Ортопедія. Бандажи, корсети коректори постави, еластичні бінти купити в Україні


Ортопедія. Бандажи, корсети коректори постави, еластичні бінти купити в Україні

Бандпжи, корсети

Бандажну продукцію використовують для підтримки, зміцнення і фіксації кісткових, м'язових тканин і внутрішніх органів при різномантних захворюваннях, травмах, а також при вагітності та в післяпологовий період. Ортопедичні вироби широко застосовуються при заняттях спортом, щоб уникнути розтягнень зв'язок, в основному це еластичні бинти. На нашому сайті представлений великий вибір корсетів, бандажів, коректорів постави, еластичних бинтів від різних виробників. Вся продукція має різне призначення. Для того, щоб визначити, яка модель необхідна для конкретної людини, найкраще звернутися за консультацією до лікаря.

Види бандажної продукції:

Корсети медичні допомагають впоратися з болем при захворюваннях хребта або його травмах, дають йому додаткову підтримку. Існують різні типи бандажів, в залежності від ступеня жорсткості, призначення і зони застосування:
  • Ортопедичні. Найголовнішою функцією таких бандажів є зменшення навантаження, купірування больових відчуттів, а так само надійна і м'яка фіксація необхідних частин тіла. Ортопедичні пов'язки бувають напівтверді, жорсткі і з додатковими ребрами жорсткості.

  • Підтримуючі. Ці вироби застосовуються при різних травмах поперекового і шийного відділів хребта, а так само гомілковостопного суглоба. Підтримують м'язи в тонусі і сприяють зниженню больових відчуттів, істотно прискорюють процес реабілітації. Бувають як з ребрами жорсткості так і еластичними.

  • Зігріваючі. Показали високу ефективність при різних запальних захворюваннях, таких як радикуліт, ревматизм і т.п. За допомогою таких виробів виконується м'яка фіксація необхідної частини тіла і зменшуються болі при русі і в положенні сидячи.
  • Спортивні. Використовуються людьми з підвищеною фізичною активністю для профілактики травм суглобів і розтягувань м'язових тканин під час інтенсивних навантажень. Можуть бути призначені лікарем-травматологом, тренером, а так само рішення про застосування таких бандажів може прийматися самостійно.

  • До- і післяпологові. Їх можна використовувати як при вагітності, так і після народження дитини. Сприяють запобіганню растягнень шкіри, зменшують навантаження на органи малого тазу, що дуже актуально на останніх місяцях виношування малюка. Так само дані бандажі призначають за медичними показаннями, в разі неправильного положення дитини або при укороченій шийці матки чи її передчасному відкритті. При виборі фіксуючого бандажа слід звернути увагу на його розмір і конструкцію, щоб запобігти зайвого перетягування, яке може нашкодити дитині.

  • Післяопераційні. Можуть бути підтримуючими (для фіксації) та ортопедичними (корегуючими). Їх застосовують після оперативних втручань на органах черевної порожнини. Такі корсети допомагають запобігти напруги м'язів, що вкрай небажано в післяопераційний період, і зафіксувати хірургічні шви для прискорення процесу загоєння і запобігання ускладнень. Тому відновлення пацієнта пройде набагато швидше, ніж без такого виробу. Післяопераційний бандаж призначається лікарем. Тривалість носіння виробу визначається ступенем тяжкості хірургічного втручання, здатністю організму до регенерації і віком пацієнта.
 

Як вибрати бандаж?

В даний час на ринку України представлений широкий модельний ряд бандажної продукції від безлічі різних виробників. Це може викликати у споживача труднощі при виборі.
Перед покупкою необхідно визначити для якої мети буде використовуватися бандажний виріб. Так само потрібно звернути увагу на модель, матеріал, з якого зроблений бандаж (краще щоб він був натуральним) і ступінь жорсткості. Переважно, щоб в місцях з найбільшою чутливістю були вставки з натуральної бавовни, щоб уникнути натирання, попрілостей і алергічних реакцій.
 
Перед покупкою бандажа краще отримати консультацію лікаря-ортопеда, який відповість на ваші запитання і допоможе вибрати модель, беручи до уваги індивідуальні фізіологічні особливості. Правильно підібраний корсет допоможе досягти бажаного терапевтичного ефекту і сприятиме швидкій реабілітації пацієнта.

Як правильно носити бандаж?

Медичний спеціаліст надасть пацієнтам рекомендації щодо типу виробу, який підійде конкретній людині і в конкретному випадку, додатково він розповість про те, як часто або за яких обставин потрібно носити бандаж. Є загальні рекомендації по носінню корсетів для дорослих. Фахівці рекомендують носити їх не більше 6 годин на добу, а під час сну обов'язково знімати. Також не потрібно затягувати бандажі занадто туго - це може привести до порушення кровообігу і погіршення стану пацієнта. Для запобігання подразнення і натирання краще надягати виріб на футболку або майку.
 
Ціна виробу буде залежати від якості матеріалу і фірми-виробника. Краще віддати перевагу відомим брендам, щоб бути впевненим у високій якості продукції.
Показать все описание

Бандаж з 3 ребрами жорсткості Medtextile 4001

Бандаж з 3 ребрами жорсткості Medtextile 4001...

Бандаж з 3 ребрами жорсткості Medtextile 4001 Бандаж МТ 4001 показаний при таких недугах: радикуліт, остеохондроз, зміщення і грижі міжхребцевих дисків, травми хребта, защемлення нерві..

335.00 грн.

Корсет лікувально-профілактичний (c 4 ребрами жорсткості) еластичний Med textile 3011

Корсет лікувально-профілактичний (c 4 ребрами жорсткост...

Корсет лікувально-профілактичний еластичний Med textile 3011 Даний бандаж показав відмінний терапевтичний ефект при таких захворюваннях: міжхребці грижи, радикуліт, остеохондроз, зміще..

777.00 грн.

Корсет грудо-поперековий Medtextile 3001

Корсет грудо-поперековий Medtextile 3001...

Корсет грудо-поперековий Med textile 3001 Даний бандаж істотно обмежує кількість рухів в поперековому і грудному відділах хребта, сприяє формуванню здорової постави, зменшує/знімає бол..

636.00 грн.

Корсет з ребрами жорсткості ортопедичний (зігріваючий) Med textile 3041

Корсет з ребрами жорсткості ортопедичний (зігріваючий) ...

Корсет ортопедичний з ребами жорсткості (зігріваючий) Med textile 3041 Цей бандаж використовується для лікування і профілактики остеохондрозу, радикуліту, ревіатізма, невритів, люмбаго..

670.00 грн.

Бандаж для руки підтримуючий Med textile 9905

Бандаж для руки підтримуючий Med textile 9905...

Бандаж для руки підтримуючий Med textile 9905 Бандаж застосовується для підтримки і фіксації руки в зігнутому стані. Це може бути необхідно в період реабілітації після переломів кістки..

132.00 грн.

Бандаж грижовий ліво- та правосторонній Med textile 5001

Бандаж грижовий ліво- та правосторонній Med textile 500...

Бандаж грижовий ліво- та правосторонній Med textile 5001   Даний бандаж успішно застосовується при пахових і стегнових грижах для попередження ризику ускладнень, а також в пер..

348.00 грн.

Бандаж на колінний суглоб з ребрами жорсткості Med textile 6111

Бандаж на колінний суглоб з ребрами жорсткості Med text...

Бандаж на колінний суглоб з ребрами жорсткості Med textile 6111 Застосовується при розтягненні зв'язок, травмах колінного суглоба і деяких захворюваннях: артрит, артроз. Сприяє прискор..

617.00 грн.

Бандаж при пупковій грижі MedTextile 5051

Бандаж при пупковій грижі MedTextile 5051...

Бандаж при пупкової грижі MedTextile 5051 Виріб успішно застосовують при пупкових грижах з метою попередження випадіння і защемлення грижового мішка, а також для профілактики подальшог..

460.00 грн.

Бандаж на колінний суглоб роз'ємний Med textile 6058

Бандаж на колінний суглоб роз'ємний Med textile 6058...

Бандаж на колінний суглоб роз'ємний Med textile 6058 Необхідний для створення м'якої і надійної фіксації компресии колінного суглоба при різних проблемах: травми і розтягнення зв'язок,..

568.00 грн.

Корсет протирадикулітний (зігріваючий) Med textile 3051

Корсет протирадикулітний (зігріваючий) Med textile 3051...

Корсет протирадикулітний (зігріваючий) Med textile 3051 Призначений для фіксації і розвантаження поперекового відділу хребта з одночасним прогріванням при наявності хронічного больовог..

488.00 грн.

Бандаж уніфікований Med textile 5011

Бандаж уніфікований Med textile 5011

Бандаж уніфікований Med textile 5011 Виріб показано до застосування при пахових і стегнових грижах для профілактики ризику ускладнень, а також в період реабілітації після операцій для ..

482.00 грн.

Бандаж на гомілковостопний суглоб еластичний Med textile 7021

Бандаж на гомілковостопний суглоб еластичний Med textil...

Бандаж на гомілковостопний суглоб еластичний Med textile 7021 Застосовується при розтягненні зв'язок, травмах гомілковостопного суглоба і таких захворюваннях, як артрит і артроз. Сприя..

488.00 грн.

Бандаж на променево-зап'ястковий суглоб еластичний Med textile 8502

Бандаж на променево-зап'ястковий суглоб еластичний Med ...

Бандаж на променево-зап'ястковий суглоб еластичний Med textile 8502 Застосовується при розтягненні зв'язок, травмах променево-зап'ясткового суглоба і таких захворюваннях, як артрит і а..

63.00 грн.

Бандаж на колінний суглоб з ребрами жорсткості з посиленою фіксацією Med textile 6112

Бандаж на колінний суглоб з ребрами жорсткості з посиле...

Бандаж на колінний суглоб з ребрами жорсткості з посиленою фіксацією Med textile 6112 Колінний бандаж забезпечить жорстку посилену фіксацію суглоба із захопленням нижньої третини стегн..

665.00 грн.

Бандаж на променево-зап'ястковий суглоб з ребром жорсткості Med textile 8551

Бандаж на променево-зап'ястковий суглоб з ребром жорстк...

Бандаж на променево-зап'ястковий суглоб з ребром жорсткості Med textile 8502 Застосовується при розтягненні зв'язок, травмах променево-зап'ясткового суглоба і таких захворюваннях, як а..

375.00 грн.

Показано з 1 по 15 із 142 (10 сторінок)