Фильтр
В наявності
Фільтр по ціні:
Виробники:
Тип товару
Площа кв.м.

Товар дня

БАКТЕРИЦИДНІ, КВАРЦЕВІ ЛАМПИ

Русский Украинский
Бактерицидні лампи (опромінювачі) використовуються для знезараження приміщень від мікробів, вірусів, бактерій, і т.д. Бактерицидні опромінювачі ефективно борються з грибками, цвіллю та іншими інфекційними мікроорганізмами.   З середини минулого століття і по сьогоднішній день бак..
Детальніше
БАКТЕРИЦИДНІ, КВАРЦЕВІ ЛАМПИ

Бактерицидні лампи (опромінювачі) використовуються для знезараження приміщень від мікробів, вірусів, бактерій, і т.д.

Бактерицидні опромінювачі ефективно борються з грибками, цвіллю та іншими інфекційними мікроорганізмами.
 
З середини минулого століття і по сьогоднішній день бактерицидні установки повсюдно використовуються для знезаражування повітря приміщень, лікувальних установ, промислових приміщень, адміністративних будівель, питної та мінеральної води, харчових продуктів, тари і т. п.

Бактерицидні опромінювачі, представлені в нашому магазині, можуть комплектуватися двома видами ламп:

  1. виготовлені з кварцового скла (вимагають провітрювання приміщення після процедури знезаражування з-за високої концентрації озону, який утворює лампа при роботі. Надмірне насищення повітря озоном небезпечно для організму)
  2. виготовлені з увиолетового скла, максимально затримує озон (не потрібно провітрювання приміщення)
Враховуйте це при формуванні замовлення.

Не менш важливим є дотримання правил безпеки при використанні бактерицидних ламп:

  1. При кварцуванні кімнати бажано залишити кімнату людей і тварин, а також, по можливості, винести живі квіти
  2. При використанні кварцової лампи необхідно берегти очі, оскільки можна отримати опік сітківки. Для цього існують спеціальні окуляри, які також можна придбати в нашому магазині. Ці окуляри захищають очі від короткохвильового ультрафіолету УФ-С (100-280 нм) - діапазон випромінювання бактерицидних опромінювачів, максимальний пік бактерицидності яких припадає на довжину хвилі, рівної 253,7 мн. Окуляри необхідно одягати при включенні і виключенні бактерицидного опромінювача
  3. Кварцова лампа повинна застосовуватися строго за призначенням. Не слід використовувати, наприклад, для засмаги
  4. Час використання слід обмежувати рекомендаціями, зазначеними в інструкції до приладу
  5. При використанні в опромінювачах ламп, зроблених з кварцового скла, після процедури кварцування обов'язково провітрити приміщення із-за великого скупчення озону, що є дуже шкідливим фактором для здоров'я
В медтехніці Мед-лайн Ви можете купити опромінювач бактерицидний з доставкою по Україні, за найкращою ціною.
 
Купуйте якісні прилади і будьте здорові!
Вид: Список / Таблиця
На сторінці:
Бактерицидний опромінювач модель «ОББ-15ПП» Бактерицидна лампа (кварцова) ОББ-15ПП - пристрій відкритого типу, призначений для кварцування(знезараження повітря і поверхонь в приміщенні, на пластиковій підставці. Мобільна(переносна) модель на пластиковій підставці, зручна для кварцування п..
475.00 грн.
Відгуків: 1
Бактерицидний опромінювач BactoSfera ОББ-15ПМ Бактерицидна лампа (кварцова) ОББ-15ПМ на металевой підставці - пристрій відкритого типу, призначений для кварцування(знезараження повітря і поверхонь в приміщенні Мобільна(переносна) модель на металевій підставці, зручна для кварцування по че..
545.00 грн.
Відгуків: 1
Бактерицидна лампа ОББ-15П настінна Опромінювач бактерицидний ОББ-15П настінний, для кварцування приміщень до 20 м2   Стаціонарна модель, кріпиться на стіну, вбиває віруси, мікроби, бактерії, грибки, спори, цвіль, дріжджі та інші інфекції.   Знищує всі види вірусів г..
468.00 грн.
Відгуків: 2
Бактерицидний опромінювач модель «ОББ-30П» Бактерицидна лампа (кварцова) ОББ-30П - пристрій відкритого типу, призначений для кварцування(знезараження повітря і поверхонь в приміщенні Мобільна(переносна) модель на металевій підставці, зручна для кварцування по черзі кількох кімнат Квар..
730.00 грн.
Відгуків: 0
Опромінювач бактерицидний BactoSfera ОББ-30 Настінний Модель: ОББ 30Н Площа: до 35 м2 Тип кріплення - настінний або стельовий (кріпиться за допомогою шурупів) Призначення: для кварцування (знезараження) повітря і поверхонь в приміщенні площею до 35 м2 Вбиває віруси, бактерії, ..
660.00 грн.
Відгуків: 0
Лампа кварцова бактерицидна ОББ-36П до 50 м2 Опромінювач бактерицидний ОББ-36ПП - їх ще називають кварцовою лампою, переносна модель на металевій підставці, зручна для почергового кварцування декількох великих кімнат - площею до 50 м²   Ефективно бореться з бактеріями, вірусами, ..
880.00 грн.
Відгуків: 1
Бактерицидний опромінювач "Сонечко" модель Baby М`які УФС-проміні, для дітей від трех років Вплив лампи позитивно впливає на обмінні процеси, що відбуваються в організмі, і сприяє його стабільному функціонуванню. Використовується для профілактики та лікування багатьох захворювань За д..
725.00 грн.
Відгуків: 1
Бактерицидний опромінювач "Сонечко" модель Universal Універсальний прилад з УФС-випромінюванням середньої сили для дітей з 8 років та дорослих Вплив лампи позитивно впливає на обмінні процеси, що відбуваються в організмі, і сприяє його стабільному функціонуванню. Використовується для проф..
765.00 грн.
Відгуків: 1
Кварцовий опромінювач BactoSfera QUARTZ 240 Модель: QUARTZ 240 Призначення: для компенсації сонячних променів (UVA + UVB + UVC) - ультрафіолетової недостатності. Застосування: для лікувальних і профілактичних опромінень тіла в домашніх умовах, і для кварцування приміщень. Особливо..
1 089.00 грн.
Відгуків: 0
Кварцовий опромінювач BactoSfera QUARTZ 125   Модель: QUARTZ 125   Давно відомий той факт, що сонячне світло перешкоджає поширенню хвороботворних бактерій, учені визначили, що вплив хвиль, спектр яких невидимий для людського ока, довжиною менше 320 нм і дає цей ефек..
840.00 грн.
Відгуків: 1
Бактерицидний опромінювач "Сонечко" модель Power Потужне УФС-випромінювання для дорослих Вплив лампи позитивно впливає на обмінні процеси, що відбуваються в організмі, і сприяє його стабільному функціонуванню. Використовується для профілактики та лікування багатьох захворювань За допо..
825.00 грн.
Відгуків: 0
Рециркулятор бактерицидний BactoSfera ORBB 30x2 Площа: 60 ​​м2 Лампи: 2 шт OSRAM 30 Вт, без вмісту озону, ресурс роботи до 9 тис годин. Використовується в кімнатах з площею до шістдесяти метрів зі значною кількістю людей. Переважно застосовувати в холодну пору при несприятливій епідеміоло..
3 290.00 грн.
Відгуків: 0
Бактерицидний рециркулятор BactoSfera ORBB 30x3 max effect Площа приміщення для стерилізації складає до 60 м²; Лампи OSRAM по 30 ВТ - 3 шт., Без вмісту озону, з часом роботи до 9 тис. Годин; Основним призначенням рециркулятора є стерилізація приміщень, які потребують особливої ​​дотриманн..
3 840.00 грн.
Відгуків: 1
Рециркулятор бактерицидний BactoSfera ORBB 30x1 Рекомендована площа приміщень для стерилізації не повинна перевищувати 60 м²; Лампи OSRAM по 30 ВТ - 1 шт, без вмісту озону, з ресурсом робочого часу не менше 9 тис. Годин; Рекомендований для додаткового знезараження приміщень, площею до 60 ..
2 815.00 грн.
Відгуків: 0
Рециркулятор бактерицидний BactoSfera ORBB 15x1 Площа приміщення для стерилізації складає не більше 30 м² Лампи OSRAM 1 шт. потужністю 15 Вт без вмісту озону, з ресурсом до роботи понад 9 тис. годин. Застосовується для антисептування приміщень площею до 30 м² зі значною кількістю людей. Д..
2 360.00 грн.
Відгуків: 1
Рециркулятор бактерицидний BactoSfera ORBB 15x2 Застосовується для знезараження приміщень площею не більше 30 квадратних метрів. У комплектації 2 лампи OSRAM без вмісту озону, потужністю 15 Вт з можливістю роботи більше 9 тис. Годин. Призначається для стерилізації повітря в приміщеннях, д..
2 690.00 грн.
Відгуків: 0
Рециркулятор бактерицидний BactoSfera ORBB 15x3 max effect Застосовується для стерилізації приміщень площею не більше 30 квадратних метрів. У комплектації 3 лампи OSRAM без вмісту озону, потужністю 15 Вт з можливістю роботи більше 9 тис. Годин. Призначається для антисептування повітряних ..
2 945.00 грн.
Відгуків: 0
BOOST информация:   Оригинальная страница   Время создания этой страницы: 1.082613