Тонометри автоматичні, напівавтоматичні, механічні, купити тискомір


Тонометри автоматичні, напівавтоматичні, механічні, купити тискомір

Тонометри автоматичні, напівавтоматичні та механічні

В інтернет-магазині Мед-Лайн Ви можете купити вимірювач тиску автоматичний з манжетою на плече або зап'ястя, тонометри напівавтоматичні та механічні від провідних світових виробників таких торговельних марок як: Microlife (Микролайф), Gamma (Гамма), Rossmax (Росмакс), Dr.Frei (доктор Фрей), OMRON (Омрон), NISSEI (Ниссей), Paramed (Парамед)
 
Компанія Микролайф (Microlife) є світовим лідером за визначенням аритмії. Тонометри Микролайф (Microlife) визначають 85% всіх відомих аритмій. Крім того, на відміну від тонометрів інших виробників, прилади цієї компанії здатні відрізнити збої в серцебитті від інших зовнішніх факторів, що можуть статися під час вимірювання (чхання, кашель, рух, розмова і т.д.). ТМ Микролайф (Microlife) також створила унікальні тонометри, що не мають аналогів в світі ВР W200 і ВР А6, які здатні визначити наявність миготливої ​​аритмії (небезпечний вид аритмії, який може передувати інсульту). Раніше визначити миготливу аритмію було можливим тільки за допомогою електрокардіографа в стаціонарних умовах.

Тискомір купити за прийнятною ціною можна на нашому сайті з доставкою в будь-який регіон України.

Існує два методи вимірювання артеріального тиску:
 
У механічних тонометрах використовується метод тонів Короткова. У тонометрах, заснованих на цьому методі, пневматична манжета накладається на передпліччя. У манжеті створюють тиск вище передбачуваного верхнього (систолічного) і при повільному стравлюванні повітря (1-5 мм рт. Ст. В секунду) з манжети вимірюють артеріальний тиск крові в моменти появи і зникнення тонів Короткова. Перший удар на тонометрі означає верхнє (систолічний) тиск, останній показник перед зникненням тонів - нижня (діастолічний) тиск. Цей метод використовується тільки в механічних тонометрах.
 
В електронних тискомірах автоматичних та напівавтоматичних - осциллометрический метод. У цих апаратах пневматична манжета накладається на плече або зап'ястя. У осцилометричним тонометром при стравлювання повітря з манжети аналізуються параметри пульсової хвилі (осцилограми), за якими завдяки закладеним в прилад алгоритмам визначають систолічний та діастолічний тиск. Цей метод використовується тільки в автоматичних та напівавтоматичних тонометрах.
 
Існують унікальні автоматичні тонометри, створений ТМ Россмакс (Rossmax) MR800i PC і LC 400, в яких використовуються обидва ці методу. Завдяки чому досягаються найбільш точні результати вимірювань.
 
Автоматичні тонометри забезпечені компресором, за допомогою якого накачування манжети відбувається автоматично при натисканні кнопки "START". Напівавтоматичні тонометри випускаються з ручним нагнітачем (гумовою грушею), споживають меншу потужність і тому у них більш тривалий термін служби батарейок. Однак багато моделей з компресором комплектуються ще і адаптерами для підключення до електромережі. А якщо адаптер не передбачений комплектацією, його завжди можна купити окремо. ТМ Микролайф (Microlife) виробляє універсальні адаптери, які підходять для тонометрів і Микролайф (Microlife) і Гамма (Gamma).
 
У всіх автоматичних тонометрах є в наявності електронний клапан скидання повітря, що дозволяє автоматично підтримувати необхідну швидкість спуску повітря з манжети під час вимірювання, а також автоматично скидати повітря з манжети після закінчення вимірювання. У напівавтоматичних тонометрах повний скидання повітря проводиться вручну натисканням перемикача.
 
Механічні тонометри призначені для людей які вміють ними користуватися; в комплектацію входить фонендоскоп (в деяких моделях для зручності його головка вмонтована в манжету); манжета з фіксуючим кільцем і манометр.
 
В інтернет магазині тонометрів Мед-Лайн Ви можете купити тонометри з доставкою в усі міста України, і отримати кращу ціну.

Який вимірювач тиску краще вибрати? Огляд торгових марок представлених в Україні:

Переваги тонометрів Microlife:

 1. Швейцарська торгова марка, виробництво в Китаї.
 2. Компанія з 1985 року займається виробництвом електронних тонометрів, і більше 10 років представлена ​​на ринку України.
 3. Всі прилади Микролайф відповідають Європейським та Міжнародним стандартам якості.
 4. Тонометри з запатентованою технологіями Gentle, Pad, AFIB, MAM, - є лідером за визначенням аритмії в світі!

Переваги тонометрів OMRON:

 1. Японська торгова марка, виробництво в Китаї.
 2. З 1974 року займається виробництвом електронних тонометрів, і більше 10 років представлена ​​на ринку України.
 3. Всі прилади Омрон відповідають Європейським та Міжнародним стандартам якості.
 4. Тонометри з запатентованою технологіями intellisense.

Переваги тонометрів Dr. Frei:

 1. Швейцарська торгова марка, виробництво в Китаї.
 2. Компанія з 2015 року займається виробництвом електронних тонометрів.
 3. Всі прилади Доктор Фрей відповідають Європейським і стандартам якості.
 4. Тонометри з запатентованою технологіями САМ, IHB-Advanced

Переваги тонометрів GAMMA:

 1. Англійська торгова марка, виробництво в Китаї.
 2. Компанія представлена ​​на ринку України більше 10 років
 3. Тонометри торгової марки Гамма самі продовать прилади на ринку України! (Економ сигмент)

Переваги тонометрів Rossmax:

 1. Тайванська торгова марка, виробництво в Тайвані.
 2. З 1988 року займається виробництвом електронних тонометрів, і більше 5 років представлена ​​на ринку України.
 3. Нові тонометри ROSSMAX виділяються безкомпромісним якістю, високим ступенем точності вимірювання, стабільністю і надійністю роботи.
 4. Всі вимірювачі артеріального тиску Rossmax мають - вищий ступінь точності вимірювань відповідно до протоколами ESH, ESH.
 5. Вся продукція сертифікована РЄ, ретельно протестована і клінічно схвалена для використання споживачем.
 6. Тонометри з запатентованою технологіями:
 7. Real Fuzzy - Ця технологія дозволяє забезпечити ідеальне тиск в манжеті, спираючись на систолічний тиск і розмір манжети. Користувачеві більше не потрібно встановлювати рівень накачування манжети перед виміром. Технологія дозволяє уникнути неприємних відчуттів у руці через надмірно сильне накачування манжети і допомагає уникнути отримання невірних результатів вимірювань через надлишковий тиск в манжеті.
 8. ARR -Виявлення аритмії.
 9. AFib -Виявлення фібриляції передсердь.
 10. PC -Виявлення Екстрасистолії -передчасні Скорочення.
 11. TACH -Виявлення тахікардії.
 12. BRAD-Виявлення Брадикардії.
Навіщо стежити за своїм кров'яним тиском будинку? Моніторинг вашого кров'яного тиску будинку пропонує кілька переваг.
 
Він може допомогти зробити ранню діагностику гіпертонії
Допоможе призначати лікаря правильно ваше лікування
Самоконтроль надає важливу інформацію між візитами до лікаря. Єдиний спосіб дізнатися, працюють зміни способу життя або ваші ліки регулярно перевіряти ваше кров'яний тиск.
Перевірте, як правило, ваше кров'яний тиск відрізняється будинку від вимірювань, проведених в кабінеті лікаря. Це пов'язано з ефектом «білого халата», підсвідомої тривоги пацієнта в кабінеті лікаря. Моніторинг артеріального тиску будинку дає точніші результати.

Відповіді на типові запитання:

1. розмір манжети - використовуючи домашній вимірювач "метр" вимірюємо окружність передпліччя, і вибираємо тонометр. Тонометри з манжетою на передпліччі в основному укомплектовані:
 
а) стандартної манжетою (22-32см),
 
б) так само є тонометри зі збільшеною манжетою (24-36см), наприклад всі автоматичні і напівавтоматичні тонометри Rossmax
 
в) і з універсальної манжетою (22-42см) даної манжетою комплектуються всі автоматичні тонометри Microlife, Тонометр напівавтоматичний Gamma Semi Plus, і автоматичний Gamma Smart, тонометри Омрон деякі моделі автоматів і напівавтоматів, дана манжета підходить практично всім дорослим.
 Якщо ви не можете визначитися, який тонометр вам купити, телефонуйте, наші досвідчені фахівці вам допоможуть. 
Показать все описание

Автоматичний тонометр Dr.Frei M-100A
-5%
TOP

Автоматичний тонометр Dr.Frei M-100A...

Тонометр Dr.Frei M-100A автоматичний з адаптером Прилад для вимірювання артеріального тиску з манжетою на плече від Швейцарської торгової марки Dr.Frei з мережевим адаптнром в комплект..

1 015.00 грн. 1 064.00 грн.

Тонометр автоматичний Dr.Frei M-200A
-5%
TOP

Тонометр автоматичний Dr.Frei M-200A...

Тонометр Dr.Frei M-200A автоматичний з адаптером Нова модель 2016 року Технічні характеристики тонометра M-200A: Запатентована технологія IHB-Advanced, що дозволяє визначит..

1 140.00 грн. 1 196.00 грн.

Тонометр напівавтоматичний Dr.Frei M-150S
-5%
TOP

Тонометр напівавтоматичний Dr.Frei M-150S...

Тонометр Dr.Frei M-150S напівавтоматичний Напівавтоматичний тонометр для вимірювання артеріального тиску з манжетою на плече від Швейцарської торгової марки Dr.Frei. Технічні харак..

750.00 грн. 788.00 грн.

Тонометр напівавтоматичний Gamma Semi
-5%

Тонометр напівавтоматичний Gamma Semi...

Напівавтоматичний тонометр Gamma Semi Відомий виробник ТМ Gamma випустив нову лінійку тонометрів, що має сучасний дизайн і поліпшені характеристики. Прилад Гамма Semi має ряд переваг: ..

600.00 грн. 632.00 грн.

Тонометр напівавтоматичний Gamma Semi Plus
-5%
TOP

Тонометр напівавтоматичний Gamma Semi Plus...

Тонометр напывавтоматичний Gamma Semi Plus Англійська торгова марка Gamma випустила новий полувтоматичний апарат для вимірювання тиску з універсальною манжетою 22-42см. Технічні харак..

740.00 грн. 778.00 грн.

Тонометр автоматичний Gamma Smart
-5%
TOP

Тонометр автоматичний Gamma Smart

Тонометр автоматичний Gamma Smart Автоматичний апарат для вимірювання тиску з універсальною манжетою на плече Гамма Смарт для визначення артеріального тиску осциллометричим методо..

1 160.00 грн. 1 221.00 грн.

Тонометр автоматичний Gamma Plus
-5%
TOP

Тонометр автоматичний Gamma Plus

Тонометр автоматичний Gamma Plus Купити тонометр в Україні на сьогоднішній день досить просто. Різноманітність моделей і виробників дозволяє вибрати споживачеві підходящі прилади. ТМ Гамм..

870.00 грн. 913.00 грн.

Тонометр автоматичний Gamma Control
-5%

Тонометр автоматичний Gamma Control...

Тонометр автоматичний Gamma ControlКомпактний автоматичний тонометр Гамма контрол зі стандартною манжетою на плече. Характеристики: Технологія автоматичного визначення ступеня нак..

635.00 грн. 668.00 грн.

Тонометр автоматичний Gamma Optima
-5%
TOP

Тонометр автоматичний Gamma Optima

Автоматичний тонометр з манжетою на плече Gamma Optima Модель: Optima Компактний автоматичний тонометр Gamma Optima зі стандартною манжетою на плече 22-32 см. Можливо укомплектоват..

585.00 грн. 616.00 грн.

Тонометр механічний Gamma 700 К
TOP

Тонометр механічний Gamma 700 К

Механічний тонометр Gamma 700 К Характеристики: Високоточний металевий монометр із поліпшеним механізмом Міцна нейлонова манжета 22-32 см Надійний голковий кла..

341.00 грн.

Тонометр механічний Gamma 800К вбудований стетоскоп
TOP

Тонометр механічний Gamma 800К вбудований стетоскоп...

Тонометр механічний Gamma 800K з вбудованим стетоскопом Модель: Gamma 800k Опис: простий і зручний механічний тонометр з вбудованим стетоскопом, для зручності самостійного вимірюва..

330.00 грн.

Тонометр механічний Microlife BP AG 1-20
TOP

Тонометр механічний Microlife BP AG 1-20...

Тонометр механічний Microlife BP AG1-20 Характеристики механічного тонометра microlife AG ​​1-20: Металевий манометр з полегшеним механізмом Манжета 22-32 см з кільцем ..

451.00 грн.

Тонометр механічний Paramed comfort
-18%
TOP

Тонометр механічний Paramed comfort

Тонометр механічний Paramed comfort Технічні характеристики тонометра механічного Парамед комфорт: Манжета універсальна 22-42 см (підходить большенству дорослого населення) ..

330.00 грн. 404.00 грн.

Тонометр механічний Paramed Pro
-23%
TOP

Тонометр механічний Paramed Pro

Тонометр механічний Paramed Pro - "пальма" Технічні характеристики тонометра механічного Парамед про: Технологія PALM, зручна конструкція приладу де манометр з'єднаний з г..

440.00 грн. 570.00 грн.

Тонометр механічний Dr. Frei A-40 comfort

Тонометр механічний Dr. Frei A-40 comfort ...

Тонометр механічний Dr. Frei A-40 comfort  Характеристики: Високоякісний монометр. Манжета для плеча окружністю 22-36 см з фіксуючим кільцом. Голчастий клапан для..

505.00 грн.

Показано з 1 по 15 із 190 (13 сторінок)