Аксесуари до тонометрів купити, манжети до тискоміру, запчастини


Аксесуари до тонометрів купити, манжети до тискоміру, запчастини

Аксесуари до тонометрів, запчастини до тонометрів, манжети, груші, мережеві адаптери до тонометрів Мікролайф, Гамма, Россмакс, Вега, АНД, Омрон, Доктор Фрей

При виборі манжети до тонометру зверніть увагу на:

 1. розмір манжети, померяйте обьем свого передпліччя - якщо манжета буде Вам мала (ледве застёгіватся) це відіб'ється на комфорті вимірювання та на точності показань.
 2. кількість трубок, у механічних тонометрів манжети з двома трубками, а у електронних (автоматичних та напівавтоматичних) з однією трубкою.

Розміри манжет для тонометрів:

 • стандартна 22-32 см, и 24-36 см підходить 80 % дорослого населення
 • збільшена 32-42 см, и 32-46 см для людей з діаметром передпліччя від 32 см до 46 см
 • дуже велика манжета - 32- 52 см
 • універсальна 22-42 см 
 • підліткова 17-22 см
 • дитяча в основному для лікарень
Манжети для тискомірів автоматичних і напівавтоматичних мають 1 трубку
 
Манжети для тонометрів механічних мають 2 трубки
 
Мережеві адаптери для автоматичних тонометрів, у всіх виробників мають різні роз'єми для входу і різний вольтаж. Купуйте мережевий адаптер який призначений для вашого автоматичного тонометра, що б не зіпсувати його.
Для точних показань вашого тискоміру всі виробники рекомендують викоритовувати оригинальни манжети, з якими проходили випробування тонометри на заводі виробника. У нас можливо купити орігінальні манжети OMRON, орігінальні манжети MICROLIFE, Rossmax, Gamma, Vega, Dr Frei, Paramed та інших виробників.

Запчастини для тонометрів - оновлюємо улюблений апарат

Напевно, кожному власнику тонометра знайома ситуація коли в самий невідповідний момент втрачається адаптер, скручується клапан або починає барахлити груша. Що й казати про манжети - вони зношуються і періодично вимагають заміни. Але ж ці явища не тільки не зручні, але і негативним чином позначаються на роботі тонометра. Тому, якщо ви хочете, щоб вимірювальний прилад показував дійсно достовірні значення, потрудіться перевірити справність роботи всіх його компонентів.
 
Що ж робити, якщо Ви виявили неполадку або хочете зробити заміну деталей свого апарату? Потрібно просто замовити або купити запчастини для тонометрів. До речі, разом з професійними консультантами інтернет магазину www.med-line.com.ua зробити це, зовсім, не складно.
 
Вибираємо тільки потрібні деталі
 
Отже, не секрет, що на сьогоднішній день існує
 
Три види тонометрів:
 • Автоматичний
 • Напівавтоматичний
 • Механічний
Сама назва виду, описує принцип роботи входить до нього апарату. Іншими словами, якщо прилад автоматичний - то, швидше за все в основі його роботи лежить електроніка, а якщо механічний - то механіка. Відповідно і запчастини до цих пристроїв будуть різними.
Однак, вибираючи комплектуючі до тонометр, мало враховувати тільки його різновид. Адже є деталі універсальні, а є спеціальні, випущені під певні моделі, пристрої або бренди.
 
Давайте розглянемо найпопулярніші запчастини для тонометрів.
Манжета
Причин для її заміни може бути кілька: по-перше - це елементарний знос, по-друге - заміна кріплення, і, по-третє, бажання поповнити колекцію манжетов новими розмірами або більш сучасними зразками.
Основні розміри манжет:
 • Стандартний (22-32 см)
 • Дитячий (17-22 см)
 • Збільшений (32-42 см)
 • Велика (32-52 см)
Припустимо, у Вас велика сім'я, в якій є маленькі діти. Тоді Вам обов'язково знадобиться спеціальний дитячий манжет. Ну а якщо серед Ваших родичів є повні або огрядні люди зверніть увагу на збільшені моделі.
 
Припустимо, Вам набрид старий наплічник, який насилу піддається фіксації - радимо Вам вибрати сучасні нейлоновий з металевим кріпленням або кільцем.
 
І, звичайно ж, перед покупкою обов'язково перевіряйте відповідність потрібної запчастини та Вашого приладу. Зазвичай, кількість можливих варіанти сумісності наводяться в описі товару, а то, для якого типу приладу призначений манжет, зазначено в його назві.
Також, візьміть до уваги, що для механічних наплічників в комплекті йдуть дві трубки (для груші і манометра) а для автоматичних та напівавтоматичних - одна.
Груша
Одна з необхідних складових будь-якого механічного або напівавтоматичного тонометра, що служить для нагнітання повітря. Найчастіше її замінюють в випадки псування, втрати або при бажанні придбати більш м'яке і сучасний пристрій. Сьогодні виробники випускають м'які і надійні латексні груші, працювати з якими набагато комфортніше і приємніше. Також, завдяки безшовної технології Ваша нова груша зможе прослужити досить довго.
Клапан
Чи доводилося Вам стикатися з проблемою, коли клапан скручувався, забивався, пропускав повітря або відламувати? Тепер ці моменти залишилися в минулому, завдяки появі нових голчастих клапанів. Такі пристрої досить міцні, надійні і менше піддаються поломок. А наявність в деяких моделях спеціальної сіточки запобігає забруднення допоможе вберегти Ваш апарат від забруднення і передчасного псування.
Адаптер
У сучасних автоматичних та напівавтоматичних тонометрів важливою складовою вважається адаптер. Зазвичай користувачі бажають купити адаптер для того що б проводити вимірювання своїм пристроєм від електромережі. Якщо ж з якоїсь причини у Вас не виявилася адаптера, або ж Ви хочете його придбати зробити це зовсім не складно. Досить просто назвати модель свого тонометра продавцеві магазину - і він сам запропонує Вам відповідне пристрій.
Де купити запчастини до тонометрів?
Звичайно ж, запчастини до тонометрів краще купувати в спеціалізованих магазинах, таких як www.med-line.com.ua. Адже замовляючи товари у надійних продавців, Ви не тільки отримаєте професійну консультацію і якісний прилад, але і зможете купити запчастини до тонометрів, ціна яких буде достатньо прийнятна.
 
Слідкуйте за здоров'ям своєї родини разом з нашим інтернет магазином.
Показать все описание

Манжета до тонометрів Omron CW (22-42 см)

Манжета до тонометрів Omron CW (22-42 см)...

Манжета універсальна для тонометрів Wide Range Cuff Omron CW (22-42 см) Оригінальна манжета для тонометрів автоматичних та напівавтоматичних Омрон   Розмір: універсальна 2..

640.00 грн.

Манжета для тонометра Microlife жорстка 22-42 см

Манжета для тонометра Microlife жорстка 22-42 см...

Манжета для тонометра Microlife 22-42 см, на жорсткому каркасі Універсальна манжета для електронних тонометрів з однією трубкою. Підходить для автоматичних та напівавтоматичних приладі..

540.00 грн.

Манжета до тонометра універсальна 22-42см Microlife

Манжета до тонометра універсальна 22-42см Microlife...

Манжета до тонометра універсальна 22-42см Microlife Манжета до тонометра з однією трубкою. Підходить для автоматичних та напівавтоматичних тонометрів Збільшена мажета для автома..

440.00 грн.

Адаптер мережевий для автоматичних тонометрів Omron

Адаптер мережевий для автоматичних тонометрів Omron...

Адаптер мережі для автоматичних тонометрів OMRON Модель: Adapter S (HEM-ACW5-E) Вход: AC100-240V 50/60Hz 0.12A Выход: DC 6V 500mA Адаптер призначений ..

313.00 грн.

Манжета для електронних тонометрів Rossmax Cuff 24-36 см. LC400, 800i

Манжета для електронних тонометрів Rossmax Cuff 24-36 с...

Манжета для тонометрів електронних Rossmax cuff 24-36 см. LC400, 800i Оригінальна манжета для тонометрів автоматичних Rossmax LC400, 800i   Розмір: MEDIUM стандартна ..

310.00 грн.

Манжета для електронних тонометрів Rossmax Cuff 34-46

Манжета для електронних тонометрів Rossmax Cuff 34-46...

Манжета для тонометрів електронних Rossmax cuff 34-46 см. Оригінальна манжета для тонометрів автоматичних та напівавтоматичних Rossmax   Розмір: Large большая 34-46 см ..

300.00 грн.

Манжета для тонометра Omron CM-2 (22-32 см)

Манжета для тонометра Omron CM-2 (22-32 см)...

Манжета стандартна для тонометрів Medium Cuff Omron CM-2 (22-32 см) Оригінальна манжета для тонометрів автоматичних та напівавтоматичних Омрон   Розмір: стандартна 22-32 с..

270.00 грн.

Манжета для тонометра дитяча 17-22 см. з 1 трубкою. Microlife

Манжета для тонометра дитяча 17-22 см. з 1 трубкою. Mic...

Манжета для тонометра дитяча 17-22 см. з 1 трубкою Microlife Оригінальна манжета для електронних вимірників тиску з однією трубкою. Підходить для автоматичних та напівавтоматичних прил..

270.00 грн.

Манжета для тонометрів механічних Little Doctor 25-36 см. 2 тр. LD-CUFF N2AR

Манжета для тонометрів механічних Little Doctor 25-36 с...

Манжета для тонометрів механічних Little Doctor 25-36 см. 2 тр. LD-CUFF N2AR Оригінальна манжета для тонометрів механічних Little Doctor Модель: LD-CUFF N2AR Розмір: стан..

270.00 грн.

Манжета для тонометрів Little Doctor 25-36 см. 1 тр. LD-CUFF N1AR

Манжета для тонометрів Little Doctor 25-36 см. 1 тр. LD...

Манжета для тонометрів Little Doctor 25-36 см. 1 тр. LD-CUFF N1AR Оригінальна манжета для тонометрів автоматичних та напівавтоматичних Little Doctor Модель: LD-CUFF N1AR..

270.00 грн.

Манжета для тонометрів механічних велика Little Doctor 33-46 см. 2 тр. LD-CUFF N2LR

Манжета для тонометрів механічних велика Little Doctor ...

Манжета для тонометрів механічних Little Doctor 33-46 см. 2 тр. LD-CUFF N2LR Оригінальна манжета для тонометрів механічних велика Little Doctor Модель: LD-CUFF N2LR Розмі..

270.00 грн.

Манжета к тонометрам Dr Frei 22-42 см. 1 тр. М-200А

Манжета к тонометрам Dr Frei 22-42 см. 1 тр. М-200А...

Манжет до тонометрів автоматичним і напівавтоматичним Dr Frei 22-42 см з однією трубкою Оригінальна манжета ТМ Dr Frei для автоматичних та напівавтоматичних вимірювачів артеріального т..

260.00 грн.

Манжет до тонометра Microlife 22-42см універсальна на жорсткому каркасі

Манжет до тонометра Microlife 22-42см універсальна на ж...

Манжет до тонометра Microlife 22-42см універсальна на жорсткому каркасі Манжета для електронних тонометрів з однією трубкою. Призначена для автоматичних та напівавтоматичних приладів. ..

250.00 грн.

Манжета для електронних тонометрів Rossmax Cuff 24-36

Манжета для електронних тонометрів Rossmax Cuff 24-36...

Манжета для тонометрів електронних Rossmax cuff 24-36 см. Оригінальна манжета для тонометрів автоматичних та напівавтоматичних Rossmax   Розмір: MEDIUM стандартна 24-36 см..

250.00 грн.

Манжета для електронних тонометрів Rossmax Cuff 18-26

Манжета для електронних тонометрів Rossmax Cuff 18-26...

Манжета для тонометрів електронних Rossmax cuff 18-26 см. Оригінальна манжета для тонометрів автоматичних та напівавтоматичних Rossmax   Розмір: SMALL підліткова 18-26 см ..

250.00 грн.

Показано з 1 по 15 із 67 (5 сторінок)