Русский Украинский

NISSEI

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:
Тонометр автоматичний Nissei DS-10, DS-10a Автоматичний вимірювач артеріального тиску зі стандартною манжетою на плече, від відомої Японської торгової марки Nissei. Простий і точний тонометр проводить вимірювання на нагнітаніі манжети, оснащений визначенням аритмії і мережним адаптером в комп..
820.00 грн.
Відгуків: 0
Тонометр автоматичний Nissei DS-11, DS-11a Вимірювач артеріального тиску автоматичний з універсальної манжетою на плече, від відомої Японської торгової марки Nissei. Тонометр укомплектований універсальною манжетою 22-42 см. Висока швидкість вимірювання за рахунок проведення вимірювання на наг..
850.00 грн.
Відгуків: 0
Nissei DS-1011 тонометр автоматичний Автоматичний тонометр з сенсорним управлінням Характеристики тонометра НIССЕЙ дс-1011: Вимірювання артеріального тиску на нагнітанні Визначення аритмії Fuzzy Measurement - технологія комфортного вимірювання, без зайвого перекачуванн..
0.00 грн.
Відгуків: 0
Nissei DS-1031 тонометр автоматичний Автоматичний тонометр з сенсорним управлінням і універсальної манжетою на плече Характеристики вимірювача артеріального тиску НIССЕЙ дс-1031: Вимірювання артеріального тиску на нагнітанні визначення аритмії Fuzzy Measurement - техно..
0.00 грн.
Відгуків: 0
Тонометр автоматичний Nissei DS-1902 Автоматичний тонометр з універсальної манжетою 23-43 см Характеристики тонометра НИССЕЙ дс-1902: Визначення аритмії Fuzzy Measurement - технологія комфортного вимірювання, без зайвого перекачування манжети. Манжета універсальна 23-4..
0.00 грн.
Відгуків: 0
Автоматичний тонометр Nissei DS-500 Автоматичний вимірювач артеріального тиску з манжетою на плече Характеристики тонометра НИССА дс-500: визначення аритмії Fuzzy Measurement - технологія комфортного вимірювання, без зайвого перекачування манжети. Манжета стандартна 22..
0.00 грн.
Відгуків: 0
Напівавтоматичний Тонометр NISSEI ds-137 В медтехніці Миколаїв «Мед-лайн» Ви можете купити напівавтоматичний тонометр з манжетою на плече NISSEI ds-137 Тонометр «напівавтомат» NISSEI ds-137 комфортний і виключно зручний, великий дисплей з індикацією тиску і пульсу, пам'ять на 30 вимірюван..
0.00 грн.
Відгуків: 0

NISSEI - Японія

NISSEI торгова марка Японської компанії Nihon Seimitsu Sokki Co., Ltd.

З 1950 року Японська компанія Nihon Seimitsu Sokki Co., Ltd. займається виробництвом сучасної електронної апаратури та постачає комплектуючі всесвітньо відомим виробникам, таким як Nippon, Canon, Omron, Fuji, Sanyo, JVC, Philips, Seiko, Panasonic,SONY, Samsung.

У 1978 році компанія Nihon Seimitsu Sokki Co., Ltd. під торговою маркою NISSEI виробляє перший у світі цифровий електронний тонометр. В даний час компанія Nihon Seimitsu Sokki Co., Ltd. займає лідируючі позиції в світі з виробництва медичних приладів для контролю артеріального тиску та пульсу від звичних всім тонометрів, до складних стаціонарних систем моніторингу.

Компанія Nihon Seimitsu Sokki Co., Ltd. має вісім фабриками, чотири з яких знаходяться в Японії, інші в Тайвані, Індонезії та Китаї. На всіх підприємствах організовано суворий контроль якості, що відповідає міжнародним стандартам.

NISSEI - японська торговельна марка. Вона була заснована в 1950 році. Компанія виробляє сучасне електронне обладнання та постачає обладнання з усіма комплектуючими безлічі всесвітньо відомих виробників, начебто Philips, Panasonic, SONY, Samsung.
 
Ця компанія відома створенням першого в світі цифрового електронного тонометра в 1978 році. На сьогоднішній день у сфері виробництва медичного обладнання ця компанія займає лідируючі позиції у всьому світі. Асортимент, який вона випускає, надзвичайно широкий. Це прилади, з допомогою яких можна контролювати артеріальний тиск і пульс - від простого тонометра до складної стаціонарної системи моніторингу.
Продукція виготовляється на фабриках, що належать компанії NISSEI. Всього на території Японії та інших держав їх розташовано 8. На цих підприємствах ретельно контролюється якість продукції, що випускається. Фахівці строго стежать за дотриманням міжнародних якісних стандартів.
 
Компанія почала свою роботу понад 60 років тому з виробництва звичайних приладів для вимірювання. Вони набули широкої популярності, як у медичній, так і в промисловій сфері. Багаторічний досвід роботи дозволив торгову марку значно вдосконалити інженерні розробки і випускати продукцію неперевершеної якості.
 
Медичне обладнання випускається широким асортиментом. Великий вибір пульсиметра, тонометрів, кардіомонітор, оксиметри придбав величезну популярність у багатьох країнах світу. Завдяки надійності і довговічності, безліч людей вибирають для домашнього використання електронні тонометри саме цього бренду.
 
Середина ХХ століття була для Японії дуже складним часом, і саме тоді була створена компанія NISSEI. Вона стала втіленням японського економічного дива завдяки наполегливості фахівців і прагненню до досягнення найвищої якості. У перший час випускалися тільки електронні вимірювальні пристрої. У 60-х роках з'явився новий напрям - було налагоджено виробництво тонометрів механічного типу. Потім компанія випустила першу модель електронного тонометра і зап'ястного пульсиметра.
 
Продукція компанії являє собою довговічну, точну і надійну електроніку, що дозволяє максимально контролювати стан свого артеріального тиску. Поява і популярність перших вимірювальних приладів сприяла свідомості найскладніших систем життєзабезпечення. Вони придбали величезне поширення в різноманітних медичних установах.
 
Основне підприємство, де створюються складні складові частини та електронні схеми, розташоване на японській території. В інших країнах на заводах компанії прилади тільки збираються. Контролюється якість товарів, що випускаються в 4 етапи. Міжнародна сертифікація перевіряє точність приладів. Подібна система контролю якості виробництва унікальна. Вся без винятку продукція контролюється міжнародними та європейськими стандартами, а також незалежними експертизами. Компанії належить величезна кількість патентів.
 
 Компанія NISSEI займається випуском складного медичного обладнання - тонометрів, діагностичних і реанімаційних систем, приладів, пов'язаних з визначенням, лікуванням і профілактикою важких хвороб. Компанія пройшла довгий шлях від випуску стандартних пристроїв до унікального високотехнологічного обладнання. Якість продукції, що імпортується також строго контролюється, в тому числі і товари на українському ринку.
 
BOOST информация:   Оригинальная страница   Время создания этой страницы: 0.485095