Тонометри механічні купити, вимірювач тиску


Тонометри механічні купити, вимірювач тиску

Тонометр механічний

Прилад, який допоможе контролювати показники артеріального тиску в будь-який зручний для вас час, прослуховуючи тони серця за допомогою стетоскопа на ліктьовому згині. Для самостійного вимірювання тиску механічним тонометром потрібні певні навички, але цьому не важко навчитись. Купити і навчитися користуватися приладом не складе ніяких проблем. Єдине, що для цього потрібно, наявність хорошого слуху, тому що при його порушенні, вислухати тони серця через стетоскоп буде проблематично.

Тонометр механічний - це прилади, що використовують у своїй роботі так званий метод тонів Короткова, загальновизнаний і перевірений часом. Ці прилади дають можливість "прослухати" за допомогою стетоскопа Ваш систолічний і діастолічний тиск. Доступність в ціні дозволяє всім людям, страждаючим гіпертонією або гіпотонією, мати вдома надійного помічника, який допомагає завжди контролювати свій тиск.

Вимірювач тиску механічний складається з:

Монометр медичний для механічних тонометрів, технічні характеристики:

  1. Діапазон вимірювання від 20 до 300 мм рт. ст. 
  2. Мінімальний крок паказників: 2 мм. рт. ст.
  3. Робоча температура: від 5 до 40 С
  4. Точність вимірювання: ± 3 мм. рт.ст. в межах від 60 до 240 мм.рт.ст.

Манжета для тонометра механічного з двома трубками 

Стетоскоп односторонній

Продувний баллон, або груша з клапаном стравлювання

Повірка механічних вимірювачів артеріального тиску 

Всі прилади відкалібровано при виробництві. В процесі експлуатації і після ремонту прилади рекомендовано повіряти не рідше 1 разу на рік у спеціалізованних сервісних центрах.

В медтехніці Миколаїв Мед-Лайн представлені механічні тонометри торгових марок, Мікролайф (Microlife) Швейцарія, Гамма (Gamma) Англія, Россмакс (Rossmax) Швейцарія, Доктор Фрей (Dr. Frei), Вега (VEGA) Швейцарія, Теспро (Tespro) Китай

Вимірювачі тиску механічні історія походження

Ще в Давньому Єгипті було відомо просте промацування пульсу, але вимір артеріального тиску початав практикуватися в медицині з 18-го століття.
У перше вимірювання тиску згадується в 1773 році. Stephan Hales (Стефан Хейлс) Англійський дослідник і вчений опублікував результати своїх експериментів по вимірюванню артеріального тиску у коня.
В даному експерименті проколювали ліву стегнову артерію коня (яка попередньо була перетягнути мотузкою), в прокол була вставлена мідна трубка, і з'єднувалася зі скляною колбою.
Мотузку розв'язували і кров піднімалася і опускалася в пробірці з кожним ударом серця. Пробірку «Хейлса» звичайно не можна назвати першим тонометром, але вона зіграла важливу роль і стала передвісником цілого напряму в медичній діагностиці.
 
Пізніше один з найбільших фізіологів 19-го століття Іоганн Мюллер скаже: «Відкриття кров'яного тиску важливіше відкриття крові».
Перший значний прорив у вимірі кров'яного тиску після Хейлс зробив французький лікар Жан Луї Марі пуаз (Poiseuille) практично сто років по тому. У 1828 році він вперше в історії застосував ртутний манометр для вимірювання тиску. Манометр з'єднувався з канюлею, яка вводилася безпосередньо в артерію.
 
Першим неінвазивним приладом для вимірювання кров'яного тиску став сфигмографию (1855) Карла фон Фірордта (Vierordt), який запропонував вимірювати силу зовнішнього тиску, необхідного для зупинки кровотоку в променевої артерії. Конструкція приладу Фірордта була в 1860 році істотно допрацьована Етьєнном Марей. Сфигмографию Марея графічно реєстрував зміни пульсу і набув широкого поширення серед лікарів того часу.

Цікаво, що

Перше чисельне вимірювання кров'яного тиску у людини справив хірург Фавр в 1856 році. Під час операції він під'єднав артерію безпосередньо до ртутного манометру і таким чином отримав точні дані. Тиск в стегнової артерії дорівнювало 120 мм рт.ст., тиск в бронхіальної артерії - 115-120 мм рт.ст.
Прадідом сучасних тонометрів є сфигмоманометр, який винайшов в 1881 році австрійський лікар Самуель Зігфрід Карл Ріттер фон Баш (Basch). Принцип його роботи був простий - на місце пульсації артерії містився гумовий мішок з водою, який тиснув на артерію до тих пір, поки не припинялася пульсація. Тиск, що створюється мішком, зчитувалося ртутним манометром, і таким чином вимірювалося систолічний тиск.
 -Ртутний сфігмоманометр Ріва-Роччи
 
У 1896 році Сципіон Ріва-Роччі (Riva-Rocci) представив метод вимірювання кров'яного тиску, актуальний донині. Прилад, винайдений ним, був простий в застосуванні і безпечний для пацієнта. По суті, він виглядав так само, як і сучасні тонометри - гумовий порожнистий мішок, поміщений в манжету з нерозтяжного матеріалу, охоплював плече і накачувався гумовою грушею.
Тиск в манжеті, прочитуване ртутним манометром, підвищувався до тих пір, поки не пропадала пульсація. Коли тиск злегка послаблювалося, рівень ртуті в манометрі падав, і те значення, в якому пульсація поновлювалася, відповідало систолі тиску. Єдиним недоліком приладу була занадто вузька манжета (5 см), яка створювала області підвищеного тиску, внаслідок чого результати вимірювання були злегка завищені. У 1901 році даний недолік виправив Генріх фон Реклингхаузен, який збільшив ширину манжети до 12 см.
 
У 1905 році в Імператорській військово-медичної академії в Санкт-Петербурзі хірург Микола Сергійович Коротков зробив свою знамениту доповідь про звуковому методі визначення систолічного і діастолічного тиску з використанням рукава Ріва-Роччі.
Суть методу зводилася до прослуховування стетоскопом звуків (тонів), які з'являються в артерії нижче рукава Ріва-Роччі, який стискає плече. Значення манометра, при якому з'являється перший тон, відповідає систолі тиску, а значення, співвідносне з зникненням звуків, показує діастолічний тиск. Без перебільшення можна сказати, що 280 слів доповіді Короткова визначили подальшу історію розвитку тонометрів, оскільки запропонований ним метод досі лежить в основі роботи приладів для вимірювання тиску.
Більше 50 років тонометр, що працює за принципом прослуховування «тонів Короткова», був єдиним приладом для вимірювання кров'яного тиску і використовувався лікарями у всьому світі.
 - Ртутний тонометр
Лише в 1965 році американський лікар Сеймур Лондон винайшов автоматичний тонометр, в якому гумова груша була замінена компресором, а стетоскоп - мікрофоном.
 
Новий прилад сам нагнітав повітря в манжету і сам же «слухав» тони, визначаючи тиск. Для підтвердження точності вимірювань Сеймур і його дружина провели масове подвійне вимірювання тиску (механічно і автоматично) на з'їзді Американської медичної асоціації. Понад 400 вимірювань не виявили статистично значущих відмінностей між вимірами за допомогою механічного тонометра і його автоматичного аналога. У 1966 році новий прилад був запатентований в США, Франції, Німеччини та Італії.
  Тонометр напівавтоматичний «Електроніка ИАД-1». СРСР, 1986 р
 
Показать все описание

Тонометр механічний Gamma 700 К
TOP

Тонометр механічний Gamma 700 К

Механічний тонометр Gamma 700 К Характеристики: Високоточний металевий монометр із поліпшеним механізмом Міцна нейлонова манжета 22-32 см Надійний голковий кла..

341.00 грн.

Тонометр механічний Gamma 800К вбудований стетоскоп
TOP

Тонометр механічний Gamma 800К вбудований стетоскоп...

Тонометр механічний Gamma 800K з вбудованим стетоскопом Модель: Gamma 800k Опис: простий і зручний механічний тонометр з вбудованим стетоскопом, для зручності самостійного вимірюва..

330.00 грн.

Тонометр механічний Microlife BP AG 1-20
TOP

Тонометр механічний Microlife BP AG 1-20...

Тонометр механічний Microlife BP AG1-20 Характеристики механічного тонометра microlife AG ​​1-20: Металевий манометр з полегшеним механізмом Манжета 22-32 см з кільцем ..

420.00 грн.

Тонометр механічний Dr. Frei A-40 comfort

Тонометр механічний Dr. Frei A-40 comfort ...

Тонометр механічний Dr. Frei A-40 comfort  Характеристики: Високоякісний монометр. Манжета для плеча окружністю 22-36 см з фіксуючим кільцом. Голчастий клапан для..

505.00 грн.

Тонометр механічний Dr. Frei A-20 classic
TOP

Тонометр механічний Dr. Frei A-20 classic...

Тонометр механічний Dr. Frei A-20 classic Характеристики: Високоякісний монометр. Манжета для плеча окружністю 22-36 см з фіксуючим кільцем. Гольчастий клапан для плав..

452.00 грн.

Тонометр механічний Rossmax GB 102
-12%
TOP

Тонометр механічний Rossmax GB 102

Тонометр механічний Rossmax GB 102 Класичний вимірювач артеріального тиску методом тонів Короткова - механічний тонометр зі стандартною манжетою. Виробник швейцарського торгова мар..

365.00 грн. 416.00 грн.

Тонометр механічний Microlife BP AG 1-30
TOP

Тонометр механічний Microlife BP AG 1-30...

Механічний тонометр Microlife BP AG 1-30 Характеристики тискоміра Мікролайф: Металевий манометр з полегшеним механізмом Манжета 25-32 см з кільцем Голковий клапан д..

420.00 грн.

Тонометр механічний VEGA VM-200

Тонометр механічний VEGA VM-200

Тонометр механічний VEGA VM-200 Технічні характеристики: Покращений високоякісний манометр. Стандарна манжета для плеча окружністю 22-32 см з фіксуючим кільцем. Гольча..

348.00 грн.

Тонометр механічний VEGA VM-210
TOP

Тонометр механічний VEGA VM-210

Тонометр механічний Vega vm-210 з вбудованим фонендоскопом модель Vega VM - 210 Технічні характеристики механічного тонометра Вега Покращений високоякісний манометр С..

348.00 грн.

Тонометр механічний Paramed comfort
TOP

Тонометр механічний Paramed comfort

Тонометр механічний Paramed comfort Технічні характеристики тонометра механічного Парамед комфорт: Манжета універсальна 22-42 см (підходить большенству дорослого населення) ..

404.00 грн.

Тонометр механічний Paramed Pro
TOP

Тонометр механічний Paramed Pro

Тонометр механічний Paramed Pro - "пальма" Технічні характеристики тонометра механічного Парамед про: Технологія PALM, зручна конструкція приладу де манометр з'єднаний з г..

604.00 грн.

Тонометр механічний Medicare
TOP

Тонометр механічний Medicare

Тонометр механічний Medicare Простий механічний вимірювач артеріального тиску зі стандартною манжетою і стетоскопом. Технічні характеристики тонометра Medicare Високоякісни..

260.00 грн.

Механічний тонометр Dr. Frei A-30 преміум

Механічний тонометр Dr. Frei A-30 преміум...

Механічний тонометр Dr. Frei A-30 преміум Характеристики тонометра A-30 Беріліево-цинковий механізм, хромований корпус Професійна манжета для плеча окружністю 25,4-40,6 с..

155.00 грн. 0.00 грн.

Тонометр механічний TESPRO ВК2001-3001

Тонометр механічний TESPRO ВК2001-3001...

Тонометр механічний TESPRO ВК2001-3001 Тонометр механічний ВК2001-3001 призначений для вимірювання верхнього (систолічного) і нижнього (діастолічного) артеріального тиску методом Корот..

0.00 грн.

Тонометр механічний Little Doctor LD60

Тонометр механічний Little Doctor LD60...

Тонометр механічний Little Doctor LD60Класичний вимірювач артеріального тиску методом тонів Короткова - механічний тонометр з манжетою великого розміру.Технічні характеристики тонометра:Голов..

410.00 грн.

Показано з 1 по 15 із 24 (2 сторінок)