Бандажі до- післяпологові купити


Бандажі до- післяпологові купити

Бандажі до- і післяпологові.

Останнім часом використання бандажів при вагітності і після неї стало необхідною нормою. Це виріб допомагає істотно поліпшити самопочуття вагітних жінок і швидше відновитися після пологів. Тому багато лікарів рекомендують їх застосовувати.
Основна функція бандажа - підтримка зростаючого живота і м'язів попереку. Кожен день навантаження на хребет вагітної жінки збільшується, що призводить до швидкої стомлюваності, відчуття тяжкості і навіть болю в поперековому відділі спини. Крім того зростає навантаження на м'язи черевної порожнини і на шкіру живота (можуть з'явитися розтяжки) і т.я. організм раніше не відчував таких стресів, йому потрібно допомогти.
А після пологів необхідно відновити тонус м'язів і шкіри. Фізичні вправи неможливі досить тривалий проміжок часу, тому краще скористатися утягуючим бандажем.
Виріб являє собою еластичну стрічку у вигляді пояса, надівається на область попереку і застібається на липучку під животом в лежачому положенні. Його можна регулювати. Більшість з них універсальні, тобто застосовуються і в допологовий період (вузькою стороною вперед) і після пологів (широкою стороною вперед). Одягати його слід на спідню білизну.
Якщо ж жінка виношує більше одного малюка або є діагноз "багатоводдя", то їй необхідний посилений бандаж з ребрами жорсткості для більш надійної підтримки.
Фахівці рекомендують застосування бандажа з того моменту, коли починає явно проступати живіт, зазвичай це термін близько 20 тижнів (4-ий місяць). Але в будь-якому випадку, перед використанням необхідно проконсультуватися з лікарем.
Потрібно відзначити, що носіння бандажа допомагає, крім усього іншого, ще й зберегти активний спосіб життя, до якого звикла жінка. Він допоможе відчувати себе більш впевнено, добре переносити певні навантаження і уникнути відчуття тяжкості і болю в попереку і області живота.
Існує помилкова думка, що такий виріб передавлює живіт і заважає розвитку дитини. Це не так. Даний аксесуар абсолютно безпечний і для майбутньої матері і для дитини. Це може підтвердити будь-який лікар. Головне - правильно підібрати розмір. Для цього всі виробники вказують розмірну сітку. Якщо бандаж не викликає дискомфорту (не тере і не тисне), а навпаки викликає миттєве полегшення, значить він Вам підходить. Також необхідно звернути увагу на щільність виробу, існують полегшені моделі для спекотної пори року.
Показать все описание

Бандаж лікувально-профілактичний еластичний Medtextile 4002

Бандаж лікувально-профілактичний еластичний Medtextile ...

Бандаж лікувально-профілактичний еластичний Med textile 4002 Бандаж МТ 4002 застосовується з метою відновлення м'язового тонусу в післяпологовий / післяопераційний період, сприяє запоб..

309.00 грн.

Бандаж допологовий і післяпологовий Med Textile 4501

Бандаж допологовий і післяпологовий Med Textile 4501...

Бандаж допологовий і післяпологовий Med Textile 4501 Дана модель показана для використання в період виношування малюка для зняття больових відчуттів в поперековому відділі хребта і в р..

309.00 грн.

Бандаж для вагітних MedTextile 4510

Бандаж для вагітних MedTextile 4510

Бандаж для вагітних MedTextile 4510 Використовується під час вагітності, сприяє зняттю/зменшенню больових відчуттів в попереку і стегнах, м'яко підтримує живіт. Виріб допомагає забезпе..

370.00 грн.

Бандаж універсальний Med textile 4011

Бандаж універсальний Med textile 4011...

Бандаж універсальний Med textile 4011 Бандаж 4011 використовується для швидкого відновлення м'язового тонусу після пологів і операцій, завдяки передній стінці, виконаної з щільного мат..

269.00 грн.

Бандаж до- післяпологовий з ребрами жорсткості Торос 114

Бандаж до- післяпологовий з ребрами жорсткості Торос 11...

Бандаж до- післяпологовий з ребрами жорсткості Торос 114 Завдяки наявності двох ребер жорсткості, бандаж істотно знімає навантаження з поперекового відділу і живота, надає профілак..

235.00 грн.

Бандаж до- післяпологовий з ребрами жорсткості пористий Торос 114-П

Бандаж до- післяпологовий з ребрами жорсткості пористий...

Бандаж до- післяпологовий з ребрами жорсткості пористий Торос 114-П Виріб виконаний з пористого матеріалу, що дозволяє шкірі "дихати". Завдяки наявності двох ребер жорсткості..

323.00 грн.

Бандаж до- післяпологовий Торос 113

Бандаж до- післяпологовий Торос 113...

Бандаж до- післяпологовий Торос 113 Бандаж ефективно знімає навантаження з попереку і живота, є профілактикою появи гриж, розтяжкок і опущення внутрішніх органів. Створює умови для..

207.00 грн.

Бандаж допологовий Торос 110

Бандаж допологовий Торос 110

Бандаж допологовий Торос 110 Бандаж ефективно знімає навантаження з нижнього відділу спини і живота, запобігає появленню гриж, розтяжкок і опущення внутрішніх органів. Сприяє форму..

179.00 грн.

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)