Русский Украинский

Little Doctor

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:
Інгалятор Little Doctor LD-212C Дитячий компресорний небулайзер Літл Доктор має хорошу комплектацію насадок і підходить для проведення небулайзерної терапії як дітям з будь-якого віку так і дорослим. Технічні характеристики інгалятора LD-212C: швидкість розпилення аерозолю з жовти..
1 080.00 грн.
Відгуків: 4
Набір для інгаляцій LD №1 (LD-212, LD-211, LD-210) Для інгаляторів Літл доктор: LD-212, LD-210, LD-211 Комплектація набору для інгаляторів Little Doctor LD-212, LD-210, LD211: Розпилювальна камера Відбійники 3 шт: жовтий «A», синій «В» і червоний «C» 2 мундштука ротови..
420.00 грн.
Відгуків: 0
Тонометр Little Doctor-3А автоматичний з манжетою на плече Технічні характеристики тонометра Літл доктор 3А: Памят на 90 одиниць Усереднення 3 останніх показань Інтелектуальна система FOZZY для точно виміряти артеріального тиску Манжета 25-36 см збільшена Пять ..
780.00 грн.
Відгуків: 0
Інгалятор компресорний LD-221C Little Doctor Компрессорній небулайзер з регулюванням розміру часток для домашнього використання, повна комплектація і добре зарекомендував себе Сінгапурський виробник Лител Доктор. Характеристики інгалятора LD-221C: Розпилювач А "Жовтий" розмір..
795.00 грн.
Відгуків: 0
Небулайзер інгалятор компресорний LD-210C В медтехніці «Мед-лайн» Ви можете купити компресорний небулайзер інгалятор LD-210C, для лікування і профілактики захворювань нижніх дихальних шляхів самим широким спектром лікарських засобів. Підходить для дітей будь-якого віку і дорослих, в комп..
1 500.00 грн.
Відгуків: 3
Небулайзер інгалятор компресорний Little Doctor LD-211C Технічні характеристики LD-211C: швидкість розпилення аерозолю з жовтим розпилювачем А - 0,3 мл / хв. швидкість розпилення аерозолю з синім розпилювачем В - 0,4 мл / хв. швидкість розпилення аерозолю з червоним розпил..
1 200.00 грн. 1 100.00 грн.
- 8%
Відгуків: 5
Небулайзер інгалятор ультразвуковий LD-250U В медтехніці «Мед-лайн» Ви можете купити ультразвуковий інгалятор небулайзер LD-250U, високопродуктивний і безшумний, призначений для використання вдома і в клініці. Підходить для дітей і дорослих, в комплектації 3 інгаляційні маски: доросла, д..
0.00 грн.
Відгуків: 0
Небулайзер інгалятор ультразвуковий Little Doctor LD-207U В медтехніці Миколаїв «Мед-лайн» Ви можете купити МЕШ-інгалятор ультразвуковий Little Doctor LD-207U, для лікування захворювань нижніх дихальних шляхів самим широким спектром лікарських засобів. Ультразвуковий небулайзер LD-207U підход..
2 450.00 грн.
Відгуків: 0
Тонометр Little Doctor LD4 напівавтоматичний з манжетою на плече Технічні характеристики тонометра Літл доктор LD4: Інтелектуальна система FOZZY для точно виміряти артеріального тиску Манжета збільшена 25-36 см Гарантія 3 роки Комплектація тонометра напівавтоматичног..
597.00 грн.
Відгуків: 1

Торгова марка Little Doctor

Little Doctor International - компанія, батьківщиною якої є Сінгапур. Вона була створена в 1986 році. На сьогодні Сінгапур є визнаним діловим центром і займає лідируючі позиції в списку країн, де міжнародний бізнес має найсприятливіші умови для розвитку. У Сінгапурі прийнято дотримання світових стандартів ведення бізнесу. Бізнес-культура тут дотримується згідно з усіма нормами. Тому компанія дає гарантії своїм клієнтам точного і чіткого виконання договорів.
 
У Сінгапурі розташований один з найбільших в світі аеропортом, а також найбільший морський контейнерний порт. Тому міжнародні поставки товарів в будь-яку точку світу здійснюються оперативно і гнучко.
Компанія Little Doctor з використанням свого стратегічного розташування і багаторічного досвіду роботи налагодила тісні стосунки виробничого і комерційного характеру з безліччю провідних виробників азіатських країн. Великий досвід роботи торгової марки зробив ці відносини прекрасно налагодженими, і перевіреними роками співпраці.
 
Little Doctor - один з найбільших світових виробників таких товарів, як медична техніка для домашнього використання. Компанія займається випуском інгаляторів і тонометрів, які завоювали популярність в якості надійного і зручного техніки для дому. Медичні товари виробництва цієї компанії відрізняються високою якістю і пропонуються на території нашої країни широким асортиментом. Вони схвалені і сертифіковані світовими органами, контролюючими якість подібної продукції.
 
Марка займається випуском електронних тонометрів, які поєднують доступну ціну, довговічність, надійність, а також високу точність вимірювань. Існують різновиди тонометрів, які одягаються на плече або на зап'ясті. Прилади можуть бути як електричними, так і механічними. Механічні прилади вимірюють артеріальний тиск, використовуючи стетоскоп. Бувають класичні і комбіновані пристрої. Стетоскопи виробництва цієї марки відрізняються бездоганною акустикою, досконалим дизайном і широким асортиментом моделей.
 
Інгалятори Little Doctor є ідеальним поєднанням останніх медичних досягнень та інноваційних технологій. Ці прилади відрізняються функціональністю, надійністю, безпекою і доступною вартістю. Існують інгалятори компресорного та ультразвукового типу.
 
Що стосується цифрових термометрів виробництва цієї торгової марки, вони точно і швидко вимірюють температуру тіла. Вони прекрасно підходять як дітям, так і дорослим. Це ідеальне рішення для всіх членів сім'ї. Цифрові термометри своєю функціональністю і зручністю значно перевершують ртутні.
 
Купуючи продукцію, випущену даною торговою маркою, ви можете бути впевнені в правильності і логічності свого вибору. Всі товари є надійні, довговічні і високоточні вимірювальні прилади. Вони дуже прості в експлуатації, тому стежити за своїм здоров'ям і здоров'ям членів вашої сім'ї буде дуже легко. А доступна ціна дозволяє купувати ці пристрої людям з різним достатком.
 
Продукція цієї торгової марки вже більше 20 років представлена ​​на українському ринку. За цей час вона прекрасно себе зарекомендувала. Інгалятори і тонометри прекрасно підходять для домашнього використання. Однак клініки, лікарні, санаторії та інші медичні установи широко використовують продукцію Little Doctor.
BOOST информация:   Оригинальная страница   Время создания этой страницы: 0.656914