OMRON, Омрон Україна

OMRON, Омрон Україна
Медична техніка Omron в Україні з 1999 року! Виробництво медичної техніки з 1973 року. Бренд №1 у Світі!

OMRON - інгалятори, небулайзери, тонометри електронні від японської торгівельної марки

Корпорація Omron було засновано в 1933 году японцем Кадзума Татеісі. Компанія входити до десятки фірм, Які визначили японськи економічне диво в епоху післявоєнніх років.
 
Особливий внесок внесений компанією в область здоров'я і медицини. Великий асортимент продукції, який складається з тонометрів, моніторів складу тіла, шагомірів, термометрів корістується величезне популярністю на світовому ринк. На ринку України медична техніка ТМ Omron зарекомендувала себе и получила визнання тисяч українців за свою високу точність, надійність та простоту у вікорістанні.
 
Інтернет магазин med-line є офіційним дилером торгової марки OMRON. Наш сайт представляє великий асортимент медичної техніки для дому від Японського виробника Омрон.
 
Все для охорони здоров'я
Омрон допомагаємо реалізувати здорове і комфортне життя для людей по всьому світу.
 
Дивлячись за межі технології, зобов'язання компанії Омрон полягає в побудові здорового способу життя. Омрон прагне надати повний спектр послуг з управління охорони здоров'я, спрямованої на запобігання та поліпшення таких все більше загальних проблем зі здоров'ям, як гіпертонія, захворювання дихальних шляхів, діабету і ожиріння.

Історія розвитку вимірірювачів тиску OMRON:

 1. Перший вимірювач артеріального тиску створений компанією Омрон був механічний в 1973 році, Omron (HEM-1)
 2. Перший напівавтоматичний електронний тонометр створений компанією Омрон в 1978 році, Omron (HEM-77)
 3. Перший автоматичний вимірювач артеріального тиску створений компанією Омрон в 1981 році, Omron (HEM-88)
 4. Перші автоматичні тонометри з осцелометріческім методом вимірювання зроблені компанією Омрон в 1986 році, Omron (HEM-400C / HEM-700C)
 5. Перший автоматичний тонометр з технологією "Fuzzy logic" компанії Омрон в 1991 році, Omron (HEM-706)
 6. Автоматичний тонометр Omron (HEM-707), 1992 рік
 7. Автоматичний тонометр Omron (HEM-757), 1999 год
 8. Перший автоматичний тонометр з манжетою на зап'ясті Omron (HEM-630), 2000 рік
 9. Автоматичний тискомір Omron (HEM-770А), 2001 рік
 10. Автоматичний тискомір Omron (HEM-637IT), 2002 рік
 11. Автоматичний вимірювач тиску з пластикової манжетою Omron (HEM-1000), 2004 рік
 12. Автоматичний вимірювач тиску Omron (HEM-7020), 2006 год
 13. Автоматичний вимірювач тиску Omron (HEM-7301-IT), і напівавтоматичний тонометр на сонячних батарейках (HEM-SOLAR) 2008 рік

OMRON Принципи

Принципи компанії Omron є незмінні, непорушні переконання. Принципи Omron є наріжним каменем наших рішень і дій. "Вони те, що пов'язує нас разом, і вони є рушійною силою зростання компанії Omron".
 
Завдання Омрон
"Поліпшити життя і сприяти кращому суспільству". Місія компанії резюмує значення «Бізнес повинен створювати цінності для суспільства за допомогою своїх ключових практик» (взято з слів нашого засновника, Kazuma Tateishi, кажучи: "Компанія є найбільш цінним, коли вона вносить свій внесок в розвиток суспільства за рамки простої гонитві за прибутком").
 
Повага всіх
Діяти сумлінно і стимулювати потенціал кожного.
 
Повага Все це більше, ніж елементарної поваги різноманітності, особистості та індивідуальності. Повага все це основна цінність, що лежить в основі всієї нашої діяльності в гонитві за життям і виконуючи завдання мети і обіцянки.
 
Ми діємо чесно, створюючи більш міцні довірчі відносини з окремими особами і суспільством. Це йде до ядра нашого існування як компанії.
 
Ми віримо в безмежний потенціал, який можливий, коли наші люди висловлюють свої таланти і індивідуальність, працюючи по відношенню до інших людей і максимізуючи свої сильні сторони разом.
 
Оскарження себе
Переслідувати нові проблеми з пристрастю і мужністю.
 
Оскарження себе служить рушійною силою нашого стремління зробити краще, безпрецедентні рішення, і активні дії.
 
Продовжувати кидати виклик самим собі, щоб розробити безпрецедентні продукти і послуги, які призводять до нових можливостей. Це пов'язано безпосередньо з нашою цінностю інновацій рухомою соціальними потребами.
 
Чим більше безстрашним ми в прийнятті зі складних питань, тим більше радість ми відчуваємо, коли ми добиваємося успіху. За допомогою наших невдач і успіхів, ми ростемо разом і побудуємо ще більш сильну компанію.
 
Цінності Omron
Бути піонером у створенні натхненних рішень для майбутнього.
 
Інновації для відомих соціальних потреб, створювати краще суспільство шляхом виявлення, та забеспечення нових потреб. Ми даємо значення для суспільства через продукти і послуги, які прогнозувалися для вирішення соціальних проблем.
 
Ми продовжуємо розвивати наше передбачення, наше почуття для латентних соціальних потреб, а також творчий потенціал, щоб підштовхнути ці потреби до поверхні.

Продукція Омрон медична техніка для дому

 1. Тонометри автоматичні (omron M3 eco, M2 basic, M2 classic, M3 comfort, M3 expert, M7 intelli it)
 2. Тонометри напівавтоматичні (omron s1, m1 compact)
 3. Тонометри автоматичні з манжетою на зап'ясті (omron HG3, RS1, RS2, RS3, RS6, RS8)
 4. Небулайзер, інгалятори компресорні (omron ne c-28 plus, ne c-900, ne c-801, ne c-801kd, ne c-802, ne c-803, A3 complete, c30 comp air, Comp Air Eco)
Тискоміри Омрон точність понад усе!
Основний параметр, що характеризує тонометр це в першу чергу точність! Всі вимірювачі артеріального тиску від компанії OMRON відповідають Міжнародними протоколами клінічних випробувань: AAMI, BHS, IP, ESH. Та Європейської директиві з медичного обладнання 93/42 ЕСС (MDD) CE 0197.

Технології ОМРОН які застосовуються в тонометрах:

 1. Intelli Wrap - Манжета на жорсткому каркасі, універсального розміру, площа вимірювання (360 градусів) - у цій манжети відсутня «сліпа зона» для вимірювання. Манжета універсальна 22-42 см. На жорсткому каркасі для зручності самостійного вимірювання, підходить більшості дорослого населення. Манжета Intelli Wrap - забезпечує максимальну точність вимірювань, відсіває помилку в одяганні манжети, яка може привести до неточних показань. Даною манжетою укомплектовані тонометри: Omron M3 Comfort, Omron M7 Intelli IT
 2. Intellisense - це запатентована технологія інтелектуального вимірювання, яка використовується в автоматичних тонометрах Omron з фіксацією манжети на плече і зап'ястних приладів Omron для вимірювання артеріального тиску.
 
Артеріальний тиск - це величина не статична, а навпаки, схильна до постійних коливань. Інколи це ускладнює процес вимірювання артеріального тиску. Замість результату на дисплеї приладу виникає символ помилки. Доводиться робити повторну накачування або терпіти надлишковий тиск. Особливо часто такі проблеми виникають у людей, у яких ці коливання значні.
 
Технологія Intellisense дозволяє уникнути всі перераховані вище недоліки, керуючи процесом вимірювання артеріального тиску так, як, якби процедуру проводив лікар. Тонометр Omron, оснащений технологією Intellisense, ретельно "прослуховує" пульс, що виключає надмірну компресію і повторне нагнітання повітря, і забезпечує оптимальний тиск в манжеті при кожному вимірі, що, як наслідок, призводить до отримання максимально точного результату. Технологія Intellisense також скорочує час проведення вимірювання і зводить на мінімум больові відчуття від здавлювання манжетою руки.
 
Технологія Intellisense використовується у всіх автоматичних тонометрах Omron з фіксацією манжети на плече і на зап'ястних приладах Omron.
 
Дослівно Intellisense можна перевести як "інтелектуальна чутливість" - це ціла сукупність властивостей, якими наділяються сьогодні сучасні вимірювальні прилади Omron.
 
Технологія Intellisense забезпечує додаткові зручності для користувача:
 • подвійний контроль артеріального тиску в процесі вимірювання (прилад "прослуховує" Вас як в момент нагнітання повітря в манжету, так і на фазі стравлювання);
 • швидке вимірювання за рахунок функції прискореного стравлювання в автоматичних тонометрах Omron на плече і за рахунок бездекомпресійної методу вимірювання (вимірювання відбувається в фазі компресії) в зап'ястних вимірі артеріального тиску Omron;
 • можливість використання в автоматичних тонометрах Omron на плече манжет 3-х типорозмірів (дитяча, стандартна, велика) дозволяє користуватися приладом всією сім'єю;
 • розширений спектр функціональних можливостей приладу (великий обсяг пам'яті, фіксація дати і часу вимірювання, розрахунок середнього значення, можливість графічної індикації результатів і т.д.);
 • використання тільки самих останніх розробок в області вимірювання артеріального тиску, запатентованих компанією Omron;
 • клінічно апробований алгоритм вимірювання артеріального тиску по протоколам BHS, AAMI, International Protocol, Guetesiegel;
 • відсутність вікових обмежень для зап'ястних тонометрів Omron (обмеження до застосування можуть бути тільки в разі певних захворювань, але не за віком);
 • економічне споживання енергії, і, як наслідок, збільшення терміну служби елементів живлення;
 • виняткове виконання: великий сферичний дисплей, безшумний компресор, спеціальні фізіологічно зручні манжети, високоякісні матеріали.
Технологія Intellisense - це гарантія точного результату навіть при аритмії.
 
Осциллометричний метод вимірювання заснований на реєстрації пульсу. Тому для точного вимірювання тиску необхідно, щоб пульс був регулярним, рівномірним, стійким. Нерегулярність серцевого ритму, часті позачергові скорочення серця під час вимірювання можуть суттєво вплинути на результат. Автоматичні прилади Omron для вимірювання артеріального тиску, в тому числі і зап'ястні моделі, з функцією Intellisense проводять детальний аналіз пульсової хвилі, мета якого - вибрати фрагмент з найбільш стабільною пульсацією. Внаслідок цього ймовірність помилки при наявності аритмії зводиться до нуля.
 
Технологія Intellisense - це досконала система вимірювання артеріального тиску, синтез передових технологій і клінічних випробувань, поєднання граничного комфорту, неперевершеної точності і абсолютної надійності.
 1. OMRON CONNECT - безкоштовне мобільний додаток яке дозволяє зберігати дані про своє тиску в смартфоні, є для Android (Play Market) і iOS (App Store). Цей додаток підтримує тонометр Omron M7 Intelli IT, Omron Mit 5 Connect
 2. Індикатор аритмії (нерегулярно серцебиття) - якщо при вимірюванні АТ прилад виявляє не рівний ритм серця, то на дисплеї з'явиться символ аритмії.
 3. Індикатор руху - сигналізує про перешкоди під час вимірювання, які можуть привести до неточних показань, при появі даного індикатора на екрані рекомендується провести вимірювання повторно.
 4. Піктограма середнього значення - розраховує сірчаної значення результатів за останні 10 хвилин, за тиждень по ранковим і вечірнім вимірами виконаним в останні 8 тижнів, і розділені по користувачах.
 5. Індикатор правильної фіксації манжети - повідомляє достатньо щільно затягнута манжета. При правельно фіксації манжети на приладі буде світитися значок зеленим кольором.
 6. Індикатор рівня артеріального тиску (колірна) - загоряється зеленим кольором якщо Ваші свідчення в межах норми (SYS - 135 / DIA - 85 мм. Рт. Ст.), При перевищенні будь-якого показника загоряється помаранчевим кольором.

OMRON Healthcare в Європі

Компанія Omron Healthcare Europe B.V. є охорона здоров'я підрозділ компанії Omron для Європи, Близького Сходу і Африки. Наша дистриб'юторська мережа широко поширена по всій цій території. Фізичне розподіл відбувається з міста Лодзь, Польща.
 
Наш товарообіг постійно зростає і доводить успіх нашої компанії і досвід, які ми маємо в нашій області. Omron Healthcare є лідером ринку в області електронних моніторів артеріального тиску для приватного та професійного використання. В даному конкретному ринку ми маємо тривалу репутацію високої якості продукції і досягли продажів в розмірі 150 млн за станом на вересень 2013 року.
 
Наша компанія все більше вдосконалюється в області управління ланцюгами постачання й управління взаємовідносинами з клієнтами для того, щоб мати можливість надавати найвищу якість в продуктах і послугах на ринку.
 
Головний офіс Хофддорп: Нідерланди (з 1998 року)
 
Президент і головний виконавчий директор: пан Андре ван Gils
 
Виробничі дільниці: Matsusaka Міе, Японія; Далянь, Китай; Бінь Дуонг, В'єтнам


Тонометр Omron HBP 1100

Тонометр Omron HBP 1100

Професійний автоматичний тонометр Omron HBP-1100 Модель НЕM-1100-E в Україні з 2017 року Опис тонометра Omron HBP-1100: Професійний автоматичний вимірювач артеріального тиску, ..

9 576.00 грн.

Небулайзер МЄШ Omron MicroAIR U100

Небулайзер МЄШ Omron MicroAIR U100

Omron MicroAIR U100, МЕШ-інгалятор OMRON MicroAIR U100 працює по принцу МЕШ технології - просіює лікарський препарат через мікроотверстея меш мембрани. Просіювання відбувається завдяки..

5 465.00 грн.

Небулайзер електронно-сітчастий Omron U22 МЕШ

Небулайзер електронно-сітчастий Omron U22 МЕШ ...

Небулайзер електронно сітчастий Omron U22 МЕШ-технологія OMRON MicroAIR U22 працює по принцу МЕШ технології - просіює лікарський препарат через мікроотверстея меш мембрани. Просіювання..

4 745.00 грн.

Тонометр Omron RS 8 (HEM-6310F-E) з манжетою на зап'ясті

Тонометр Omron RS 8 (HEM-6310F-E) з манжетою на зап'яст...

Тонометр автоматичний з манжетою на зап'ясті Omron RS 8 (HEM-6310F-E) Даний тискомiр створений спеціально для тих, хто веде активний спосіб життя. Тонкий і стриманий. Завдяки ультратон..

3 850.00 грн.

Тонометр Omron MIT Elite Plus (HEM-7301-ITKE)

Тонометр Omron MIT Elite Plus (HEM-7301-ITKE)

Тонометр автоматичний Omron MIT Elite Plus Модель НЕM-7301-ITKE Опис вимірювача тиску Omron MIT Elite Plus: Апарат для вимірювання артеріального тиску виконаний в стильному диз..

3 619.00 грн.

Omron M7 Intelli IT тонометр автоматичний

Omron M7 Intelli IT тонометр автоматичний...

Тонометр Omron M7 Intelli IT автоматичний модель (HEM-7322T-E) Автоматичний вимірювач артеріального тиску від Японської торгової марки Омрон, з універсальної веерообразной манжетою..

2 939.00 грн.

Автоматичний тонометр Omron M6 Comfort IT (HEM-7322U-E)

Автоматичний тонометр Omron M6 Comfort IT (HEM-7322U-E)...

Автоматичний тонометр Omron M6 Comfort IT модель (HEM-7322U-E)   Автоматичний апарат для вимірювання артеріального тиску Омрон від Японської торгової марки, з універсально..

2 888.00 грн.

Тонометр автоматичний на зап'ястя Omron RS6 (HEM-6221-E)

Тонометр автоматичний на зап'ястя Omron RS6 (HEM-6221-E...

Тонометр автоматичний з манжетою на зап'ясті Omron RS6 (HEM-6221-E) Ультратонкий дизайн в чорному кольорі, і відсутність шуму під час вимірювань. Компактний і стильний вимірювач тиску ..

2 697.00 грн.

Тискомір Omron M6 Comfort (HEM-7223-ARU)

Тискомір Omron M6 Comfort (HEM-7223-ARU)

Тонометр автоматичний Omron M6 Comfort модель (HEM-7223-ARU) Апарат для вимірювання артеріального тиску від Японської торгової марки Омрон, з універсальної жорсткої манжетою Comfor..

2 694.00 грн.

Тонометр автоматичний Omron MIT 5 Connect (HEM-7280T-E)

Тонометр автоматичний Omron MIT 5 Connect (HEM-7280T-E)...

Тонометр автоматичний Omron MIT 5 Connect модель (HEM-7280T-E) Опис апарату для вимірювання тиску Omron MIT 5 Connect: Автоматичний вимірювач артеріального тиску з підключенням..

2 484.00 грн.

Небулайзер компресорний Omron Duobaby (NE-C301-E) з назальним аспіратором

Небулайзер компресорний Omron Duobaby (NE-C301-E) з наз...

Небулайзер Omron Duobaby з назальним аспіратором модель: Omron NE-C301-E duobaby, в Україні з 2017 року Компресорний інгалятор Іт..

2 257.00 грн.

Небулайзер компресорний Omron Comp Air NE-C28 Plus

Небулайзер компресорний Omron Comp Air NE-C28 Plus...

Небулайзер компресорний Omron NE - C28 Plus, Омрон На сьогоднішній день в медичній практиці і профілактиці захворювань дихальних шляхів найбільш ефективним, сучасним і простим м..

2 132.00 грн.

Небулайзер компресорний OMRON A3 Complete (NE-C300-E)

Небулайзер компресорний OMRON A3 Complete (NE-C300-E)...

OMRON А3 Complete небулайзер СE - C300-E Небулайзер компресорний з регулюванням розміру часток, для нижніх, середніх і верних дихальних шляхів. Перший Омроновскій інгалятор з..

2 132.00 грн.

Тонометр автоматичний на зап'ястя Omron RS3 (HEM-6130-E)

Тонометр автоматичний на зап'ястя Omron RS3 (HEM-6130-E...

Тонометр автоматичний з манжетою на зап'ясті Omron RS3 (HEM-6130-E) Сучасний автоматичний вимірювач артеріального тиску з манжетою на зап'ясті з новітніми технологіями для максимальної..

2 027.00 грн.

Тонометр Omron MIT 3 (HEM-7270-E)

Тонометр Omron MIT 3 (HEM-7270-E)

Тонометр автоматичний Omron MIT 3 модель (HEM-7270-E) Опис апарату для вимірювання тиску Omron MIT 3: Автоматичний вимірювач артеріального тиску з універсальної манжетою 22-42 ..

1 993.00 грн.

Показано з 1 по 15 із 65 (5 сторінок)