Тонометри напівавтоматичні купити, вимірювач тиску


Тонометри напівавтоматичні купити, вимірювач тиску

Тонометри напівавтоматичні - вони же тонометри напівавтомати

Відрізняються від автоматичних тим, що нагнітання повітря в манжету проводиться вручну, за допомогою груші. Але, незважаючи на це, вимірювання артеріального тискутонометрнапівавтоматичний проводить самостійно (слухати удари серця не потрібно).
При вимірюванні артеріального тиску напівавтоматичним тонометром слід швидко нагнітати повітря в манжету до рівня на 40-50 одиниць вище вашого верхнього тиску (систолічного тиску). Так само слід пам'ятати, про правила вимірювання тиску. Якщо Ви здійснювали фізичне навантаження, нервували, пили чай або каву, Ваше тиск буде вище.
 
В медтехніці Миколаїв Мед-Лайн Ви можете купити напівавтоматичні вимірювачі тиску з манжетою на плече торгових марок:
Доктор Фрей (Dr.Frei) Швейцарія - відносно нова торгова марка, вся продукція розробляється за Європейськими стандартами якості і 2016 року представила свій перший напівавтоматичний тонометр
 
Микролайф (Microlife) Швейцарія, міжнародна торгова марка, більше 10 років представлена на ринку України, зарекомендувала себе як надійна техніка з світовим ім'ям
 
Омрон (OMRON) Японія, Міжнародна торгова марка, на ринку України більше 8 років, вся продукція зроблена за міжнародними стандартами якості
 
Россмакс - компанія Rossmax заснована в 1988 році в Тайвані. На сьогоднішній день головний офіс компанії розташований в Швейцарії. Вся продукція відповідає европеського стандартам якості.
 
Гамма (Gamma) Англія, компанія заснована в 1999 році, і представлена на ринку України тонометрами і ингаляторами
 
 
Вега (Vega) - вся продукція виробляється в Китаї, а головний офіс компанії в Швейцарії
 
Точність показників кров'яного тиску, при його вимірюванні за допомогою напівавтоматичного тонометра, нічим не поступається точності показників автоматичних приладів. Головною перевагою напівавтоматичних тонометрів є їх більш низька ціна. А також, вони мають більш тривалий термін служби батарейок, ніж автоматичні моделі.
 
Тонометри напівавтоматичні - це найкраще співвідношення між зручністю і доступністю в ціні. Участь людини у вимірювальному процесі зводиться тільки до нагнітання повітря в манжету, інші етапи вимірювання прилад працює автоматично. Відсутність суб'єктивного фактора в процесі вимірювання робить ці прилади надійними, точними і зручними

Основні переваги напівавтоматичних тискомірів:

  1. в порівнянні з автоматичним тонометром - низька ціна і батарейок вистачає в рази довше
  2. в порівнянні з механічним тонометром - точність і функціональність, показуе пульс і більшість моделей оснащені технологією визначення аритмії
  3. у порівнянні з автоматичними тонометрами на зап'ясті - не мають обмежень за станом судин як всі зап'ястні тонометри
Показать все описание

Тонометр напівавтоматичний Dr.Frei M-150S
TOP

Тонометр напівавтоматичний Dr.Frei M-150S...

Тонометр Dr.Frei M-150S напівавтоматичний Напівавтоматичний тонометр для вимірювання артеріального тиску з манжетою на плече від Швейцарської торгової марки Dr.Frei. Технічні харак..

788.00 грн.

Тонометр напівавтоматичний Gamma Semi

Тонометр напівавтоматичний Gamma Semi...

Напівавтоматичний тонометр Gamma Semi Відомий виробник ТМ Gamma випустив нову лінійку тонометрів, що має сучасний дизайн і поліпшені характеристики. Прилад Гамма Semi має ряд переваг: ..

632.00 грн.

Тонометр напівавтоматичний Gamma Semi Plus
TOP

Тонометр напівавтоматичний Gamma Semi Plus...

Тонометр напывавтоматичний Gamma Semi Plus Англійська торгова марка Gamma випустила новий полувтоматичний апарат для вимірювання тиску з універсальною манжетою 22-42см. Технічні харак..

778.00 грн.

Тонометр напівавтоматичний Rossmax AV91
-27%
TOP

Тонометр напівавтоматичний Rossmax AV91...

Тонометр напівавтоматичний Rossmax AV91 Напівавтоматичний вимірювач артеріального тиску з конусоподібної манжетою на плеча 24-36 см. Вища ступінь точності згідно з міжнародними протоко..

560.00 грн. 771.00 грн.

Тонометр Microlife BP N2 easy полуавтоматичний

Тонометр Microlife BP N2 easy полуавтоматичний...

Тонометр напівавтоматичний Microlife BP N2 Easy Модель: BP N2 Easy в Україні з 2017 року Технічні характеристики microlife n2 easy: Стандартна манжета 22-32 см. Клас ..

1 003.00 грн.

Тонометр напівавтоматичний Microlife BP N1 Basic

Тонометр напівавтоматичний Microlife BP N1 Basic ...

Тонометр напівавтоматичний Microlife BP N1 Basic  Новий напівавтоматичний тонометр від Швейцарського бренду Микролайф Комплектація тискоміра напівавтоматичного Микролайф N1 Bas..

899.00 грн.

Тонометр Omron M1 compact напівавтоматичний

Тонометр Omron M1 compact напівавтоматичний...

Тонометр Omron m1 compact Напівавтоматичний тонометр з манжетою на плече Омрон m1, для визначення артеріального тиску осцилометричним методом вимірювання, та пульсу, з індикатором пору..

1 043.00 грн.

Тонометр напівавтоматичний Omron S1

Тонометр напівавтоматичний Omron S1...

Тонометр напівавтоматичний Omron S1 Дуже компактний напівавтоматичний тонометр з манжетою на плече Омрон S1 призначений для визначення артеріального тиску  та пульсу. Характерист..

659.00 грн.

Тонометр напівавтоматичний VEGA VS-250

Тонометр напівавтоматичний VEGA VS-250...

Тонометр VEGA VS-250 напівавтоматичний з універсальної манжетою Нова модель 2016 року від торгової марки VEGA VS-250, данний прилад має великий екран, універсальну манжету на плече 22-..

733.00 грн.

Тонометр напівавтоматичний Microlife BP A 80
TOP

Тонометр напівавтоматичний Microlife BP A 80...

Напівавтоматичний тонометр Microlife BP A 80 Характеристики вимірювача тиску Мікролайф А80: PAD-технологія (визначення аритмії) Клінічно випробуваний (протокол ESH) ..

831.00 грн.

Тонометр напівавтоматичний Microlife BP A 50
TOP

Тонометр напівавтоматичний Microlife BP A 50...

Напівавтоматичний тонометр Microlife BP A 50 Характеристики тискоміру Microlife A50: PAD-технологія (визначення аритмії) Клінічно випробуваний (протокол ESH) Дуже п..

705.00 грн.

Напівавтоматичний тонометр NISSEI ds-137

Напівавтоматичний тонометр NISSEI ds-137...

Напівавтоматичний Тонометр NISSEI ds-137 Тонометр «напівавтомат» NISSEI ds-137 комфортний і виключно зручний, великий дисплей з індикацією тиску і пульсу, пам'ять на 30 вимірювань з функц..

0.00 грн.

Тонометр напівавтоматичний Little Doctor LD-4
TOP

Тонометр напівавтоматичний Little Doctor LD-4...

Тонометр напівавтоматичний Little Doctor LD-4 Технічні характеристики: Інтелектуальна система FOZZY для точно виміряти артеріального тиску. Манжета збільшена 25-36 см.Визнач..

597.00 грн.

Тонометр електронний напівавтоматичний VEGA VS-305

Тонометр електронний напівавтоматичний VEGA VS-305...

Тонометр електронний напівавтоматичний VEGA VS-305 Напівавтоматичний тонометр для вимірювання артеріального тиску з манжетою на плече від Швейцарської торгової марки Vega Технічні ..

0.00 грн.

Тонометр напівавтоматичний Rossmax MS 60

Тонометр напівавтоматичний Rossmax MS 60...

Напівавтоматичний тонометр Rossmax MS 60  Характеристики: • Великий трьохрядковий дисплей • Пам'ять на 90 вимірювань • Конусоподібна збільшена манжета 24-36 см • Інди..

0.00 грн.

Показано з 1 по 15 із 20 (2 сторінок)