабілітації представлені в нашому магазині медтехніки широким асортиментом

Медтехніка Мед Лайн МиколаївМолоковідсмоктувачі в допомогу молодим мамам 

Медтехніка Мед Лайн Миколаїв Ваги дитячі електронні для грудних дітей

Медтехніка Мед Лайн МиколаївБактерицидні лампи (кварцеві) - бактерицидні опромінювачі призначені для знезараження кварцування, повітря і різних поверхонь в приміщенні.

Медтехніка Мед Лайн МиколаївПідгузки для доросліх, урологічніпрокладки, пелюшки одноразові

Ми можемо доставити куплений Вами товар будь-яким зручним для Вас способом. Детальніше про Доставку читайте у розділі "Доставка".

Ми можемо доставити куплений Вами товар будь-яким зручним для Вас способом, в усі міста України: Бердичев, Жмеринка, Львів, Моршин, Вінниця, Могилів-подільский, Капянець-подільский, Хмельницький, Тернопіль, Чернівці, Калуш, Івано-Франківськ, Ужгород, Мукачеве, Дрогобич, Самбір, Луцьк, Ковель і тд. 

BOOST информация:   Оригинальная страница   Время создания этой страницы: 1.822985