Запчастини для небулайзера, інгалятора купити: Omron, Gamma, Rossmax, Dr Frei, Ulaizer


Запчастини для небулайзера, інгалятора купити: Omron, Gamma, Rossmax, Dr Frei, Ulaizer

Аксесуари - для небулайзерів, інгаляторів

В інтернет магазині Мед-лайн Ви можете придбати запчастини, (аксессуари) до свого небулайзера.
У нас Ви можете купити розпилювач для небулайзерів Gamma, Omron, Microlife, Rossmax, Vega, Ulaizer, Paramed і тд. Якщо розпилювальної камери для Вашого приладу немає. Ми зможемо підібрати для Вас розпилювач від іншого приладу з такими ж характеристиками, як був Ваш.
Також з комплектуючих для інгаляторів є повітряна трубка, маска для дітей і дорослі маски, мундштуки (насадки) ротові і носові, фільтри для різних моделей.
З додаткових опцій до небулайзеру, дуже корисна назальний душ яку можна купити для будь-якого компресорного інгалятора. Дана опція застосовується для промивання носоглодкі.
Якщо Ви не можете знайти в інтернеті запчастини для Вашого прибору - телефонуйте Ми постараємося Вам допомогти!

Комплектуючі для небулайзера

Напевно кожен власник інгалятора хоча б раз стикався з необхідністю купити запчастини для небулайзера. Причиною цього може бути не тільки поломка або псування комплектуючих, але і їх втрата або бажання придбати окремі для кожного члена сім'ї прилади, такі, наприклад, як маски або мундштуки. Бувають ситуації коли дитина граючись може заховати ємність для рідини, недбайливий родич - розчавити маску, улюблена собака - забрати впала небулайзерну камеру. Що ж робити в цих випадках? Відповідь проста - купити запчастини для інгалятора і провести їх заміну.

Які запчастини небулайзера можна замінити і як це зробити правильно?

Для початку давайте розберемося які комплектуючі для інгаляції можна придбати окремо. В інтернет-магазині медичної техніки www.med-line.com.ua Ви завжди можете купити найрізноманітніші комплектуючі для більшості  небулайзерів представлених на Україні. А саме:
 • Маски для інгаляцій
 • Мундштуки
 • Небулайзернi камери, розпилювачі
 • Назальний душ
 • Фільтри првiтрянi
 • Сполучні повiтрянi трубки і т.д.
Однак, мало просто замовити ці компоненти, потрібно зробити це правильно, адже ці прилади мають свої нюанси і не завжди підходять і компонуються з різними моделями небулайзеров. Щоб ви не витратити гроші і час в порожню радимо Вам ознайомитися з особливостями і назвами деталей для небулайзера.
 1. Маски для інгаляцій. Зазвичай бувають трьох видів: дитячі, дорослі і спеціальні, для немовлят. Вибираючи маску зверніть увагу на її сумісність з Вашим приладом.
 2. Небулайзерная камера або розпилювач. Найчастіше ці складові замінюється при псуванні, засміченні або втраті. Перед покупкою перевірте їх відповідність і можливість установки на Ваш небулайзер.
 3. Повітряні трубки. Як правило, про їх заміну починають замислюватися коли трубка грязнеет, починає випадати з місця кріплення, заламується або механічно пошкоджується. В асортименті товарів нашого магазину представлені з'єднувальні трубки підходять як під певні апарати, так і універсальні - для бiльшостi небулайзерів.
 4. Фільтри. Повітряні фільтри підлягають заміні при забрудненні, забиванні і планово -1 раз у 3 місяці. Пам'ятайте, що процедура інгаляції принесе максимум користі якщо фільтри встановлені в апарат будуть виключно чистими.
 5. Мундштуки. У нас Ви завжди можете придбати як ротові так і носові мундштуки, використовуючи які, Ви обов'язково отримаєте найкращий ефект від інгалірованіе.
 6. Назальний душ. Однією з важливих комплектуючих інгалятора є назальний душ. За допомогою цього пристосування Ви не тільки зможете якісно провести лікування носової порожнини, а й зробити її очищення або промивання.
Правильний догляд - запорука довгої служби деталей
І звичайно ж, якщо Ви хочете що б деталі інгалятора прослужили якомога довше - потрудіться за ними правильно доглядати. Після кожної процедури вийміть і промийте вироби теплою водою. Не в жодному разі не піддавайтеся їх стерилізації - адже багато компонентів небулайзера не підлягають впливу високих температур. Висушуйте все елементи насухо, і лише сухими повертайте їх на місце - в прилад. Також, подбайте про те, щоб кожен член сім'ї мав окрему маску для інгаляцій, назальний душ і мундштук. Адже напевно, у більшості з нас є особиста зубна щітка, чашка або ложка. Це ж правило застосовується і у випадку з медичними приладами.
Де краще купити запчастини до небулайзера?
Перед тим як купити запчастини для небулайзера або придбати будь-яку, навіть найменшу деталь, рекомендуємо попередньо проконсультуватися з фахівцем. Адже не всі комплектуючі універсальні, і у кожної з них є свої особливості. Якщо Ви хочете купити дійсно потрібну річ, компетентні консультанти магазину www.med-line.com.ua з радістю допоможуть Вам вибрати відповідну саме під Ваш прилад запчастину.
Показать все описание

Розпилювальна камера до небулайзерів OMRON C28, C801, C29, C30, C302

Розпилювальна камера до небулайзерів OMRON C28, C801, C...

Розпилювальна камера до небулайзерів OMRON C28, C801, C29, C30, C302 Небулайзерная камера для компресорних інгаляторів OMRON не оригінальна з регулятором швидкості потоку і ротовим мундш..

190.00 грн.

Назальний душ для небулайзера інгалятора Rossmax NW1
TOP

Назальний душ для небулайзера інгалятора Rossmax NW1...

Назальний душ для небулайзера інгалятора Rossmax NW1Ідеально підходить для промивання та лікування носових пазух і носоглотки, для очищення секреций слизу і шкідливих субстанцій.Підключаєтьс..

280.00 грн.

Розпилювальна камера до небулайзера Gamma Effect new з регулюванням швидкості

Розпилювальна камера до небулайзера Gamma Effect new з ...

Розпилювальна камера для небулайзера Gamma Effect new з регулюванням швидкості  Даною небулайзерної камерою укомплектований інгалятор Gamma Effect new з осені 2016 року, до цього..

150.00 грн.

Розпилювальна камера до небулайзерів універсальна
TOP

Розпилювальна камера до небулайзерів універсальна...

Розпилювальна камера до небулайзера універсальна Даний розпилювач підходить для більшості компресорних інгаляторів: Ulaizer Home Ulaizer First Aid Vega Aero VN 420 ..

130.00 грн.

Розпилювальна камера для небулайзера, інгалятора універсальна

Розпилювальна камера для небулайзера, інгалятора універ...

Розпилювальна камера для небулайзера, інгалятора універсальна Даний розпилювач підходить до більшості небулайзерів: Ulaizer First Aid Ulaizer Home Vega Aero VN 420 ..

130.00 грн.

Маска доросла для небулайзера Paramed Compact, Assistent, Puppy

Маска доросла для небулайзера Paramed Compact, Assisten...

Маска доросла для небулайзера Paramed Даною маскою укомплектовані: Paramed Compact Paramed Assistant Paramed Puppy Підходить для компресорних небулайзері..

70.00 грн.

Маска дитяча до небулайзера Microlife

Маска дитяча до небулайзера Microlife...

Маска дитяча до небулайзера Microlife Підходить до інгаляторів компресорних ТМ Microlife, моделі: NEB 10A, NEB 50А, NEB 100B   Виробництво: Італія. ..

120.00 грн.

Маска дитяча для небулайзера Paramed Compact, Assistent, Puppy
TOP

Маска дитяча для небулайзера Paramed Compact, Assistent...

Маска дитяча для небулайзера Paramed Compact, Assistent, Puppy Даною маскою укомплектовані інгалятори: Paramed Compact Paramed Assistant Paramed Puppy ..

65.00 грн.

Маска дитяча для небулайзера Юлайзер, Ulaizer home

Маска дитяча для небулайзера Юлайзер, Ulaizer home...

Маска для інгалятора дитяча Юлайзер Хоум Підходить до небулайзерів, ингаляторів компресорних ТМ Rossmax NA100, NE100, NB100, Gamma Panda, Gamma Effect, Юлайзер тощо. Дитяча маска для ..

50.00 грн.

Маска доросла для небулайзера Microlife

Маска доросла для небулайзера Microlife...

Маска доросла для інгаляторів Microlife Підходить до всіх моделей компресорних небулайзерів ТМ Microlife: NEB 10A, NEB 50А, NEB 100B   Виробництво: Італія. ..

120.00 грн.

Маска доросла до небулайзера Юлайзер, Ulaizer home

Маска доросла до небулайзера Юлайзер, Ulaizer home...

Маска доросла до інгалятора Юлайзер хоум (Ulaizer home)Підходить до небулайзерів, ингаляторів компресорних ТМ Rossmax NA100, NE100, NB100, Gamma Panda, Gamma Effect, Effect New,..

70.00 грн.

Маска для інгалятора небулайзера дитяча для немовлят

Маска для інгалятора небулайзера дитяча для немовлят...

Маска для інгалятора небулайзера дитяча для немовлятПідходить до більшості компресорних інгаляторів ..

50.00 грн.

Маска доросла для інгалятора Gamma

Маска доросла для інгалятора Gamma...

Маска для інгалятора Gamma доросла Підходить до небулайзерів, ингаляторів компресорних ТМ Gamma: Panda, Effect, Effect New, Nemo, Rossmax NA100, NE100, NB100, Юлайзер хоум. ..

70.00 грн.

Маска доросла для інгалятора небулайзера Gamma Effect Max, Nemo

Маска доросла для інгалятора небулайзера Gamma Effect M...

Маска доросла для інгалятора небулайзера Gamma Effect Max, NemoВиробництво: ТМ Gamma (Китай)Розмір: ДорослаКолір: Прозора (помаранчева гумка)Матеріал: СиліконСиліконова маска для компресорно..

85.00 грн.

Маска дитяча для інгалятора небулайзера Gamma Effect Max, Nemo

Маска дитяча для інгалятора небулайзера Gamma Effect Ma...

Маска дитяча для інгалятора небулайзера Gamma Effect Max, NemoВиробництво: ТМ Gamma (Китай)Розмір: дитячаКолір: Прозора (помаранчева гумка)Матеріал: СиліконСиліконова маска для компресорного..

80.00 грн.

Показано з 1 по 15 із 127 (9 сторінок)