Ортопедія. Бандажи, корсети коректори постави, еластичні бінти купити в Україні


Ортопедія. Бандажи, корсети коректори постави, еластичні бінти купити в Україні

Бандпжи, корсети

Бандажну продукцію використовують для підтримки, зміцнення і фіксації кісткових, м'язових тканин і внутрішніх органів при різномантних захворюваннях, травмах, а також при вагітності та в післяпологовий період. Ортопедичні вироби широко застосовуються при заняттях спортом, щоб уникнути розтягнень зв'язок, в основному це еластичні бинти. На нашому сайті представлений великий вибір корсетів, бандажів, коректорів постави, еластичних бинтів від різних виробників. Вся продукція має різне призначення. Для того, щоб визначити, яка модель необхідна для конкретної людини, найкраще звернутися за консультацією до лікаря.

Види бандажної продукції:

Корсети медичні допомагають впоратися з болем при захворюваннях хребта або його травмах, дають йому додаткову підтримку. Існують різні типи бандажів, в залежності від ступеня жорсткості, призначення і зони застосування:
  • Ортопедичні. Найголовнішою функцією таких бандажів є зменшення навантаження, купірування больових відчуттів, а так само надійна і м'яка фіксація необхідних частин тіла. Ортопедичні пов'язки бувають напівтверді, жорсткі і з додатковими ребрами жорсткості.

  • Підтримуючі. Ці вироби застосовуються при різних травмах поперекового і шийного відділів хребта, а так само гомілковостопного суглоба. Підтримують м'язи в тонусі і сприяють зниженню больових відчуттів, істотно прискорюють процес реабілітації. Бувають як з ребрами жорсткості так і еластичними.

  • Зігріваючі. Показали високу ефективність при різних запальних захворюваннях, таких як радикуліт, ревматизм і т.п. За допомогою таких виробів виконується м'яка фіксація необхідної частини тіла і зменшуються болі при русі і в положенні сидячи.
  • Спортивні. Використовуються людьми з підвищеною фізичною активністю для профілактики травм суглобів і розтягувань м'язових тканин під час інтенсивних навантажень. Можуть бути призначені лікарем-травматологом, тренером, а так само рішення про застосування таких бандажів може прийматися самостійно.

  • До- і післяпологові. Їх можна використовувати як при вагітності, так і після народження дитини. Сприяють запобіганню растягнень шкіри, зменшують навантаження на органи малого тазу, що дуже актуально на останніх місяцях виношування малюка. Так само дані бандажі призначають за медичними показаннями, в разі неправильного положення дитини або при укороченій шийці матки чи її передчасному відкритті. При виборі фіксуючого бандажа слід звернути увагу на його розмір і конструкцію, щоб запобігти зайвого перетягування, яке може нашкодити дитині.

  • Післяопераційні. Можуть бути підтримуючими (для фіксації) та ортопедичними (корегуючими). Їх застосовують після оперативних втручань на органах черевної порожнини. Такі корсети допомагають запобігти напруги м'язів, що вкрай небажано в післяопераційний період, і зафіксувати хірургічні шви для прискорення процесу загоєння і запобігання ускладнень. Тому відновлення пацієнта пройде набагато швидше, ніж без такого виробу. Післяопераційний бандаж призначається лікарем. Тривалість носіння виробу визначається ступенем тяжкості хірургічного втручання, здатністю організму до регенерації і віком пацієнта.
 

Як вибрати бандаж?

В даний час на ринку України представлений широкий модельний ряд бандажної продукції від безлічі різних виробників. Це може викликати у споживача труднощі при виборі.
Перед покупкою необхідно визначити для якої мети буде використовуватися бандажний виріб. Так само потрібно звернути увагу на модель, матеріал, з якого зроблений бандаж (краще щоб він був натуральним) і ступінь жорсткості. Переважно, щоб в місцях з найбільшою чутливістю були вставки з натуральної бавовни, щоб уникнути натирання, попрілостей і алергічних реакцій.
 
Перед покупкою бандажа краще отримати консультацію лікаря-ортопеда, який відповість на ваші запитання і допоможе вибрати модель, беручи до уваги індивідуальні фізіологічні особливості. Правильно підібраний корсет допоможе досягти бажаного терапевтичного ефекту і сприятиме швидкій реабілітації пацієнта.

Як правильно носити бандаж?

Медичний спеціаліст надасть пацієнтам рекомендації щодо типу виробу, який підійде конкретній людині і в конкретному випадку, додатково він розповість про те, як часто або за яких обставин потрібно носити бандаж. Є загальні рекомендації по носінню корсетів для дорослих. Фахівці рекомендують носити їх не більше 6 годин на добу, а під час сну обов'язково знімати. Також не потрібно затягувати бандажі занадто туго - це може привести до порушення кровообігу і погіршення стану пацієнта. Для запобігання подразнення і натирання краще надягати виріб на футболку або майку.
 
Ціна виробу буде залежати від якості матеріалу і фірми-виробника. Краще віддати перевагу відомим брендам, щоб бути впевненим у високій якості продукції.
Показать все описание

Коректор постави еластичний Medtextile 2001

Коректор постави еластичний Medtextile 2001...

Коректор постави еластичний Medtextile 2001 Коректор постави еластичний, рекомендується використовувати при: викривленнях хребта крилоподібних лопатках сколіозах, ..

232.00 грн.

Коректор постави еластичний з ребрами жорсткості Medtextile 2011

Коректор постави еластичний з ребрами жорсткості Medtex...

Коректор постави еластичний з ребрами жорсткості Med textile 2011 Допомагає виправити неправильну поставу, сприяє зняттю / зменшенню больових відчуттів в районі спини, пов'язаних з пат..

333.00 грн.

Бандаж допологовий і післяпологовий Med Textile 4501

Бандаж допологовий і післяпологовий Med Textile 4501...

Бандаж допологовий і післяпологовий Med Textile 4501 Дана модель показана для використання в період виношування малюка для зняття больових відчуттів в поперековому відділі хребта і в р..

295.00 грн.

Бандаж ортопедичний зігріваючий MedTextile 4045

Бандаж ортопедичний зігріваючий MedTextile 4045...

Бандаж ортопедичний зігріваючий MedTextile 4045 Бандаж 4045 застосовують для досягнення м'якого компресійного ефекту і фіксації попереку. Виріб сприяє зняттю больових відчуттів, завдяк..

578.00 грн.

Коректор постави з ребрами жорсткості Medtextile 2035

Коректор постави з ребрами жорсткості Medtextile 2035...

Коректор постави з ребрами жорсткості Med textile 2035 Корсет є досить жорстким для того, щоб обмежити кількість рухів в грудному і поперековому відділах хребта. Забезпечує формування ..

689.00 грн.

Реклінатор (коректор постави) дитячий Medtextile 2005

Реклінатор (коректор постави) дитячий Medtextile 2005...

Реклінатор (коректор постави) дитячий Medtextile 2005 Створений спеціально для дітей і підлітків, цей реклінатор враховує фізіологічні особливості даної вікової групи і успішно боретьс..

277.00 грн.

Реклінатор (коректор постави) ключичний Medtextile 2009

Реклінатор (коректор постави) ключичний Medtextile 2009...

Реклінатор (коректор постави) ключичний Medtextile 2009 Дана модель коректора постави забезпечить формування здорової красивої постави, допоможе зменшити/зняти больові відчуття в верхн..

228.00 грн.

Бандаж на шийний відділ хребта м'якої фіксації Med textile 1001

Бандаж на шийний відділ хребта м'якої фіксації Med text...

Бандаж на шийний відділ хребта м'якої фіксації Med textile 1001 Показаний до застосування при різних типах захворювань шийного відділу хребта, при травмах шийних хребців і м'яких ткани..

147.00 грн.

Бандаж на шийний відділ хребта м'якої фіксації з жорсткою вставкою Med textile 1005

Бандаж на шийний відділ хребта м'якої фіксації з жорстк...

Бандаж на шийний відділ хребта м'якої фіксації з жорсткою вставкою Med textile 1005 Бандаж використовується при різних типах захворювань шийного відділу хребта, при травмах шийних хреб..

213.00 грн.

Бандаж для вагітних MedTextile 4510

Бандаж для вагітних MedTextile 4510

Бандаж для вагітних MedTextile 4510 Використовується під час вагітності, сприяє зняттю/зменшенню больових відчуттів в попереку і стегнах, м'яко підтримує живіт. Виріб допомагає забезпе..

353.00 грн.

Бинт еластичний Med Textile

Бинт еластичний Med Textile

Бинт еластичний Med Textile Застосовується для профілактики і лікування різних проблем верхніх і нижніх кінцівок: травми, варикозна хвороба, хронічні венозні запальні процеси, до- і пі..

22.00 грн.

Бандаж на гомілковостопний суглоб еластичний Med textile 7011

Бандаж на гомілковостопний суглоб еластичний Med textil...

Бандаж на гомілковостопний суглоб еластичний Med textile 7011 Застосовується при розтягненні зв'язок, травмах гомілковостопного суглоба і таких захворюваннях, як артрит і артроз. Сприя..

95.00 грн.

Бандаж лікувально-профілактичний еластичний Medtextile 4002

Бандаж лікувально-профілактичний еластичний Medtextile ...

Бандаж лікувально-профілактичний еластичний Med textile 4002 Бандаж МТ 4002 застосовується з метою відновлення м'язового тонусу в післяпологовий / післяопераційний період, сприяє запоб..

295.00 грн.

Бандаж на гомілковостопний суглоб еластичний Dr.Frei 7035

Бандаж на гомілковостопний суглоб еластичний Dr.Frei 70...

Бандаж на гомілковостопний суглоб еластичний Dr.Frei 7035 Застосовується при травмах гомілковостопного суглоба і таких захворюваннях, як артрит і початкова стадія артрозу. Сприяє приск..

130.00 грн.

Бандаж на гомілковостопний суглоб еластичний Med textile 7021

Бандаж на гомілковостопний суглоб еластичний Med textil...

Бандаж на гомілковостопний суглоб еластичний Med textile 7021 Застосовується при розтягненні зв'язок, травмах гомілковостопного суглоба і таких захворюваннях, як артрит і артроз. Сприя..

465.00 грн.

Показано з 1 по 15 із 112 (8 сторінок)