Юлайзер Ulaizer

Юлайзер Ulaizer

Ulaizer компресорні інгалятори від компанії Юрія фарм - Юлайзер

Юрія Фарм - найбільший виробник інфузорного розчинів в Україні
 
серед них великий асортимент препаратів для інгаляційної терапії.
 
з 2013 року компанія компанія почала торгувати інгаляторами під власною торговою маркою Юлайзер
 
на сьогоднішній день в лінійці інгаляторів під торговою маркою юлайзер представлені 4 моделі:
  • Юлайзер Home - економ варіант для дому
  • Юлайзер First Aid - більш компактна модель з аналогічними характеристиками
  • Юлайзер Pro - професійна модель для використання в клініках і стаціонарах
  • Юлайзер Air CN -03A -самий компактний компресорний інгалятор, на акумуляторної батареї для дому та в дорогу, для тих кому завжди потрібен небулайзер під рукою
Торгова марка Ulaizer займається виробництвом компресорних інгаляторів, а також випускає інфузорні розчини. Компанія Юрія-Фарм займає провідні позиції в цій галузі на українському ринку. Продукція компанії випускається широким асортиментом і являє собою різноманітні препарати, що полегшують інгаляційної терапію.
 
Ulaizer - дана торгова марка з'явилася в 2013 році, коли компанія Юрія-Фарм почала виробляти власні інгалятори під цією назвою. Інгалятори Ulaizer представлені на українському ринку чотирма моделями, які називаються небулайзерами, або розпилювачами.
 
Небулайзером називають пристрій, який сприяє перетворенню розчину лікарських засобів в туман (аерозоль), якої складають дрібні частинки. Такий туман дуже легко і зручно вдихати. Головним завданням терапії небулайзерів є доставити терапевтичні дози необхідного препарату в дихальні органи за максимально стислі терміни (до 10 хвилин).
 
Модель Ulaizer Home - економічний варіант небулайзера для домашнього використання. Він дуже зручний в поїздці, відрядженні або під час відпочинку. Його перевагами є компактність і зручність при перенесенні. Таким пристроєм можуть зручно і комфортно користуватися всі члени сім'ї. До нього можна придбати аксесуари широким набором. Цей прилад відрізняється низьким рівнем шуму, захистом від перегрівання, мінімальними втратами лікарських засобів.
 
Ulaizer First Aid - модель небулайзера компресорного типу. Він призначений для бригад швидкої і невідкладної допомоги, різних медичних служб. Його перевагами є більш ніж компактні розміри, великий асортимент аксесуарів. Прилад оснащений зручною ручкою, тому його комфортно переносити. Втрати лікарських засобів при його використанні мінімальні. Він повністю відповідає європейським стандартам терапії небулайзером. Прилад має спеціальну нішею для зберігання камери і низьким рівнем шуму.
 
Ulaizer Pro - модель, яка використовується професіоналами в медичних установах, в пульмонологічному, терапевтичному, педіатричному, неантологіческом, і фізіотерапевтичному відділеннях. Головними перевагами цієї моделі є відповідність світовим терапевтичним стандартам і універсальність. Він прекрасно підходить для представників усіх вікових груп. Втрати лікарського засобу на мінімальному рівні. Корпус необхідно мити. Він оснащений захистом від перегрівання і регулятором, який контролює інтенсивність потоку повітря.
 
Ulaizer Air - модель небулайзера компресійного типу. Він прекрасно підходить для використання в подорожі, відрядженні або на відпочинку. Це домашній апарат, який призначений для всіх членів сім'ї. Головною його перевагою є найкомпактніший серед всіх моделей небулайзерів розмір. Він може почати роботу як за допомогою звичайної розетки в квартирі, так і від автомобільного прикурювача. Тому він незамінний для тих, хто потребує подібної терапії постійно. Близько 10 сеансів може працювати від акумулятора, не потребуючи підзарядці.
 
Компанія «Юрія-Фарм» є одним з провідних виробників інфузійних розчинів на українському ринку. Головним принципом роботи компанії є збереження і поліпшення життя людей. Корпорація складається більш ніж з двох тисяч висококваліфікованих співробітників і поставляє інфузійні розчини більш ніж в 20 країн світу. В асортименті більше ста категорій продукції. Всі представлені товари мають міжнародні сертифікати.


Маска дитяча для небулайзера Юлайзер, Ulaizer home

Маска дитяча для небулайзера Юлайзер, Ulaizer home...

Маска для інгалятора дитяча Юлайзер Хоум Підходить до небулайзерів, ингаляторів компресорних ТМ Rossmax NA100, NE100, NB100, Gamma Panda, Gamma Effect, Юлайзер тощо. Дитяча маска для ..

50.00 грн.

Маска доросла до небулайзера Юлайзер, Ulaizer home

Маска доросла до небулайзера Юлайзер, Ulaizer home...

Маска доросла до інгалятора Юлайзер хоум (Ulaizer home)Підходить до небулайзерів, ингаляторів компресорних ТМ Rossmax NA100, NE100, NB100, Gamma Panda, Gamma Effect, Effect New,..

70.00 грн.

Носовий мундштук для небулайзерів GAMMA, Юлайзер

Носовий мундштук для небулайзерів GAMMA, Юлайзер...

Носовий мундштук для небулайзерів GAMMA, Юлайзер (назальная канюля) Носовий мундштук або назальная канюля, призначений для компресорних інгаляторів GAMMA (Effect, Panda, Ef..

50.00 грн.

Розпилювальна камера до небулайзера Юлайзер, Ulaizer home
-7%
TOP

Розпилювальна камера до небулайзера Юлайзер, Ulaizer ho...

Розпилювальна камера до небулайзера Юлайзер, Ulaizer Розпилювач торгової марки Юлайзер, призначений для компресорних інгаляторів Ulaizer Home, Ulaizer First Aid, та підходить так..

130.00 грн. 140.00 грн.

Ротовий мундштук до небулайзерів Юлайзер, Ulaizer

Ротовий мундштук до небулайзерів Юлайзер, Ulaizer...

Ротовий мундштук до небулайзерів Юлайзер, Ulaizer Ротовий мундштук, призначений для компресорних інгаляторів GAMMA Ефект, Panda, Юлайзер Хоум, Юлайзер Фест Ейд Країна виробник - К..

20.00 грн.

Набір для інгаляцій Ulaizer "Юлайзер Кит"

Набір для інгаляцій Ulaizer "Юлайзер Кит"...

Набір для інгаляцій "Юлайзер Кит" до інгалятора Юлайзер У набір входять наступні запчастини для небулайзера: Розпилювальна камера - 1 шт Повітряна трубка з'єднувальна 20..

195.00 грн.

Набір для інгаляцій Ulaizer "Юлайзер Кит" 2

Набір для інгаляцій Ulaizer "Юлайзер Кит" 2...

Набір для інгаляцій "Юлайзер Кит"№2 У набір входять наступні запчастини для небулайзера: Розпилювальна камера - 1 шт с зеленим конусом Повітряна трубка з'єднувальна 200 ..

195.00 грн.

Фільтры повітряні до небулайзера Юлайзер, Ulaizer 5шт

Фільтры повітряні до небулайзера Юлайзер, Ulaizer 5шт...

Фільтри повітряні до небулайзера Юлайзер ", Ulaizer -5 шт Набір фільтрів для інгаляторів Юлайзер ХоумВироблено торговою маркою Юлайзер (Ulaizer) - Україна. Країна виробник - Китай. ..

50.00 грн.

Повітряна трубка до небулайзера Юлайзер, Ulaizer

Повітряна трубка до небулайзера Юлайзер, Ulaizer...

Повiтряна трубка до небулайзера Юлайзер, Ulaizer Трубка повітряна з'єднувальна 100 см, призначена для компресорних інгаляторів Юлайзер Хоум, Юлайзер Фест Ейд Країна виробник ..

70.00 грн.

Юлайзер Фест Єйд небулайзер Ulaizer First Aid
TOP

Юлайзер Фест Єйд небулайзер Ulaizer First Aid...

Юлайзер Фест Єйд Ulaizer First Aid компресорний Небулайзер  Ультракомпактний інгалятор може використовуватися як в домашніх умовах, так і в медичних установах. Основні характ..

1 030.00 грн.

Розпилювальна камера до небулайзера Юлайзер, Ulaizer home зелена

Розпилювальна камера до небулайзера Юлайзер, Ulaizer ho...

Розпилювальна камера до небулайзера Юлайзер, Ulaizer home зелена Розпилювач торгової марки Юлайзер, призначений для компресорних інгаляторів Ulaizer Home, Ulaizer First Aid  ..

140.00 грн.

Юлайзер Хоум інгалятор компресорний (Ulaizer home CN-02MY)

Юлайзер Хоум інгалятор компресорний (Ulaizer home CN-02...

Юлайзер Хоум інгалятор компресорний Домашній інгалятор Юлайзер Хоум призначений для проведення інгаляційної терапії дітям і дорослим в домашніх умовах Основні характеристики..

790.00 грн.

Інгалятор Юлайзер Хоум (Ulaizer Home CN-02MY)
TOP

Інгалятор Юлайзер Хоум (Ulaizer Home CN-02MY)...

Ulaizer Home компресорний інгалятор Модель: CN-02MYДомашній інгалятор Юлайзер Хоум призначений для проведення інгаляційної терапії дітям і дорослим в домашніх умовах Основні харак..

750.00 грн.

Небулайзер компресорный Ulaizer AIR
TOP

Небулайзер компресорный Ulaizer AIR ...

Ulaizer Air інгалятор компресорний Компактний прилад працює від акумулятора, мережевого адаптера і автомобільної зарядки (прикурювача). Проводити інгаляції можна вставивши распилітель..

2 070.00 грн.

 Небули для інгаляцій LORDE hyal 0,3%  4 мл №10

Небули для інгаляцій LORDE hyal 0,3% 4 мл №10...

LORDE (ЛОРДЕ) hyal 0,3% небули 4 мл - 10 шт розчин стерильний для інгаляційного та інтраназального введення   L..

260.00 грн.

Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)