Небулайзер інгалятор компресорний купити: OMRON, Gamma, Rossmax


Небулайзер інгалятор компресорний купити: OMRON, Gamma, Rossmax

Небулайзери компрессорні

В Нашій медтехниці "Мед-лайн" Ви можете купити небулайзер компресорний  (інгалятор)провідних світових виробників з доставкою по Україні

Мікролайф (Microlife) Швейцарія, Россмакс (Rossmax) Швейцарія, Філліпс Респироникс (Philips Respironics Pro), Доктор Фрай (DR. Frei) Швейцарія, Вега (Vega), Юлайзер (Ulaizer) Україна, Омрон (Omron) Японія

Інгалятор небулайзер який вибрати? На що необхідно звернути увагу при виборі небулайзера інгалятора читайте тут! 

Принцип роботи компресорного небулайзера: за допомогою потоку повітря розбиває лікарські препарати в дрібнодисперсну хмару. У таких небулайзерах можна використовувати всі призначені для цього лікарські засоби (список наведено на нашому сайті в розділі «Інгалятори»-«Корисні статті») Компресорні інгалятори (небулайзери) мають певний рівень шуму за рахунок роботи компресора.

В медтехніці Миколаїв Мед-лайн Ви можете купити інгалятори - небулазеры провідних світових виробників: Мікролайф (Microlife) Швейцарія, Россмакс (Rossmax) Швейцарія, Філліпс Респироникс (Philips Respironics Pro), Доктор Фрай (DR. Frei) Швейцарія, Little Doctor (Сінгапур), Gamma (Гамма) Англія, Вега (Vega), Юлайзер (Ulaizer)

Що не можна ингалировать в небулайзерах - інгаляторах компресорних будь-яких виробників: неприпустимо використання масляних і спиртових розчинів, а також небажано використання трав'яних відварів. Це може зашкодити здоров'ю Вашої дитини і Вам. Іноді до ліків необхідно додавати фізрозчин, читайте інструкцію і дотримуйтесь інструкцій Вашого лікаря. Але ніколи не замінюйте його звичайною водою - це може викликати бронхоспазм у дитини.

Розпорошення компресорних небулайзерах відбувається під впливом стиснутого повітря, завдяки роботі компресора.

Комплектації компресорних небулайзерів, і різні додаткові опції

 1. У всіх приладах є компресор, він може бути маленьким, великим, або у формі іграшки
 2. Повітряна трубка з'єднує компресор з розпилювальної камерою
 3. Небулайзерная камера - дуже важлива деталь, від неї залежить розмір часток, респірабельна фракція і економічність інгалятора. Деякі розпилювачі мають вертуально клапана і клаппанного системи для економії ліки.
 4. Насадки для інгаляторів: большенство приладів укамплектовани ротовим мундштуком, дорослої міський і дитячий маскою, так само в деяких є носової мундштук (назальная канюля)
 5. З додаткових опцій дуже популярна - назальний душ, це окрема розпилювальна камера яка розпорошує лікарський засіб у аерозольна хмара з дуже великим розміром частинок близько 50 мікрон. Звичайні розпилювачі створюють хмара з розміром частинок 2- 5 мкм. Назальний душ дуже ефективний при боротьбі з нежиттю.
 6. Сумка для зберігання
 7. Іструкція і гарантійний талон

Всі прилади підходять для дітей будь-якого віку, небулайзер не має протипоказань - це доставочний пристрій як шприц або клізма, протипоказання і побічні ефекти мають лікарські засоби які Ви будете використовувати

Якщо Ви не знаєте який вибрати небулайзер, інгалятор для дітей, або для себе - ТЕЛЕФОНУЙТЕ

Небулайзер компресорний - ефективність, доступність, простота експлуатації

Плануючи придбання приладу для інгаляцій, більшість покупців, неминуче стикається з дилемами:

Що краще купити небулайзер або інгалятор?

Яким пристроєм можна розпорошувати практично будь-які ліки?
Кой прилад більш універсальний і зручний в застосуванні одночасно і для дорослих і для дітей?
Медики практично одноголосно відповідають на ці питання, пропонуючи вибрати небулайзер компресорний.
Компресорний небулайзер - це спеціальний медичний апарат, що перетворює ліки в аерозоль і розпилюючи його на максимальну дальність. Зазвичай цей прилад складається з компресора, камери для заливання лікувального складу та спеціальної маски для його вдихання. Принцип роботи такого небулайзера досить простий: відразу ж при включенні компресор починає нагнітати повітря, тиск якого виштовхує рідину з камери і розпорошує її за допомогою спеціальних фільтрів.
На даний момент, компресорні небулайзери користуються особливим попитом серед більшості покупців. І треба зауважити, що підстав для такої популярності у цього пристрою більш ніж достатньо.

Переваги компресорних небулайзерів:

 • Максимум рекомендованих до розпорошення препаратів
 • Широкий спектр показань до застосування
 • Прийнятна вартість
 • Можливість регулювання розміру крапель, швидкості їх подачі і чергування різних режимів роботи
 • Наявність дитячих та дорослих масок і мундштуків
 • Функціональність
 • Простота складання / експлуатації
Однак, є у цих небулайзерів і свої недоліки:
 • Всі ліки, що заливаються в апарат потрібно розводити тільки фіз. розчином
 • Ніколи не використовуйте: рідини на маслянистої або спиртовій основі, трав'яні відвари, настоянки, гормональні препарати, папаверин і т.д.

Компресорний небулайзер - вибираємо правильно

Сьогодні на ринку представлений величезний вибір небулайзера компресорного типу: бюджетні і дорогі моделі, універсальні і спеціальні дитячі, виробництва як іменитих західних, так і азіатських Компаній. Як же не розгубитися і придбати потрібний прилад? Нижче представлені кілька порад, які допоможуть зробити правильний вибір.

Збираючись купити небулайзер, зверніть увагу на такі параметри як:

1. Розмір краплі
Від величини краплі часто залежить глибина проникнення спрейя в дихальну систему. Чим менша частинка - тим відповідно далі вона зможе пробратися. Іншими словами, крапля розміром в 5 мкм (наприклад, у інгаляторів Vega) відмінно підійде для лікування верхніх дихальних шляхів, а ось молекулою в 2 мкм (Omron або Gamma) можна лікувати більш отдалённіе ділянки - бронхи, трахеї і навіть легкі.
2. Швидкість розпилення
Зазвичай цей показник коливається в межах від 0,2 до 0,5 мл / хвилину. Чим вище швидкість розпилення речовини - тим менше буде час проведення процедури. Ця характеристика особливо актуальна для дитячих інгаляцій і процедур з використанням швидкодіючих ліків. Лідерами в цій номінації вважаються апарати виробництва Microlife і Омрон.
3. Можливість регулювання розміру часток і часу їх поширення
Завдяки наявності в небулайзере цих опцій Ви легко зможете проводити інгаляції, використовуючи різні препарати, техніки і свідчення. Таким умінням відрізняються такі прилади як Dr. Frei Turbo, Little Doctor LD-210C, Omron A3 Complete і Vega VN 410.
4. Тип інгаляції
Про цю характеристиці говорять не часто, однак, тому, вона не стає менш важливою. У компресорних небулайзерів існує кілька видів розпилення, що залежать від алгоритму роботи пристрою. Простіше кажучи, компресорні небулайзери бувають:
Безперервного типу - генеруючі спрей постійно, незалежно від чергування вдиху / видиху.
З ручним керуванням - виробляють викид крапель тільки після відповідного натискання кнопки
Дозиметричні (технологія регулювання клапана) - розпилюють аерозоль тільки при його вдиханні (наприклад, Microlife NEB 50А або Rossmax NA 100).
Останні гарні тим, що дозволяють максимально ефективно використовувати лікувальний препарат, запобігаючи його розбризкування в порожнечу.
5. Респектабельна фракція
Це частка частинок оптимального розміру, які розпорошуються безпосередньо в місце локації хвороби. Зазвичай цей показник знаходиться в області 60% -75%. Зрозуміло, що чим він вищий, тим концентрація крапель потрібної величини буде більше.
6. Комплектація
Кожен конкретний апарат може бути укомплектований по-різному. Наприклад, до одних моделей йдуть кілька масок (для різних режимів роботи, доросла чи дитяча) запасні фільтри, мундштуки, інструкції та інші компоненти. В інших - багато складових доведеться купувати додатково. Враховуйте ці моменти перед тим, як купити небулайзер.
І, звичайно ж, що б процес вибору виявився для Вас досить простим, інтернет магазин www.med-line.com.ua підготував спеціальну порівняльну таблицю, в якій Ви можете ознайомитися з основними характерсікамі найпопулярніших компресорних небулайзерів.
 
Ну а якщо Ви збираєтеся придбати небулайзер для дітей пропонуємо Вам відвідати відповідний розділ і дізнатися про основні переваги та особливості вибору дитячих інгаляторів.
Показать все описание

Небулайзер компресорний Dr. Frei Turbo Train

Небулайзер компресорний Dr. Frei Turbo Train ...

Інгалятор дитячий компресорний Turbo Train ТМ Dr. Frei З вересня 2016 року дана модель комплектується розпилювальною камерою з регулюванням розміру часток 3 і 6 мкм. Небулайзер для..

1525.00 грн.

Небулайзер компресорний Dr. Frei Turbo Car

Небулайзер компресорний Dr. Frei Turbo Car...

Небулайзер компресорний Dr. Frei Turbo Car з назальним душем, Машинка Ми впевнені, що, гідно оцінивши якість даного небулайзера, Ви станете постійним користувачем продукції Швейцарсько..

2148.00 грн.

Небулайзер компресорний Gamma Effect new
TOP

Небулайзер компресорний Gamma Effect new...

Компресорний небулайзер Gamma Effect new Покращена модель вже всім улюбленого небулайзера Гамма Ефект, у новій моделі в два рази вище швидкість розпилення, а значить інгаляції буд..

973.00 грн.

Небулайзер компресорний Dr. Frei Turbo Mini

Небулайзер компресорний Dr. Frei Turbo Mini...

Інгалятор  компресорний Turbo Mini ТМ Dr. Frei Небулайзер Turbo Mini один з інгаляторів нової лінійки приладів, представлених цього року швейцарської ТМ Dr. Frei. Виготовлений в І..

1771.00 грн.

Небулайзер компресорний Dr Frei Turbo Base

Небулайзер компресорний Dr Frei Turbo Base...

Інгалятор компресорний Dr Frei Turbo Base Компресорний небулайзер для домешнего використання від Швейцарської торгової марки Dr Frei. Бюджетна модель з повною комплектацією насадок для..

1170.00 грн.

Небулайзер компресорний Gamma Effect MAX
TOP

Небулайзер компресорний Gamma Effect MAX...

Компресорний Небулайзер Gamma Effect MAX, інгалятор Гамма У 2017 році в комплектації замінили распилітельную камеру з прозорої на помаранчеву - вихід для насадок зверху (був з боку) ..

726.00 грн.

Небулайзер компресорний Rossmax NВ 500 з 2 розпилювачами
-25%
TOP

Небулайзер компресорний Rossmax NВ 500 з 2 розпилювачам...

Небулайзер інгалятор компресорний Rossmax NВ 500 Небулайзер компресорний Россмакс призначений для інтенсивного використання, тобто його можна використовувати як вдома, так і в медичних..

1190.00 грн. 1587.00 грн.

Небулайзер компресорний Rossmax NA100
-16%

Небулайзер компресорний Rossmax NA100...

Небулайзер компресорний Rossmax NA 100 - 2 розпилювача Нова модель 2017 року з двома розпилювачами, перший "білий" розпилювач для нижніх дихальних шляхів, другий "жовтий" для верхніх д..

1099.00 грн. 1311.00 грн.

Небулайзер компресорний ROSSMAX NF-60 DOG дитячий
-26%
TOP

Небулайзер компресорний ROSSMAX NF-60 DOG дитячий...

Небулайзер компресорний ROSSMAX NF-60 Dog, дитячий У комплектацію інгалятора входить дві розпилювальні камери, для нижніх і верхніх дихальних шляхів, кожна камера з регулюванням швидко..

1100.00 грн. 1485.00 грн.

Небулайзер компресорний ROSSMAX NE100
-13%
TOP

Небулайзер компресорний ROSSMAX NE100...

Інгалятор компресорний небулайзер ROSSMAX NE100 Призначений для інгаляційної терапії гострих і хронічних захворювань нижніх дихальних шляхів. Інгалятор компресорний небулайзер ROSS..

898.00 грн. 1036.00 грн.

Небулайзер компрессорный Gamma Nemo

Небулайзер компрессорный Gamma Nemo...

Інгалятор Gamma Nemo компресорний Новий небулайзер ТМ Gamma, що має яскравий дизайн і відмінні технічні характеристики. Чудовий прилад для усієї сім'ї. Перевагою приладу є доступна..

1153.00 грн.

Небулайзер компресорний Omron Duobaby (NE-C301-E) з назальним аспіратором

Небулайзер компресорний Omron Duobaby (NE-C301-E) з наз...

Небулайзер Omron Duobaby з назальним аспіратором модель: Omron NE-C301-E duobaby, в Україні з 2017 року Компресорний інгалятор Іт..

2257.00 грн.

Небулайзер компресорний Omron Comp Air NE-C28 Plus
TOP

Небулайзер компресорний Omron Comp Air NE-C28 Plus...

Небулайзер компресорний Omron NE - C28 Plus, Омрон На сьогоднішній день в медичній практиці і профілактиці захворювань дихальних шляхів найбільш ефективним, сучасним і простим м..

2132.00 грн.

Небулайзер компресорний OMRON A3 Complete (NE-C300-E)
-7%
TOP

Небулайзер компресорний OMRON A3 Complete (NE-C300-E)...

OMRON А3 Complete небулайзер СE - C300-E Небулайзер компресорний з регулюванням розміру часток, для нижніх, середніх і верних дихальних шляхів. Перший Омроновскій інгалятор з..

1988.00 грн. 2132.00 грн.

Небулайзер компресорний Omron NE-c801kd
TOP

Небулайзер компресорний Omron NE-c801kd...

Небулайзер компресорний Omron NE-c801kd, Омрон Один з світових лідерів по виробництву товарів медичного призначення представляє на ринку України інгалятор (небулайзер) OMRON NE-C801KD,..

1718.00 грн.

Показано з 1 по 15 із 74 (5 сторінок)