Бандажі до- післяпологові купити


Бандажі до- післяпологові купити

Бандажі до- і післяпологові.

Останнім часом використання бандажів при вагітності і після неї стало необхідною нормою. Це виріб допомагає істотно поліпшити самопочуття вагітних жінок і швидше відновитися після пологів. Тому багато лікарів рекомендують їх застосовувати.
Основна функція бандажа - підтримка зростаючого живота і м'язів попереку. Кожен день навантаження на хребет вагітної жінки збільшується, що призводить до швидкої стомлюваності, відчуття тяжкості і навіть болю в поперековому відділі спини. Крім того зростає навантаження на м'язи черевної порожнини і на шкіру живота (можуть з'явитися розтяжки) і т.я. організм раніше не відчував таких стресів, йому потрібно допомогти.
А після пологів необхідно відновити тонус м'язів і шкіри. Фізичні вправи неможливі досить тривалий проміжок часу, тому краще скористатися утягуючим бандажем.
Виріб являє собою еластичну стрічку у вигляді пояса, надівається на область попереку і застібається на липучку під животом в лежачому положенні. Його можна регулювати. Більшість з них універсальні, тобто застосовуються і в допологовий період (вузькою стороною вперед) і після пологів (широкою стороною вперед). Одягати його слід на спідню білизну.
Якщо ж жінка виношує більше одного малюка або є діагноз "багатоводдя", то їй необхідний посилений бандаж з ребрами жорсткості для більш надійної підтримки.
Фахівці рекомендують застосування бандажа з того моменту, коли починає явно проступати живіт, зазвичай це термін близько 20 тижнів (4-ий місяць). Але в будь-якому випадку, перед використанням необхідно проконсультуватися з лікарем.
Потрібно відзначити, що носіння бандажа допомагає, крім усього іншого, ще й зберегти активний спосіб життя, до якого звикла жінка. Він допоможе відчувати себе більш впевнено, добре переносити певні навантаження і уникнути відчуття тяжкості і болю в попереку і області живота.
Існує помилкова думка, що такий виріб передавлює живіт і заважає розвитку дитини. Це не так. Даний аксесуар абсолютно безпечний і для майбутньої матері і для дитини. Це може підтвердити будь-який лікар. Головне - правильно підібрати розмір. Для цього всі виробники вказують розмірну сітку. Якщо бандаж не викликає дискомфорту (не тере і не тисне), а навпаки викликає миттєве полегшення, значить він Вам підходить. Також необхідно звернути увагу на щільність виробу, існують полегшені моделі для спекотної пори року.
Показать все описание

Бандаж лікувально-профілактичний еластичний Medtextile 4002

Бандаж лікувально-профілактичний еластичний Medtextile ...

Бандаж лікувально-профілактичний еластичний Med textile 4002 Бандаж МТ 4002 застосовується з метою відновлення м'язового тонусу в післяпологовий / післяопераційний період, сприяє запоб..

295.00 грн.

Бандаж для вагітних MedTextile 4510

Бандаж для вагітних MedTextile 4510

Бандаж для вагітних MedTextile 4510 Використовується під час вагітності, сприяє зняттю/зменшенню больових відчуттів в попереку і стегнах, м'яко підтримує живіт. Виріб допомагає забезпе..

353.00 грн.

Бандаж допологовий і післяпологовий Med Textile 4501

Бандаж допологовий і післяпологовий Med Textile 4501...

Бандаж допологовий і післяпологовий Med Textile 4501 Дана модель показана для використання в період виношування малюка для зняття больових відчуттів в поперековому відділі хребта і в р..

295.00 грн.

Бандаж універсальний Med textile 4011

Бандаж універсальний Med textile 4011...

Бандаж універсальний Med textile 4011 Бандаж 4011 використовується для швидкого відновлення м'язового тонусу після пологів і операцій, завдяки передній стінці, виконаної з щільного мат..

257.00 грн.

Бандаж до- післяпологовий Торос 113

Бандаж до- післяпологовий Торос 113...

Бандаж до- післяпологовий Торос 113 Бандаж ефективно знімає навантаження з попереку і живота, є профілактикою появи гриж, розтяжкок і опущення внутрішніх органів. Створює умови для..

207.00 грн.

Бандаж до- післяпологовий з ребрами жорсткості Торос 114

Бандаж до- післяпологовий з ребрами жорсткості Торос 11...

Бандаж до- післяпологовий з ребрами жорсткості Торос 114 Завдяки наявності двох ребер жорсткості, бандаж істотно знімає навантаження з поперекового відділу і живота, надає профілак..

235.00 грн.

Бандаж до- післяпологовий з ребрами жорсткості пористий Торос 114-П

Бандаж до- післяпологовий з ребрами жорсткості пористий...

Бандаж до- післяпологовий з ребрами жорсткості пористий Торос 114-П Виріб виконаний з пористого матеріалу, що дозволяє шкірі "дихати". Завдяки наявності двох ребер жорсткості..

323.00 грн.

Бандаж допологовий Торос 110

Бандаж допологовий Торос 110

Бандаж допологовий Торос 110 Бандаж ефективно знімає навантаження з нижнього відділу спини і живота, запобігає появленню гриж, розтяжкок і опущення внутрішніх органів. Сприяє форму..

179.00 грн.

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)