Фильтр
В наявності
Фільтр по ціні:
Виробники:
Тип товару
Регулювання розміру часток
Розмір часток
Респірабельна фракція
Швидкість розпилення

Товар дня

НЕБУЛАЙЗЕР, ІНГАЛЯТОР

Русский Украинский
Небулайзери - інгалятори компресорні та ультразвукові Назва приладу походить від латинського слова nebula - туман, хмара. Сам небулайзер являє собою прилад, який перетворює рідку лікарську речовину в дрібнодисперсний аерозоль. При цьому частинки аерозолю, що утворюються,  мають..
Детальніше
НЕБУЛАЙЗЕР, ІНГАЛЯТОР

Небулайзери - інгалятори компресорні та ультразвукові

Назва приладу походить від латинського слова nebula - туман, хмара. Сам небулайзер являє собою прилад, який перетворює рідку лікарську речовину в дрібнодисперсний аерозоль. При цьому частинки аерозолю, що утворюються,  мають розмір до 5 мкм. Вони настільки дрібні, що при вдиху можуть проникати глибоко в бронхи людини і надавати лікувальну дію в потрібному місці.

Коли застосовують небулайзери:

 • ГРВІ (риніт, фарингіт, ларингіт, трахеїт) та їх ускладнення.
 • Загострення хронічного риніту, синуситу, тонзиліту.
 • Бронхіальна астма.
 • Пневмонії в період одужання.
 • Гострий і загострення хронічного бронхіту.

Якщо Ви ще не визначилися який вибрати інгалятор небулайзер читайте тут!

В інтернет магазині медтехніки «Мед-Лайн» Ви можете купити небулайзери (інгалятори) компресорні та ультразвукові, для дітей і дорослих, з доставкою у всі міста України.

На нашому сайті вас чекає великий вибір компресорних та ультразвукових інгаляторів (небулайзерів) від провідних світових виробників : Microlife (Мікролайф), OMRON (Омрон), Dr.Frei, Rossmax,Little Doctor, Gamma (Гамма), Юлайзер (Ulaizer), Vega (вега)

Наші інгалятори (небулайзери) підходять і для дорослих і для дітей. Всі вони укомплектовані дитячої маскою.

Інгалятор (небулайзер) - це прилад, призначений для проведення інгаляційної терапії. Перевага цього методу полягає в тому, що лікарська речовина доставляється безпосередньо в хворий орган, минаючи при цьому ШКТ. В результаті лікування звичайного кашлю і таких тяжких захворювань, як ларингіт, трахеїт, бронхіт, запалення легенів або бронхіальна астма, відбувається набагато ефективніше, а позитивна динаміка в перебігу захворювання спостерігається набагато раніше, ніж при використанні альтернативних методів лікування. І, що важливо, побічні дії лікарських препаратів , практично зводяться до нуля. Це особливо актуально при використанні антибіотиків.

Дуже зручні інгалятори (небулайзери) в застосуванні для дітей: безболісно, швидко, просто, ніяких уколів. Діткам, як правило, навпаки дуже цікаво вдихати ароматне «чарівне» повітря. Все проходить в режимі природного дихання і, як правило, не вимагає від дитини якихось надзусиль.

Інгалятори (небулайзери) не мають вікових обмежень - можна використовувати для дітей з перших місяців життя. Дуже прості в застосуванні - будь-яка мама може впоратися самостійно.

Інгалятори (небулайзери) не вимагають участі медперсоналу, а, значить, стаціонарного лікування для дітей.

Компресорні інгалятори

(небулайзери) розбивають лікарський препарат на дрібнодисперсну хмару за допомогою потоку повітря. У таких інгаляторах (небулайзерах) можна використовувати всі призначені для цього лікарські засоби (список наведено на нашому сайті в розділі «Інгалятори»-«Корисні статті») Компресорні інгалятори (небулайзери) мають певний рівень шуму.

Ультразвукові інгалятори

(небулайзери) утворюють хмару за допомогою ультразвуку і працюють безшумно. Але деякі препарати, такі як антибіотики і глюкокортикостероїди (гормони), руйнуються ультразвуком. А отже, ці препарати в ультразвукових інгаляторах (небулайзерах) не принесуть бажаного терапевтичного ефекту.

Ні в компресорних ні в ультразвукових інгаляторах (небулайзерах) неприпустимо використання масляних і спиртових розчинів, а також небажано використання трав'яних відварів. Це може зашкодити вашому здоров'ю. Іноді до ліків необхідно додавати фізрозчин. Але ніколи не замінюйте його звичайною водою - це може викликати бронхоспазм у дитини.

Розмір частинок, утворених інгалятором (небулайзером) залежить тільки від виробника, а не в якому разі не від того, компресорний він або ультразвуковий. Наприклад, інгалятори (небулайзери) ТМ Microlife  (Мікролайф ) виробляють найдрібніші частинки порівняно з іншими виробниками. Так само ТМ Microlife (Мікролайф )створила єдиний у своєму роді інгалятор (небулайзер) NEB10А 2в1 з додатковим розпилювачем для промивання носа. Він став незамінним при лікуванні таких захворювань як риніт, алергічний риніт, синусит, гайморит і т.д. Дуже ефективний для лікування дітей.

Комплектація компресорних інгаляторів може  відрізнятися в залежності від виробника та моделі приладу.

Купити інгалятор (небулайзер) з доставкою в будь-яке місто України ви можете на нашому сайті - це вигідно і зручно. Ви зможете придбати інгалятори (небулайзери) за доступними цінами, почитати повний опис товару, відгуки.

Якщо ви сумніваєтеся, який інгалятор (небулайзер) купити, то наші досвідчені фахівці допоможуть вам визначитися. Телефонуйте!

Інгалятор і небулайзер - сучасні домашні доктора

Інгаляції - один з найдавніших способів лікування простудних і запальних захворювань дихальних шляхів. Згадайте, як у дитинстві, наші бабусі змушували нас дихати над відваром картоплі або трав, а в поліклініках нам доводилося вистоювати довгі черги для того, що б вдихнути цілюще пар. Все це тому, що протягом багатьох століть інгаляції вважаються єдино можливим шляхом потрапляння лікарських речовин безпосередньо в місце захворювання - ніс, горло, бронхи, трахеї або навіть в легені. І, незважаючи на те, що наука поки не винайшла гідної заміни цієї процедури, вона все ж змогла її значно спростити, створивши сучасні інгалятори, які підходять навіть для домашнього застосування.
Напевно, від докторів, знайомих або друзів Вам вже доводилося чути рекомендації купити небулайзер або інгалятор. Ще б пак, адже встановивши ці прилади будинку, Ви зможете проводити процедури самостійно, в комфортних для Вас і ваших дітей умовах, заощадивши час на похід або знаходження в лікарні. При цьому користь від таких інгаляцій буде практично такою ж, як у процедур, проведених в клініці. Вражає? Тоді радимо Вам не відкладати і придбати ці пристрої.

Інгалятор або небулайзер: в чому різниця?

Для початку, давайте розберемося в суті і особливості цих приладів. Отже, саме слово інгалятор, це похідне від латинського «Inhalo» - видихаю або втягую. Він перетворює лікувальну речовину в пар, який впливає на верхні дихальні шляхи.

Переваги парового інгалятора:

 1. Можливість використання ліків, ефірних масел, трав'яних настоянок і гомеопатичних засобів
 2. Широкий спектр застосування: від лікування застуд, до використання в косметології та ендокринології
 3. Прийнятна ціна

Недоліки парових приладів:

 1. Не можна застосовувати при запальної температурі вище 37,5 С
 2. Складність використання для маленьких дітей
 3. Чи не можливість заповнення фармацевтичними препаратами, зокрема антибіотиками
 4. Відсутність можливість точкового впливу.
Хвороби, що рекомендуються до лікування:
 1. ГРЗ, грип, ангіна, застуда
 2. шкірні захворювання
 3. Зміцнення імунітету, нервової системи і поліпшення загального тонусу організму

Небулайзер- це більш сучасний прилад. Він перетворює ліки в аерозоль, крапельок якого вдається швидко дістатися навіть до найвіддаленіших відділів бронхів або легенів.

Переваги небулайзера:

 1. Крапельне розпорошення ліки, проникаюче в ділянки дихальної системи, недоступні паровому ингалятору
 2. Широкий вибір моделей з різним принципом роботи, швидкістю зрошення, набором функцій і розміром частинок
 3. Можливість регулювати і змінювати розмір часток і зону впливу
 4. Використання різних лікарських препаратів
 5. Наявність спеціальних «дитячих» приладів або комплектуючих
 6. Швидкість і ефективність одужання

Недоліки:

 1. Неможливість використання маслянистих речовин
 2. Розведення препаратів ТІЛЬКИ фіз розчином (ніякої води, трав і настоїв)
 3. Не можна застосовувати при наявності алергічних реакцій на лікарські компоненти
 4. Особливі вимоги та індивідуальний перелік рекомендованих до розпорошення препаратів для кожного виробу.

Показання до використання:

 1. Кашель і нежить
 2. ГРВІ, грип, віруси
 3. Бронхіти гострі і хронічні
 4. Ларингіти і фарингіти
 5. Пневмонії та їх наслідки
Сьогодні, багато фахівців для лікування простудних захворювань наполягають на застосуванні саме небулайзерів. Адже діють вони безпечніше, швидше і ефективніше, а стоять при цьому не на багато дорожче. А перед тим, як небулайзер купити радимо Вам розібратися в їх різновидах.
Який небулайзер краще? Як не помилитися з вибором?
 
Зараз в інтернеті достатньо інформації про те, як правильно вибрати прилад для інгаляції. Звичайно ж, Ви можете прочитати статті про інгалятори або вивчити небулайзер відгуки, проте, сама достовірна інформація про конкретну модель міститься в її технічних характеристиках. Розібратися в яких ми Вам зараз допоможемо. Для початку ознайомимося з видами приладів:

За принципом роботи небулайзери бувають:

 1. Компресорні
 2. Ультразвукові
 3. Мембранні (електронно-сітчасті)
Компресорний небулайзер - це прилад, що перетворює ліки в дрібно дисперсійні частки за коштами роботи спеціального компресора. Потрібно зауважити, що ці пристрої відрізняються завидною функціональністю, можливістю генерувати частинки самого маленького розміру, і точково розпорошувати речовину. Ну, і, звичайно ж, кажучи про недоліки цих приладів, варто згадати їх гучність і неможливість автономного використання. Це, мабуть, і все негативні сторони. До речі, ціна компресорних пристроїв досить прийнятна і, звичайно, знаходиться в межах від 20 до 100 $.
Ультразвуковий небулайзер - це агрегат, який перетворює ліки в краплі за допомогою ультразвуку. Він легкий і компактний, може працювати автономно, практично безшумний. Однак, основним недоліком ультразвукових моделей є неможливість розпилення багатьох складних фармацевтичних препаратів що містять гормони, антисептичні засоби, антибіотики і суспензії. Це пов'язано з тим, що дані компоненти погано піддаються впливу ультразвуку. Вартість цих моделей стартує з позначки 20 $.
Мембранний або МЕШ небулайзер - пристрій, до якої входили основні переваги ультразвукових і компресорних інгаляторів. Він компактний, маленький, працює від батарейок і може використовуватися для розпилення практично будь-яких речовин. Коштує такий прилад, як правило, не дешевше 80 $. Найпопулярніші серед електронно-сітчастих пристроїв: Omron NE-U22 Vega VN-300 або Dr.Frei SUPER MESH.
Хитрі характеристики або на що слід звернути увагу, вибираючи небулайзер?
Вибираючи небулайзер, Ви, звичайно ж, можете віддати перевагу іменитому бренду Також, Ви можете вибрати бюджетну модель, таку як Юлайзер або просунуту - таку як МЕШ інгалятор. Однак, трапляється так, що небулайзер відомого виробника не має потрібну Вам опцію, а найдешевший прилад не в змозі розпорошити потрібне Вам ліки. Тому рекомендуємо Вам звернути особливу увагу на такі характеристики небулайзерів:

1.Розмір частинок 2- 5 мкм

Один з найважливіших критеріїв вибору. Він може варіюватися від 2 і до 5 мкм. Запам'ятайте, чим менше розмір частки, тим далі (глибше) вона зможе потрапити і тим більше важкодоступні ділянки дихальної системи вилікувати. Наприклад, розмір часток в 8 мкм, підійде для інгаляцій ротової порожнини, розміром в 5-6 мкм зазвичай зрошують верхні дихальні шляхи, хмара менше 5 мкм добереться до трахей і бронхів, а частки менше 3х мкм можна використовувати для лікування бронхіол і альвеоли.

2.Режим APS- регулювання розміру часток

Іншими словами можливість зміни розмірів частинок розпилюючи речовину. Такий опцією оснащені небулайзери Microlife, Вега, Доктор Фрай і т.д.

3.Швидкість розпилення 0,2- 0,55 мл/хв

Від цього показника безпосередньо залежить як час самої інгаляції, так і швидкість потрапляння ліки в місце призначення. Як правило, швидкість розпилення аерозолю коливається в межах від 0,2 до 0,5 млн. в хвилину.
 • при швидкості розпилення в 0,2 мл / хв, прилад розпорошить 3 мл за 15 хвилин (Ulaizer Home, Gamma Effec Max, Paramed Compact і ін)
 • при швидкості розпилення в 0,3 мл / хв, прилад розпорошить 3 мл за 10 хвилин (Omron NE C-801, Rossmax NE 100, Omron Comp Air Eco і ін)
 • при швидкості розпилення в 0,4 мл / хв, прилад розпорошить 3 мл за 7,5 хвилин (Dr frei Turbo Pro, Rossmax NA 100, Gamma Effect new, Paramed Air Plus і ін)
 • при швидкості розпилення в 0,5 мл / хв, прилад розпорошить 3 мл за 6 хвилин (Omron NE C28 plus, Rossmax NB 500 і ін)

4.Респірабельная фракція 50- 85%

Це частка маси частинок в аерозольному хмарі з розміром від 0,5 до 5 мкм, і при показнику в 50% - маса частинок з розміром від 0,5 до 5 мкм займає 50% аерозольного хмари.
 
(І в даному трапилося 50% хмари розпилюючи речовину досягнемо нижніх дихальних шляхів)
 
Що б визначити респірабельні фракцію необхідно пройти тест - каскадним імпактора, і прилади пройшли тест вказують результати в інструкції у вигляді графіка і двох показань: респірабельна фракція і середній розмір частинок.
 
Якщо у інгалятора респірабельна фракція менше 50%, він не може називатися Небулайзер.
 
Респірабельна фракція буває від 50% до 85% - де чим вище показник, тим краще.

5.Препарати, рекомендовані до використання

У цьому питанні потрібно бути гранично уважним. Наприклад, гормони і антисептики не піддаються розпорошення ультразвуковим приладів, а ось масла і трави, можна розпорошити за допомогою тільки деяких моделей, укомплектованих спеціальною насадкою для промивання носоглотки, так як у більшості небулайзеров ця опція відсутня.

6.Комплектація

Одна з основних характеристик, до яких слід ставитися максимально відповідально. Ваш майбутній помічник може бути укомплектований різними розпилювальними камерами з різною швидкістю зрошення і розміром крапель, може містити дитячу і дорослу маску, запасні фільтри, носові і загубной мундштуки, а може, поставляється просто, як самостійний пристрій. Перед тим як купити небулайзер, зверніть на це особливу увагу.

7.Небулайзер для дітей

І, звичайно ж, що б процедура інгаляції не стала для Вашого малюка приводом для сліз і капризів виробники пропонують спеціальні дитячі небулайзери. Вони мають адаптований дизайн у вигляді барвистих машинок, веселих звіряток або яскравих лікарських наборів (виробники Гамма або Little doctor). До слова, для немовлят або однорічних малюків найкращим рішенням стане покупка МЕШ інгалятора, а для дітей старше 2-х років підійде практично будь-який компресорний або ультразвуковий небулайзер, укомплектований дитячої маскою.
 
Купити небулайзери за низькою ціною в інтернет магазині МЕД-ЛАЙН з доставкою в усі міста України: Київ, Одеса, Львів, Дніпро, Харків, Миколаїв, Херсон, Кривий Ріг, Запоріжжя, Кіровоград, Полтава, Маріуполь, Кам'янське, Чернігів, Житомир, Вінниця , Хмельницький, Івано-Франківськ, Ченовци, Луцьк, Мукачево, Первомайськ, Біла Церква, Павлоград, Мелітополь, Прилуки, Фастів, Чорноморськ, Кропивницький, Умань і тд.
Вид: Список / Таблиця
На сторінці:
В акции участвуют:
1590.00 грн. 1490.00 грн.
980.00 грн. 950.00 грн.
Компресорний Небулайзер Gamma Effect new Покращена модель вже всім улюбленого небулайзера Гамма Ефект Цей прилал має відмінні технічні характеристики, при цьому зберігши доступність в ціні Виробник створив прилад який повністю задовольняє всі вимоги Європейського стандарту (Облад..
875.00 грн. 840.00 грн.
- 4%
Відгуків: 44
Компресорний Небулайзер Gamma Effect MAX, інгалятор Гамма У 2017 році в комплектації замінили распилітельную камеру з прозорої на помаранчеву - вихід для насадок зверху (був з боку) Інгалятор компресорний Gamma Effect max бюджетна модель 2017 року, підходить для дітей і дорослих. Небу..
640.00 грн.
Відгуків: 37
В акции участвуют:
1590.00 грн. 1490.00 грн.
980.00 грн. 950.00 грн.
Небулайзер інгалятор компресорний Rossmax NВ 500 Небулайзер компресорний Россмакс призначений для інтенсивного використання, тобто його можна використовувати як вдома, так і в медичних установах. Професійна модель лінійки інгаляторів Rossmax має хороші характеристики і доступну ціну У ме..
1 590.00 грн. 1 490.00 грн.
- 6%
Відгуків: 1
В акции участвуют:
1590.00 грн. 1490.00 грн.
980.00 грн. 950.00 грн.
Небулайзер інгалятор компресорний Rossmax NA 100 - 2 розпилювача Нова модель 2017 року з двома розпилювачами, перший "білий" розпилювач для нижніх дихальних шляхів, другий "жовтий" для верхніх дихальних шляхів Небулайзер компресорний Россмакс NA100 призначений для домашнього використання ..
1 300.00 грн. 1 250.00 грн.
- 4%
Відгуків: 15
В акции участвуют:
1590.00 грн. 1490.00 грн.
980.00 грн. 950.00 грн.
Небулайзер компресорний для дітей Turbo Car з назальний душем, ТМ Dr. Frei, інгалятор Машинка Ми впевнені, що, гідно оцінивши якість даного небулайзера, Ви станете постійним користувачем продукції Швейцарської торгової марки Dr. Frei®. Ваш небулайзер для дітей призначений для лікування &n..
1 835.00 грн.
Відгуків: 16
В акции участвуют:
1590.00 грн. 1490.00 грн.
980.00 грн. 950.00 грн.
Небулайзер компресорний ROSSMAX NF-60 Dog, дитячий У комплектацію інгалятора входить дві розпилювальні камери, для нижніх і верхніх дихальних шляхів, кожна камера з регулюванням швидкості розпилення аерозолю, і технологією вертуально клапанів для максимальної ефективності інгаляцій! Техні..
1 399.00 грн. 1 350.00 грн.
- 4%
Відгуків: 2
В акции участвуют:
1590.00 грн. 1490.00 грн.
980.00 грн. 950.00 грн.
Інгалятор компресорний небулайзер ROSSMAX NE100 Призначений для інгаляційної терапії гострих і хронічних захворювань нижніх дихальних шляхів. Інгалятор компресорний небулайзер ROSSMAX NE100 підходить для дітей і дорослих, так як в комплектації є дитяча та доросла маски.   ІНГ..
980.00 грн. 950.00 грн.
- 3%
Відгуків: 9
В акции участвуют:
1590.00 грн. 1490.00 грн.
980.00 грн. 950.00 грн.
Інгалятор Gamma Nemo компресорний Новий небулайзер ТМ Gamma, що має яскравий дизайн і відмінні технічні характеристики. Чудовий прилад для усієї сім'ї. Перевагою приладу є доступна ціна, висока якість комплектуючих, надійність компресора і, звичайно, незабутній зовнішній вигляд. Техні..
975.00 грн.
Відгуків: 10
В акции участвуют:
1 590.00 грн. 1 490.00 грн.
980.00 грн. 950.00 грн.
Небулайзер електронно сітчастий Omron U22 МЕШ-технологія OMRON MicroAIR U22 працює по принцу МЕШ технології - просіює лікарський препарат через мікроотверстея меш мембрани. Просіювання відбувається завдяки коллебаніям ультразвукової частоти. Технічні характеристики інгалятора Омрон U22: ..
4 199.00 грн.
Відгуків: 3
Небулайзер Omron Duobaby з назальним аспіратором модель: Omron NE-C301-E duobaby, в Україні з 2017 року Опис небулайзера Омрон Duobaby: Компресорний інгалятор для нижніх і верхніх дихальних шляхів, і назальний аспіратор з ефектом Вентури для носа, щоб полегшити закладеність носа і..
1 998.00 грн.
Відгуків: 1
Небулайзер компресорний Omron NE - C28Plus, Омрон Небулайзер компресорний Omron NE - C28Plus, ( Омрон ) призначений для інгаляційної терапії гострих і хронічних захворювань нижніх дихальних шляхів. На сьогоднішній день в медичній практиці і профілактиці захворювань дихальних шляхів ..
1 888.00 грн.
Відгуків: 2
В акции участвуют:
1 590.00 грн. 1 490.00 грн.
980.00 грн. 950.00 грн.
OMRON А3 Complete небулайзер СE - C300 - UK Небулайзер компресорний з регулюванням розміру часток, для нижніх, середніх і верних дихальних шляхів. Перший Омроновскій інгалятор з регулюванням розміру часток. Технічні характеристики небулайзера Omron NE - C300-UK, (А3 Complete): ..
1 600.00 грн.
Відгуків: 2
В акции участвуют:
1 590.00 грн. 1 490.00 грн.
980.00 грн. 950.00 грн.
Небулайзер компресорний Omron NE - C801KD, Омрон Один з світових лідерів по виробництву товарів медичного призначення представляє на ринку України інгалятор (небулайзер) OMRON NE-C801KD, що поєднує в собі кращі характеристики небулайзерної терапії і зручний засіб для проведення інгаляцій дітя..
1 520.00 грн.
Відгуків: 2
Небулайзер інгалятор компресорний Omron NE - C801, Омрон Небулайзер інгалятор компресорний Omron NE - C801, (Омрон) призначений для інгаляційної терапії гострих і хронічних захворювань нижніх дихальних шляхів. На сьогоднішній день в медичній практиці і профілактиці захворювань дихал..
1 348.00 грн.
Відгуків: 5
Інгалятор Omron NE - C803 Дуже компактний і один з найбільш тихих компресорних небулайзерів від Японської торгової марки Омрон, призначений для домашнього використання, підходить для дорослих і дітей з будь-якого віку. Прилад відповідає Європейському стандарту з небулайзерної терапії EN 13544..
932.00 грн.
Відгуків: 7
В акции участвуют:
1590.00 грн. 1490.00 грн.
980.00 грн. 950.00 грн.
Небулайзер компресорний Omron NE - C802, Омрон Компресорний небулайзер Omron NE - C802 (Омрон) призначений для інгаляційної терапії гострих і хронічних захворювань нижніх дихальних шляхів. Багато клінік у всьому світі обладнані небулайзерами від Японської торгової марки OMRON Швидкіст..
733.00 грн.
Відгуків: 1
Небулайзер компресорний Omron Comp Air Eco (NE-C-302) Компресорний небулайзер Італійського виробництва від відомої Японської торгової марки OMRON, для нижніх дихальних шляхів. Бюджетна модель інгалятора для домашнього використання, підходить для дорослих і дітей з будь-якого віку, висока швид..
636.00 грн.
Відгуків: 1
Інгалятор компресорний Paramed Compact модель 2016 року Технічні характеристики небулайзера Парамед компакт: Середній розмір часток MMAD - 3 мкм Респірабельна фракція - 73% Швидкість розпилення - 0,2 мл / хв Режим роботи компресора - 20 хв / вкл, 40 хв / викл ..
710.00 грн. 615.00 грн.
- 13%
Відгуків: 4
Небулайзер Paramed Puppy модель 2017 року Особливості апарату Дитячий компресорний інгалятор у вигляді іграшки "собачка", з повною комплектацією насадок, підходить для використання всією родиною. Висока швидкість розпилення лікарських засобів дозволить швидко проводити інгаляцію, а ко..
920.00 грн. 830.00 грн.
- 10%
Відгуків: 1
В акции участвуют:
1590.00 грн. 1490.00 грн.
980.00 грн. 950.00 грн.
Інгалятор компресорний Paramed Assistent модель 2016 року Технічні характеристики небулайзера Парамед асистент: Середній розмір часток MMAD - 3 мкм Респірабельна фракція 75% Швидкість розпилення - 0,3 мл / хв Режим роботи компресора - 20 хв / вкл, 40 хв / викл ..
854.00 грн. 810.00 грн.
- 5%
Відгуків: 1
В акции участвуют:
1590.00 грн. 1490.00 грн.
980.00 грн. 950.00 грн.
Інгалятор компресорний Dr Frei Turbo Base Компресорний небулайзер для домешнего використання від Швейцарської торгової марки Dr Frei. Бюджетна модель з повною комплектацією насадок для використання всією родиною. Прилад зроблений в Китаї на замовлення швейцарка торгової марки Dr Frei. Тех..
995.00 грн.
Відгуків: 0
В акции участвуют:
1590.00 грн. 1490.00 грн.
980.00 грн. 950.00 грн.
Інгалятор компресорний Paramed Air plus модель 2016 року Технічні характеристики небулайзера Парамед аир плюс: Середній розмір часток MMAD - 3 мкм Респірабельна фракція 75% Швидкість розпилення - 0,4 мл / хв Режим роботи компресора - 30 хв / вкл, 30 хв / викл ..
984.00 грн. 940.00 грн.
- 4%
Відгуків: 2
Інгалятор  компресорний Turbo Mini ТМ Dr. Frei Небулайзер Turbo Mini один з інгаляторів нової лінійки приладів, представлених цього року швейцарської ТМ Dr. Frei. Виготовлений в Італії згідно з європейськими стандартами якості, тому надійність приладу є безумовним фактором Основною п..
1 560.00 грн. 1 430.00 грн.
- 8%
Відгуків: 11
В акции участвуют:
1590.00 грн. 1490.00 грн.
980.00 грн. 950.00 грн.
Небулайзер компресорний Turbo Pro ТМ Dr. Frei з регулюванням розміру часток Інгалятор Turbo Pro один з нових приладів, представлених цього року швейцарської ТМ Dr. Frei. Виготовлений в Італії згідно з європейськими стандартами якості, тому надійність приладу є безумовним фактором. Прилад ..
1 900.00 грн. 1 350.00 грн.
- 29%
Відгуків: 15
В акции участвуют:
1590.00 грн. 1490.00 грн.
980.00 грн. 950.00 грн.
Інгалятор дитячий компресорний Turbo Train ТМ Dr. Frei З вересня 2016 року дана модель комплектується розпилювальною камерою з регулюванням розміру часток 3 і 6 мкм. Небулайзер для дітей компресорний у вигляді паровозика від Європейської торгової марки Dr. Frei, виробляється в Італії. ..
1 285.00 грн.
Відгуків: 14
В акции участвуют:
1590.00 грн. 1490.00 грн.
980.00 грн. 950.00 грн.
Інгалятор Little Doctor LD-212C Дитячий компресорний небулайзер Літл Доктор має хорошу комплектацію насадок і підходить для проведення небулайзерної терапії як дітям з будь-якого віку так і дорослим. Технічні характеристики інгалятора LD-212C: швидкість розпилення аерозолю з жовти..
1 080.00 грн. 1 025.00 грн.
- 5%
Відгуків: 4
Небулайзер інгалятор компресорний LD-210C В медтехніці «Мед-лайн» Ви можете купити компресорний небулайзер інгалятор LD-210C, для лікування і профілактики захворювань нижніх дихальних шляхів самим широким спектром лікарських засобів. Підходить для дітей будь-якого віку і дорослих, в комп..
1 550.00 грн.
Відгуків: 3
В акции участвуют:
1 590.00 грн. 1 490.00 грн.
980.00 грн. 950.00 грн.
Інгалятор компресорний Vega Китенок "Samy" Модель: Samy CN-02 WX Дитячий інгалятор у вигляді китенка з насадкою для найменших у формі соски, і хороший компресор з захистом від перегріву. Технічні характеристики небулайзера Вега китеня: Розмір частинок менше 4 мкм, достатній дл..
930.00 грн.
Відгуків: 2
Небулайзер інгалятор компресорний Little Doctor LD-211C Технічні характеристики LD-211C: швидкість розпилення аерозолю з жовтим розпилювачем А - 0,3 мл / хв. швидкість розпилення аерозолю з синім розпилювачем В - 0,4 мл / хв. швидкість розпилення аерозолю з червоним розпил..
1 200.00 грн. 1 170.00 грн.
- 2%
Відгуків: 5
Інгалятор ультразвуковий LD-250U Ультразвуковий небулайзер LD-250U, високопродуктивний і безшумний, призначений для використання вдома і в клініці. Підходить для дітей з будь-якого віку і дорослих. Електронний датчик рівня води забезпечує безпеку використання приладу. Нова конструкція..
1 670.00 грн.
Відгуків: 0
BOOST информация:   Оригинальная страница   Время создания этой страницы: 1.232824