Підп'яточники силіконові


Підп'яточники силіконові

Підп'яточники силіконові

Застосовується для лікування і профілактики п'яткової шпори і тріщин шкіри в області п'яти, зменшує больові відчуття, втому і важкість у ногах.

Подпяточнік - невелике пристосування, яке здатне значно підвищити ступінь комфорту при тривалому перебуванні на ногах і при заняттях спортом. Воно допоможе скорегувати деформацію стопи, розвивається в результаті захворювання, розвантажує її, створюючи умови для комфортного пересування. Подпяточнікі для взуття забезпечують правильне розташування ноги незалежно від того, перебуваєте ви в кедах або в зимових чоботах. Під час ходьби виріб поглинає частину ударного навантаження, знімаючи больовий синдром.

Для кого призначені вироби

Носити подпяточнікі можна в профілактичних або в лікувальних цілях. Лікарі призначають їх при:

  • всіх видах плоскостопості;
  • деформуючому артрозі;
  • травмах п'яти;
  • різної довжини ніг;
  • шпорі п'яти.

У профілактичних цілях вироби використовуються в колі спортсменів, але допоможуть і тим, хто відчуває підвищене навантаження на стопи в зв'язку з тривалим перебуванням в незручному взутті або через надмірної ваги. Ця категорія товарів також корисна для вагітних. Призначають подпяточнікі при шпорі п'яти, наявності травм і пошкоджень сухожиль або суглобів. Вони сприяють поліпшенню кровообігу, забезпечують рівномірне навантаження на голеностоп, надають стопі правильне, природне положення. Під час носіння подпяточнікі для взуття відчувається зниження хворобливості і загальної втоми, прискорюється процес відновлення і поліпшується хода.

Вибирати модель необхідно на основі показань до застосування. Наприклад, м'які гелеві подпяточнікі відмінно амортизують і підходять при шпорі п'яти. Силіконові вироби запобігають утворенню тріщин на стопах, а жорсткі модифікації забезпечують стабільність положення ноги, що особливо актуально в післяопераційний період.

Показать все описание

Підп'яточник гелевий SH-410D FootCare

Підп'яточник гелевий SH-410D FootCare...

Підп'яточник гелевий SH-410D FootCareВиробник: FootCare (США)Розмір:  M(35-38), L(39-46)Матеріал: Гель ComfortGelЗабезпечує:правильне анатомічно положення п'яти;зниження ударного н..

190.00 грн.

Підп'яточник з бортами силіконовий SH-210D FootCare

Підп'яточник з бортами силіконовий SH-210D FootCare...

Підп'яточник з бортами силіконовий SH-210D FootCareВиробник: FootCare (США)Розмір:  M(35-38), L(39-46)Матеріал: СіліконЗабезпечує:правильне анатомічно положення п'яти;зниження удар..

435.00 грн.

Підп'яточник силіконовий зі знімною вставкою SH-310D FootCare

Підп'яточник силіконовий зі знімною вставкою SH-310D Fo...

Підп'яточник силіконовий зі знімною вставкою SH-310D FootCareВиробник: FootCare (США)Розмір:  M(35-38), L(39-46)Матеріал: СіліконОписание:Изделие изготовлено из чистого силикона ме..

350.00 грн.

Підп'яточник гелевий чашоподібний SH-211D FootCare

Підп'яточник гелевий чашоподібний SH-211D FootCare...

Підп'яточник гелевий чашоподібний SH-211D FootCareВиробник: FootCare (США)Розмір:  M(35-38), L(39-46)Матеріал: Гель ComfortgelОпис:виріб виготовлений з гіпоалергенного гелю Comfort..

190.00 грн.

Підп'яточник клиновидний SH-311D FootCare

Підп'яточник клиновидний SH-311D FootCare...

Підп'яточник клиновидний SH-311D FootCareВиробник: FootCare (США)Розмір:  M(36-40), L(41-45)Описание:Гелевий подпяточнік з підтримкою поздовжнього зводу стопи, зверху покритий ткан..

160.00 грн.

Шкіряний підп'яточник ПЛ-001 FootCare

Шкіряний підп'яточник ПЛ-001 FootCare...

Шкіряний підп'яточник ПЛ-001 FootCareВиробник: FootCare (Україна)Розмір:  M(35-38), L(39-46)Матеріал: ШкіраОпис підп'яточника ПЛ-001:Подпяточнік виготовлений з латексної піни, звер..

70.00 грн.

Кожний жорсткий подпяточнік ПЛ-003 FootCare

Кожний жорсткий подпяточнік ПЛ-003 FootCare...

Кожний жорсткий подпяточнік ПЛ-003 FootCareВиробник: FootCare (Україна)Розмір:  M(35-38), L(39-46)Матеріал: ШкіраОпис жосткого підп'яточника ПЛ-003:Кожний жорсткий подпяточнік на к..

125.00 грн.

Силіконовий подпяточнік з гелевою вставкою-амортизатором і високими бортами, Uriel 307

Силіконовий подпяточнік з гелевою вставкою-амортизаторо...

Силіконовий подпяточнік з гелевою вставкою-амортизатором і високими бортами, Uriel 307Знімає навантаження в області п'яти при ходьбі і тривалого стояння.Застосовується для лікування і профіл..

566.00 грн.

Силіконовий подпяточнік з гелевою вставкою-амортизатором, Uriel 308

Силіконовий подпяточнік з гелевою вставкою-амортизаторо...

Силіконовий подпяточнік з гелевою вставкою-амортизатором, Uriel 308Знімає навантаження в області п'яти при ходьбі і тривалого стояння.Застосовується для лікування і профілактики п'яткової шп..

566.00 грн.

Силіконовий подпяточнік з гелевою вставкою-амортизатором та подовженим пелотом , Uriel 309

Силіконовий подпяточнік з гелевою вставкою-амортизаторо...

Силіконовий подпяточнік з гелевою вставкою-амортизатором та подовженим пелотом , Uriel 309Знімає навантаження в області п'яти при ходьбі і тривалого стояння.Застосовується для лікування і пр..

758.00 грн.

Силіконовий протектор для захисту п'яти, Uriel LF370

Силіконовий протектор для захисту п'яти, Uriel LF370...

Силіконовий протектор для захисту п'яти, Uriel LF370Силіконова наклейка для взуття запобігає пошкодження шкіри, мозолів.Захищає п'яту від натирань і забезпечує комфорт.Займає мінімум простор..

109.00 грн.

Силіконовий подпяточнік, Uriel LF374

Силіконовий подпяточнік, Uriel LF374...

Силіконовий подпяточнік, Uriel LF374Силіконовий подпяточнік призначений для забезпечення максимального комфорту при ходьбі, бігу і тривалому перебуванні на ногах.Зменшує навантаження на хреб..

164.00 грн.

Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)