Глюкометри купити


Глюкометри купити

Глюкометр - це прилад, який є на сьогоднішній момент домашньої лабораторії або комплексною системою контролю рівня глюкози в крові.

Для людей, які хворіють на цукровий діабет, найкращий спосіб захистити себе від наслідків цієї хвороби, регулярно контролювати рівень глюкози. Високий рівень цукру в крові призводить до низки проблем, таких як втрата зору, ураження нирок, ураження кінцівок.

Глюкометри дуже прості й зручні у використанні, мають високий рівень точності. Невеликий розмір дозволяє носити його з собою і проводити вимірювання в будь-якому місці і в будь-який час.

Сучасним глюкометрам потрібно зовсім небагато часу (до 10 с) і дуже мало крові (до 2 мл), щоб провести аналіз. Крім усього іншого прилади укомплектовані ланцетними пристроями, що дозволяє проводити безболісний прокол і робить процедуру вимірювання комфортною.

точність глюкометрів 

Перш ніж купити глюкометр необхідно перевірити чи зареєстрований він в Україні, якщо ні то купити тест смужок до Вашого глюкометра буде проблематично, якщо взагалі можливо. 
Дуже рекомендую спочатку дізнатися чи є сервісний центр у Вашому місті даного глюкометра, так як в випадки необхідності перевірки Вашого глюкометра на точність Ви не зможете чекати 14 днів поки його відправлять в інше місто на перевірку, так само в сервісному центрі можна отримати консультацію з глюкометра. 
Дуже важливо розуміти, що між результатами лабораторії і Вашого глюкометра завжди буде різниця, і за стандартами України вона не повинна перевищувати 20%. 
 
Порівняльний аналіз: 
Щоб порівняти свій глюкометр з даними лабораторії необхідно дізнатися скільки років їх обладнанню - може воно часів СРСР і в останній раз перевірялося в минулому тисячолітті. 
Як правило в приватних лабораторіях і великих державних лікарнях стоїть нове хороше обладнання, якщо так тоді робимо порівняльний аналіз і з однієї краплі крові. Проколює Вам палець лаборант, бере аналіз і з цією ж краплі перевіряємо глюкометр. 
Дивимося результат: 
1 варіант глюкометр 7,6 лабораторія 9 різниця 18% в межах норми 
2 варіант глюкометр 9 лабораторія 10 різниця 11% в межах норми 
3 варіант глюкометр 11 лабораторія 10 різниця 10% в межах норми 
4 варіант глюкометр 13 лабораторія 10 різниця 30% необхідно перевірити глюкометр 
 
Перевірка глюкометра: 
Беремо глюкометр, тест смужки Ваші якими Ви робили аналіз, беремо результат лабораторії і йдемо в сервісний центр. 
Майстер дивиться пам'ять глюкометра з датою і часом, порівнює з лабораторією дату, час і результат, перевіряє не прострочені чи Ваші тест смужки, робить перевірку Вашого глюкометра на перевірочної рідини і в разі не правильної роботи Вашого глюкометра видає Вам НОВИЙ. 
Так відбувається якщо є сервісний центр у Вашого глюкометра, якщо немає тоді зв'язуємося по телефону з сервісним центром і слідуємо їх вказівками.
Показать все описание

Глюкометр Bionime Rightest GM-110

Глюкометр Bionime Rightest GM-110

Глюкометр Bionime Rightest GM-110 Глюкометр Bionime Rightest GM-110 - це новітня система контролю цукру в крові, призначення якої - зовнішня діагностика іп-vіrto (для самоконтролю і проф..

565.00 грн.

Глюкометр Contour Plus

Глюкометр Contour Plus

Глюкометр Contour PlusОпис глюкометра Contour Plus:Використовує невелику кількість крові;Результат відомий вже через 5 секунд після початку вимірювання;Точність показників "КОНТУР ПЛЮС" перев..

861.00 грн.

Глюкометр Contour Plus і тест смужки №25 АКЦІЯ
-10%

Глюкометр Contour Plus і тест смужки №25 АКЦІЯ...

Глюкометр Contour Plus і тест смужки №25 АКЦІЯОпис глюкометра Contour Plus:Використовує невелику кількість крові;Результат відомий вже через 5 секунд після початку вимірювання;Точність показн..

797.00 грн. 890.00 грн.

Глюкометр Accu-chek Active

Глюкометр Accu-chek Active

Глюкометр Accu-chek ActiveОпис глюкометра Accu-chek Active:Прилади "Акку-Чек®" випускаються німецькою корпорацією "Roche Diagnostics". Заводи з випуску приладів розташовуються в Німеччині, Ве..

540.00 грн.

Глюкометр BIONIME Rightest GM 550

Глюкометр BIONIME Rightest GM 550

Глюкометр BIONIME Rightest GM 550   Глюкометр Bionime Rightest GM-550 - це новітня система контролю цукру в крові, призначення якої - зовнішня діагностика іп-vіrto (для самоконтр..

635.00 грн.

Глюкометр Finetest premium файнтест преміум

Глюкометр Finetest premium файнтест преміум...

Глюкометр Finetest premium файнтест преміум При створенні глюкометра Finetest premium використані останні досягнення в області біосенсорних технологій. Точність підтверджується міжнародними ..

399.00 грн.

Тест смужки Contour Plus №50 + 50 = 100 шт і Глюкометр в подарунок
-53%

Тест смужки Contour Plus №50 + 50 = 100 шт і Глюкометр ...

Тест смужки Contour Plus №50 + 50 = 100 шт і Глюкометр в подарунокХарактеристики тест-смужок для глюкометра Contour Plus №50:Забезпечують точні результати, навіть при більш низьких концентрац..

685.00 грн. 1 445.00 грн.

Глюкометр Bionime Rightest GM-300

Глюкометр Bionime Rightest GM-300

Глюкометр Bionime Rightest GM-300 Глюкометр Bionime Rightest GM-300 - це новітня система контролю цукру в крові, призначення якої - зовнішня діагностика іп-vіrto (для самоконтролю і профе..

603.00 грн.

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)