небулайзер інгалятор ультразвуковий купити


небулайзер інгалятор ультразвуковий купити

Небулайзери ультразвукові

Ультразвукові інгалятори, небулайзери - перетворять рідину в аерозоль за допомогою високочастотної вібрації п'єзоелектричних кристалів.
Коли застосовують небулайзери:
 • ГРВІ (трахеїт, риніт, ларингіт, фарингіт) і їх ускладнення.
 • Загострення хронічного риніту, тонзиліту, синуситу.
 • Пневмонії в період одужання.
 • Гострий і загострення хронічного бронхіту.
 • Бронхіальна астма.
Переваги небулайзеров- інгаляторів ультразвукових:
 • Безшумний - на відміну від компресорних небулайзерів
 • Компактний - як правило в 2-3 рази менше і легше компресорного небулайзера

Недоліки ультразвукових небулайзерів:

Не можна використовувати антибіотики і гормони - ультразвук руйнує їх молекулу і Ви не отримаєте бажаного терапевтичного ефекту. На відміну від компресорного небулайзера в якому можна використовувати антибіотики і гормони.
Менш довговічні, так як в разі пересихання камери для ліки ультразвук зруйнує камеру і ремонту не підлягає. На відміну від компресорних небулайзерів, які можуть працювати без рідини, і все запастних частини є в продажу.
У комплектації небулайзерів (інгаляторів) ултразвукових входять дитяча та доросла маски.
Все інгалятори, небулайзери підходять для дітей будь-якого віку.
Якщо Ви не знаєте який вибрати небулайзер, інгалятор для дітей, або для себе - ТЕЛЕФОНУЙТЕ

Ультразвуковий небулайзер - розумний медичний апарат для домашніх інгаляцій.

Небулайзер ультразвуковий - це спеціальний прилад, який перетворює лікарська речовина в дрібнодисперсний спрей і розпорошує його. Сьогодні, на вітринах медичних магазинів можна зустріти як класичні ультразвукові інгалятори, так і вдосконалені, практично ідеальні пристрої - МЕШ небулайзери. У чому ж їх перевага перед звичайними компресорними приладами, такими як, наприклад Omron або Vega? Кому і навіщо краще купити саме такий інгалятор? Давайте розберемося в цих питаннях.

Переваги та особливості ультразвукових небулайзерів

Отже, нам вже відомо, що до інгалятора цього типу відносяться як звичайні класичні апарати, так і сучасні вдосконалені МЕШ прилади.
Давайте для початку розглянемо:

Переваги звичайного ультразвукового небулайзера:

 1. Безшумність - апарат не злякає дитини і дозволить провести процедуру граючи або насолоджуючись улюбленим мультфільмом
 2. Легкість, компактність і опція автономної роботи - дає можливість робити інгаляції немовлятам, малюкам, людям похилого віку, інвалідам та лежачим хворим
 3. Оптимальний діапазон розміру часток - від 2 до 5, 8 мкм
 4. Швидкість розпилення 0,2 - 0,36 мл / хв
 5. Простота експлуатації і малу вагу
 6. Доступна вартість
Недоліки цього апарату:
 • Неможливість регулювання величини частинок
 • Неприпустимість використання маслянистих, гормональних та інших лікувальних рідин, що містять великі молекули (не розщеплюються ультразвуком) - антибіотики, суспензії, протеїни і т.д.

МЕШ небулайзери - сучасні супер функціональні пристрої.

Якщо Вас порадували гідності звичайних приладів, але збентежили їх недоліки, пропонуємо Вам звернути увагу на нове покоління цих пристроїв, іменоване МЕШ або електронно-сітчасті інгалятори. Ці небулайзери (приклад, Dr.Frei MESH) оснащені спеціальною мембранною технологією, яка дозволяє перетворювати в дрібні частинки і розпорошувати навіть крупномолекулярні речовини. Тому, крім переваг, якими володіє звичайний інгалятор
Мембранний небулайзер має ще й такі переваги:
 • Дозволяє розпилювати практично будь-які лікарські препарати, в тому числі інсулін, протеїни, антибіотики і т.д.
 • Може працювати від акумулятора або батарейок
 • Дає можливість поводити інгаляції під різним кутом з нахилом до 70 градусів (актуально для немовлят або лежачих дорослих)
 • Привертає речовина точно в місце дислокації хвороби
 • Дуже легкий (важить в середньому від 300 до 800 г) і компактний прилад
Повна комплектація - відмінна риса ультразвукових інгаляторів
І, звичайно ж, варто згадати, що більшість небулайзерів ультразвукового типу укомплектовано практично всіма необхідними для стандартної процедури компонентами. Як правило, в коробці з таким інгалятором Ви зможете знайти три різних маски (для немовлят, для дітей і для дорослих), мундштуки, запасні фільтри, трубки, муфти, резервуари і навіть адаптери.
Тепер, напевно, для більшості покупців вибір став очевидним. І якщо Ви вже прийняли рішення купити небулайзер, наш магазин медичної техніки підготував спеціальну таблицю, в якій наведено порівняльні характеристики найбільш затребуваних небулайзерів ультразвукового типу.
Показать все описание

Небулайзер МЄШ Omron MicroAIR U100
TOP

Небулайзер МЄШ Omron MicroAIR U100

Omron MicroAIR U100, МЕШ-інгалятор OMRON MicroAIR U100 працює по принцу МЕШ технології - просіює лікарський препарат через мікроотверстея меш мембрани. Просіювання відбувається завдяк..

5 683.00 грн.

Небулайзер ультразвуковий Little Doctor LD-250U

Небулайзер ультразвуковий Little Doctor LD-250U...

Інгалятор ультразвуковий LD-250U Ультразвуковий небулайзер LD-250U - високопродуктивний і безшумний, призначений для використання вдома і в клініці. Підходить для дітей з будь-яко..

1 670.00 грн.

Небулайзер електронно-сітчастий Little Doctor LD-207U, МЕШ

Небулайзер електронно-сітчастий Little Doctor LD-207U, ...

Небулайзер інгалятор МЕШ Little Doctor LD-207U Ультразвуковий небулайзер LD-207U підходить для дітей і дорослих, в комплектації 3 маски для інгаляцій: дитяча, мала дитяча і доросла. М..

1 962.00 грн.

Небулайзер електронно-сітчастий Omron U22 МЕШ
TOP

Небулайзер електронно-сітчастий Omron U22 МЕШ ...

Небулайзер електронно сітчастий Omron U22 МЕШ-технологія OMRON MicroAIR U22 працює по принцу МЕШ технології - просіює лікарський препарат через мікроотверстея меш мембрани. Просіюванн..

4 745.00 грн.

Небулайзер МЕШ інгалятор ультразвуковий Dr.Frei
TOP

Небулайзер МЕШ інгалятор ультразвуковий Dr.Frei...

Небулайзер інгалятор ультразвуковий МЕШ Dr.Frei Супер МЕШ інгалятор з унікальною технологією розпилювання через наймельчайшую вібруючу сітку Технічні характеристики небулайзера МЕШ у..

1 470.00 грн.

Небулайзер ультразвуковий Dr. Frei Compact
TOP

Небулайзер ультразвуковий Dr. Frei Compact...

Інгалятор ультрозвуковой Compact, ТМ Dr. Frei, GAMMA Призначений для інгаляційної терапії гострих і хронічних захворювань нижніх дихальних шляхів. Підходить для дітей і до..

0.00 грн.

Небулайзер электронно-сітчастий Vega VN-300 МЭШ
TOP

Небулайзер электронно-сітчастий Vega VN-300 МЭШ ...

Vega VN-300 інгалятор електронно сітчастий МЕШ Електронно сітчастий небулайзер дуже компактний і має хороші характеристики, принцип роботи МЕШ технології - ультразвук впливає на мембр..

0.00 грн.

Ультразвуковий інгалятор AND UN-231

Ультразвуковий інгалятор AND UN-231...

Ультразвуковий інгалятор AND UN-231 Модель: UN-231 Компактний ультразвуковий інгалятор призначений для лікування хронічних і гострих респіраторних захворювань дихальних шляхів від Яп..

1 759.00 грн.

Небулайзер ультразвуковий МЕШ Microlife NEB 800

Небулайзер ультразвуковий МЕШ Microlife NEB 800...

Небулайзер ультразвуковий МЕШ Microlife NEB 800 Електронно-сітчастий небулайзер з моно дисперсним хмарою, працює від двох елементів живлення тип АА (пальчикові батарейки), компактний, ле..

1 900.00 грн.

Небулайзер ультразвуковий МЕШ MEDISANA USC

Небулайзер ультразвуковий МЕШ MEDISANA USC...

Небулайзер ультразвуковий МЕШ MEDISANA USC  Технічні характеристики: Розмір частинок ММАД - 4.8 мкм Респірабельна фракція  Швидкість розпилення - 0,2 мл / х..

4 020.00 грн.

Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)