Юлайзер Ulaizer

Юлайзер Ulaizer

Ulaizer компресорні інгалятори від компанії Юрія фарм - Юлайзер

Юрія Фарм - найбільший виробник інфузорного розчинів в Україні
 
серед них великий асортимент препаратів для інгаляційної терапії.
 
з 2013 року компанія компанія почала торгувати інгаляторами під власною торговою маркою Юлайзер
 
на сьогоднішній день в лінійці інгаляторів під торговою маркою юлайзер представлені 4 моделі:
  • Юлайзер Home - економ варіант для дому
  • Юлайзер First Aid - більш компактна модель з аналогічними характеристиками
  • Юлайзер Pro - професійна модель для використання в клініках і стаціонарах
  • Юлайзер Air CN -03A -самий компактний компресорний інгалятор, на акумуляторної батареї для дому та в дорогу, для тих кому завжди потрібен небулайзер під рукою
Торгова марка Ulaizer займається виробництвом компресорних інгаляторів, а також випускає інфузорні розчини. Компанія Юрія-Фарм займає провідні позиції в цій галузі на українському ринку. Продукція компанії випускається широким асортиментом і являє собою різноманітні препарати, що полегшують інгаляційної терапію.
 
Ulaizer - дана торгова марка з'явилася в 2013 році, коли компанія Юрія-Фарм почала виробляти власні інгалятори під цією назвою. Інгалятори Ulaizer представлені на українському ринку чотирма моделями, які називаються небулайзерами, або розпилювачами.
 
Небулайзером називають пристрій, який сприяє перетворенню розчину лікарських засобів в туман (аерозоль), якої складають дрібні частинки. Такий туман дуже легко і зручно вдихати. Головним завданням терапії небулайзерів є доставити терапевтичні дози необхідного препарату в дихальні органи за максимально стислі терміни (до 10 хвилин).
 
Модель Ulaizer Home - економічний варіант небулайзера для домашнього використання. Він дуже зручний в поїздці, відрядженні або під час відпочинку. Його перевагами є компактність і зручність при перенесенні. Таким пристроєм можуть зручно і комфортно користуватися всі члени сім'ї. До нього можна придбати аксесуари широким набором. Цей прилад відрізняється низьким рівнем шуму, захистом від перегрівання, мінімальними втратами лікарських засобів.
 
Ulaizer First Aid - модель небулайзера компресорного типу. Він призначений для бригад швидкої і невідкладної допомоги, різних медичних служб. Його перевагами є більш ніж компактні розміри, великий асортимент аксесуарів. Прилад оснащений зручною ручкою, тому його комфортно переносити. Втрати лікарських засобів при його використанні мінімальні. Він повністю відповідає європейським стандартам терапії небулайзером. Прилад має спеціальну нішею для зберігання камери і низьким рівнем шуму.
 
Ulaizer Pro - модель, яка використовується професіоналами в медичних установах, в пульмонологічному, терапевтичному, педіатричному, неантологіческом, і фізіотерапевтичному відділеннях. Головними перевагами цієї моделі є відповідність світовим терапевтичним стандартам і універсальність. Він прекрасно підходить для представників усіх вікових груп. Втрати лікарського засобу на мінімальному рівні. Корпус необхідно мити. Він оснащений захистом від перегрівання і регулятором, який контролює інтенсивність потоку повітря.
 
Ulaizer Air - модель небулайзера компресійного типу. Він прекрасно підходить для використання в подорожі, відрядженні або на відпочинку. Це домашній апарат, який призначений для всіх членів сім'ї. Головною його перевагою є найкомпактніший серед всіх моделей небулайзерів розмір. Він може почати роботу як за допомогою звичайної розетки в квартирі, так і від автомобільного прикурювача. Тому він незамінний для тих, хто потребує подібної терапії постійно. Близько 10 сеансів може працювати від акумулятора, не потребуючи підзарядці.
 
Компанія «Юрія-Фарм» є одним з провідних виробників інфузійних розчинів на українському ринку. Головним принципом роботи компанії є збереження і поліпшення життя людей. Корпорація складається більш ніж з двох тисяч висококваліфікованих співробітників і поставляє інфузійні розчини більш ніж в 20 країн світу. В асортименті більше ста категорій продукції. Всі представлені товари мають міжнародні сертифікати.


Юлайзер Хоум з дитячою маскою

Юлайзер Хоум з дитячою маскою

Юлайзер Хоум інгалятор компресорний з дитячою маскою Домашній інгалятор Юлайзер Хоум призначений для проведення інгаляційної терапії дітям і дорослим в домашніх умовах Основн..

1 000.00 грн.

Небулайзер компресорный Юлайзер Хоум

Небулайзер компресорный Юлайзер Хоум...

Ulaizer Home компресорний інгалятор Домашній інгалятор Юлайзер Хоум призначений для проведення інгаляційної терапії дітям і дорослим в домашніх умовах Основні характеристики інгаля..

1 000.00 грн.

 Небули для інгаляцій LORDE hyal 0,3%  4 мл №10

Небули для інгаляцій LORDE hyal 0,3% 4 мл №10...

LORDE (ЛОРДЕ) hyal 0,3% небули 4 мл - 10 шт розчин стерильний для інгаляційного та інтраназального введення   LO..

210.00 грн.

Набір "Кіт Юлайзер" Ulaizer

Набір "Кіт Юлайзер" Ulaizer

Набір "Кіт Юлайзер", Ulaizer У набір "Юлайзер Кит" входять наступні запчастини для інгалятора: Розпилювальна камера - 1 шт Повітряна трубка з'єднувальних 100 см - 1 шт ..

180.00 грн.

Небулайзерна камера Юлайзер, Ulaizer home

Небулайзерна камера Юлайзер, Ulaizer home...

Небулайзерна камера Юлайзер, Ulaizer Розпилювач торгової марки Юлайзер, призначений для компресорних інгаляторів Ulaizer Home, Ulaizer First Aid, та підходить так само до компресо..

135.00 грн.

Маска доросла для Юлайзера, Ulaizer home

Маска доросла для Юлайзера, Ulaizer home...

Маска для інгалятора доросла Підходить до небулайзерам, ингаляторам компресорним ТМ Rossmax NA100, NE100, NB100, Gamma Panda, Gamma Effect, Юлайзер Доросла маска для компресорних..

70.00 грн.

Трубка повітряна з'єднувальна Юлайзер, Ulaizer

Трубка повітряна з'єднувальна Юлайзер, Ulaizer...

Трубка повiтряна з'єднувальна для інгаляторів Юлайзер, Ulaizer Трубка повітряна з'єднувальна 100 см, призначена для компресорних інгаляторів Юлайзер Хоум, Юлайзер Фест Ейд Кра..

70.00 грн.

Маска дитяча для Юлайзера, Ulaizer home

Маска дитяча для Юлайзера, Ulaizer home...

Маска для інгалятора дитяча Юлайзер Хоум Підходить до небулайзерам, ингаляторам компресорним ТМ Rossmax NA100, NE100, NB100, Gamma Panda, Gamma Effect, Юлайзер Дитяча маска для к..

50.00 грн.

Фільры повітряні Юлайзер, Ulaizer 5шт

Фільры повітряні Юлайзер, Ulaizer 5шт...

Фільтри повітряні Юлайзер ", Ulaizer -5 шт Виробляти ТОРОГОВИЙ марка Юлайзер (Ulaizer) - Україна. Країна виробник - Китай. Набір фільтрів для інгаляторів Юлайзер Хоум ..

50.00 грн.

Носовий мундштук для небулайзерів GAMMA Effect, Panda, Юлайзер, (назальна канюля)

Носовий мундштук для небулайзерів GAMMA Effect, Panda, ...

Носовий мундштук для інгаляторів GAMMA Effect, Panda, Юлайзер (назальная канюля) Носовий мундштук або назальная канюля, призначений для компресорних інгаляторів GAMMA Effect, Panda, Ю..

35.00 грн.

Ротовий мундштук для інгаляторів Юлайзер, Ulaizer

Ротовий мундштук для інгаляторів Юлайзер, Ulaizer...

Ротовий мундштук для інгаляторів Юлайзер, Ulaizer Ротовий мундштук, призначений для компресорних інгаляторів GAMMA Ефект, Panda, Юлайзер Хоум, Юлайзер Фест Ейд Країна виробник - Ки..

20.00 грн.

Небулайзер компресорный Ulaizer AIR

Небулайзер компресорный Ulaizer AIR ...

Ulaizer Air інгалятор компресорний Компактний прилад працює від акумулятора, мережевого адаптера і автомобільної зарядки (прикурювача). Проводити інгаляції можна вставивши распилітельн..

2 070.00 грн.

Юлайзер Фест Єйд небулайзер Ulaizer First Aid

Юлайзер Фест Єйд небулайзер Ulaizer First Aid...

Юлайзер Фест Єйд Ulaizer First Aid компресорний Небулайзер  Ультракомпактний інгалятор може використовуватися як в домашніх умовах, так і в медичних установах. Основні характе..

1 030.00 грн.

Показано з 1 по 13 із 13 (1 сторінок)